Νέα

Εντόπισα κάτι σαν "γρομπαλάκι" δεξιά της βάσης του πέους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rastopoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Απορώ όλοι οι μαλάκες εδώ μέσα λέτε την μπαρούφα σας και δεν καταλαβαίνετε ότι ο φίλος αγχώνεται.
Και όσοι περιμένουν από γιατρό να μπει στο site να δει τη φωτο και να κάνει διάγνωση ιντερνετικά μεταξύ των παπαρολογιών του καθενός ε είναι ακόμα πιο μαλάκες....
Φίλε πήγαινε σε δερματολόγο και μη φοβάσαι.
Ακουσε με που σου λέω...κάτι ξέρω...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
Προσωπικά προσπάθησα να του πως ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό. Να μην φοβάται γιατί σε καμία περίπτωση δεν είναι σοβαρό και να πάει σε δερματολόγο.
Αν δεν έγινε σαφές ή εγώ έχω πρόβλημα έκφρασης ή άλλοι αντίληψης...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Απορώ όλοι οι μαλάκες εδώ μέσα λέτε την μπαρούφα σας και δεν καταλαβαίνετε ότι ο φίλος αγχώνεται.
Και όσοι περιμένουν από γιατρό να μπει στο site να δει τη φωτο και να κάνει διάγνωση ιντερνετικά μεταξύ των παπαρολογιών του καθενός ε είναι ακόμα πιο μαλάκες....
Φίλε πήγαινε σε δερματολόγο και μη φοβάσαι.
Ακουσε με που σου λέω...κάτι ξέρω...

κουβεντα κανουμε ρε παιχτη.ποιος ειπε οτι αυτο που λεμε ειναι 100% σωστο.ολοι ιατρο του λεμε να παει να δει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • terminator2.jpg
    terminator2.jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 17
  • images.jpg
    images.jpg
    6,3 KB · Εμφανίσεις: 17

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε εγω νομιζω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο
αλλα πρεπει να πας στον γιατρο
οτι ογκιδιο βλεπεις στο σωμα σου πρεπει να το τσεκαρει γιατρος
και κονδυλωματα να ειναι που λενε καποιοι τυποι εδω μην τρελαθεις
ειναι το λιγοτερο που μπορει να σου τυχει
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τυπε εγω νομιζω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο
αλλα πρεπει να πας στον γιατρο
οτι ογκιδιο βλεπεις στο σωμα σου πρεπει να το τσεκαρει γιατρος
και κονδυλωματα να ειναι που λενε καποιοι τυποι εδω μην τρελαθεις
ειναι το λιγοτερο που μπορει να σου τυχει
Εδω ρε τύπε τρώμε ολοκληρη μερέντα.... Αυτο μας μάρανε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
....ειχα  κι  εγω  προσφατα  κατι παρομοιο....πηγα στην δερματολογο......μου  εβαλε  κατι σαν  χρωστικη  και μου ειπε οτι αν ηταν κονδυλωμα θα  αλλαζε χρωμα......τελικα  ηταν ενας  απλος  ερεθισμος , μου  εχει παραμεινει και σκεφτομαι να ξαναπαω  για να το αφαιρεσω !




Υ.Γ......η δερματολογος  απιστευτη μουναρα Μιλφ απο αυτες  που βλεπεις στο εξωτερικο και παθαινεις.....εκανα  αγωνα για να μην μου σηκωθει και ξεφτιλιστω....σκεφτομουν θανατους,νεκροταφεια  κι αλλα δυσαρεστα , μην γελατε  ηταν μαρτυριο  :grin:

ποιά ηταν... πες να πάμε.... τωρα που το σκέφτομαι και γω κάτι ψηλάφισα...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
τι μαλακιες λετε στο παιδι ρε? γιατρος εισαι? θα θελες να σου λεγανε μαλακιες εσενα αν ησουν στην θεση του?

Πηγαινε σε εναν δερματολογο - αφροδισιολογο να σου πει ρε φιλε και μην ακους τις μαλακιες
Ότι μαλακίες ρωτάει, τέτοιες μαλακίες του απαντάνε. Κάθε βλήτο αντί να πάει σ' ένα γιατρό να του πει τι έχει, ρωτάει τον κάθε άσχετο μπαρμπα Μήτσο στο bourdela. Να δω ρε σεις πότε θα τύχει να ρωτήσει κανένας πραγματικά άσχετος εδώ και να ακολουθήσει τις παπαριές που του λέτε. Ή που θα πέσει χοντρό γέλιο, ή που θα πέσει χοντρό κλάμα (και η πρώτη περίπτωση ας πάει στα κομμάτια... αν κάτσει η δεύτερη να δω τι θα κάνετε).
 
OP
OP
R

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά πήγα τελικά στο Συγρος κατευθείαν και μου το είδαν εκεί... Δεν Είναι κονδυλωμα, μάλλον καμία τρίχα γύρισε, μου έγραψαν να πάρω μια κρέμα-αλοιφη για μια εβδομάδα και θα φύγει.
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
Παιδιά πήγα τελικά στο Συγρος κατευθείαν και μου το είδαν εκεί... Δεν Είναι κονδυλωμα, μάλλον καμία τρίχα γύρισε, μου έγραψαν να πάρω μια κρέμα-αλοιφη για μια εβδομάδα και θα φύγει.

Μια χαρά  :thumbsup:
Στο είπα από την αρχή ότι ήταν το πιο πιθανό.
 
OP
OP
R

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ναι φίλε μου κι εγώ δεν πολυπίστευα ότι θα είναι κάτι πιο σοβαρό... Αλλά και μόνο ότι μου μπήκε η υποψία ότι ίσως είναι και κάτι άλλο, ήταν αρκετό για να φύγω σφαίρα για το "Συγγρός".
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Παιδιά πήγα τελικά στο Συγρος κατευθείαν και μου το είδαν εκεί... Δεν Είναι κονδυλωμα, μάλλον καμία τρίχα γύρισε, μου έγραψαν να πάρω μια κρέμα-αλοιφη για μια εβδομάδα και θα φύγει.

Καλά ρε, τι ώρα πήγες στο Συγγρός???
Αφού χθες βράδυ τα λέγαμε...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Παίχτη μη ξεχάσεις να μας ποστάρεις και το καυλί σου γιατρεμένο μετά  :grin:
Πέρα από την πλάκα,περαστικά και ψυχραιμία εύχομαι.
Να θυμάσαι πως έκαστος στο είδος του.
Εδώ είμαστε για πουτανοσυζητήσεις και καυλάντισμα επί παντός επιστητού.
Για θέματα υγείας πάμε στο γιατρό κατευθείαν.Εδώ ούτε για καθησυχασμό ούτε για τζάμπα άγχος. ;)
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
και σε δεχθηκανε ρε φιλε? ηταν ανοικτα?μηπωσ εφημερευε?τη να πω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
OP
OP
R

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εφημερεύει όλο το 24ωρο το Συγγρός.
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Εκτός απ' ότι έχει αναφέρει ο γιατρός, ένα εξόγκωμα στο σημείο αυτό είναι συνήθης παρενέργεια του ιού του έρπη των γεννητικών οργάνων. Αρα ο δερματολόγος που θα σε δεί μάλλον θα σου γράψει και μία εξέταση αίματος για αντισώματα HSV2. Μπορεί να το έχεις κολλήσει και να μην έχει εκδηλωθεί έλκος στο πέος ή στη γύρω περιοχή και να εμφανιστεί αυτό το εξόγκωμα.
Οπωσδήποτε σε δερματολόγο πάντως άμεσα.
Και δεν είναι κακό κάθε 6μηνο να κάνεις ένα σετ εξετάσεων αίματος για HIV Ηπατίτηδες Σύφιλη Ερπη. Είναι λίγο εκριβές αλλά εδώ και 10 χρόνια που τις κάνω παρά τη συνεχή χρήση προφυλακτικού στο sex νοιώθω πολύ πιό ασφαλής και σίγουρος ότι δεν "κουβαλάω" κάτι.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Συνήθως τα γρομπαλάκια σε αυτό το σημείο δεν είναι κάτι το ανησυχητικό και φεύγουν μέσα σε λίγες μέρες.
Η μαλακία έιναι όταν προσπαθεις να το σπάσεις κτλ νομίζοντας πως έχουν πυον, όπου ερεθίζεται ή ματώνει το δέρμα στην άκρη από το ξύσιμο.
Αλλά και τότε αντιδράει σαν κλασσικό σπυρί στην επιφάνεια του σώματος αν δεν το πειράξεις περαιτέρω.
Τα πιο ανησυχητικά είναι αν βρίσκεται κανένα στο πέος ή στη βάλανο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom