Νέα

Ελληνική Αστυνομία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 392K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Διάβασα όσα λέγονται εδώ, έχοντας δει το βίντεο.

Οι γνωστοί γραφικοί έκαναν την εμφάνισή τους, χαρίζοντας με τον χαριτωμένα αφελή λόγο τους στιγμές διασκέδασης.

Επικεντρώνομαι στο γεγονός αυτό καθεαυτό, μη δίνοντας σημασιά σε αστείες θεωριές συνομωσίας (κάμερα, δημοσιογράφοι κλπ) οι οποίες μοναδικό σκοπό έχουν να αποπροσανατολίσουν.

Προφανώς η συμπεριφορά αυτή δεν είναι επιτρεπτή από επαγγελματίες οι οποίοι έχουν σαν σκοπό της εργασίας τους την τήρηση της τάξης. Από τη στιγμή που τον συνέλαβαν έπρεπε να του περάσουν χειροπέδες και τέλος.

Η συμπεριφορά των ηλιθίων πιθήκων που χτυπούσαν ένα παιδί όντας σαφώς υπεράριθμοι αλλά και (κυρίως) μπάτσοι χαρακτηρίζεται σαν άνανδρη και σταματάω εδώ.

Και κάτι που δεν ανέφερε κανένας.

Όταν μαθεύτηκε το γεγονός, τα μπατσόνια της θεσσαλονίκης (πόλη θρησκόληπτων ακροδεξιών) έβγαλαν ΑΜΕΣΩΣ ανακοίνωση στην οποία ανέφεραν γραπτώς ότι ο φοιτητής "αυτοτραυματίστηκε πέφτοντας σε ζαρντινιέρα και κατόπιν σε σταθμευμένο δίκυκλο".

Και μετά βγήκε στον αέρα το βίντεο.

Τα κουτοπόνηρα γυφτάκια νόμισαν ότι θα τη βγάλουν καθαρή.
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπικά δεν μπορώ να νιώσω καμμία συμπάθεια για το "φοιτητή" για τους εξής λόγους:

1. Το δικό του θέμα το ανέδειξαν οι δημοσιογράφοι. Κανείς τους όμως δεν ασχολήθηκε με τον αστυνομικό που την ίδια μέρα τον έστειλαν στηνε ντατική κάποιοι "συμφοιτητές" του "θύματος". Ούτε και βλέπω κανέναν από εσάς να το σχολιάζει. Αφού λοιπόν έχετε δύο μέτρα και δύο σταθμά, εγώ θα πάω με την πλευρά τις Αστυνομίας. Αυτή τουλάχιστον τη στέλνουν εκεί να κάνει τη δουλειά της, ενώ οι "φοιτητές" πάνε μόνοι για την πλάκα τους.

2. Έχω βαρεθεί να ακούω για τους "αθώους περαστικούς φοιτητές" οι οποίοι κατά διαβολική πάντοτε σύμπτωση βρίσκονται εκεί που γίνονται τα επεισόδια. Και πείτε μου εσείς έναν άνθρωπο με σώας τας φρένας, που "τυγχάνει να περνάει" μέσα από τα επεισόδια. Αν λοιπόν ήταν τόσο ηλίθιος ώστε να περάσει "τυχαία"...bad luck for him. Ας βάλει μυαλό για την επόμενη φορά.

3. Γιατί κανένας μα κανένας δε μας έδειξε τι έκανε ο εν λόγω "φοιτητής" πριν του κάνουν το μασαζάκι; Δεν είναι όντως αξιοπερίεργο πώς πάντοτε τα βίντεο δείχουν την Αστυνομία από κάτω και το κάθε κωλοαναρχίδιο ως μάρτυρα; Ε φτάνει πια!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
leoknight σε ευχαριστούμε που επαναλαμβάνεις τις δηλώσεις ψωμιάδη.

Το θέμα δεν το "ανέδειξε" κανένας. Με το που προβλήθηκε έγινε θέμα. Μην ψάχνεις συνομωσίες, τα πράγματα είναι απλά.

Όσον αφορά στο υπόλοιπο κείμενο του πόστ σου, είναι αστείο, χωρίς επιχειρήματα και αρμόζει σε απόφοιτο πέμπτης τάξης δημοτικού.

Την επόμενη φορά που θα σπάσουν εσένα στο ξύλο κάποιοι αλήτες αστυνομικοί πές τους ότι είσαι φίλος. Αν προλάβεις.
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Sincity θα σε βόλευε αφάνταστα αν παπαγάλιζα δηλώσεις άλλων, κάτι που κατά κόρον κάνεις, δυστυχώς όμως για σένα δεν έχω καν υπόψη μου ότι ανακατεύτηκε στο θέμα ο Ψωμιάδης.

Σε ό,τι αφορά τα ελληνικά σου, όταν λέμε ότι ένα θέμα "αναδείχθηκε" εννοούμε ότι προβλήθηκε και έγινε γνωστό. Δεν το ήξερες αυτό και το σχολίασες ή απλά θέλεις να μου δείξεις πόσα πολλά έμαθες εσύ στην πέμπτη δημοτικού;

Το υπόλοιπο κείμενο που έγραψα δεν έχει απόψεις για να έχουν ανάγκη επιχειρημάτων, αλλά γεγονότα και ερωτήσεις. Αν λοιπόν έχεις να απαντήσεις κάτι ελάχιστα ουσιώδες που αν επιλύει τις δύοε κείνες ερωτήσεις που έχουν και πολλοί άλλοι εδώ μέσα μπορείς να το πεις. Ειδάλλως τήρησε διακριτική σιωπή. Τουλάχιστον έτσι δε θα ρεζιλεύεσαι.

Την επόμενη φορά που θα γινόντουσαν αντίστοιχα πράγματα στο Πολυτεχνείο ή οπουδήποτε αλλού να είσαι σίγουρος ότι θα ήμουν εξαρχής με την πλευρά τον αστυνομικών. Δεν ξέρω αν στο είπανε, αλλά η τακτική της "μη βίας" του Γκάντι δεν εφαρμόζεται με τα κωλοαναρχίδια. Απλά θα πρέπει να επανεξετάσεις την πλευρά με την οποία θα είσαι.
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Εξακολουθούν να υπάρχουν όμως και οι μεν και οι δε και είναι εξίσου πραγματικοί όσο εσύ κι εγώ. Αν εσύ προτιμάς να στρουθοκαμηλίζεις κοιτώντας τους αφ' υψηλού, τότε άραγε για ποια αίσθηση της πραγματικότητας μιλάμε;
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Διάβασα όσα λέγονται εδώ, έχοντας δει το βίντεο.

Οι γνωστοί γραφικοί έκαναν την εμφάνισή τους, χαρίζοντας με τον χαριτωμένα αφελή λόγο τους στιγμές διασκέδασης.

Επικεντρώνομαι στο γεγονός αυτό καθεαυτό, μη δίνοντας σημασιά σε αστείες θεωριές συνομωσίας (κάμερα, δημοσιογράφοι κλπ) οι οποίες μοναδικό σκοπό έχουν να αποπροσανατολίσουν.

Προφανώς η συμπεριφορά αυτή δεν είναι επιτρεπτή από επαγγελματίες οι οποίοι έχουν σαν σκοπό της εργασίας τους την τήρηση της τάξης. Από τη στιγμή που τον συνέλαβαν έπρεπε να του περάσουν χειροπέδες και τέλος.

Η συμπεριφορά των ηλιθίων πιθήκων που χτυπούσαν ένα παιδί όντας σαφώς υπεράριθμοι αλλά και (κυρίως) μπάτσοι χαρακτηρίζεται σαν άνανδρη και σταματάω εδώ.

Και κάτι που δεν ανέφερε κανένας.

Όταν μαθεύτηκε το γεγονός, τα μπατσόνια της θεσσαλονίκης (πόλη θρησκόληπτων ακροδεξιών) έβγαλαν ΑΜΕΣΩΣ ανακοίνωση στην οποία ανέφεραν γραπτώς ότι ο φοιτητής "αυτοτραυματίστηκε πέφτοντας σε ζαρντινιέρα και κατόπιν σε σταθμευμένο δίκυκλο".

Και μετά βγήκε στον αέρα το βίντεο.

Τα κουτοπόνηρα γυφτάκια νόμισαν ότι θα τη βγάλουν καθαρή.

συμφωνω σε μεγαλο βαθμο αλλα νομιζω πως το σχολιο σου για την θεσσαλονικη ειναι ακυρο.τι θα πει πολη θρησκοληπτων ακροδεξιων ρε φιλε?

δες και την αποψη του LeoKnight7..εστω και απο την πλευρα σου δωσε απαντησεις σε αυτα τα 3 ερωτηματα που εθεσε.ειναι παρομοια με τα δικα μου
 

Επισκέπτης
το ξαναλεω!!αν θελαν να πιασουν τα ατομα που τα σπασαν θα το ειχαν κανει εδω και καιρο!!δεν θελουν να το κανουν!!και οταν ειχαν γινει καποιες συλληψεις στο παρελθον,τα παιδια των καλων οικογενειων βγηκαν απο την πισω πορτα των αστυνομικων τμηματων!!!αν λοιπον θελετε να ριξετε ευθυνες καπου για τα σπασεμνα μαγαζια και αυτοκινητα .ριξτε τις στον εκαστοτε υπουργο που δεν θελει να γινουν συλληψεις!!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Sincity θα σε βόλευε αφάνταστα αν παπαγάλιζα δηλώσεις άλλων
Βασικά μου είναι αδιάφορο. Αλλά εσύ γιατί λές ότι θα με βόλευε; Εξήγησε σε παρακαλώ.

, κάτι που κατά κόρον κάνεις
Πρώτη φορά μου το λένε. Δεν είσαι αρκετό καιρό εδώ μαζί μας για να έχεις εικόνα. Δώσε μου ένα παράδειγμα αλλιώς πάρτο πίσω.

δυστυχώς όμως για σένα δεν έχω καν υπόψη μου ότι ανακατεύτηκε στο θέμα ο Ψωμιάδης
Ντάξει σιγά τον καραγκίοζη. Δεν πειράζει που δεν το ήξερες. Σε συγχωρώ

Σε ό,τι αφορά τα ελληνικά σου, όταν λέμε ότι ένα θέμα "αναδείχθηκε" εννοούμε ότι προβλήθηκε και έγινε γνωστό.
Και εγώ αυτό εννούσα.

Δεν το ήξερες αυτό και το σχολίασες ή απλά θέλεις να μου δείξεις πόσα πολλά έμαθες εσύ στην πέμπτη δημοτικού;

Τώρα εσύ παπαγαλίζεις δικές μου δηλώσεις. Χαίρομαι που αποτελώ για σένα πρότυπο.

Το υπόλοιπο κείμενο που έγραψα δεν έχει απόψεις για να έχουν ανάγκη επιχειρημάτων, αλλά γεγονότα και ερωτήσεις
.
Σε ποια γεγονότα αναφέρεσαι; Περιμένω απάντηση. Όσο για τις ερωτήσεις, όταν με το καλό τελειώσεις και το δημοτικό θα μάθεις ότι οι ερωτήσεις καθώς και ο τρόπος με τον οποίο διατυπώνονται είναι ενδεικτικές των πιστεύω κάθε ανθρώπου.

Αν λοιπόν έχεις να απαντήσεις κάτι ελάχιστα ουσιώδες που αν επιλύει τις δύοε κείνες ερωτήσεις που έχουν και πολλοί άλλοι εδώ μέσα μπορείς να το πεις.
Σώπα ρε μεγάλε. Σιγά τις σοβαρές ερωτήσεις σου που έχουν προκαλέσει παγκόσμιο προβληματισμό. Και ποιοί είναι οι "πολλοί" άλλοι; Και από πότε εσύ τους εκπροσωπείς; Ίσα ρε...

Ειδάλλως τήρησε διακριτική σιωπή. Τουλάχιστον έτσι δε θα ρεζιλεύεσαι.
Πολύ πιο ζόρικοι από σένα δεν κατάφεραν να μου πουν τι θα κάνω. Μην κολακεύεις τον εαυτό σου μικρέ. Όσο για το ποιός γίνεται ρεζίλι, προτείνω να κοιταχτείς στον καθρέφτη. Πάντως, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. Ώρα να κοιτάξεις λίγο τον εαυτό σου

Την επόμενη φορά που θα γινόντουσαν αντίστοιχα πράγματα στο Πολυτεχνείο ή οπουδήποτε αλλού να είσαι σίγουρος ότι θα ήμουν εξαρχής με την πλευρά τον αστυνομικών.
Κατ' αρχάς ξεκινάς να πεις κάτι και κάνεις γραμματικό λάθος. Σημαντικό σφάλμα αυτό. Τέλος πάντων, ντάξει, το περνάμε στο ντούκου. Όσο για την πλευρά με την οποία θα είσαι, στα παπάρια μου.

Δεν ξέρω αν στο είπανε, αλλά η τακτική της "μη βίας" του Γκάντι δεν εφαρμόζεται με τα κωλοαναρχίδια.
Ακούγεσαι πολύ ψαγμένος. Πάντως είχα την εντύπωση ότι οι μολότωφ δεν είναι σε απόλυτη συμφωνία με τα πιστεύω του γκάντι. Μπορείς να μου εξηγήσεις τι θες να πεις;

Απλά θα πρέπει να επανεξετάσεις την πλευρά με την οποία θα είσαι.
Δε συντρέχει λόγος να κάνω κάτι τέτοιο.


 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
φίλε bene η θεσσαλονίκη είναι φωλιά. Ψωμιάδης, ʼνθιμος, Παπαγεωργόπουλος είναι οι εκπρόσωποί τους. Επικίνδυνα λαμόγια και οι 3.
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Sincity, επειδή ο χρόνος μου είναι υπερβολικά σημαντικός για να σου μάθω όσα δε σου έμαθαν μέχρι τώρα στο σχολείο και όπου αλλού πήγες θα ασχοληθώ μαζί σου για τελευταία φορά.

Θα σε βόλευε γιατί έτσι θα με κατηγορούσες είτε για μειωμένη αντίληψη είτε για αντιγραφή, δε σου βγήκε αγοράκι.

Ίσως γιατί πρώτη φορά πρόσεξες να στο λένε.

Η πέμπτη δημοτικού ήταν ειρωνεία αν δεν το κατάλαβες. Είσαι αυτό που λέμε "παράδειγμα προς αποφυγή".

Σε αυτά που ρώτησα και μην παριστάνεις τον κινέζο αποφεύγοντας να πάρεις θέση. Αλλά φυσικά η αμπελοφιλοσοφία είναι πάντοτε πολύ πιο εύκολη.

Οι πολλοί άλλοι που μιλάνε εδώ μέσα. Και δεν εκπροσωπώ άτομα, εκπροσωπώ απόψεις. Τα δε "ίσα ρε" και λοιπές χωριάτικες εκφράσεις εκεί που σε παίρνει, όχι εδώ.

Το αν είμαι ζόρικος ή όχι δεν είσαι σε θέση να το κρίνεις. Αν μη τι άλλο δεν παριστάνω το ζόρικο. Επειδή δε ακριβώς ποτέ κανένας δε σε έβαλε στη θέση σου γι αυτό λες όσες ανοησίες λες και γι αυτό ο κάθε παρλαπίπας σ αυτή τη χώρα έχει δικαιώματα.

Τόσα ξέρεις από γραμματική τόσα λες. Όσο για το ότι τα γράφεις όλα στα παπάρια σου είναι προφανές, γι αυτό συμπεριφέρεσαι σαν "πεφωτισμένο" κοκκόρι.

Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος και στους φοιτητές δυστυχ'ως πέφτει πολύ λίγη ράβδος.

Αναμφίβολα. Ποιος ημιμαθής παραδέχεται την ημιμάθειά του;
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Sincity άνθρωπε μου μην συγχύζεσαι και τα βάζεις με όλους.
ʼδικος κόπος. Φαίνονται και τα πολλά κόμπλεξ σου.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ναι  εγω... γιατι δεν θα γινομουν ΠΟΤΕ ματατζης... κι οχι επειδη δεν ειμαι αντρας...

Επειδή όμως κάποιοι έγιναν (δεν έχουν όλοι την πολυτέλεια να είναι υπάλληλοι ή στελέχη) και δυστυχώς είναι απαραίτητοι, προτού τους "σταυρώσουμε" ας δούμε τί αντιμετωπίζουν σε κάθε πορεία όπου ορισμένοι θεωρούν κεκτημένο δικαίωμά τους να καίνε περιουσίες άλλων, να βαράνε αδιάκριτα και να έχουν και την απαίτηση να μην τους αγγίζει κανείς...

φίλε bene η θεσσαλονίκη είναι φωλιά. Ψωμιάδης, ʼνθιμος, Παπαγεωργόπουλος είναι οι εκπρόσωποί τους. Επικίνδυνα λαμόγια και οι 3.

Περίεργο..Από την παραμονή μου στη θεσσαλονικη η μόνη φωλιά που θυμάμαι ήταν μεταξύ παλιάς φιλοσοφικής και θεολογικής...Εκεί ευδοκιμούσαν κάποια θρασύδειλα πλάσματα που έκαιγαν αυτοκίνητα και περιουσίες και μετά κρύβονταν στο "άσυλο"...Και αν πήγαινε να τους συλλάβει κάποιος ισχυρίζονταν ότι ήταν απλοί διαδηλωτές και περαστικοί...
Και οι παρατάξεις (ή καλύτερα συνομοταξίες) από τις οποίες προέρχονταν δεν είχαν δει τα ποσοστά του Ψωμιάδη ούτε στα πιο τρελά τους όνειρα...
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
LeoKnight7 αν πιστεύεις μετά από τόσο ντόρο ότι κάνω τον κινέζω και οτι δεν έχω πάρει θέση, σταματάμε εδώ.

Το "ίσα ρε" και τις άλλες χωριάτικες εκφράσεις τις λέω εκεί που με παίρνει - σε σένα.

Τα υπόλοιπα που λές τα συνδέω με Χιούστον. Πάω να δω την ΑΕΚ.

 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Περίεργο..Από την παραμονή μου στη θεσσαλονικη η μόνη φωλιά που θυμάμαι ήταν μεταξύ παλιάς φιλοσοφικής και θεολογικής...Εκεί ευδοκιμούσαν κάποια θρασύδειλα πλάσματα που έκαιγαν αυτοκίνητα και περιουσίες και μετά κρύβονταν στο "άσυλο"...Και αν πήγαινε να τους συλλάβει κάποιος ισχυρίζονταν ότι ήταν απλοί διαδηλωτές και περαστικοί...
Και οι παρατάξεις (ή καλύτερα συνομοταξίες) από τις οποίες προέρχονταν δεν είχαν δει τα ποσοστά του Ψωμιάδη ούτε στα πιο τρελά τους όνειρα...

Χαίρομαι που επιβεβαιώνεις τα λεγόμενά μου. Ψωμιάδης. Παπαγεωργόπουλος, ʼνθιμος. Ξέρεις πολύ καλά για τι μιλάω.
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
μα ειναι λογικο! δεν πουλαει η εικονα του κουκουλοφορου να πεταει πετρες ειναι πολυ συνηθισμενη!! φυσικα κ εγω πιστευω οτι μεγαλο ποσοστο μπατσων ειναι κομπλεξικοι και η εξουσια που διαχειριζονται τους κανει επικινδυνους. οταν ομως πας κυριε αναρχικε-κουκουλοφορε-οτιδηποτε θες να εισαι να πεταξεθς μολοτωφ-να σπασεις βιτρινες-να καψεις αυτοκινητα, να ξερεις οτι υπαρχει το ενδεχομενο να σου σπασουν τα μουτρα και καλα θα σου κανουν.διαδηλωσε ειρηνικα αλλα οταν σπας καλα σου κανουν και σου σπανε τα κοκαλα. εχω δει μπροστα μου να καινε αμαξι εξω απο γηπεδο και οι μπατσοι καθοντουσαν μακρια για να μην προκαλεσουν λεει. γιατι ? γιατι κουμαντο κανουν τα γαμημενα καναλια και οι γλοιωδεις δημοσιογραφοι τυπου ευαγγελατου.
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Sincity, διαπιστώνω για πολλοστή φορά ότι δεν είσαι ικανός να δεις τίποτε παραπέρα από τον μικρόκοσμο που η αφέλειά σου έχει δημιουργήσει. Δεν μπορείς να προτάξεις σοβαρές απόψεις, πολύ δε περισσότερο να πάρει οποιοσδήποτε στα σοβαρά όσα λες.

Το "ίσα ρε" ξαναλέω, εκεί που σε παίρνει, κοινώς, σε αυτούς που στο μάθανε. Σε μένα δε σε παίρνει, είσαι υπερβολικά μικρός και ανίδεος για όσα συμβαίνουν γύρω σου για να το πεις.

Τα υπόλοιπα γράφτα ευχαρίστως. Η διαφυγή δε που αναφέρεις αποδεικνύει στην πράξη τα μυαλά που κουβαλάς.
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
LeoKnight7 αν πιστεύεις μετά από τόσο ντόρο ότι κάνω τον κινέζω και οτι δεν έχω πάρει θέση, σταματάμε εδώ.

Αμάν τι βλέπουν τα ματάκια μου...
Τι ορθογραφικό λάθος ήταν αυτό;
Πως ξέφυγε του master;
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Χαίρομαι που επιβεβαιώνεις τα λεγόμενά μου. Ψωμιάδης. Παπαγεωργόπουλος, ʼνθιμος. Ξέρεις πολύ καλά για τι μιλάω.

Όχι..δεν ξέρω..Δεν πάω εκκλησία και δεν ψηφίζω θεσσαλονίκη...
Ξέρω μόνο το κόστος των ζημιών που προκαλούν οι αντιεξουσιαστές διότι ως βαρεια φορολογούμενος το πληρώνω από την τσέπη μου...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ενα ρητό λέει "δώσε στον Ελληνα εξουσία να σου ξηγήσει τι πάει να πει κορόμηλο"!
Κάποιοι απο εδω μέσα με αυτά που γράφουν μου δίνουν την εντύπωση πως θα κάνανε χειρότερες μουνοπανιές απο αυτά που είδαμε!
Αν για ένα σπάσιμο τζαμαρίας ή αμαξιού η δικαιοσύνη είναι να σου κάνουν την μούρη κρέας οκ, πρέπει να είμαι πολύ μαλάκας που το βλέπω αλλιώς!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom