Νέα

Φαντασίωσή μας το τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.638
Πόντοι
2.256
Oι πιτσιρίκες δεν το έχουν σε τίποτα, όταν λέω πιτσιρίκες εννοώ μέχρι 35...Ξέρεις πόσες φρεσκοπαντρεμένες μου την έχουν πέσει στη δουλειά;;;
Εμένα κάτι καριόλες που έχουν παραδεχτεί ότι με γουστάρουν, κολλάνε λένε σε αυτό!!! Ότι δε θέλουν χωρίς συναίσθημα επειδή είμαι παντρεμένος και το ξέρουν ότι δε ζητάω και δε δίνω και τίποτα παραπάνω. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε έρθει ποτέ τόσο κοντά όσο να υπάρχει σωματική επαφή ή φιλιά. Στα λόγια και στα μηνύματα αυτά!!! Ούτε εγώ έχω επιδιώξει κάτι παραπάνω!!!! Αποφεύγω τα μπλεξίματα. Μια χαρά είμαι με τις πουτανίτσες μου!!!
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
615
Πόντοι
81
Καλα μετα ξεκινανε και διαφορα αλλα σκηνικα. Τι θα εκανες αν πανω στην καυλα της πχ ηθελε να σε φιλησει με ενα στομα γεματο χυσια ή ακομη χειροτερα να τα μοιραστει μαζι σου σε φαση cum swap; Τι γινεται αμα καποιος θελει να την κατουρησει και αυτη ανοιξει προθυμη το στομα της και τα καταπιει ή παρει ενα ποτηρι το γεμισει και κανει παιχνιδι; Θα δεχτεις να σε φιλησει μετα; Και τι γινεται αμα της βγει να σε κατουρησει αυτη ή να σε ξεφτυλισει μπροστα στους αλλους γαμιαδες, οντας η κυριαρχος; Χανεις τον ελεγχο της φαντασιωσης. Πιστεψε με μπορει να δεις πολλα απο εκει και περα. Γνωμη μου ειναι λοιπον να καταλαβεις τι εχει στο μυαλο της 100% και να κανεις παραπανω ερωτησεις σαν αυτες που σου ειπα.
με τρόμαξες και μένα τύπε με αυτά..
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
615
Πόντοι
81
Εμένα κάτι καριόλες που έχουν παραδεχτεί ότι με γουστάρουν, κολλάνε λένε σε αυτό!!! Ότι δε θέλουν χωρίς συναίσθημα επειδή είμαι παντρεμένος και το ξέρουν ότι δε ζητάω και δε δίνω και τίποτα παραπάνω. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε έρθει ποτέ τόσο κοντά όσο να υπάρχει σωματική επαφή ή φιλιά. Στα λόγια και στα μηνύματα αυτά!!! Ούτε εγώ έχω επιδιώξει κάτι παραπάνω!!!! Αποφεύγω τα μπλεξίματα. Μια χαρά είμαι με τις πουτανίτσες μου!!!
Φίλε και εγώ πανρεμένος είμαι..Πριν καμιά δεκαριά χρόνια μου την έιχε βαρέσει στο κεφάλι με μία φοιτήτρια..Με έπιασε η σύζυγος και ακόμα και τώρα μου το χτυπάει..Από τότε μόνο πουτανίτσες και εσκορτάκια και αυτά για μισή ώρα, ποτέ μία, ώστε αν χτυπήσει το τηλέφωνο το σηκώνω αμέσως :grin::D::cheesy::grin:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.638
Πόντοι
2.256
Φίλε και εγώ πανρεμένος είμαι..Πριν καμιά δεκαριά χρόνια μου την έιχε βαρέσει στο κεφάλι με μία φοιτήτρια..Με έπιασε η σύζυγος και ακόμα και τώρα μου το χτυπάει..Από τότε μόνο πουτανίτσες και εσκορτάκια και αυτά για μισή ώρα, ποτέ μία, ώστε αν χτυπήσει το τηλέφωνο το σηκώνω αμέσως :grin::D::cheesy::grin:
Εγώ ευτυχώς λόγω δουλειάς σηκώνω τηλέφωνο όποτε θέλω!!! Το έχω καλλιεργήσει και λίγο... :wink:
Ούτε από τη δικιά μου έχω παράπονο!!! Μου κάνει όλα τα γούστα και γουστάρει κι αυτή!!! Απλά εγώ είμαι της ποικιλίας!!!
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
615
Πόντοι
81
Εγώ ευτυχώς λόγω δουλειάς σηκώνω τηλέφωνο όποτε θέλω!!! Το έχω καλλιεργήσει και λίγο... :wink:
Ούτε από τη δικιά μου έχω παράπονο!!! Μου κάνει όλα τα γούστα και γουστάρει κι αυτή!!! Απλά εγώ είμαι της ποικιλίας!!!
έτσι...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.771
Πόντοι
1.206
αρκεί να μην εμφανιστεί η κτητικότητα σε κάποια στιγμή της φάσης και προκαλέσει θέματα επι τόπου και μετά, στη σχέση. Θέλει ξεκάθαρη στάση, σεξ, τέλος. Αλλά σεξ άνευ συναισθήματος είναι και λίγο κενό, δεν είναι;
Ρε αγόρι για ποιά κτητικότητα μιλάμε; Βρίσκουν κάποιον κάνουν το τρίο εκείνη τη στιγμή ή μετά 1-2 μέρες συνεννοούμενοι με το τηλέφωνο του άντρα κι αν θέλουν τον ξαναβλέπουν, αν δεν θέλουν δεν τον ξαναβλέπουν. Γιατί πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό;

Τώρα αυτό που το σεξ οφείλει να έχει και συναίσθημα το σκέφτηκες πολύ πριν το αναφέρεις σε ένα σάιτ που η βασική του θεματολογία είναι ο αγοραίος έρωτας
 
Τελευταία τροποποίηση:

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
615
Πόντοι
81
Που να εβλεπες σκηνικα με γκομενα να αδειαζει τα χυσια απο μουνι και κωλο στο στομα του αλλου και μετα να του βαζει το ποδι στον κωλο για να τον ξεφτυλισει εντελως. Ας μη σου πω για γκομενα που μου εχουν πει πως ο δικος της αφου την ειχε για να την παρει ολος ο κοσμος της περασε στο μυαλο να φαει τα σκατα του. Αυτες ξεκινησαν απο μια απλη φαντασιωση και το προχωρησαν πολυ. Υπαρχουν και εδω αλλες ιστοριες. Σε γενικες γραμμες επειδη τους κοβω και πιτσιρικαδες αυτη θα γλυκαθει και θα του ζητησει μετα κανα swingers ή κανα τσοντοσινεμα ή μπορει να ξεκινησει να πηγαινει και μονη της.
Πιστεύω πως αυτά είναι υπερβολικά και ανήκου πιο πολύ στη σφαίρα του bdsm
Δε θεωρώ πως ο μέσος όρος είναι αυτό..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.771
Πόντοι
1.206
Εχεις δικιο ναιι καλα δεν ξερω μεχρι που θα φταναμε νομιζω αν ηταν καθαρα για σεξ δεν θα ειχα κανενα θεμα αν τα ειχαμε συμφωνησει εξαρχης αλλα αυτο ναι το οτι μπορει να γουσταρει και σε μεγαλυτερα σχηματα υπαρχει περιπτωση αλλα οχι κατα πολλα ατομα δεν την φτιαχνει απλως ειναι αχορταγη για πουοτσο να του πουμε χυμα αλλον εναν θα εβαζε πχ στο παιχνιδι
Αν είναι αχόρταγη για πούτσο λοιπόν.
1. Είσαι τυχερός που την βρήκες και
2. ΘΑ γαμηθεί και με άλλους έτσι κι αλλιώς, οπότε όπως είπες καλύτερα να είσαι κι εσύ στη φάση.
Τώρα σιγά αν μετά το τρίο θέλει περισότερους από δυο άντρες, όλα μια ιδέα είναι. Εξ άλλου η μέση γυναίκα ταυτόχρονα με δύο το πολύ μπορεί, αυτές που κάνουν tripple penatration και διπλοτσίμπουκο ταυτόχρονα είναι επαγγελματίες.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
615
Πόντοι
81
Θα το ξαναγραψω με το καταλληγο ατομο ολα ειναι πιθανα. Επιπλεον ποτε δεν ξερεις η αλλη τι φαντασιωσεις εχει οποτε δεν παιζει ρολο ο μεσος ορος. Γκομενες που τις βλεπεις σε υψηλες θεσεις, πολυ προσεγμενες κλπ δε φανταζεσαι τι ειναι διατεθημενες να κανουν και ποσο προχωρανε.
Μα αυτό δε λέω; Με τον έσκορτ θα καθοριστούν τα όρια, πως θα ξεφύγει η κατάσταση;;
Σε ένα μισάωρο θα αναπτυχθούν όλα αυτά που λες; Δύσκολο μου φαινεται..
 

kammenos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
133
Πόντοι
1
Καλησπερα σας ειπα να ριξω ενα θεμα μπας και βρω καποια βοηθεια η φιλο με αναλογη εμπειρια. Ειμαι σε σχεση 4 χρονια με την κοπελα μου και τελευταιους μηνες θα πω ολο λεμε για τριο με αλλον αντρα πανω στο σεξ και λιωνουμε και οι 2 μας πραγματικα της τα εχω πει και χυμα οπως και αυτη εμενα οτι θελει και αλλη πουτσα και αν θα αντεχω να την δω με αλλον οπου η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρα ναι. Βεβαια μολις χυσουμε σπανια μετα να το αναλυσουμε να δουμε πως θα το κανουμε λιγες φορες το εχουμε συζητησει εκτος σεξ αλλα ξερω ποσο το θελει οπως και εγω. Τι κανουμε πως προχωραμε αξιζει να πμε σε ενα swinging club η καπου ειδους αλλη γνωριμια γιατι εχω διαβασει και αρκετα αρνητικα για αυτα τα κλαμπ δεν ξερω πως το προχωραμε λοιπον;

Προσωπική μου άποψη αν ή γυναίκα είναι long term (σκεφτεστε κάτι σοβαρότερο) θα σου έλεγα απλά να μην προχωρήσεις !

Στείλε την σε προσωπικό ραντεβού (να γαμηθεί με άλλον πρώτα), εκεί φίλε μου παίζεις κορώνα γράμματα !
και η ιδέα του swingers είναι καλή περίπτωση !
 

Mouxtikosss

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
57
Like
79
Πόντοι
0
Προσωπική μου άποψη αν ή γυναίκα είναι long term (σκεφτεστε κάτι σοβαρότερο) θα σου έλεγα απλά να μην προχωρήσεις !

Στείλε την σε προσωπικό ραντεβού (να γαμηθεί με άλλον πρώτα), εκεί φίλε μου παίζεις κορώνα γράμματα !
και η ιδέα του swingers είναι καλή περίπτωση !
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο.

Αν βλέπεις κάτι σε αυτή τη γυναίκα που σε κάνει να τη φαντάζεσαι σε κάποια από χρόνια σοβαρά μαζί σου, μη προσχωρήσεις στο βήμα. Η εικόνα και μόνο θα σου έρχεται στο μυαλό κάθε φορά που θα έχετε μια αψιμαχία, έναν τσακωμό και μια δυσκολία.

Αν όχι, η άποψη μου είναι ότι το καλύτερο πρώτο βήμα είναι να κάνετε σεξ με άλλο ζευγάρι στον ίδιο χώρο, χωρίς να ανταλλαγή στην αρχή. Αν και εφόσον χτιστεί οικειότητα, προχωράτε σε ο,τι γουστάρετε!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.171
Κριτικές
496
Like
62.293
Πόντοι
39.662
εχει φτασει 3 σελιδες το θρεντ και ακομα δεν εχεις ποσταρει καμμια φωτο απο το πουτανακι σου.... αρχιζει και βρωμαει το θεμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.771
Πόντοι
1.206
εχει φτασει 3 σελιδες το θρεντ και ακομα δεν εχεις ποσταρει καμμια φωτο απο το πουτανακι σου.... αρχιζει και βρωμαει το θεμα
Το ενδεχόμενο να είναι σεμνή η κοπέλα και να ντρέπεται δεν το σκέφτηκες;:grin::grin:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
597
Κριτικές
1
Like
1.286
Πόντοι
206
Τυπε το σκεφτηκες ποτε οτι η γυναικα σου το ειπε για το τριο για να σε δοκιμασει αν την αγαπας αληθεια;
Κι εσυ να συμφωνησες γιατι κατα βαθος εισαι πουστης;
 

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
26
Like
10.831
Πόντοι
2.046
Καλησπερα σας ειπα να ριξω ενα θεμα μπας και βρω καποια βοηθεια η φιλο με αναλογη εμπειρια. Ειμαι σε σχεση 4 χρονια με την κοπελα μου και τελευταιους μηνες θα πω ολο λεμε για τριο με αλλον αντρα πανω στο σεξ και λιωνουμε και οι 2 μας πραγματικα της τα εχω πει και χυμα οπως και αυτη εμενα οτι θελει και αλλη πουτσα και αν θα αντεχω να την δω με αλλον οπου η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρα ναι. Βεβαια μολις χυσουμε σπανια μετα να το αναλυσουμε να δουμε πως θα το κανουμε λιγες φορες το εχουμε συζητησει εκτος σεξ αλλα ξερω ποσο το θελει οπως και εγω. Τι κανουμε πως προχωραμε αξιζει να πμε σε ενα swinging club η καπου ειδους αλλη γνωριμια γιατι εχω διαβασει και αρκετα αρνητικα για αυτα τα κλαμπ δεν ξερω πως το προχωραμε λοιπον;
Απο εμπειρια εαν το κανετε οι σχεση σας θα περασει σε αλλο επιπεδο μη αναστερψημο.
Θα ειναι καθαρα στο χερι σας να συνχησετε η να διακοψετε. Χρειαζετε να συζητηθουν ολοι οι παραμετροι.
Ολα τα θετικα και αρνητικα.

Καλη συνεχεια
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Άρχικά φυσικά να το κάνετε! Το σεξ δεν έχει τίποτα κακό όταν (όλοι) όσοι συμμετέχουν σ' αυτό είναι συναινούντες ενήλικοι. Αν το κάνετε μπορεί να σας αρέσει (και να το ξανακάνετε) ή να μην σας αρέσει και να το μετανιώσετε. Αν δεν το κάνετε θα το μετανιώσετε σίγουρα γιατί θα σας μείνει απωθημένο.
Τώρα το να βρείτε δεύτερο άντρα είναι νομίζω το πιο εύκολο. Δεν θα έλεγα να τον βρείτε σε swingers club, καλύτερα σε ένα μπαρ που θα πίνετε το ποτό σας και κάποιος θα κοιτάξει την κοπέλα σου. Του μιλάει αυτή, συζητάτε και βλέπετε τί άνθρωπος είναι. Μην βιαστείτε να του προτείνετε αυτό που θέλετε, σχεδόν κανείς δεν θα αρνηθεί μια τέτοια πρόταση, εσείς έχετε δυνατότητα επιλογής οπότε αξιοποιήστε την.
Κάτι τελευταίο εκ πείρας. Το σεξ είναι κάπως σαν το τέννις, το ένας με έναν έχει την πιο άγρια ομορφιά στα διπλά γίνεται λίγο πλάκα. Ειδικά σε τρίο 2Α-1Γ όπου κατά πάσαν πιθανότητα οι δυο άντρες δεν θα έχουν την ίδια ικανότητα στύσης, την ίδια διάρκεια κλπ. Μην κοιτάτε τις τσόντες, αυτοί είναι επαγγελματίες.
Οπότε το κάνετε, το απομυθοποιείτε κατ' αρχήν και αποφασίζετε αν θέλετε να το ξανακάνετε.
Φιλαρακο , στο τενις ολη η υποθεση ειναιτο σερβις
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Κάποιοι ζηλεύουν και μόνο που έχεις γκόμενα φίλε, το που είναι τόσο ανοιχτόμυαλη τους τρελαίνει. Οπότε μην δίνεις σημασία στον κάθε βλάκα, θα διαβάσεις πολλά εδώ μέσα.
Κοιταξε ολα αυτα λεγονται ανωμαλιες η παρεκλισεις , γιατι δεν μπορεις να τα κανεις καθε βδομαδα, οποτε 10 μερες το χρονο εισαι ευτυχισμενος και 355 στενοχωρημενος. Και αυτο οταν η φαση ειναι τελεια και δεν στραβωσει κατι πανω στην πραξη
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Κανενα χειροτερο. Εχω γνωρισει πολλες κοπελες που προχωρανε απειρα αμα βρουν το σωστο ατομο. Απο τριο και gangbangs μεχρι εμπειριες που εχουν ως τεραστια ταμπου. Το θεμα ειναι να μην τραυματιστει καποια απο τις δυο πλευρες σε ολο αυτο το παιχνιδι. Οποτε το ερωτημα παραμενει ανοιχτο.
Ειχα φιλο κολλητο παντρεμενο με παιδια , που γουσταρε τετοιες φασεις , υποτιθεται και η γυναικα του , και λεω υποτιθεται , γιατι αυτη κατεληξε να πηγαινει σε ψυχιατρο και τωρα εχουν λευκο γαμο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.771
Πόντοι
1.206
Κοιταξε ολα αυτα λεγονται ανωμαλιες η παρεκλισεις , γιατι δεν μπορεις να τα κανεις καθε βδομαδα, οποτε 10 μερες το χρονο εισαι ευτυχισμενος και 355 στενοχωρημενος. Και αυτο οταν η φαση ειναι τελεια και δεν στραβωσει κατι πανω στην πραξη
ΑΠΟΜΥΘΟΠΟΙΗΣΤΕ το σεξ επί τέλους! Μια διασκέδαση είναι, δεν είναι κάτι τόσο φοβερό. Ανωμαλία δε δεν είναι η όποια πολλαπλή συνεύρεση ή οποιαδήποτε άλλη ερωτική πράξη μεταξύ συναινούντων ενηλίκων, νόμιζα ότι το έχουμε εμπεδώσει αυτό.
Κατά τα λοιπά και διακοπές 10 μέρες το χρόνο πάει ο μέσος άνθρωπος, πρέπει να μην πηγαίνει γιατί μπορεί να μην περάσει καλά ή μετά θα στενοχωριέται που τελείωσαν;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom