Νέα

ερωτας ειναι θαρρω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntinosspa14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
απλά είπα δεν ειναι αποτρεπτικο να έχει γκομενο η άλλη.ίσα ίσα αν τον εχει βαρεθει κιόλας θα θέλει επιβεβαίωση.

Επιβεβαιώση παιρνει μια γυναικα απλα και μονο απο το φλερτ.
Ο τυπος δηλώνει ερωτευμένος,αρα δεν θελει να γαμησει μονο
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Εννοείται με κρεμπιε.. 19 χρόνων καυλιτσα, παραλίγο να χωρισω εξαιτίας της γιατί ή δικιά μου τοτε ειχε ραντάρ και τα πιανε όλα..  :rockon:
Όλες έχουν ραντάρ εκτός από τις παθολογικά ζηλιάρες. Αυτές ζηλεύουν τον αέρα και όταν έρχεται κάποια περίπτωση επικίνδυνη έχουν μαύρα μεσάνυχτα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Επέτρεψε μου ως πρώην ιδιοκτήτης καφετεριας να σου πω το εξής..

Οι σερβιτορουλες, τα κοριτσάκια, επειδή στις καφετέριες πάνε νέα παιδιά και διάφοροι τύποι, και βλέπουν ότι τις κοζαρουν με πονηρό μάτι, μερικές φορές (τι έχω δει σου λέω) ανταποδιδουν ένα χαμογελακι, κοιταγματα κτλ. Αυτό το κάνουν για να σπάσει ή μονοτονία της δουλειάς τους. Εμένα σαν ιδιοκτήτη με συνέφερε αυτό το παίξιμο με τους πελατες γιατί τους έβλεπα να ξανάρχονται. Αυτό το έβλεπα με τα μάτια μου σε καθημερινή βάση. Επίσης κολακευονται τα κοριτσάκια να τις καυλαντιζουν και επίσης είναι και ένας τρόπος να ζηλεύονται μεταξύ τους τα κοριτσάκια.

Αυτό είναι το σύνηθες να συμβαίνει στις καφετέριες. Αλλά έχω δει κιόλας πιο σπάνια, σερβιτόρα να κάνει κονε με πελάτη μου ο οποίος ήταν θαμώνας του μαγαζιού όμως. Με περαστικό πελάτη παίζει τώρα ο τρύπακι που σου προανεφερα.

Ελπιζω με σένα να μη παίζει το κοριτσάκι ως συνήθως και να το φας. Καλή τύχη.  :hi:

Ο ιδιοκτητης τρυπαει καμια σερβιτορουλα 18-21 χρονων; Λεει να ανοιξουμε καφε, οχι για τα λεφτα, αλλα για να γαμαμε τις υπαλληλους μας;
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Μπορεί να ακουστω φιδεμπορας αλλά είναι τρου στορυ τύποι.. κρεμπεδιαζω τη μικρή πίσω απ το μπαρ στο κλείσιμο, τα καταπίνει και συνεχίζει τη πιπα μέχρι που μου μαράζωσε..  έρχετε ο πιτσιρικας γκομενος να την πάρει (όταν έκανα ταμείο κλείδωνα πορτα πάντα) τη γλωσσοφιλιαζει μπροστά μου, καβαλανε το παπί και πουλο..   :rockon:
Είσαι φιδέμπορας τύπε. Δεν μπορεί να την κρεμπέδιασες και να τα καταπίνει ταυτόχρονα. Εκτός και αν θεωρείς κρεμπιέ το χύσιμο στο στόμα  :2funny:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Είσαι φιδέμπορας τύπε. Δεν μπορεί να την κρεμπέδιασες και να τα καταπίνει ταυτόχρονα. Εκτός και αν θεωρείς κρεμπιέ το χύσιμο στο στόμα  :2funny:

Ειναι οισοφαγικος κρεμπιες αυτος!!! Οπως ειπε και ο μεγας Junis!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Αυτά είναι για παιδάκια του δημοτικού. Αν δεν χύσεις στο μουνί δεν πιάνει  :sunglasses:

φιλε εγω στο δημοτικο δεν εδωσα οισοφαγικο κρεμπιε σε καμια!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

νταξει σοβαρα τωρα ειναι αλλη η αισθηση του κρεμπιε στη μουνα αλλα ας μην το αναλυσουμε σε αυτο το νημα  :hi: :hi:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Aργησα να ανεβω και το χασαμε το κρίνο :headbang: :headbang:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.139
Πόντοι
24.596
Ειναι οισοφαγικος κρεμπιες αυτος!!! Οπως ειπε και ο μεγας Junis!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
ειναι κρεμπιες παιδιά,οισοφαγικος αλλα δεν παυει να είναι κρεμπιες.δεν μπορούμε να μειωνουμε την αξία του. συμφωνω με Junis,Σωτο και τους άλλους χυστες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom