Νέα

Ελβιρα23,μασαζ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
ας περιμενουμε ομως και τον τιοπ να δουμε μηπως εχει κατι καλυτερο....
...μην περιμένεις άδικα.Ουτε προτείνω ουτε αποριπτω κάποια συγκεκριμένη , περιγράφω μόνο πλεονεκτηματα και μειονεκτήματα κατα το δυνατόν αντικειμενικά και νομιζω ότι τη "μαυρίλα" που ανέφερα την έχεις δει & εσυ αν εχεις παει. :hi:  
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
ουτε φωνη ουτε ακροαση
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316


Μάλλον κρέμασε τα στριγκάκια, ούτε φωτογραφίες, ούτε το μπλογκ που είχε εμφανίζεται στο προφιλ της οπότε....
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316

Έτσι δείχνει, μακάρι να κάνω λάθος γιατί έχουν γραφτεί καλά λόγια για το κορίτσι (δεν έχω συναντηθεί και δεν έχω άποψη).
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αποφάσισε να γίνει κατά 50% καλό κορίτσι.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
μη στεναχωριεσε...υπάρχουν πολυ καλυτερες και πιο σεξυ μασερ.

Αγαπητε zarden υπάρχουν πολλες που τουλαχιστον δεν εχουν "μαυρίλα"απο το πάχος αναμεσα στα μπουτια.

...μην περιμένεις άδικα.Ουτε προτείνω ουτε αποριπτω κάποια συγκεκριμένη , περιγράφω μόνο πλεονεκτηματα και μειονεκτήματα κατα το δυνατόν αντικειμενικά και νομιζω ότι τη "μαυρίλα" που ανέφερα την έχεις δει & εσυ αν εχεις παει.
Μα τωρα τι λες ρε φιλε? Θα μας τρελλανεις ολους εδω μεσα? Τι εχεις παθει, σκουρδουμπλουκου ? Και αν ναι, απο τι? Πηρες ολα τα γαμωνυματα σβαρνα και κιουκιουριζεις συνεχεια, μα συνεχεια...ελεορ re c. Δεν γνωριζω και πολλα αλλα μου φαινεσαι εντελως μπουρμπουραγας, ρε φιλε.  Μιλας για σεξυ μασερ...Δεν νομιζω οταν μιλαμε για την συγκεκριμενη, ο πουτσος μας να σκεφτεται το κωλοτρυψιμο. Η δικη μου καμπεκα, αλλα σκεφτεται παντως. Αρα στ'αρχιδια μου για σεξυ μασερ. Δεν ειμαι σε αναζητηση καμιας περσονας νον φραπα (αλλα και μονον φραπα), δεν γουσταρω να μου τριβουν τα γερικα κρεατα... Αν θελω μασαζ ξερω που να παω να το βρω. Παντως οχι συμμετεχοντας στο νημα της συγκεκριμενης. Σε ρωτησα επανειλημμενα αν εχεις κατι καλυτερο να προτεινεις,με το αναλογο curriculum vitae βεβαιως, νομιζοντας οτι εισαι και κανενας βαρυψωλης, αλλα αντι για απαντηση πηρα το "μην περιμενεις αδικα". Αν δεν γουσταρεις, να μην αγοραζεις απο το συγκεκριμενο κοφτηριο τιποτα. Δεν σε υποχρεωσε κανενας. Απο την μια λες οτι δεν αποριπτεις καμια αλλα μιλησες πολυ προσβλητικα για την συγκεκριμενη γυναικα (μην τολμησει κανενας μαλακας να μιλησει για ντηλερομαλακιες και διαφορα γιατι ΚΑΠΟΙΟΙ-αυτοι που πρεπει- ξερουν εδω μεσα οτι απλα δεν ειμαι) Και να σου πω και κατι...με περασες για γκαουρα? Τι νομιζες ρε φιλε, ανοιξες μια συζητηση και θελεις και να την κλεισεις και μονος σου? Και ξερωντας οτι εχεις και αδικο? Λες για πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα....καλα τωρα... ειδαμε ολοι τα πλεονεκτηματα που περιεγραψες στου φιλους εδω μεσα...Και λες οτι εισαι και αντικειμενικος...Εχεις σαψαλωθει εντελως? Που ειναι η αντικειμενικοτητα σου ρε κουλτουρμαν? Μηπως προτεινες και τιποτε αλλο οταν σε ρωτησα? ΟΧΙ!! Νομιζες οτι μπορεις να με γραψεις στ'αρχιδια σου απαντωντας σαν ριγωτος. Αντε ρε νερντουλα, ασε τις χαριτωμενιες εδω μεσα και μιλα μας, πες μας...προτεινε κατι καλυτερο λοιπον αφου εισαι τοσο γαμαιντερμαν και ξερεις...
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Μα τωρα τι λες ρε φιλε? Θα μας τρελλανεις ολους εδω μεσα? Τι εχεις παθει, σκουρδουμπλουκου ? Και αν ναι, απο τι? Πηρες ολα τα γαμωνυματα σβαρνα και κιουκιουριζεις συνεχεια, μα συνεχεια...ελεορ re c. Δεν γνωριζω και πολλα αλλα μου φαινεσαι εντελως μπουρμπουραγας, ρε φιλε.  Μιλας για σεξυ μασερ...Δεν νομιζω οταν μιλαμε για την συγκεκριμενη, ο πουτσος μας να σκεφτεται το κωλοτρυψιμο. Η δικη μου καμπεκα, αλλα σκεφτεται παντως. Αρα στ'αρχιδια μου για σεξυ μασερ. Δεν ειμαι σε αναζητηση καμιας περσονας νον φραπα (αλλα και μονον φραπα), δεν γουσταρω να μου τριβουν τα γερικα κρεατα... Αν θελω μασαζ ξερω που να παω να το βρω. Παντως οχι συμμετεχοντας στο νημα της συγκεκριμενης. Σε ρωτησα επανειλημμενα αν εχεις κατι καλυτερο να προτεινεις,με το αναλογο curriculum vitae βεβαιως, νομιζοντας οτι εισαι και κανενας βαρυψωλης, αλλα αντι για απαντηση πηρα το "μην περιμενεις αδικα". Αν δεν γουσταρεις, να μην αγοραζεις απο το συγκεκριμενο κοφτηριο τιποτα. Δεν σε υποχρεωσε κανενας. Απο την μια λες οτι δεν αποριπτεις καμια αλλα μιλησες πολυ προσβλητικα για την συγκεκριμενη γυναικα (μην τολμησει κανενας μαλακας να μιλησει για ντηλερομαλακιες και διαφορα γιατι ΚΑΠΟΙΟΙ-αυτοι που πρεπει- ξερουν εδω μεσα οτι απλα δεν ειμαι) Και να σου πω και κατι...με περασες για γκαουρα? Τι νομιζες ρε φιλε, ανοιξες μια συζητηση και θελεις και να την κλεισεις και μονος σου? Και ξερωντας οτι εχεις και αδικο? Λες για πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα....καλα τωρα... ειδαμε ολοι τα πλεονεκτηματα που περιεγραψες στου φιλους εδω μεσα...Και λες οτι εισαι και αντικειμενικος...Εχεις σαψαλωθει εντελως? Που ειναι η αντικειμενικοτητα σου ρε κουλτουρμαν? Μηπως προτεινες και τιποτε αλλο οταν σε ρωτησα? ΟΧΙ!! Νομιζες οτι μπορεις να με γραψεις στ'αρχιδια σου απαντωντας σαν ριγωτος. Αντε ρε νερντουλα, ασε τις χαριτωμενιες εδω μεσα και μιλα μας, πες μας...προτεινε κατι καλυτερο λοιπον αφου εισαι τοσο γαμαιντερμαν και ξερεις...
Αγαπητέ γιατί είσαι παραληρηματικός πρωι-πρωι? ΣΚ έρχεται :dancing: :dancing: :dancing:
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα  μωρακια μου... σιγουρα εχει περασει καιρος απο τοτε που με συναντησατε.... Καλη σας νυχτα!
 

Συνημμένα

  • 2015-10-23 21.20.40.jpg
    2015-10-23 21.20.40.jpg
    315,6 KB · Εμφανίσεις: 71

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316


Καλησπέρα και ελπίζουμε να ήρθες για να μείνεις (για να σε συναντήσουμε και όσοι δεν το έχουμε κάνει ακόμη)  ;)
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
Πιθανότατα ότι τα σωματικά της προσόντα όπως περιγράφηκαν στις προηγούμενες σελίδες από κάποιους δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα όπως αυτή απεικονίζεται στην φωτό, σήμερα.  
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Κοινώς έκανε δίαιτα......
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Καλησπέρα  μωρακια μου... σιγουρα εχει περασει καιρος απο τοτε που με συναντησατε.... Καλη σας νυχτα!
Κι έτσι όπως το πας κι εσύ θα περάσει η μπογιά σου και δε θα σε θέλουμε μετά. ..σήκωσε κάνα τηλ...έλεος. .
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom