Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Πρωί λογικά θα έχει κατι γιαγιαδες που πανε για μπανιο..
εγω ειχα παει πρωι και ειχε πολλες....καλη επιτυχια σου ευχομαι!!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Σε πιο λεωφορείο έχω μεγαλύτερη πιθανότητα να καθίσω δίπλα σε καμία καλοσυνάτη γιαγιούλα με χρυσά κοσμήματα, να πιάσουμε κουβεντούλα και να είναι δεκτική στο χούφτωμα; Έχει κανείς καμία ιδέα; Αναφέρομαι φυσικά σε χούφτωμα της παρηγοριάς (με την κυρία Νίκη αισθάνομαι και ψυχική σύνδεση).
Στο λεωφορειο που θα περναει εξω απο τα ΚΑΠΗ.
Εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες να πετυχεις κανενα καλο κομματι.
Ρωτα τον οδηγο αν υπαρχει σταση ΚΑΠΗ. ή σταση ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Εφαψίας είναι ο τυπάς... και μάλιστα με πουράκλες;  :boobies: :2funny:
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Προς το παρών θα ξυριστώ, θα κάνω ντους και θα πάω στουντιότσαρκα στη Βριλησσού για να ξεσπάσω τις καύλες μου και για να χουφτώσω τη Σταυρούλα. Το απόγευμα θα πάω στη Βάρκιζα, αλλά η ώρα δεν εξαρτάται από μένα (ότι ώρα μπορέσει ο φίλος μου ο Μπάο). Ότι ώρα και να πάω, θα πάρω το 171.
 

mr_boutias

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
γιατι τη ψαχνεις μονο σε λεωφορεια?
τραβα σε καμμια εκκλησια  :priest: :priest: να γουσταρεις τρελλα
ολο γιαγιες  με κοσμηματα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
γιατι τη ψαχνεις μονο σε λεωφορεια?
τραβα σε καμμια εκκλησια  :priest: :priest: να γουσταρεις τρελλα
ολο γιαγιες  με κοσμηματα

Εεεεεειπ. Ασε τις εκκλησιες ησυχες.
Αυτες ανηκουν στον Απολυτο και μενα. Εκει εκπαιδευουμε τους επιδοξους ζιγκολο.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Πήγα στουντιότσαρκα στη Βριλησσού 36 και χούφτωσα τη Σταυρούλα για μισή ώρα και βάλε (λεπτομέρειες στην κριτική, που θα ακολουθήσει). Τελικά με τον Μπάο θα βρεθούμε σήμερα Παγκράτι και θα πάμε για μπάνιο στη Βάρκιζα το Σάββατο πρωί. Επειδή η εκκλησία είναι χώρος προσευχής και επειδή πιστεύω στο θεό, δεν μπορώ να τη συνδυάσω με καμάκι και χούφτωμα. Μια χαρά είναι τα λεωφορεία.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
επισης μπορεις να δοκιμασεις και στα λεωφορεια που πανε σε νεκροταφεια,ειδικα τις κυριακες
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 31/08/2011 (ώρα 18:14) πήρα το λεωφορείο 049 από Ομόνοια με προορισμό το ΠΑΠΕΙ. Αμέσως μόλις μπήκα στο λεωφορείο, κάθισα δίπλα σε μια 60χρονη, η οποία φορούσε τζιν-φούστα και ένα πολυκαυλωτικό χρυσό βραχιόλι και έβγαζε την αύρα του Άρη στο ζώδιο του Άζαξ.

Άζαξ = μια πρώην συμφοιτήτριά μου από το μεταπτυχιακό, η οποία είναι Υδροχόος.
Αύρα του Άρη στο ζώδιο του Άζαξ = αύρα μιας ανεξάρτητης, μοντέρνας γυναίκας.

Ποιος από τους παρακάτω διαλόγους μεταξύ εμένα και της 60χρονης είναι ο αληθινός;

Α)
ΤΑΚΜΑΝ: Λέτε να βρέξει;
60ΧΡΟΝΗ: (μορφασμός Γύπα).

Β)
ΤΑΚΜΑΝ: Συγνώμη, επειδή είμαι πολύ πεινασμένος, μπορώ να δοκιμάσω ένα από τα μπισκοτάκια σας;
60ΧΡΟΝΗ: Και δεν παίρνεις;
ΤΑΚΜΑΝ: Σας ευχαριστώ.

Γ)
ΤΑΚΜΑΝ: Μπορώ να σας ρωτήσω κάτι;
60ΧΡΟΝΗ: Παρακαλώ.
ΤΑΚΜΑΝ: Αν στο λεωφορείο καθόσασταν δίπλα σε έναν Πακιστανό εφαψία, ο οποίος σας χούφτωνε το βραχιολάκι κατά τη διάρκεια της διαδρομής, εσείς πώς θα αντιδρούσατε;
60ΧΡΟΝΗ: Φύγε από εδώ, ανώμαλε.

Δ)
Κανένας διάλογος. Ενώ καθόμουν δίπλα στην 60χρονη, σκεφτόμουν αυτό το αστείο τεστάκι και γέλαγα σαν ηλίθιος κατά τη διάρκεια της διαδρομής (και το ανάρτησα στα πορδέλλα για να γελάσετε και εσείς).
:2funny: :2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Στις 31/08/2011 (ώρα 18:14) πήρα το λεωφορείο 049 από Ομόνοια με προορισμό το ΠΑΠΕΙ. Αμέσως μόλις μπήκα στο λεωφορείο, κάθισα δίπλα σε μια 60χρονη, η οποία φορούσε τζιν-φούστα και ένα πολυκαυλωτικό χρυσό βραχιόλι και έβγαζε την αύρα του Άρη στο ζώδιο του Άζαξ.

Άζαξ = μια πρώην συμφοιτήτριά μου από το μεταπτυχιακό, η οποία είναι Υδροχόος.
Αύρα του Άρη στο ζώδιο του Άζαξ = αύρα μιας ανεξάρτητης, μοντέρνας γυναίκας.

Ποιος από τους παρακάτω διαλόγους μεταξύ εμένα και της 60χρονης είναι ο αληθινός;

Α)
ΤΑΚΜΑΝ: Λέτε να βρέξει;
60ΧΡΟΝΗ: (μορφασμός Γύπα).

Β)
ΤΑΚΜΑΝ: Συγνώμη, επειδή είμαι πολύ πεινασμένος, μπορώ να δοκιμάσω ένα από τα μπισκοτάκια σας;
60ΧΡΟΝΗ: Και δεν παίρενις;
ΤΑΚΜΑΝ: Σας ευχαριστώ.

Γ)
ΤΑΚΜΑΝ: Μπορώ να σας ρωτήσω κάτι;
60ΧΡΟΝΗ: Παρακαλώ.
ΤΑΚΜΑΝ: Αν στο λεωφορείο καθόσασταν δίπλα σε έναν Πακιστανό εφαψία, ο οποίος σας χούφτωνε το βραχιολάκι κατά τη διάρκεια της διαδρομής, εσείς πώς θα αντιδρούσατε;
60ΧΡΟΝΗ: Φύγε από εδώ, ανώμαλε.

Δ)
Κανένας διάλογος. Ενώ καθόμουν δίπλα στην 60χρονη, σκεφτόμουν αυτό το αστείο τεστάκι και γέλαγα σαν ηλίθιος κατά τη διάρκεια της διαδρομής (και το ανάρτησα στα πορδέλλα για να γελάσετε και εσείς).
:2funny: :2funny:
:uzi:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Στις 31/08/2011 (ώρα 18:14) πήρα το λεωφορείο 049 από Ομόνοια με προορισμό το ΠΑΠΕΙ. Αμέσως μόλις μπήκα στο λεωφορείο, κάθισα δίπλα σε μια 60χρονη, η οποία φορούσε τζιν-φούστα και ένα πολυκαυλωτικό χρυσό βραχιόλι και έβγαζε την αύρα του Άρη στο ζώδιο του Άζαξ.

Άζαξ = μια πρώην συμφοιτήτριά μου από το μεταπτυχιακό, η οποία είναι Υδροχόος.
Αύρα του Άρη στο ζώδιο του Άζαξ = αύρα μιας ανεξάρτητης, μοντέρνας γυναίκας.

Ποιος από τους παρακάτω διαλόγους μεταξύ εμένα και της 60χρονης είναι ο αληθινός;

Α)
ΤΑΚΜΑΝ: Λέτε να βρέξει;
60ΧΡΟΝΗ: (μορφασμός Γύπα).

Β)
ΤΑΚΜΑΝ: Συγνώμη, επειδή είμαι πολύ πεινασμένος, μπορώ να δοκιμάσω ένα από τα μπισκοτάκια σας;
60ΧΡΟΝΗ: Και δεν παίρενις;
ΤΑΚΜΑΝ: Σας ευχαριστώ.

Γ)
ΤΑΚΜΑΝ: Μπορώ να σας ρωτήσω κάτι;
60ΧΡΟΝΗ: Παρακαλώ.
ΤΑΚΜΑΝ: Αν στο λεωφορείο καθόσασταν δίπλα σε έναν Πακιστανό εφαψία, ο οποίος σας χούφτωνε το βραχιολάκι κατά τη διάρκεια της διαδρομής, εσείς πώς θα αντιδρούσατε;
60ΧΡΟΝΗ: Φύγε από εδώ, ανώμαλε.

Δ)
Κανένας διάλογος. Ενώ καθόμουν δίπλα στην 60χρονη, σκεφτόμουν αυτό το αστείο τεστάκι και γέλαγα σαν ηλίθιος κατά τη διάρκεια της διαδρομής (και το ανάρτησα στα πορδέλλα για να γελάσετε και εσείς).
:2funny: :2funny:

Μεγιστε το Α!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Διαβάζοντας τα σχόλιά σας, με έπιασε κρίση ηλιθιότητας.
:2funny: :2funny: :2funny:
Όχι δεν είναι το Α. Ποιο άλλο παιδάκι ξέρει;
 

Επισκέπτης
Θα έλεγα το Α αλλά με προβληματίζει το ότι οι 60χρονες είναι μάλλον πιπίνια για τα γούστα σου.
Καμιά τσάρκα δεν έκανες ,να ανεβάσεις καμιά κριτική να κλάσουμε στο γέλιο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom