Νέα

Φαντασίωσή μας το τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Ότι αν αυτή έχει βάλει στο μυαλό της το τρίο θα την κλείσει σε χρυσό κλουβί και δεν θα το κάνει; Θα το κάνει με άλλους δύο σου λέω εγώ λοιπόν! Αν το κάνει μαζί του μπορεί και να ησυχάσει μετά, αν το κάνει με άλλους δύο (και μετά άλλους τρεις κι άλλους 4!) μπορεί και να ανοίξει θρεντάκι στα call girls Αθήνα κάποια στιγμή.
Κανενα τριο δεν εβαλε στο μυαλο της
Ετσι τοπε για να δοκιμασει τον αντρα της
Αυτος αποδειχτηκε βητα αρσενικο, και γιαυτο θα γινει κερατας και μαλιστα εν γνωσει του
Αν ηταν αληθινο αρσενικο θα ειχε αποκλεισει καθε περιπτωση κερατωματος και η γυναικα θα εβλεπε οτι εχει αληθινο αντρα και οχι beta υποτακτικο και θα καθοταν σταυγα της
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
Κανενα τριο δεν εβαλε στο μυαλο της
Ετσι τοπε για να δοκιμασει τον αντρα της
Αυτος αποδειχτηκε βητα αρσενικο, και γιαυτο θα γινει κερατας και μαλιστα εν γνωσει του
Αν ηταν αληθινο αρσενικο θα ειχε αποκλεισει καθε περιπτωση κερατωματος και η γυναικα θα εβλεπε οτι εχει αληθινο αντρα και οχι beta υποτακτικο και θα καθοταν σταυγα της
Την ξέρεις την κοπέλα; Είναι γνωστή σου και στο έχει πει; Γιατί εγώ σου λέω πως όντως της έχει μπει στο μυαλό! Άλλο που αν τελικά το κάνουν και μετά της ανοίξει η όρεξη για περισσότερα θα του ρίξει το φταίξιμο.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Την ξέρεις την κοπέλα; Είναι γνωστή σου και στο έχει πει; Γιατί εγώ σου λέω πως όντως της έχει μπει στο μυαλό! Άλλο που αν τελικά το κάνουν και μετά της ανοίξει η όρεξη για περισσότερα θα του ρίξει το φταίξιμο.
Ολες οι γυναικες ιδιες ειναι αμα καταλαβεις μια τις καταλαβες ολες
Η γυναικα απο τη φυση της ψαχνει το ισχυροτερο αρσενικο για να την γκαστρωσει και να κανει το δυνατοτερο παιδι
Ο αντρας απτην αλλη θελει να γαμαει αλλη καθε μερα για να κανει οσα παιδια περισσοτερα γινεται
Και οι δυο εχουν τον ιδιο σκοπο, τη διαιωνιση του DNA τους, που ειναι γραμμενη στα γονιδια καθε ανθρωπου και καθε εμβιου οργανισμου
Απλα λογω φυσης επιλεγουν διαφορετικο τροπο, ο αντρας την ποσοτητα η γυναικα την ποιοτητα
Αμα το καταλαβεις αυτο θα τα καταλαβεις ολα
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
εχετε φαγωθει για την ηθικη του θεματος ενω ο ανθρωπος δε ζητησε αδεια απο καποιον ουτε αν ειναι σωστο η οχι..ειναι απλο,οποιος δε συμφωνει δε το κανει περαιτερω τι τρωγεστε;
 

xalyvdogata

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
225
Like
103
Πόντοι
1
Άρχικά φυσικά να το κάνετε! Το σεξ δεν έχει τίποτα κακό όταν (όλοι) όσοι συμμετέχουν σ' αυτό είναι συναινούντες ενήλικοι. Αν το κάνετε μπορεί να σας αρέσει (και να το ξανακάνετε) ή να μην σας αρέσει και να το μετανιώσετε. Αν δεν το κάνετε θα το μετανιώσετε σίγουρα γιατί θα σας μείνει απωθημένο.
Τώρα το να βρείτε δεύτερο άντρα είναι νομίζω το πιο εύκολο. Δεν θα έλεγα να τον βρείτε σε swingers club, καλύτερα σε ένα μπαρ που θα πίνετε το ποτό σας και κάποιος θα κοιτάξει την κοπέλα σου. Του μιλάει αυτή, συζητάτε και βλέπετε τί άνθρωπος είναι. Μην βιαστείτε να του προτείνετε αυτό που θέλετε, σχεδόν κανείς δεν θα αρνηθεί μια τέτοια πρόταση, εσείς έχετε δυνατότητα επιλογής οπότε αξιοποιήστε την.
Κάτι τελευταίο εκ πείρας. Το σεξ είναι κάπως σαν το τέννις, το ένας με έναν έχει την πιο άγρια ομορφιά στα διπλά γίνεται λίγο πλάκα. Ειδικά σε τρίο 2Α-1Γ όπου κατά πάσαν πιθανότητα οι δυο άντρες δεν θα έχουν την ίδια ικανότητα στύσης, την ίδια διάρκεια κλπ. Μην κοιτάτε τις τσόντες, αυτοί είναι επαγγελματίες.
Οπότε το κάνετε, το απομυθοποιείτε κατ' αρχήν και αποφασίζετε αν θέλετε να το ξανακάνετε.
Σου εχουν πηδηξει πολλες φορες την γυναικα ε; Κακολντ
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Σχετικο ειναι αυτο τωρα και αναλογα τον ανθρωπο , πχ ο καθενας με τα απωθημενα του αλλος αυτοκινητο , αλλος σπιτι και παει λεγοντας.. μεγαλο κεφαλαιο τωρα αυτο και ολιγον τι ασχετο αλλα βασιζεται στην ιδια αποφασιστικοτητα
Αλλα πες μου ειλικρινα ποσες φορες εχεις μετανιωσει για ευκαιριες που ειχες και δεν αρπαξες σεξουαλικης φυσεως, δεν λεω μπορει και να μου πεις καμια, πασο :grin: .

Σορρυ για τυχον ορθογραφικα αλλα δεν καθομαι να γραφω ενα τεταρτο την απαντηση :glasses:
δεν εχω να πω κατι ιδιαίτερο
φυσικα και εχασα και εγω ευκαιριες και εκανα και πολλα σε γυναικες και μου εκαναν και αυτες πολλα και μαλακα με εχει γυναικα μες στα μουτρα μου επειδη ημουν καπως κρυος και αυτη ζεστη και γενικως πανω κατω οπως ολοι μας
σιγα μην σκεφτομαι το παρελθον λες και θα γυρισει να το διορθωσω
εχω συμφιλιωθει με το παρελθον μου


γυναικα δεν μοιραζομαι με αλλον:angel: δεν το αντεχει το τσι μου
 

Greeksdoitbetter

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
19
Like
19
Πόντοι
0
Καλησπερα σας ειπα να ριξω ενα θεμα μπας και βρω καποια βοηθεια η φιλο με αναλογη εμπειρια. Ειμαι σε σχεση 4 χρονια με την κοπελα μου και τελευταιους μηνες θα πω ολο λεμε για τριο με αλλον αντρα πανω στο σεξ και λιωνουμε και οι 2 μας πραγματικα της τα εχω πει και χυμα οπως και αυτη εμενα οτι θελει και αλλη πουτσα και αν θα αντεχω να την δω με αλλον οπου η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρα ναι. Βεβαια μολις χυσουμε σπανια μετα να το αναλυσουμε να δουμε πως θα το κανουμε λιγες φορες το εχουμε συζητησει εκτος σεξ αλλα ξερω ποσο το θελει οπως και εγω. Τι κανουμε πως προχωραμε αξιζει να πμε σε ενα swinging club η καπου ειδους αλλη γνωριμια γιατι εχω διαβασει και αρκετα αρνητικα για αυτα τα κλαμπ δεν ξερω πως το προχωραμε λοιπον;
Αν ενδιαφέρεστε ακόμα παιδιά για τριο στείλτε μνμ να τα πούμε
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.378
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
και μετά σου λένε πέθανε η καλοσύνη.... εδώ όλοι οι ηθικολόγοι μαζεύτηκαν να σώσουν το παιδί από τον όλεθρο του τρίου, να μη χαλάσει η σχέση του, να μην πληγωθούν τα συναισθήματά του... συγκινήθηκα πάλι
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
ειμαστε δυο, ειμαστε τρεις ,ειμαστε χιλιοι δεκατρεις:confused:
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Ολες οι γυναικες ιδιες ειναι αμα καταλαβεις μια τις καταλαβες ολες
Η γυναικα απο τη φυση της ψαχνει το ισχυροτερο αρσενικο για να την γκαστρωσει και να κανει το δυνατοτερο παιδι
Ο αντρας απτην αλλη θελει να γαμαει αλλη καθε μερα για να κανει οσα παιδια περισσοτερα γινεται
Και οι δυο εχουν τον ιδιο σκοπο, τη διαιωνιση του DNA τους, που ειναι γραμμενη στα γονιδια καθε ανθρωπου και καθε εμβιου οργανισμου
Απλα λογω φυσης επιλεγουν διαφορετικο τροπο, ο αντρας την ποσοτητα η γυναικα την ποιοτητα
Αμα το καταλαβεις αυτο θα τα καταλαβεις ολα
Και την ποιότητα πως θα την ξ'ερουν αν δεν δοκιμάσουν ποσότητα;;;:think:
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
171
Like
568
Πόντοι
81
εγώ δεν γουσταρω αυτα τα σκηνικα, οχι για λόγους ηθικής αλλά για λόγους αισθητικής....δεν γουσταρω να βλέπω την γυναικα μου να γαμιέται. Όμως όλοι οι άντρακλες εδω μέσα, οι πολαβαρύδες, οι περπαταω και τα σερνω, να είστε σίγουροι ότι είναι οι μεγαλύτεροι κερατάδες
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.034
Κριτικές
4
Like
7.121
Πόντοι
1.336
και μετά σου λένε πέθανε η καλοσύνη.... εδώ όλοι οι ηθικολόγοι μαζεύτηκαν να σώσουν το παιδί από τον όλεθρο του τρίου, να μη χαλάσει η σχέση του, να μην πληγωθούν τα συναισθήματά του... συγκινήθηκα πάλι
Ενω οι αλλοι που ψοφανε για φαντασιωσεις και δουλεια για το σπιτι, κρεμονται απο το νημα του καθε αγνωστου και τις κουφιες λεξεις
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Με ενα πολυπλοκο πραμα που λεγεται εγκεφαλος
Αλήθεια τώρα;; Ειρωνιούλα;;Μιλάει για αρχέγονη αναπαραγωγή και θα καταλάβεις τον Alpha Male από τον εγκέφαλο; Τη συζήτηση, την ευφράδεια λόγου και τη μόρφωση; Το σπέρμα του alpha male θέλει(σύμφωνα με όλα υτά που είπε ο συναγωνιστής).
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
παιδιά πώς πήγε, έγινε η φάση βρέθηκε κανείς, πολύ καυλάντισμα διάβασα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
Ειλικρινά πάντως ότι θα υπήρχε μαζεμένη τόση επιτηδευμένη ηθικολογία σε ένα σάιτ του οποίου η βασική θεματολογία είναι ο αγοραίος έρωτας με έχει εκπλήξει! Να υποθέσω πως όταν ξενογαμάτε κάποια επαγγελματία ή ερασιτέχνιδα μετά πάτε για εξομολόγηση;
Γιατί είναι αλήθεια πως με μια "φίλη" που είχα πάει τις προάλλες στο Bill και καθόμαστε και μιλάγαμε μετά το σεξ μου λέει "Α, να σου βάλω να ακούσεις κάτι!" και μου βάζει κάποιους ευαγγελιστές που λέγανε για την Αγία Γραφή, το λόγο του Θεού κλπ. Ξενέρωσα κάπως ομολογώ, το κατάλαβε αυτή έξυπνη γυναίκα είναι, μου λέει "Αν δεις τώρα τα μούτρα σου φαίνεται το πόσο βαριέσαι!" Της λέω κι εγώ "Ρε κορίτσι μου εγώ σέβομαι τις απόψεις του καθενός πόσο μάλλον αν είναι θρησκευτικές, αλλά βρίσκεις τον τόπο και τον χρόνο τώρα κατάλληλο;" Ντυθήκαμε και φύγαμε μαζί, στο ασανσέρ ακόμα αυτούς άκουγε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.034
Κριτικές
4
Like
7.121
Πόντοι
1.336
Αλήθεια τώρα;; Ειρωνιούλα;;Μιλάει για αρχέγονη αναπαραγωγή και θα καταλάβεις τον Alpha Male από τον εγκέφαλο; Τη συζήτηση, την ευφράδεια λόγου και τη μόρφωση; Το σπέρμα του alpha male θέλει(σύμφωνα με όλα υτά που είπε ο συναγωνιστής).
Αυτα τα alpha male και alpha bank ειναι για ζωα που σχηματιζουν αγελη πχ λυκοι , υαινες
Στον ανθρωπο υπεισερχονται και αλλα data οπως η στατιστικη η εμπειρια το οικονομικο συμφερον, τα οποια αξιολογει quess what ,ο εγκεφαλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom