Νέα

Επικίνδυνα περιστατικά με ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα J_K
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 407
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
εχεις δει πολλους νταβατζηδες να ειναι σωστοι στα λογικα τους?
ενας ο οποιος εκδιδει μια γυναικα και εχει ξεπερασει καθε οριο συνειδησης λες να σκεφτεται αν μετα θα την γαμησει με καποτα η οχι?
Επαγγελματιες κεραταδες ειναι  :2funny:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
εχεις δει πολλους νταβατζηδες να ειναι σωστοι στα λογικα τους?
ενας ο οποιος εκδιδει μια γυναικα και εχει ξεπερασει καθε οριο συνειδησης λες να σκεφτεται αν μετα θα την γαμησει με καποτα η οχι?


οταν μια γυναικα δεν την αγαπας, καν΄τηνε πουτανα να το κονομας
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
εχεις δει πολλους νταβατζηδες να ειναι σωστοι στα λογικα τους?
ενας ο οποιος εκδιδει μια γυναικα και εχει ξεπερασει καθε οριο συνειδησης λες να σκεφτεται αν μετα θα την γαμησει με καποτα η οχι?

:grin:
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές, δε θα αναφέρω σκηνικό με σπάσιμο σκούφου μ έχει τύχει βέβαια όπως και στους περισσότερους, πάμε λοιπόν πριν κάποια χρόνια στη Σοφια της Βουλγαρίας ένα βράδυ πολύ καυλομενος δεν είχα καταφέρει να συναντηθώ εκείνη την ώρα με κανένα από τα στάνταρ μου όποτε έκανα το κασκαντέρ, τηλεφωνώ σ μια αγγελία συμπαθητικό κορίτσι φαινόταν ξεκαθάρισα ότι άμα δεν είσαι εσυ θα φύγω, πάω λοιπόν στη διεύθυνση ανοίγει μπαμ μετά στο καπάκι κλεινει και κλειδώνει τη πόρτα, μέσα στο σπίτι άλλος ένας τύπος που κάτι μαγείρευε στη κουζίνα μάλλον ναρκωτικά ξέρω γώ χαχαχα, η εμφάνιση τεκειως διαφορετική απ ότι είχα δει της το λέω αλλά νταξει δεν ήταν κάτι άσχημο, βέβαια η φάση του προγράμματος ήταν απάτη αλλά είπαμε αλλά μ έλεγε κι φορά σεξ δηλαδή αποστειρωμένο πρόγραμμα κτλπ κ μ λέει μπορούμε να μιλάμε μέχρι να τελειώσει η ώρα , τεσπα αποφασίζω κ της λέω συγγνώμη κτλπ πρέπει να φύγω μ έκανε εντύπωση ότι μ άφησε να φύγω κ μ άνοιξε τη πόρτα χωρίς παρατράγουδα έτσι νόμιζα δηλαδή, με το που κατεβαίνω κάτω και προχωράω καταλαβαίνω ότι μ ακολουθεί ένα αμάξι αρκετά σιγά από πίσω μ καθώς ήμουν με τα πόδια, γυρνάω διακριτικά βλέπω τον συνοδηγό ασβερκο να με δείχνει στον άλλο εεεε λέω μάλλον έπεσε σύρμα είμαι ξένος ψάχνω να γαμησω δεν κατέθεσα στο πουλεν τους όποτε πάμε για φερμα στη καλύτερη σκέφτηκα ότι πάμε γι πολλά αλλα τέλος πάντων, αρχίζω πιο γοργό βήμα και στρίβω απότομα σε ένα στενό που στη συνέχεια οδηγούσε γι καλή μ τύχη σε ένα μέρος με πολλά δέντρα κατάφερα κρύφτηκα εκεί κ με το που με πέρασε το αμάξι βλέποντας πάντα τον ασβερκο να τσεκάρει εγώ την έκανα μπήκα στο πρώτο ταξί γύρισα σπίτι και την επόμενη μέρα έκανα πουτανοτσαρκες με φίλο Βούλγαρο νιώθοντας περισσότερη ασφάλεια και καταλαβαίνοντας ότι ήμουν πολύ κοντά στο κακό τη προηγούμενη μέρα.... συγγνώμη για το σεντόνι μύστες μ πουτανοιστοριες βγαλμένες από τη ζωή
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Λοιπον θα πω ιστορια, απο πραγματικα επικινδυνο περιστατικο, οχι με παρασημα και μαλακιες. Περιστατικο για το οποιο ντρεπομαι που υπηρξα μερος.

Μπουρδελο σκοπια. Στα συνορα, κοντα στο καζινο (σχετικα). Πρεπει να ηταν

Εγω, ενας Σεραιος ,ο αδερφος του και ενας που δεν ηξερα. Εγω φιλος με το Σεραιο. Παμε, πληρωμη παιρνουμε σειρα. Ο τυπος που δε ξεραμε και ο αδερφος του Σεραιου ηταν στην πορεια για να γινουν πρεζονια. Εγω τουλαχιστον δεν το ηξερα, ο σεραιος λεει το ιδιο.

Κανουμε οτι κανουμε, και βγαινουμε εξω. Ο "αγνωστος" εχει μεινει τελευταιος, σε μια φαση ενω εχω βγει εξω και περιμενω στο αμαξι με τον αλλον, ερχονται οι αλλοι με γρηγορο βημα, μπαινουν μεσα, παμε μαλακα, παμε γρηγορα λενε,

βγαινει εξω η τσατσα, αρχιζει και φωναζει/βριζει, στο πανικο μου επιταχυνω. πιο πισω φωναξε σε καποιον αυτη σε αμαξι, μας πηρε στο κατοπι, αλλα πολλα μετρα πισω. Ειχαμε ενα νισαν αλμερα, το θυμαμαι σαν τωρα.

πηγαμε πατητοι για συνορα, το αμαξι δεν ηταν πισω μας, απο οτι μας ειπαν τα δυο μαλακισμενα, ο ενας ζητησε τουαλετα σαν προφαση και ο αλλος βουτηξε κατι λεφτα απο τη τσατσα.

Δε ξαναπερασα τα συνορα ποτε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
επικινδυνο ειναι να τη γαμας ακαποτα και να της ερθει περιοδος.. η απο το κωλο ακαποτα..(το σκετο ακαποτο η να σπασει η καποτα,οχι και τοσο σε σχεση παντα με αυτα που προανεφερα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εγώ κόλλησα κονδυλώμα μια περίοδο που έκανα ακάποτα.
Βασικά με καβάλησε μία Βουλγάρα μιλφ ακάποτα χωρίς να πει τίποτα.
Και με μερικές άλλες έσπασε η καπότα την ίδια περίοδο.
Νομίζω ήταν από τη Βουλγάρα.
Όλα μεταξουργείο.

Επίσης πάλι με ένα ακάποτο παλιότερα έτρεχε η πούτσα μου ένα υγρό για μέρες και ήταν πρησμένη. Αλλά πέρασε μόνο του.

Το κονδύλωμα το ξερίζωσα με το νύχι και το έφαγα.
Μετά ξαναβγήκε. Το ξαναξερίζωσα και το ξανάφαγα 3,4 φορές και από τότε δεν έχει ξαναβγει για πολύ καιρό.

Αλλά προσέχω από δω και πέρα γιατί υπάρχουν και χειρότερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εγώ κόλλησα κονδυλώμα μια περίοδο που έκανα ακάποτα.
Βασικά με καβάλησε μία Βουλγάρα μιλφ ακάποτα χωρίς να πει τίποτα.
Και με μερικές άλλες έσπασε η καπότα την ίδια περίοδο.
Νομίζω ήταν από τη Βουλγάρα.
Όλα μεταξουργείο.

Επίσης πάλι με ένα ακάποτο παλιότερα έτρεχε η πούτσα μου ένα υγρό για μέρες και ήταν πρησμένη. Αλλά πέρασε μόνο του.

Το κονδύλωμα το ξερίζωσα με το νύχι και το έφαγα.
Μετά ξαναβγήκε. Το ξαναξερίζωσα και το ξανάφαγα 3,4 φορές και από τότε δεν έχει ξαναβγει για πολύ καιρό.

Αλλά προσέχω από δω και πέρα γιατί υπάρχουν και χειρότερα.
τι γευση ειχε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
να ξερεις οσο πιο δυσκολα πεισεις πουτανα για ακαποτο,τοσο πιο safe εισαι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Φιλος φορτηγατζης καψουρευτηκε βουλγαρα εταιρα στα ταξιδια του εκει ηθελε να την σωσει βασικα κρατος και μαφια κανανανε παρεα των απειλουσανε των ξυλοφωρτοσανε τελικα την βοηθεια την πηρε απο την εκκλησια η οποια ανεκτησε ολα τα χαρτια της,ειναι μαζι 8 χρονια εχουν 2 παιδια και το πασχα ετρωγα κοκορετσια και κοντοσουβλια μαζι του; HAPPY END
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
eγω που ειμαι φαν του ακαποτου ...1-2 φορες που πηγε να τον βαλει η αλλη χωρις ,η το κλασσικο "αν δεν μπορεις να τελειωσεις μπες ετσι" εκει δε μπαινω ουτε με σφαιρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom