Νέα

Εξαρθρώθηκε κύκλωμα trafficking με θύματα 51 γυναίκες ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Redmad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
18
Like
15.589
Πόντοι
4.546
update: διάβασα ότι κάποια κοπέλα είπε "μας είπαν ότι θα κάνουμε 1-2 ραντεβού την ημέρα και θα βγάλουμε 20 χιλιάρικα σε 3 μήνες".
Το παραμύθιασμα που λέγαμε.
Αυτο ακριβώς άκουσα στην ΕΤ1. Παραπονέθηκαν για τα χρήματα και τα ραντεβού, δηλαδή, ΟΧΙ για την δουλειά, που ήξεραν ποια είναι.

Που κολλάει όλο αυτό με τον εξαναγκασμό και την εκμετάλλευση τώρα...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Και γιατι εσυ το παιρνεις δεδομενο οτι σαυτην ειπαν παραμυθια και δε λεει αυτη παραμυθια τωρα;
Δεν εχουμε αποδειξεις
Στη Βενεζουελα γαμιουνται για ενα ευρω, εγω αυτο ξερω
Φιλε ,οι συγκεκριμένες δεν παίζει με τίποτα να ήρθαν από το 1 ευρώ της Βενεζουέλας απευθείας Ελλάδα .ούτε τίποτα πεινασμένες είναι ,ούτε τίποτα αγαθές .
Δεν ξέρω αν έχεις δει καμία από αυτές ,αλλά με ένα ευρώ δεν παίζει ούτε χείλια να φτιαχναν ,ούτε κώλους ,ούτε νύχια και όλο το σώμα τατού ..
Έχουν προϋπηρεσία στα γαμησια αν όχι Ελλάδα ,γιατί της Θεσσαλονίκης πρώτα κάναν κονομα στην Αθήνα και μετά ανέβηκαν ,κάπου στην Ευρώπη η Αμερική .
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
42
Like
253
Πόντοι
20
Όπως είπε και κάποιος πριν αυτές οι κοπέλες είναι με το κινητό στο χέρι όλη την ώρα μπορούσαν αν ειδοποιήσουν τις αρχές, επίσης φτιαχνενες τούμπανο χείλη βυζιά κολος κλπ, δεν είναι αγαθές είναι πονηρές, επίσης κάποιες πηγενοερχονται ανά 3 μήνες στην πατρίδα τους ... Αν ήταν θύματα δεν θα ξαναερχονταν είναι απλό.

Απ'οτι φαίνεται δεν υπάρχει θέμα μαστροπειας αλλά θέμα εργασιακών σχέσεων, χαμηλότερων αμοιβών κλπ, και πόσα θέλουν να πάρουν όταν μας ξεπετανε όταν εμείς περνούμε 25 την μέρα αυτεςς θέλουν να τα πάρουν σε 10 λεπτά.. όταν με διάφορα κόλπα κοιτάνε να σε κάνουν να τελειώσεις κλπ.
Δεν είμαι μαζί τους γιατί έχω φάει πόλες.φολες σε βλέπουν σαν , αντιθέτως αν έβγαζαν περισσοτρα είμαι σίγουρος δεν θα βελτιονονταν οι υπηρεσίες.
Κατά την γνώμη μου λογικό είναι να περνουν χαμηλό ποσοστό γιατί κάνουν παράνομη δραστηριότητα και το κυκλομα -και αυτες συμμετέχουν σε αυτό - ας πούμε που τις στηρίζει λογικό είναι να είναι μεγάλο και να απαιτει περισσότερα.
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Like
120
Πόντοι
0
Όπως είπε και κάποιος πριν αυτές οι κοπέλες είναι με το κινητό στο χέρι όλη την ώρα μπορούσαν αν ειδοποιήσουν τις αρχές, επίσης φτιαχνενες τούμπανο χείλη βυζιά κολος κλπ, δεν είναι αγαθές είναι πονηρές, επίσης κάποιες πηγενοερχονται ανά 3 μήνες στην πατρίδα τους ... Αν ήταν θύματα δεν θα ξαναερχονταν είναι απλό.

Απ'οτι φαίνεται δεν υπάρχει θέμα μαστροπειας αλλά θέμα εργασιακών σχέσεων, χαμηλότερων αμοιβών κλπ, και πόσα θέλουν να πάρουν όταν μας ξεπετανε όταν εμείς περνούμε 25 την μέρα αυτεςς θέλουν να τα πάρουν σε 10 λεπτά.. όταν με διάφορα κόλπα κοιτάνε να σε κάνουν να τελειώσεις κλπ.
Δεν είμαι μαζί τους γιατί έχω φάει πόλες.φολες σε βλέπουν σαν , αντιθέτως αν έβγαζαν περισσοτρα είμαι σίγουρος δεν θα βελτιονονταν οι υπηρεσίες.
Κατά την γνώμη μου λογικό είναι να περνουν χαμηλό ποσοστό γιατί κάνουν παράνομη δραστηριότητα και το κυκλομα -και αυτες συμμετέχουν σε αυτό - ας πούμε που τις στηρίζει λογικό είναι να είναι μεγάλο και να απαιτει περισσότερα.
Όσο παράνομη δραστηριότητα κάνει μία πόρνη Αλλη τόση παράνομη δραστηριότητα κάνει και ο πελάτης είναι ακριβώς το ίδιο.εάν δεν κάνει κόλπα είναι κομοδίνο εάν κάνει Κόλπα το Κάνει για να τελειώσεις γρήγορα..Βάλε χρονόμετρο στ’ μπαλάκια σου να χύνεις το χρόνο που θέλεις δε φταίει η κάθε κοπέλα.φολα ξε φολα η πράξη έγινε.αφού έχεις τόσο καλές επιλογές μην ξανά πας σε εκδιδόμενη.Και να κοιτάς πόσα βγάζεις εσύ και να κάνεις το καλύτερο για τον εαυτός όχι να κοιτασ την βγάζουν οι άλλοι και πως.
 

Panoutsos_los

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
469
Πόντοι
301
update: διάβασα ότι κάποια κοπέλα είπε "μας είπαν ότι θα κάνουμε 1-2 ραντεβού την ημέρα και θα βγάλουμε 20 χιλιάρικα σε 3 μήνες".
Το παραμύθιασμα που λέγαμε.
Ναι δεν ήξεραν που έρχονται θέλουν να μας πουν. 1-2 την μέρα 20.000 σε 3 μήνες τι έχει χρυσό μουνι ;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.824
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
Τελικά μάθαμε πιο γραφείο πιάστηκε;;;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
Όχι, αλλά και τα τρία μασατζίδικα που είχαν λατίνες έχουν κατεβάσει τα σάιτ τους…
Λυπηρό για μας τους λάτρεις των λαδάδικων
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Φιλε ,οι συγκεκριμένες δεν παίζει με τίποτα να ήρθαν από το 1 ευρώ της Βενεζουέλας απευθείας Ελλάδα .ούτε τίποτα πεινασμένες είναι ,ούτε τίποτα αγαθές .
Δεν ξέρω αν έχεις δει καμία από αυτές ,αλλά με ένα ευρώ δεν παίζει ούτε χείλια να φτιαχναν ,ούτε κώλους ,ούτε νύχια και όλο το σώμα τατού ..
Έχουν προϋπηρεσία στα γαμησια αν όχι Ελλάδα ,γιατί της Θεσσαλονίκης πρώτα κάναν κονομα στην Αθήνα και μετά ανέβηκαν ,κάπου στην Ευρώπη η Αμερική .
Γιατι οχι;
Ο μεσος μισθος στη Βενεζουελα ειναι πολυ μικρος, αρα ολα τα εγχωρια προϊοντα και υπηρεσιες ειναι επισης παμφθηνα
Και η μανικουριστα ειναι φθηνη και ο πλαστικος, και ο τατουατζης
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Γιατι οχι;
Ο μεσος μισθος στη Βενεζουελα ειναι πολυ μικρος, αρα ολα τα εγχωρια προϊοντα και υπηρεσιες ειναι επισης παμφθηνα
Και η μανικουριστα ειναι φθηνη και ο πλαστικος, και ο τατουατζης
Δεν το νομίζω να είναι έτσι .
Δεν ξέρω αν κατάλαβες καλά τι ήθελα να εξηγήσω .
Από τον τρόπο ζωής ,εμφάνισης φαίνεται ότι δεν είναι πουτανες τύπου πιάτσας που λέμε ή του 1 ευρώ .
Ακόμα και στην χώρα τους να ήταν θα έκαναν βίζιτα τύπου εσκορτ για πιο γερά πορτοφόλια .
Όταν ξεκίνησε κάποτε το κύμα με τις σοβιετικές,που πολλές ήταν όντως θύματα ,είδες εσύ καμία να έρχεται με φουσκωμένα βιζια ή με ότι ακριβό ήταν στην μόδα της τότε εποχής ;
Ήταν απλά κάτι χωριάτισσες ή αγαθές που πιάστηκαν κορόιδα.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Δεν το νομίζω να είναι έτσι .
Δεν ξέρω αν κατάλαβες καλά τι ήθελα να εξηγήσω .
Από τον τρόπο ζωής ,εμφάνισης φαίνεται ότι δεν είναι πουτανες τύπου πιάτσας που λέμε ή του 1 ευρώ .
Ακόμα και στην χώρα τους να ήταν θα έκαναν βίζιτα τύπου εσκορτ για πιο γερά πορτοφόλια .
Όταν ξεκίνησε κάποτε το κύμα με τις σοβιετικές,που πολλές ήταν όντως θύματα ,είδες εσύ καμία να έρχεται με φουσκωμένα βιζια ή με ότι ακριβό ήταν στην μόδα της τότε εποχής ;
Ήταν απλά κάτι χωριάτισσες ή αγαθές που πιάστηκαν κορόιδα.
Αλλο τοτε
Δεν υπηρχε παγκοσμιοποιηση σε τετοιο βαθμο
Η ΕΣΣΔ ηταν ενας αλλος κοσμος τελειως αποκομμενος
Δεν ειχαν ιδεα τι επαιζε απεξω
Σημερα με το Ιντερνετ ολοι γνωριζουν τι παιζει στις αλλες χωρες και η κουλτουρα ειναι παρομοια παντου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Αλλο τοτε
Δεν υπηρχε παγκοσμιοποιηση σε τετοιο βαθμο
Η ΕΣΣΔ ηταν ενας αλλος κοσμος τελειως αποκομμενος
Δεν ειχαν ιδεα τι επαιζε απεξω
Σημερα με το Ιντερνετ ολοι γνωριζουν τι παιζει στις αλλες χωρες και η κουλτουρα ειναι παρομοια παντου
Δεν σε καταλαβαίνω .αυτό λέμε τόση ώρα .
Ότι δεν υπάρχει θυματοποιηση στο συγκεκριμένο θέμα .
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
56
Like
6.170
Πόντοι
3.556
Στο ένα της Κασσάνδρας είχε μέσα έναν Τσάτσο ο οποίος παλαιοτερα όπως τον θυμάμαι ήταν ενοχλητικος.

Έμπαινες και αμέσως σε ζαλιζε αν θα περασεις στο δωμάτιο και ότι είσαι ματακιας που απλά περναει και κόβει βόλτες.

Ελπίζω να μπαγλαρωσαν και αυτόν αν ήταν μέσα στο κόλπο. Αντιπαθεστατος και αγενής.
Ενα γυμανσμενο πουστροτσατσο δεν λες? Πολυ σπασαρχιδας. Μοιαζει και σε καποιον που εκανε μια εκπομπη παλιοτερα στην τν
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
update: διάβασα ότι κάποια κοπέλα είπε "μας είπαν ότι θα κάνουμε 1-2 ραντεβού την ημέρα και θα βγάλουμε 20 χιλιάρικα σε 3 μήνες".
Το παραμύθιασμα που λέγαμε.
...τοσα κ παραπανω βγαζουν, αν δουλευουν μονες τους! Απλα δν τις ειπαν για ποσοστα (50/50 η 60/40), για οδηγους, για ωραρια, για ραντεβου ανα μερα κτλ!!!!!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
799
Like
1.322
Πόντοι
206
Ουφ πάλι τα ίδια θα λέμε.

1 - Η νομοθεσία για τη πορνεία είναι τέτοια που κάνει ηλίθια δύσκολο να μπορεί κάποια κοπέλα άμα το θέλει νόμιμα να κάνει αυτή τη δουλειά.

Αυτός είναι και ο λόγος που σχεδόν όλες οι σεξεργάτριες δουλεύουν παράνομα.

2 - Σε όλες τις δουλειές παίζει εκμετάλλευση. Η πόρνη , η μασατζού και η στριπτιζού είναι θύματα εκμετάλλευσης όπως είναι άλλωστε ο σερβιτόρος , ο Λαντζέρης , ο υπάλληλος των public.

Στη τελευταία μου δουλειά ( όχι τώρα που είμαι σαιζόν ) το αφεντικό έβγαζε σε μια μέρα το μισθό και τα ένσημα μου.

3 - Η σωματεμπορία είναι κάτι απαίσιο. Εγώ σαν πελάτης ευθύνονται μόνο στο να μη πηδήξω άμα δω κοπέλα που φαίνεται πως είναι θύμα σωματεμπορείας άντε να πάρω και την αστυνομία άμα δω κάτι πολύ περίεργο π.χ. κάποια ανήλικη.

Μπορεί κάλλιστα το κράτος να στείλει ένα κλιμάκιο με αστυνομία , κοινωνικούς λειτουργούς , ψυχολόγους κ.λ.π. να δει τι γίνεται σε κάθε red light district. Ημών οι ευθύνες είναι περιορισμένες.

4 - Από ότι έχω καταλάβει υπάρχουν όντως αρκετά κυκλώματα που ό ν τ ω ς εκμεταλεύονται κοπέλες ( από αυτά που ακούω τουλάχιστον ) αλλά προφανώς αυτά δε γίνονται στο τυπικό μπουρδέλο. Είναι secretive πράγματα.
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
κοίτα να δεις...και πριν λίγο καιρό είχα γράψει αυτή την κριτική...https://www.bourdela.com/sex-studio/discussions/review/?id=99288
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
σίγουρα δεν είμαστε στο 1900 αλλά στο χώρο η φάπα πέφτει πανεύκολα..
Και πάντα παίζουν "χρωστούμενα" ακριβά όπως σε κάθε περίπτωση λαθροεισόδου..
 

Caboom

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2012
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Ουφ πάλι τα ίδια θα λέμε.

1 - Η νομοθεσία για τη πορνεία είναι τέτοια που κάνει ηλίθια δύσκολο να μπορεί κάποια κοπέλα άμα το θέλει νόμιμα να κάνει αυτή τη δουλειά.

Αυτός είναι και ο λόγος που σχεδόν όλες οι σεξεργάτριες δουλεύουν παράνομα.

2 - Σε όλες τις δουλειές παίζει εκμετάλλευση. Η πόρνη , η μασατζού και η στριπτιζού είναι θύματα εκμετάλλευσης όπως είναι άλλωστε ο σερβιτόρος , ο Λαντζέρης , ο υπάλληλος των public.

Στη τελευταία μου δουλειά ( όχι τώρα που είμαι σαιζόν ) το αφεντικό έβγαζε σε μια μέρα το μισθό και τα ένσημα μου.

3 - Η σωματεμπορία είναι κάτι απαίσιο. Εγώ σαν πελάτης ευθύνονται μόνο στο να μη πηδήξω άμα δω κοπέλα που φαίνεται πως είναι θύμα σωματεμπορείας άντε να πάρω και την αστυνομία άμα δω κάτι πολύ περίεργο π.χ. κάποια ανήλικη.

Μπορεί κάλλιστα το κράτος να στείλει ένα κλιμάκιο με αστυνομία , κοινωνικούς λειτουργούς , ψυχολόγους κ.λ.π. να δει τι γίνεται σε κάθε red light district. Ημών οι ευθύνες είναι περιορισμένες.

4 - Από ότι έχω καταλάβει υπάρχουν όντως αρκετά κυκλώματα που ό ν τ ω ς εκμεταλεύονται κοπέλες ( από αυτά που ακούω τουλάχιστον ) αλλά προφανώς αυτά δε γίνονται στο τυπικό μπουρδέλο. Είναι secretive πράγματα.
Οσα λεφτα και να βγαζει το αφεντικο σου,αν σου πληρωνει τα συμφωνηθεντα και την ασφαλεια σου δεν συνιστα εκμεταλλευση.Αμα το αφεντικο σου εμπαινε μεσα θα τσονταρες στις ζημιες?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.198
Πόντοι
1.056
2 - Σε όλες τις δουλειές παίζει εκμετάλλευση. Η πόρνη , η μασατζού και η στριπτιζού είναι θύματα εκμετάλλευσης όπως είναι άλλωστε ο σερβιτόρος , ο Λαντζέρης , ο υπάλληλος των public.

Στη τελευταία μου δουλειά ( όχι τώρα που είμαι σαιζόν ) το αφεντικό έβγαζε σε μια μέρα το μισθό και τα ένσημα μου.

Πόσους εργαζόμενους είχε το αφεντικό σου; Γιατί μαζί με ενοίκια κτλ βλέπω να έμπαινε μέσα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Όσο παράνομη δραστηριότητα κάνει μία πόρνη Αλλη τόση παράνομη δραστηριότητα κάνει και ο πελάτης είναι ακριβώς το ίδιο.εάν δεν κάνει κόλπα είναι κομοδίνο εάν κάνει Κόλπα το Κάνει για να τελειώσεις γρήγορα..Βάλε χρονόμετρο στ’ μπαλάκια σου να χύνεις το χρόνο που θέλεις δε φταίει η κάθε κοπέλα.φολα ξε φολα η πράξη έγινε.αφού έχεις τόσο καλές επιλογές μην ξανά πας σε εκδιδόμενη.Και να κοιτάς πόσα βγάζεις εσύ και να κάνεις το καλύτερο για τον εαυτός όχι να κοιτασ την βγάζουν οι άλλοι και πως.
ενημερωμένη σε βλέπω, είσαι της δουλειάς ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom