Νέα

Επιθέσεις αλλοδαπών σε συναδέλφους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
άπλά λέω ότι, πχ εδώ στην περιοχή μου, έχουμε μεγάλη αλητεία και διαρρήξεις και τρελό εμπόριο ναρκωτικών και όλα αυτά είναι από έλληνες ή γύφτους (οι οποίοι δεν ήρθαν πριν λίγα χρόνια στην ελλάδα) ...άρα με το να διώξουμε τους "ξένους", απλά θα αφήσουμε χόρο ξανά στους ντόπιους να κάνουν τα ίδια... Γιαυτό λέω ότι δεν είναι φυλετικό!

Παρόλα αυτά θα συμπληρώσω, ότι και ρατσιστής να μη θες να είσαι, μερικοί από τους ξένους, επιμένουν πολύ να στο βγάλουν αυτό το ρατσιστικό!  :grin:

Αν όμως διώξεις όλους αυτους τους αλλοδαπούς εγκληματίες τότε η αστυνομία δεν θα χει να κάνει με 10000 περιστατικά τη μέρα αλλά με 200 ή 300.Στην Αθήνα υπάρχουν γύρω στο εκατομμύριο παράνομοι αλλοδαποί
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
εχεις περπατησει σ αυτην την περιοχη?

δεν θα μου φαινοταν περιεργο να ηταν πρεζακια ...
τεςπα επειδη ξερουμε την καταληξη της κουβεντας εγω σταματαω εδω . τσαααοοοο
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
δεν θα μου φαινοταν περιεργο να ηταν πρεζακια ...
τεςπα επειδη ξερουμε την καταληξη της κουβεντας εγω σταματαω εδω . τσαααοοοο
εγω δεν ξερω ποτε την καταληξη μιας κουβεντας..περιμενω παντα ν ακουσω..αλλα,αφου το θες καληνυχτα..
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δε νομίζω το 1.000.000 να είναι όλοι κλέφτες και φονιάδες... Ελπίζω να έχω δίκιο βασικά μιας και δεν έχω διαβάσει καμιά σχετική έρευνα... Τέσπα, το θέμα δεν είναι να υπερασπιστούμε ή όχι τους μετανάστες, μια παρένθεση είπα να ανοίξω μόνο) ..Καλώς ή κακώς, η εγκληματικότητα υπάρχει, όπου υπάρχει και η πορνεία... Η μάλλον το αντίθετο! Συνεπώς, πάντα με προσοχή! Και στο τέλος θα καταλλήξουμε όλοι με call-girls στα τοπικά ξενοδοχεία!
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εγω σταματαω εδω . τσαααοοοο

όχι μη φεύγεις και μας αφήνεις μόνους.... που να πάμε τέτοια ώρα σε κανα μπουρδέλο? Θα μας σφάξουν στο δρόμο... Κάτσε λίγο ακόμα στην παρέα μας vilma!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εχετε μαζι ενα αεροβολο και αν δειτε τετοια κινηση χωστε του την κατευθειαν στην μουρη δεν θα σας λυπηθουν ειναι αδιστακτοι.Ειδα μια τετοια εκπομπη,απασχολει ενας τον οδηγο,παει καποιος να ανοιξει την πορτα του συνοδηγου και να κλεψει οτι βρει,και ενας τριτος παρακολουθει αν χρειαστει κατι να κανει.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
γενικά η κατάσταση πάει να ξεφύγει. Ακόμα και αυτά που διάβασα σημερα για την μή μετάδοση της Θείας Λειτουργείας απο το ραδιόφωνο αν ισχύουν είναι σοβαρότατα. Αφενός μέν δημιουργείται ένα αντιμεταναστευτικό συναίσθημα και μια ξενοφοβία αφετέρου δε με την αυξανόμενη εγκληματικότητα λόγω των λαθρομεταναστών κάποια στιγμή ο κόσμος δεν θα αντέξει και θα στραφεί σε ακροδεξιά κόμματα και σε ανάλογες ενέργειες. Η αφορμή χρειάζεται μόνο...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.430
Πόντοι
5.577
ο φιλος ειπε σωστα οτι σε λιγο δεν θα βγαινουν τα νουμερα. Το γκετο συνεχως διευρυνεται.
Ο καθε αφρικανος και ασιατης ερχεται εδω να διεκδικήσει τα δικαιώματα του.
Και ομως υπαρχει λυση αλλα δεν μας την λενε.

ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΘΗΚΗ ΣΕΓΚΕΝ. Ετσι οι λιγες δραχμες απο τη διακονια και τις μικροκλοπες δεν θα μπορουν να ζουν τις οικογενειες τους οπως τα λιγα ευρω.
Εκτος Σεγκεν θα ξερουν οτι δεν τους δεχονται αλλου.

Δεν υπαρχει αλλη λυση παιδια, αλλιως σβηνουμε σαν εθνος.
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
γενικά η κατάσταση πάει να ξεφύγει. Ακόμα και αυτά που διάβασα σημερα για την μή μετάδοση της Θείας Λειτουργείας απο το ραδιόφωνο αν ισχύουν είναι σοβαρότατα. Αφενός μέν δημιουργείται ένα αντιμεταναστευτικό συναίσθημα και μια ξενοφοβία αφετέρου δε με την αυξανόμενη εγκληματικότητα λόγω των λαθρομεταναστών κάποια στιγμή ο κόσμος δεν θα αντέξει και θα στραφεί σε ακροδεξιά κόμματα και σε ανάλογες ενέργειες. Η αφορμή χρειάζεται μόνο...

Πάντα έτσι δεν ήταν??

:uglystupid:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εχετε μαζι ενα αεροβολο και αν δειτε τετοια κινηση χωστε του την κατευθειαν στην μουρη δεν θα σας λυπηθουν ειναι αδιστακτοι.Ειδα μια τετοια εκπομπη,απασχολει ενας τον οδηγο,παει καποιος να ανοιξει την πορτα του συνοδηγου και να κλεψει οτι βρει,και ενας τριτος παρακολουθει αν χρειαστει κατι να κανει.

Και για μένα είναι μια λύση αφού πολύ δύσκολο να σκοτωθεί κανείς αλλά φίλε μου μια του πούστη να σου κάνει έναν έλεγχο η τροχαία και να το βρούν θα σε πάνε 1 χρόνο μέσα για οπλοκατοχή..Τέτοιος είναι ο νόμος.Φαντάζομαι όμως να βγάλεις το μάτι κανενός παλιομαλάκα..Για πότε θα βουίζουν τα ΜΜΕ για κτήνος που επιτέθηκε σε ανυπεράσπιστο αλλοδαπό (που το στιλέτο το έχει για να καθαρίζει πορτοκάλια) για πότε από την κάμερα κοντινής τράπεζας ή καταστήματος θα βρουν το αμάξι και θα σε σέρνουν στους ανακριτές
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Το κακό με τους ξένους είναι όχι τόσο η κλεψιά αλλά το ΜΙΣΟΣ που βγάζουν ακόμα και αν έχουν κάνει τη δουλειά τους.
Και παλαιότερα μπορεί να σε έκλεβαν πρεζάκια ή έλληνες αλλά δεν θα σου χάραζαν τη μάπα ενώ σου έχουν πάρει τα λεφτά ή δεν θα ισωπέδωναν καμιά γριά.
Φυσικά κάποιος που δε μένει σε αυτές τις περιοχές δεν μπορεί να καταλάβει τι σημαίνει αυτό.
Αντίθετα εκ του ασφαλούς θα το παίξει ανθρωπιστής της κακιάς ώρας,γιατί στην ουσία δεν έχει κάνει ποτέ τίποτα να τους βοηθήσει.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οπως τα λεει ο master21,οταν μονοι βραδυ εχετε κατι πανω σας ρε παιδια...ενα αεροβολο,ενα κατσαβιδι η αλλα δεν ειναι παρανομα...οι μπατσοι σου λενε πλεον,εμεις δε μπορουμε να κανουμε τιποτα,προστατεψτε τους εαυτους σας μονοι σας,μη περιμενετε πολλα...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
οπως τα λεει ο master21,οταν μονοι βραδυ εχετε κατι πανω σας ρε παιδια...ενα αεροβολο,ενα κατσαβιδι η αλλα δεν ειναι παρανομα...οι μπατσοι σου λενε πλεον,εμεις δε μπορουμε να κανουμε τιποτα,προστατεψτε τους εαυτους σας μονοι σας,μη περιμενετε πολλα...

Άμα έλεγε η αστυνομία προστατέψτε τους εαυτούς σας θα χαμε και κάνα περίστροφο ρε φίλε..Αλλά δεν το λένε.Το χιερότερο που άκουσα στις ειδήσεις στο ΣΚΑΙ για μια κοπέλα στη Γλυφάδα που τη βίασαν Αλβανοί και μετά της κάναν σημάδι με γυαλί στο πρόσωπο..Ειδικά τα κορίτσια τρέμουν να κυκλοφορήσουν..

 

Hmar

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα με τους μετανάστες είναι απλό, υπερβολικά απλό.

ΔΕ ΧΩΡΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΧΩΡΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΞΑΘΛΙΩΜΕΝΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΩΝ ΑΠΌ ΟΛΗ ΤΗ ΓΗ.
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΕΧΕΙ Η ΠΤΩΧΕΥΜΕΝΗ ΕΛΛΑΔΑ,ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ;
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
Οι ληστειες πλεον εχουν καταντησει καθημερινο φενομενο στο κεντρο και οχι μονο..!
Δεν μου ακουγεται παραξενο..! Θελει πολυ προσοχη σε αυτες τις περιοχες (περιξ ομονοιας, πλατεια βαθης κτλπ)
εχουν ομως και μεγαλο θρασος μπαινουν στα σπιτια την ωρα που κοιμασαι (κυριως σε περιοχες της ανατολικης αττικης) και κανουν το σπιτι καινουργιο..! Αν τραβηξεις ομως κανενα σιδερικο και τους καθαρησεις θα μπεις και φυλακη!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Σε ένα διεφθαρμένο καθεστώς τι μπορεί να είναι πιο διεφθαρμένο από την αστυνομία του?
Καληνύχτα κ καλή τύχη μάγκες κ αφήστε τα κατσαβίδια και τα αεροβόλα
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ο φιλος ειπε σωστα οτι σε λιγο δεν θα βγαινουν τα νουμερα. Το γκετο συνεχως διευρυνεται.
Ο καθε αφρικανος και ασιατης ερχεται εδω να διεκδικήσει τα δικαιώματα του.
Και ομως υπαρχει λυση αλλα δεν μας την λενε.

ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΘΗΚΗ ΣΕΓΚΕΝ. Ετσι οι λιγες δραχμες απο τη διακονια και τις μικροκλοπες δεν θα μπορουν να ζουν τις οικογενειες τους οπως τα λιγα ευρω.
Εκτος Σεγκεν θα ξερουν οτι δεν τους δεχονται αλλου.

Δεν υπαρχει αλλη λυση παιδια, αλλιως σβηνουμε σαν εθνος.
Οντως ειναι λυση αυτο που λες , αλλα ξερεις γιατι?
γιατι θα ημαστε ΝΕΚΡΟΙ  , μονο οι ΖΩΝΤΑΝΟΙ εχουν προβληματα , αν ακολουθησουμε αυτο που λες δεν θα εχουμε ,οχι επειδη τα χουμε λυσει  ,αλλα επειδη θα μαστε ΝΕΚΡΟΙ θα σου πω σε αλλη στιγμη τι επιπτωσεις θα εχει αυτο , αλλα βλεπω το ματσακι τωρα...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σε ένα διεφθαρμένο καθεστώς τι μπορεί να είναι πιο διεφθαρμένο από την αστυνομία του?
Καληνύχτα κ καλή τύχη μάγκες κ αφήστε τα κατσαβίδια και τα αεροβόλα

Που ναι ρε γαμώτο ο αστυνόμος Θεοχάρης;;;;Να παλουκώσει τα τομάρια στην καρέκλα και να τους αρχίσει στα μπουκέτα μέρα νύχτα να τα ξεράσουν όλα;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom