Νέα

Επικίνδυνα περιστατικά με ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα J_K
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 407
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
για πειτε ρε παιδες δεν σας εχει τυχει κατι επικίνδυνο???
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Εχω γαμησει πολλες γυναικες "εκτος", ελλεινηδες, τουριστριες, τσουρκες, χοντρες, ασχημες, ομορφες, μουναρες, οτι θες και σχεσεις εχω κανει και απ ολα..
Δεν "καταντησα" στα μπουρδελα οπως το 95% εδω μεσα..
Μπέμπα μπορεί να είσαι καθυστερημένος  :2funny: αλλά είπες μια πολύ μεγάλη αλήθεια.
Εγώ πάντα λάτρευα να γαμάω γκόμενες χωρίς την πίεση του χρόνου.
Μιλώντας μόνο για΄μένα νιώθω ότι όντως "κατάντησα" στα μπουρδέλα και αν και μου αρέσουν
και πηγαίνω....δεν με γεμίζουν 100%,πολλοί είναι έτσι εδώ μέσα αλλά αρνούνται να το παραδεχτούν.
Εγώ λοιπόν το παραδέχομαι! :thumbsup:
Βέβαια πάλι καλά που δεν κατάντησα σαν κάτι άλλους που για να πετύχουν το να είναι αρεστοί
μόνο πουτάνες δεν έγιναν κι οι ίδιοι. :2funny:
Όπως και υπάρχουν τύποι που το παίζουν ιστορία ενώ απλώς έχουν δυσλειτουργικά προβλήματα
ψυχή και σώμα (που δεν παραδέχονται),ίσως να είναι από πολλές αιτίες όπως άγχος,ποτό,τσακωμοί κτλ.
Τους συμπονούμε ειλικρινά και τους ενθαρύννουμε για ένα καλύτερο πήδημα-κουράγιο παιδιά!
Δυστυχώς η κοινωνία μας μπέμπα έχει γεμίσει κακία και ζηλοφθονία που πηγάζουν από τα παλιά χρόνια
που στο σχολείο κοπανούσαν αυτους τους τύπους και κατάντησαν όπως κατάντησαν.
Αν κατέβεις μετά πάρε κανένα τηλέφωνο,έτσι κι αλλιώς εσύ δεν λες κάτι και μετά το αντιστρέφεις
κάνοντας το παγώνι σαν κάτι ναυάγια της ζωής που κατηγορούν κρυφά τον κόσμο
επειδή έχουν κόμπλεξ και "κολλήματα".
Πάλι καλά που δεν τους συναντώ πια και δεν ξερνάω,ήξερα 4 μέχρι τώρα αλλά δεν τους λέω.
Θα ήμουν αγενής να κάνω την ρουφιανίτσα με τηλεφωνάκια και σάλια-τρέμουλα!
:2funny:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Μπέμπα μπορεί να είσαι καθυστερημένος  :2funny: αλλά είπες μια πολύ μεγάλη αλήθεια.
......................................................................
Πάλι καλά που δεν τους συναντώ πια και δεν ξερνάω,ήξερα 4 μέχρι τώρα αλλά δεν τους λέω.
Θα ήμουν αγενής να κάνω την ρουφιανίτσα με τηλεφωνάκια και σάλια-τρέμουλα!
:2funny:
Να σημειώσω εδώ ότι με τον έναν το έχω λύσει το πρόβλημα (έστω και) σιωπηλά χωρίς να μιλήσουμε
και τον ευχαριστώ που σίγουρα κατάλαβε τι με ενοχλεί!
Ξέρω ότι έχει μυαλό και δεν περιορίζεται μόνο στο τουπέ!
Για τους λοιπούς αδιαφορώ!
;)
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
Ουυυυυ εχουμε μπολικα απ αυτα παρε να χεις  :tooth:

Καπου στην Αλκαμενους σε μια σαπια κωλογρια.. Εσπασε το προφυλακτικο, εχυσα μεσα  :S

Φυλης 69Β μια Ελενα μελαχρινη με Βυζαρες.. Το ιδιο  :S

Διδυμου 16Α μια αλβανιδα δεν θυμαμαι ονομα, πηγε να κατσει ακα, την πεταξα πισω.

Στο Φυλης 59 πριν 3 χρονια περιπου  :think: στο 2ο ραντεβου μαζι της και μετα απο απιστευτο ερωτα και καυλαντα η Σακιρα εκατσε για πρωτη φορα ακαποτα πανω μου.. Δεν ξερω τι σκεφτομουν και γω νομιζα οτι την επιασα γκομενα η με ερωτευτηκε  :dunno: .. Στη συνεχεια ακολουθησαν πανω απο 10 καυτες ακρως ερωτικες απροφυλακτες συνεδρειασεις μαζι της μεχρι που μια ωραια μερα μου ανακοινωσε οτι φευγει για παντα.. Ημουνα απαρηγορητος για πανω απο 2 μηνες  :'(  :jerking:

Κασσανδρας 6 αν θυμαμαι επισης πριν 2-3 χρονια.. Ονομα κοπελας Ελπιδα.. Φοβερη μουναρα.. 2ο ραντεβου, απιστευτο καυλαντισμα με ειχε τρελανει στα φιλια και οπως τριβοταν πανω μου εκατσε και αυτη ακαποτα.. Ειχα σεληνιαστει απ την καυλα και δεν αντεδρασα για αρκετη ωρα..  :S


Κασσανδρας 4 Μισελ απο Βραζιλια και καλα.. Ακριβως το ιδιο σκηνικο..  :S

Ευνειδων 5 Μια σαπια μιλφ ουτε ονομα δεν θυμαμαι.. Αυτη την πεταξα πισω ακαριαια  :tooth:

Και 4-5 περιπτωσεις με σπασμενα προφυλακτικα ενδιαμεσα που το καταλαβα αμεσως..  :S

....και φυσικα ελευθερο στοματικο, γλωσσοφιλα, 69 και δαχτυλα με την γνωστη Νατασα απο Φωκαιας22 που βρεθηκε θετικη στον HIV  :S  :S :S :S

Ολα εγιναν με τη χρονικη σειρα που τα περιγραφω.. Εκανα τις τελευταιες  εξετασεις για ολα τα ΣΜΝ 2-3 μηνες μετα το σκηνικο με τη Νατασα και ευτυχως δεν αρπαξα τιποτα..

Απο τοτε δεν εχει συμβει τιποτα
ζεις ακομα μπραβο ;)
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πολλές πουτάνες γαμώτο δεν ξέρουν να βάζουν σωστά το προφυλακτικό!Αν είναι δυνατόν!Επίσης έχω σιχαθεί στις τσάρκες μου να λένε οι τσατσάδες για 69 και ακάποτο στοματικό.Αηδίασα πια ρε πούστη.Έχω να πάω Φυλής μήνες.Προτιμώ να μαζεύω και να μην γαμήσω ένα μήνα και να πάω σε στούντιο να ρίξω για 1 ώρα την πούτσα της ζωής μου να το ευχαριστηθώ
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
Πολλές πουτάνες γαμώτο δεν ξέρουν να βάζουν σωστά το προφυλακτικό!Αν είναι δυνατόν!Επίσης έχω σιχαθεί στις τσάρκες μου να λένε οι τσατσάδες για 69 και ακάποτο στοματικό.Αηδίασα πια ρε πούστη.Έχω να πάω Φυλής μήνες.Προτιμώ να μαζεύω και να μην γαμήσω ένα μήνα και να πάω σε στούντιο να ρίξω για 1 ώρα την πούτσα της ζωής μου να το ευχαριστηθώ
λογω κρισης αυξηθηκαν τα ακαποτα στοματικα και οι πακιστανοι,μιλαγα με μια τσατσα προχθες μου ειπε οτι τις παλιες εποχες την πρωτοχρονια η πουτανα ειχε  100 πελατες τη βαρδια και παρασκευοσαβατοκυριακα εποιανε η πουτανα 70 πελατες τη βαρδια
 

mpokolis91

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
τυπε ο μπεμπας ειναι σκληροπυρηνικος μπουρδελιαρης :rockon:
σιγα το σκληροπυρηνικο  :jerking:
με μια σακιρα και 2 στουντιοκοριτσα που περναγαν και απο γιατρους  πηγε...
και μαλιστα δεν το επιδιωκε, αυτες του ριχτηκαν επειδη ειναι παιδαρος.
οχι σαν αυτους τους κακασχημους βρωμερους καθυστερημενους ανωμαλους που πληρωνουν αδρα για τετοιες υπηρεσιες και που ολο κραζουν, αλλα ολο σαυτα τα θρεντ γυρνανε για να μαθουν πληροφοριες για να παν κ αυτοι  ;)

ΥΓ
και γω ανωμαλαρα ειμαι
συνεχεια γαμαω ακαποτα, αλλα μονο σκληρα γκρανια απο πιατσες και κωλομπαρα  :rockon:  :rockon:
 

mpokolis91

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μπέμπα μπορεί να είσαι καθυστερημένος  :2funny: αλλά είπες μια πολύ μεγάλη αλήθεια.
Εγώ πάντα λάτρευα να γαμάω γκόμενες χωρίς την πίεση του χρόνου.

Πάλι καλά που δεν τους συναντώ πια και δεν ξερνάω,ήξερα 4 μέχρι τώρα αλλά δεν τους λέω.
Θα ήμουν αγενής να κάνω την ρουφιανίτσα με τηλεφωνάκια και σάλια-τρέμουλα!
:2funny:
Ο μπεμπας ειναι μορφη τυπε, τα λεει χυμα, ΓΑΜΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ και εχει τα αρχιδια να γραψει τις μαλακιες που κανει και ας ξερει οτι θα πεσει κραξημο.
Οχι σαν κατι αλλους καθυστερημενους που μονο να κρινουν ξερουν αλλα αυτοι κανουν πολυ χειροτερα πραγματα(τα οποια προφανως δεν γραφουν και το πεζουν υπερανω..)
Βασικα και συ καθυστερημενος εισαι μονο να γλυφεις και να γραφεις ενημερωσεις ξερεις.. κανα γαμησι δε διαβαζω να ριχνεις.

ΠΡΟΕΔΡΟΣ;;;;;;;;;;;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
σιγα το σκληροπυρηνικο  :jerking:
με μια σακιρα και 2 στουντιοκοριτσα που περναγαν και απο γιατρους  πηγε...
και μαλιστα δεν το επιδιωκε, αυτες του ριχτηκαν επειδη ειναι παιδαρος.
οχι σαν αυτους τους κακασχημους βρωμερους καθυστερημενους ανωμαλους που πληρωνουν αδρα για τετοιες υπηρεσιες και που ολο κραζουν, αλλα ολο σαυτα τα θρεντ γυρνανε για να μαθουν πληροφοριες για να παν κ αυτοι  ;)

ΥΓ
και γω ανωμαλαρα ειμαι
συνεχεια γαμαω ακαποτα, αλλα μονο σκληρα γκρανια απο πιατσες και κωλομπαρα  :rockon:  :rockon:
τυπε μηπως εισαι ο λιονταρης? :grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Ο μπεμπας ειναι μορφη τυπε, τα λεει χυμα, ΓΑΜΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ και εχει τα αρχιδια να γραψει τις μαλακιες που κανει και ας ξερει οτι θα πεσει κραξημο.
Οχι σαν κατι αλλους καθυστερημενους που μονο να κρινουν ξερουν αλλα αυτοι κανουν πολυ χειροτερα πραγματα(τα οποια προφανως δεν γραφουν και το πεζουν υπερανω..)
Βασικα και συ καθυστερημενος εισαι μονο να γλυφεις και να γραφεις ενημερωσεις ξερεις.. κανα γαμησι δε διαβαζω να ριχνεις.

ΠΡΟΕΔΡΟΣ;;;;;;;;;;;
Μπόκολης μορφή!!!!!!!!!!

Ποια λέει "χύμα" μωρέ η κάμπια ο μπέμπας;όλο κάτι προβατάκια τραμπουκίζει!
Στους γυφτολαίμηδες γλύφτες (τάχα σεβάσμιους) πουτανάκηδες κουβέντα δεν λέει η μούμια
ακόμα κι όταν διαφωνεί.
Το ότι γαμάει είναι όμως γεγονός,η ζωή του είναι τα μπουρδέλα και το λέει-δεν το κρύβει
σαν άλλους λεχρίτες-μπράβο ρε μπέμπα!!! :thumbsup:
Τζάμπα όμως δεν μπορεί να γαμήσει,για να μην ανοίξω τον βόθρο μου και πω ότι εδώ μέσα
πολλοί είναι αυτοί που επειδή έχουν φάει "κουτουλίδια" από Ελληνίδες,το γυρίσαν στις
λοιπές Βαλκανιοδρομίες. :2funny:
Όσο για το αν είναι όμορφος-δεν έχω γνώμη (ως άνδρας) να κρίνω
(αν και το κεφάλι του είναι σαν πουτσοκέφαλο),σίγουρα όμως είναι πολύ καλύτερος
από κάτι άλλα μπουζόκλειδα που κυκλοφορούν και το παίζουν ωραίοι.
Άραγε θα τους πλησίαζε ποτέ γυναίκα έτσι μαλάκες,χέστηδες κι ανασφαλείς που είναι;
Εγώ Μπόκολη,είμαι μεγάλη ανωμαλάρα γιατί γλύφω γκόμενες με τριχωτά μουνιά
και κωλοτρυπίδες τίγκα στην μαύρη τρίχα (και γουστάρω) ενώ τις γαμάω ακάποτα
με την πουτσάρα μου σαν οδοστρωτήρας χωρίς συναίσθημα και αγκαλίτσες
όπως κάνει όλος ο λογικός κόσμος όταν βρει γκόμενα.
Εδώ μέσα όλο μαλακίες γράφετε και είστε αγάμητοι φοβιτσιάρηδες! :2funny:
Μόνο πουτάνες δεν μπορώ να γλύψω όμως γιατί σιχαίνομαι που ξέρω ότι πήγαν άλλοι πριν.
Στην τελική εγώ εκεί πάω για να πάρω ευχαρίστηση κι αυτές λεφτά.
Αν είναι να σκέφτομαι την δική τους ευχαρίστηση τότε γιατί πλήρωσα; :think:
Στα γκομενάκια δεν το ξέρω αν γαμήθηκαν πριν με ένα κάρο κόσμο
και γι'αυτό δεν με νοιάζει.Αλλά αφού τις λέτε όλες αγάμητες λογικά δεν υπάρχει πρόβλημα. :dancing:
Είμαι γραφικός τύπος τελικά! :2funny:
Λατρεύω τις πορνοπίπες των κοριτσιών στο αγοραίο σεξ και μου αρέσει
να τις γαμάω κι αυτές βέβαια.
Εκεί όμως πάντα με καπότα γιατί είμαι μεγάλος χέστης στο συγκεκριμένο θέμα.
Τι κριτικές να γράψω ρε Μπόκολη;δεν θα προλαβαίνει ο Αντισθένης να ανεβάζει.
Άσε που επειδή είμαι ειλικρινής και μιλαω καθαρά δεν πρόκειται να αρέσω! :2funny:
Σιγά όμως μην κάνω και συνασπισμό για να πάρω ψηφαλάκια,ούτε δεκανίκια θέλω-ούτε τίποτα.
Ένας αποτυχημένος είμαι που περνάω την ώρα μου! :2funny:

Είμαι για πάρτη μου,δεν είμαι για κανέναν! :thumbsup:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6

Ποιος είναι αυτός;αυτός που είχε γράψει κάπου ότι συναντήθηκα με κάποιους
εκ των οποίων αρκετούς δεν έχω δει καν (το κάνει συχνά αυτό και με άλλους)
για να κάνει ονειρική την κατάσταση έξω;
αφού όλοι ξέρουμε ότι ο ένας ρουφιανεύει τον άλλον-τι να λέμε τώρα; :2funny:
Γνωστά αυτά σε όποιον ξέρει την Αθήνα όπως την παλάμη του!
Κάποιοι με έχουν βγάλει σκάρτο κι εμένα αλλά και άλλους πολλούς απο'δω.
Σκάρτο ήθελαν λοιπόν-σκάρτο και θα πάρουν! :2funny:
Ρουφιανιά στην ρουφιανιά λοιπόν!
Εγώ τον πρόεδρο παρόλο αυτά τον πάω φίλε.
Στηρίζω πρόεδρο γιατί είναι μορφή των μπουρδέλων και πάντα ευγενικός!

:grin:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Εμενα η μεγαλη μου απορια ειναι για τους γκομενους μερικων πουτανων, που ξερουν πως ειναι πουτανες και ζουνε μαζι τους κανονικα, οποτε φανταζομαι θα το κανουν και ακαποτα, δε φοβουνται καθολου?
εχεις δει πολλους νταβατζηδες να ειναι σωστοι στα λογικα τους?
ενας ο οποιος εκδιδει μια γυναικα και εχει ξεπερασει καθε οριο συνειδησης λες να σκεφτεται αν μετα θα την γαμησει με καποτα η οχι?
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
εχεις δει πολλους νταβατζηδες να ειναι σωστοι στα λογικα τους?
ενας ο οποιος εκδιδει μια γυναικα και εχει ξεπερασει καθε οριο συνειδησης λες να σκεφτεται αν μετα θα την γαμησει με καποτα η οχι?
Σωστοτατος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom