Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αμα βγεις στο δρομο οποιαδηποτε συνταξιουχα με 250 ευρω θα σου κανει τα παντα.
Τωρα που κοψανε τις συνταξεις θα εχεις πολλες ευκαιριες... :2funny:
 

ΥΠΑΤΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Όπως ξέρετε όλοι, καβλώνω με γριές, που φοράνε χρυσά κοσμήματα. Σκέφτομαι στην επόμενη στουντιότσαρκα να κουβαλήσω μαζί μου 200 € και να πω στην τσατσά να κλείσει το στούντιο για μισή ώρα και να μπει και αυτή στο δωμάτιο με την πουτάνα. Όχι γυμνή, αλλά ντυμένη. Θέλω να κάνω σεξ με την πουτάνα, χουφτώνωντας παράλληλα τα χέρια της τσατσάς.
Η τσατσά πρέπει να έχει τα παρακάτω προσόντα:
1) Ηλικία άνω των 65 ετών.
2) Να φοράει φούστα.
3) Να φοράει όσο δυνατόν περισσότερα χρυσά κοσμήματα.
4) Να είναι ευγενική.
Ξέρετε καμία τσατσά, που να πληρεί τις παραπάνω προϋποθέσεις και να είναι δεκτική σε τέτοιου είδους προτάσεις;
Αν ξέρετε, γράψτε τη διεύθυνση του στούντιο και τη βάρδια (πρωινή, απογευματινή ή νυχτερινή).

Μιλάμε για χοντρά βίτσια, όχι αστεία  :rockon:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Παρε καμμαι θεια απο την πιάτσα   Πλατεία  Λαυρίου-
ανατολικη - μερικες φορανε ηδη πολλα  κοσμηματα  -  και με  ενα εικοσάρι θα δεχτούν  :dancing:
μην τους διαβάσεις   ομως ολες τις κριτικες σου- διοτι θα προκύψει πρόβλημα  :o :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τη μασέλα θες να την φοράει ή την προτιμάς με τα ούλα ;
με χρυσα δοντια τυπε
αφου ειναι φαν
220px-Tajikistan_gold_teeth.jpg
:2funny: :2funny:
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ωραία τα λέτε ρε παιδιά. Πολύ μου αρέσει το χιούμορ σας.

Μήνυμα προς τις τσατσάδες του site
Μέσω αυτού του thread, σας προσφέρω την ευκαιρία να βγάλετε εύκολα και γρήγορα 200 €. Καλά δεν έχετε να σχολιάσετε τίποτα; Κοιμάστε όρθιες; Έρχονται δύσκολοι καιροί.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Βρήκα μία, αλλά δε ξέρω σε ποια στέκια αράζει  :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.indiastudychannel.com/pictures/gallery/layadarshini__Colagate-is-better.jpg[/img[/URL]]
[/quote]κινεζα φαφουτα?
χαλκοκονδυλη και 3ης σεπτεμβριου τυπε ;D
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Όπως ξέρετε όλοι, καβλώνω με γριές, που φοράνε χρυσά κοσμήματα. Σκέφτομαι στην επόμενη στουντιότσαρκα να κουβαλήσω μαζί μου 200 € και να πω στην τσατσά να κλείσει το στούντιο για μισή ώρα και να μπει και αυτή στο δωμάτιο με την πουτάνα. Όχι γυμνή, αλλά ντυμένη. Θέλω να κάνω σεξ με την πουτάνα, χουφτώνωντας παράλληλα τα χέρια της τσατσάς.
Η τσατσά πρέπει να έχει τα παρακάτω προσόντα:
1) Ηλικία άνω των 65 ετών.
2) Να φοράει φούστα.
3) Να φοράει όσο δυνατόν περισσότερα χρυσά κοσμήματα.
4) Να είναι ευγενική.
Ξέρετε καμία τσατσά, που να πληρεί τις παραπάνω προϋποθέσεις και να είναι δεκτική σε τέτοιου είδους προτάσεις;
Αν ξέρετε, γράψτε τη διεύθυνση του στούντιο και τη βάρδια (πρωινή, απογευματινή ή νυχτερινή).
Τυπε,πλακα πλακα πρεπει να'σαι η πιο μεγαλη μορφη του σαιτ
Εχω διαβασει καποιες κριτικες σου και προσκυνησα :2funny: :2funny:
Αν εμπαινε ψηφοφορια για την πιο μεγαλη μορφη παιζει να εκανα και εκατο κλωνους
Συνεχισε ακαθεκτος :rockon: :rockon:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Όπως ξέρετε όλοι, καβλώνω με γριές, που φοράνε χρυσά κοσμήματα. Σκέφτομαι στην επόμενη στουντιότσαρκα να κουβαλήσω μαζί μου 200 € και να πω στην τσατσά να κλείσει το στούντιο για μισή ώρα και να μπει και αυτή στο δωμάτιο με την πουτάνα. Όχι γυμνή, αλλά ντυμένη. Θέλω να κάνω σεξ με την πουτάνα, χουφτώνωντας παράλληλα τα χέρια της τσατσάς.
Η τσατσά πρέπει να έχει τα παρακάτω προσόντα:
1) Ηλικία άνω των 65 ετών.
2) Να φοράει φούστα.
3) Να φοράει όσο δυνατόν περισσότερα χρυσά κοσμήματα.
4) Να είναι ευγενική.
Ξέρετε καμία τσατσά, που να πληρεί τις παραπάνω προϋποθέσεις και να είναι δεκτική σε τέτοιου είδους προτάσεις;
Αν ξέρετε, γράψτε τη διεύθυνση του στούντιο και τη βάρδια (πρωινή, απογευματινή ή νυχτερινή).

AΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ RESPEKT ΣΤΟΝ ΓΑΜΙΔΟΚΡΑΤΟΡΑ ΤΑΚΜΑΝ!!!

Τυπε μου κι εγω την ψαχνω για τετοιες φασεις.
Απο προσωπικη εμπειρια σου λεω πως ειναι δυσκολο. Αν μαθω ή αν παρει κατι το αυτι μου παντως,
σε ενημερωνω παραυτα!!!
 

Boldoras

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
334
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
1
Η γρια η κότα έχει το ζουμι
αλλα η μικρή έχει το ψαχνο...

το "ζουμι" όμως είναι για τους άρρωστους...  :dancing:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Θέλω να κρεββατώσω τη ρωσίδα τσατσά με κατσαρά ξανθιά μαλλιά (πρωϊνή συνήθως βάρδια) στο Αχαρνών 106. Από ό,τι ξέρω, δεν παίρνει μέρος αλλά μονον παρακολουθεί τα "τεκτενόμενα".
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τι εννοεις παρακολουθει;μπαινει και μεσα στο δωματιο αμα το ζητησεις;κουλ... :sunglasses:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Της το ζήτησα πριν από λίγο καιρό και μπήκε μέσα αλλά δεν ήθελε να πάρει μέρος.
 

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
χαχαχαχαχα!αυτα ειναι βιτσιααα!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Από το Δεκαπενταύγουστο το βράδυ, που επιστρέψαμε οικογενειακώς από τις διακοπές, κατάφερα να δω την κυρία Νίκη μόνο το Σάββατο 27 Αυγούστου για 10 λεπτά (λεπτομέρειες στην επόμενη κριτική). Σήμερα το απόγευμα τη σκεφτόμουν και ήμουν για μισή ώρα δακρυσμένος. Αύριο γύρω στις 18:00 θα βρεθώ με τον φίλο μου τον Μπάο στην πλατεία Βάρκιζας για να πάμε για μπάνιο. Σε πιο λεωφορείο έχω μεγαλύτερη πιθανότητα να καθίσω δίπλα σε καμία καλοσυνάτη γιαγιούλα με χρυσά κοσμήματα, να πιάσουμε κουβεντούλα και να είναι δεκτική στο χούφτωμα; Έχει κανείς καμία ιδέα; Αναφέρομαι φυσικά σε χούφτωμα της παρηγοριάς (με την κυρία Νίκη αισθάνομαι και ψυχική σύνδεση).
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Το θεμα δεν ειναι πιο λεωφορειο θα παρεις, αλλα τι ωρα θα το παρεις.
Μη πας νταλα μεσημερι. Δε θα βρεις κοκκαλο μεσα...

Καλη τυχη ρε ΤΑΚΜΑΝ.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Από το Δεκαπενταύγουστο το βράδυ, που επιστρέψαμε οικογενειακώς από τις διακοπές, κατάφερα να δω την κυρία Νίκη μόνο το Σάββατο 27 Αυγούστου για 10 λεπτά (λεπτομέρειες στην επόμενη κριτική). Σήμερα το απόγευμα τη σκεφτόμουν και ήμουν για μισή ώρα δακρυσμένος. Αύριο γύρω στις 18:00 θα βρεθώ με τον φίλο μου τον Μπάο στην πλατεία Βάρκιζας για να πάμε για μπάνιο. Σε πιο λεωφορείο έχω μεγαλύτερη πιθανότητα να καθίσω δίπλα σε καμία καλοσυνάτη γιαγιούλα με χρυσά κοσμήματα, να πιάσουμε κουβεντούλα και να είναι δεκτική στο χούφτωμα; Έχει κανείς καμία ιδέα; Αναφέρομαι φυσικά σε χούφτωμα της παρηγοριάς (με την κυρία Νίκη αισθάνομαι και ψυχική σύνδεση).

Αρχοντα, δοκιμασε το 171. Εχει καλα κομματια που χτυπαμε και οι δυο μας!

Εγω στις 40-60
Εσυ 60 - 90+

Ενημερωσε με για ηλικιες!  ;)

Καλη τυχη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom