Νέα

Ελβιρα23,μασαζ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Κι έτσι όπως το πας κι εσύ θα περάσει η μπογιά σου και δε θα σε θέλουμε μετά. ..σήκωσε κάνα τηλ...έλεος. .
Ηδ αλλιως πάνε γράψου σε κανένα άλλο site πχ σε κάνα Κ.Α.Π.Η να πηγαίνεις τις εκδρομουλες σου κι ασε τις εξυπνάδες σου και πες μας ανΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Ή ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ?.? οποία τα έχει οικονομησει Καλό θα ήταν να το λέει κι όχι να την ψάχνουμε και να το παίζει κυρία...εμείς σας στηρίζουμε και θέλουμε μια καλύτερη αντιμετώπιση όταν σας ψάχνουμε. .γιατί όταν έκοβε η πείνα εμείς σας στηριζαμε με τις οικονομίες μας..
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Ηδ αλλιως πάνε γράψου σε κανένα άλλο site πχ σε κάνα Κ.Α.Π.Η να πηγαίνεις τις εκδρομουλες σου κι ασε τις εξυπνάδες σου και πες μας ανΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Ή ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ?.? οποία τα έχει οικονομησει Καλό θα ήταν να το λέει κι όχι να την ψάχνουμε και να το παίζει κυρία...εμείς σας στηρίζουμε και θέλουμε μια καλύτερη αντιμετώπιση όταν σας ψάχνουμε. .γιατί όταν έκοβε η πείνα εμείς σας στηριζαμε με τις οικονομίες μας..
ελα ρε Βασιλάκη Καΐλα, οχι αλλο....κλαιμε ρε φιλε....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
βλεπει τα κλαψομουνιασματα εδω περα ρε αντρεα, και τι να πει? αυτο ειπε...για να κλαινε μερικοι μαλλον εχουν στερηση. Χρειαζονται μαλλον την ενετζου την ντινα και οχι την ελβιρα...
 

gianniswebexxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
¨Όπως και να έχει, η Ελβίρα είναι θεά και ξέρει την δουλειά της...
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Απλά τη θυμώμουν πιο μπαμπάτσικη.... γι αυτό το έγραψα.... εμένα μ αρέσει όπως και να έχει...

Μέσα Αύγουστου που συναντήθηκα τελευταία φορά με Ελβίρα είχε ηδη εμφανή διαφορά με παλιότερα, με εμφανή επιθυμία να χάσει  ακόμα. Εύγε αστέρι.  :erection:
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
87
Like
13.038
Πόντοι
25.700
Zarden το Elviraki ποιά είναι?
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
87
Like
13.038
Πόντοι
25.700
τα μυνηματα συγχωνευτηκαν.και παμε παλι απο την αρχη...αντε να δουμε.εχουμε γινει νηπιαγωγειο εδω μεσα.ποσταρουμε στα σωστα νηματα.
Υ.Γ.η ελβιρα23,ΔΕΝ ειναι μιλφ.
Guru καλημέρα, εγώ ρώτησα ποιά είναι η κοπέλλα, από το post με τις photos που έβαλε ο zarden, στο thread με τις milf.
Σου φαίνεται λογικό να ποστάρω στο νήμα κάποιας που δεν ξέρω ποιά είναι?
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
87
Like
13.038
Πόντοι
25.700
το προβλημα,δεν ειναι να ρωταμε στο νημα της εκαστοτε κοπελας,ποια ειναι.ειναι λογικο να μην την ξερουν ολοι.δεν ειναι σημαντικο αυτο.σημαντικο ειναι να υπαρχουν τα μυνηματα,στα σωστα νηματα,για να υπαρχει καλυτερη ενημερωση ολων των μελων.
Επαναλαμβάνω, εγώ είδα μία photo στο thread με τις milf. Ρώτησα ποιά έίναι και πήρα απάντηση. Τώρα εσύ λες ότι έπρεπε να ρωτήσω στο thread της συγκεκριμένης. Πως γίνεται αυτό? Πάλι κάπου σε χάνω...
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Επαναλαμβάνω, εγώ είδα μία photo στο thread με τις milf. Ρώτησα ποιά έίναι και πήρα απάντηση. Τώρα εσύ λες ότι έπρεπε να ρωτήσω στο thread της συγκεκριμένης. Πως γίνεται αυτό? Πάλι κάπου σε χάνω...
τεσπα..παμε παρακατω.ειμαστε οκ.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
τα μυνηματα συγχωνευτηκαν.και παμε παλι απο την αρχη...αντε να δουμε.εχουμε γινει νηπιαγωγειο εδω μεσα.ποσταρουμε στα σωστα νηματα.
Υ.Γ.η ελβιρα23,ΔΕΝ ειναι μιλφ.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Guru καλημέρα, εγώ ρώτησα ποιά είναι η κοπέλλα, από το post με τις photos που έβαλε ο zarden, στο thread με τις milf.
Σου φαίνεται λογικό να ποστάρω στο νήμα κάποιας που δεν ξέρω ποιά είναι?
δεν ειναι λογικο,αλλα ουτε και παραλογο.το βασικο ειναι τα μυνηματα να εχουν μια συνοχη.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Sorry αλλά δεν καταλαβαίνω την απαντησή σου. Τι εννοείς?
το προβλημα,δεν ειναι να ρωταμε στο νημα της εκαστοτε κοπελας,ποια ειναι.ειναι λογικο να μην την ξερουν ολοι.δεν ειναι σημαντικο αυτο.σημαντικο ειναι να υπαρχουν τα μυνηματα,στα σωστα νηματα,για να υπαρχει καλυτερη ενημερωση ολων των μελων.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom