Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας ναι η ραισα συνεχίζει στο μαγαζί κάθε εβδομάδα έχουμε διάφορες πορνοστάρ guests..ευχαριστούμε πολύ για την αρνητική κριτική γιατί μας βοηθά να γίνουμε καλύτεροι όσον αφορά την πικρόχολα και κακεντρεχή κριτική απλά δεν μας αγγίζει να είστε όλοι καλά να περνάτε γαμάτα κι εμείς εδώ θα συνεχίσουμε να είμαστε για πολύ πολύ πολυ καιρό ακόμα για να σας ανεβάζουμε το ηθικό και το ανήθικο σας...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Καλησπέρα σας ναι η ραισα συνεχίζει στο μαγαζί κάθε εβδομάδα έχουμε διάφορες πορνοστάρ guests..ευχαριστούμε πολύ για την αρνητική κριτική γιατί μας βοηθά να γίνουμε καλύτεροι όσον αφορά την πικρόχολα και κακεντρεχή κριτική απλά δεν μας αγγίζει να είστε όλοι καλά να περνάτε γαμάτα κι εμείς εδώ θα συνεχίσουμε να είμαστε για πολύ πολύ πολυ καιρό ακόμα για να σας ανεβάζουμε το ηθικό και το ανήθικο σας...
κουμπάρα θα σε μαλώσω...οι εποχές σολ πέρασαν ανεπιστρεπτί....καρινες-νικολ-χριστινες και αλεξανδρες δεν εχετε πια...μονο κυτταρίτιδες με πόδια...Όσο πικρόχολα και αν ακούγονται είναι η αληθεια
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Κουμπάρε η θεωρία καταρρέει οι χοντροί είναι οι ωραίοι...χαχαχα πλάκα κάνω σίγουρα πέρασαν αυτές οι εποχές με αυτές τις γυναίκες έχει όμως άλλες γυναίκες και ήρθαν και καινούριες και θα έρθουν κι άλλες το παλεύουμε.. θεωρώ ότι είναι άδικο για όλους που εργάζονται σε έναν χώρο και προσπαθούν γι αυτόν να βλέπουν σχόλια του τύπου είναι θέμα χρόνου να κλείσει και με αυτές που έχουν και τέτοια.. Εσύ κουμπάρε που γυρνάς σε μαγαζιά του είδους παντού μοντέλα συναντας;; Η δηλαδή επειδή ζήσαμε την χρυσή δεκαετία του σολ και της νύχτας γενικότερα σημαίνει ότι πάντα έτσι θα ναι...βάση αυτής της λογικής πρέπει να κλείσουν όλα τα μαγαζιά της νύχτας.. ελπίζω να καταλαβαίνεις τον τρόπο που τα λέω δεν θέλω να παρεξηγηθώ απλά όταν δουλεύεις σε έναν χώρο τόσα χρόνια όπως είμαι εγώ και δίνεις τον δικό σου αγώνα γι αυτόν τον χώρο και βλέπεις να τον θάβουν έτσι σε ενοχλεί.. Στην τελική όταν δεν μου αρέσει κάπου δεν πάω κι αν με ρωτήσουν θα πω δεν μου άρεσε το μαγαζί δεν θα παρακαλάω να κλείσει...καληνύχτα σε όλους σας..
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Η Ντανιέλα είναι Ρουμανία θα επανέλθει κι αυτή σύντομα..
 

johnny L

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
22
Πόντοι
0
Παιδια το μαγαζι πολυ καλο!!!! στην ψυχρα στα προσφερουν ολα!!!!ουτε ποτα ουτε τιποτα... Αμα σε δουνε ψημενο 60 ευρο για πιπα και 80 για μαμησι.... Κααι ολα αυτα το περασμενο Σαββατο που ειχει και κοσμο..
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Παιδια το μαγαζι πολυ καλο!!!! στην ψυχρα στα προσφερουν ολα!!!!ουτε ποτα ουτε τιποτα... Αμα σε δουνε ψημενο 60 ευρο για πιπα και 80 για μαμησι.... Κααι ολα αυτα το περασμενο Σαββατο που ειχει και κοσμο..
τοχεις δοκιμασει?
 

them

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
77
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Μακρίνα; Έχει πάει κάπου αλλού;
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα νέες αφίξεις στο fever αξίζει να τις γνωρίσετε..  :heavymetalbig:
 

them

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
77
Πόντοι
0
Επιστροφή Μακρίνας προβλέπεται μήπως;  :think:
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
60 για πιπα??
τρελη τιμη.....παω στο μπουρδελο κ πηδαω κανονικα με 30.....αντε γεια!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
830
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Νομίζω ότι είναι 50 € αλλά με προφυλακτικό ! Άσε που λογικά θα έχει προηγηθεί και κανένα ποτάκι των 20 € και οι συνθήκες υγιεινής είναι άθλιες !
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Καλημέρα όχι η Μακρινά δεν θα γυρίσει έχει σταματήσει την δουλειά..
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Να ρωτήσω επειδή το συγκεκριμένο μαγαζι είναι στα κωλόμπαρα, κάνει και στριπ σοου πριβε? παιζει καλό ροστερ αυτην την εποχή? Πρέπει να κατευθυνθω δυτικά μου φαινεται προς εξερευνηση.
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα κι άλλες νέες αφίξεις στο feverμια δοκιμή θα σας πείσει..  :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom