Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

user4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Απο ατομο που δουλευε εκει τους εχουν ενημερωσει οτι εκλεισε οριστικα .
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας δυστυχώς οι πληροφορίες που έχετε ισχύουν το fever δεν θα ανοίξει.. σας ευχαριστούμε πολύ που μας στηρίξετε τόσα χρόνια από εποχή σολ ακόμα.. ωστόσο θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι εγώ και κάποια ακόμα άτομα του προσωπικού θα ξανασυνεργαστουμε στο full moon το παλιό όνειρο που βρίσκεται κωλετη 26 κοντά στο one salonika το οποίο ανοίγει στις 12 Ιουνίου υπό νέα διεύθυνση..θα χαρούμε να σας δούμε και να περάσουμε όμορφα όπως πάντα..
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Προφανώς είναι το τέως «Όνειρο» στην Κωλέττη !
 

Συνημμένα

  • Oneiro.jpg
    Oneiro.jpg
    152,2 KB · Εμφανίσεις: 134

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
12
Like
2.490
Πόντοι
736
Περνώντας πρόσφατα έξω από το Fever μελαγχόλησα που είδα πεταμένους τους καναπέδες από το πριβέ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200621_005614_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20200621_005614_com.android.gallery3d.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 120

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα στην ομάδα!
Διάβασα τα τελευταία μηνύματα για κλείσιμο του fever και θυμήθηκα τις πανέμορφες εποχές του σολ..
Του μαγαζιού που πριν 7-8-9 χρόνια βγαίναμε έξω με τους φίλους μου για ποτό.. Και σκεφτόμασταν αντε να τελειώνουμε το βαρετό ποτό σε κάποιο bar που ήμαστε για να πάμε επιτέλους στο σολ!
Να χυσουμε την Αλεξάνδρα τη μουναρα με το σγουρό μαλλί και την παταρα..
Ή τη δίμετρη Καρίνα!
Ή κάτι μαύρες φωτιά με ασσυληπτες κωλαρες που είχε..
Ειδικά μια συγκεκριμένη δε θυμάμαι όνομα  ένα βράδυ την πήραμε από την παρέα μου 3 άτομα απλά για να τη γλειψουμε το διαστημικό κωλο της!!!
Ακόμα και η Λία η βρωμοανασουλα δούλευε εκεί ταζοντας σου πιπα και τελικά απλά στον φιλούσε στον κορμό γιατί έλεγε πως είναι αντίθετο με τα ιδεώδη της!
Χαχαχα
Ωραίες εποχές..
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Στην Λαγκαδά στο ΤΙΤΑΝ ή στην Γιαννιτσών ;
 

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Στη Γιαννιτσών ήταν το αυθεντικό με όλες αυτές τις μουναρες!
Μετά χρόνο με το χρόνο άρχισε να χαλάει..
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
93
Πόντοι
1
Καλημέρα στην ομάδα!
Διάβασα τα τελευταία μηνύματα για κλείσιμο του fever και θυμήθηκα τις πανέμορφες εποχές του σολ..
Του μαγαζιού που πριν 7-8-9 χρόνια βγαίναμε έξω με τους φίλους μου για ποτό.. Και σκεφτόμασταν αντε να τελειώνουμε το βαρετό ποτό σε κάποιο bar που ήμαστε για να πάμε επιτέλους στο σολ!
Να χυσουμε την Αλεξάνδρα τη μουναρα με το σγουρό μαλλί και την παταρα..
Ή τη δίμετρη Καρίνα!
Ή κάτι μαύρες φωτιά με ασσυληπτες κωλαρες που είχε..
Ειδικά μια συγκεκριμένη δε θυμάμαι όνομα  ένα βράδυ την πήραμε από την παρέα μου 3 άτομα απλά για να τη γλειψουμε το διαστημικό κωλο της!!!
Ακόμα και η Λία η βρωμοανασουλα δούλευε εκεί ταζοντας σου πιπα και τελικά απλά στον φιλούσε στον κορμό γιατί έλεγε πως είναι αντίθετο με τα ιδεώδη της!
Χαχαχα
Ωραίες εποχές..

Καρινα και Αλεξανδρα φιλε που τις θυμηθηκες...τι να κανουν αυτες οι ψυχες....και μια αλλη φιλη της Αλεξανδρας ηταν καλη...δουλευε Αθηνα καποια στιγμη..
 

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Καρινα και Αλεξανδρα φιλε που τις θυμηθηκες...τι να κανουν αυτες οι ψυχες....και μια αλλη φιλη της Αλεξανδρας ηταν καλη...δουλευε Αθηνα καποια στιγμη..
Αλεξάνδρα είχα εμμονή φίλε..
Όποτε πήγαινα την εχυνα..
Αν θυμάσαι πριν βάλει 2 πλαστικά τρομπόνια βυζαρες, πριν ήταν καλύτερη με μικρό ωραίο βυζακι..
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
Καλημέρα στην ομάδα!
Διάβασα τα τελευταία μηνύματα για κλείσιμο του fever και θυμήθηκα τις πανέμορφες εποχές του σολ..
Του μαγαζιού που πριν 7-8-9 χρόνια βγαίναμε έξω με τους φίλους μου για ποτό.. Και σκεφτόμασταν αντε να τελειώνουμε το βαρετό ποτό σε κάποιο bar που ήμαστε για να πάμε επιτέλους στο σολ!
Να χυσουμε την Αλεξάνδρα τη μουναρα με το σγουρό μαλλί και την παταρα..
Ή τη δίμετρη Καρίνα!
Ή κάτι μαύρες φωτιά με ασσυληπτες κωλαρες που είχε..
Ειδικά μια συγκεκριμένη δε θυμάμαι όνομα  ένα βράδυ την πήραμε από την παρέα μου 3 άτομα απλά για να τη γλειψουμε το διαστημικό κωλο της!!!
Ακόμα και η Λία η βρωμοανασουλα δούλευε εκεί ταζοντας σου πιπα και τελικά απλά στον φιλούσε στον κορμό γιατί έλεγε πως είναι αντίθετο με τα ιδεώδη της!
Χαχαχα
Ωραίες εποχές..
διμετρη η καρινα δεν γινοταν ουτε με τα 30ποντα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
Καρινα και Αλεξανδρα φιλε που τις θυμηθηκες...τι να κανουν αυτες οι ψυχες....και μια αλλη φιλη της Αλεξανδρας ηταν καλη...δουλευε Αθηνα καποια στιγμη..
την αννα λες ,ξανθια
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Εδώ τι λέει το καινούργιο FULL MOON?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Αλεξάνδρα είχα εμμονή φίλε..
Όποτε πήγαινα την εχυνα..
Αν θυμάσαι πριν βάλει 2 πλαστικά τρομπόνια βυζαρες, πριν ήταν καλύτερη με μικρό ωραίο βυζακι..

Τι μου θυμησατε... Αφου ειχε βαλει βυζια την Αλεξάνδρα πηγαινα και τη χαμουρευα στο αμαξι κατω απο το σπιτι της που εμενε με την αλλη τη μουναρα την Νικολ στο ρετζικι. Μονο μια φορα ομως μου εκατσε να την πηδηξω. Στην Αθηνα κατεβηκαν και δούλευαν σε στουντιο, μεχρι που γνώρισε εκεί ενα πελάτη φραγκατο και τον παντρεύτηκε. Ειχαμε βγει και για ποτο Αθήνα οταν κατεβηκα στο παλαιο φαληρο που έμενε, αλλα ισα ισα κατι ψιλοφιλια επεσαν.

Πως τα εφερε η ζωή παλι 10 χρονια μετα με γνωστη στριπερ της πολης παίζω μπαλιτσα
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Η Αλεξάνδρα ήταν μια ρουμάνα σχετικά κοντή με σγουρό μαλλί αρκετά μακρύ ;
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
93
Πόντοι
1
την αννα λες ,ξανθια

μαλλον Νικολ τη λεγανε οπως ειπε ο φιλος kritik1982...ειχαν ερθει πακετο και οι δυο...
τυχαια ειχα κουβεντα με ενα φιλο απο Χαλκιδα και μου ειπε οτι η Αλεξανδρα πριν ανεβει Θεσσαλονικη ειχε περασει απο μαγαζι της Χαλκιδας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom