Νέα

Ελληνίδες, οι μεγαλύτερες ψωλοαρπάχτρες της υφηλίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
παντος αυτο ισχυει οτι ελληνιδες ειναι λιγο πολυ πουτανες οταν παω διακοπες στη σαμοθρακη οπου εχω κατι ξαδερφια αυτα ζουνε στη γερμανια και ερχονται καθε καλοκαιρι ελλαδα απο κατι συζητησεις που εχω κανει οτι λενε οτι στη γερμανια οποιον και να ρωτησεις ελληνιδα θα σου πει οτι γαμησε λενε οτι οι περισσοτερες τα εχουνε με τουρκους ενοειται οτι γαμανε και οι αραπαδες γενικος δεν αφηνουν τιποτα στο διαβα τους  :jerking: :jerking:
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Κύριοι, πέρα από τις προσωπικές, υποκειμενικές, εμπειρίες καθενός, μας, υπάρχουν αδιαμφισβήτητα γεγονότα. Αφενός, όπως και να το κάνουμε, οι αλλοδαπές ανατολικής προελεύσεως είναι κάποιες κλάσεις ανώτερες, καταρχήν εμφανισιακά. Το θέμα είναι κατασκευαστικό, "εργοστασιακό". Αλλιώς είναι οι δικές μας οι κοντοκλώτσες και αλλιώς οι αλλοδαπές. Για να μην τα ισοπεδώνουμε όλα, υπάρχουν και κάποιες μουνάρες ελληνίδες. Αλλά αυτές είναι σαν τα συλλεκτικά μοντέλα, περιορισμένα στον αριθμό, και το πουλάνε εξωφρενικά ακριβά (βλ. π.χ Αλιμόνου με το μπούλη Βαρδινογιάννη). Αλλά και όσες ξεφεύγουν από τις κατασκευαστικές αδυναμίες, δεν είναι δυνατόν να ξεφύγουν από την εγγενή σκατοψυχία των ελληνίδων.. Χιλιάδες κόμπλεξ που επιμελώς, με την ίδια ψωροπουτανιά, μεταφέρονται από γενιά σε γενιά. Δε θα αναλύσω περαιτέρω, νομίζω οι συνάδελφοι το εξάντλησαν παραπάνω. Το εξοργιστικό είναι ότι εκμεταλλεύονται στο έπακρο και τη λιγουριά που μας δέρνει και εμάς και μας γαμάνε ποικιλοτρόπως.. από την τσέπη μέχρι τη ζωή και την ψυχολογία.. Οι απαιτήσεις τους έχουν ανέβει σε δυσθεώρητα ύψη! Εμ βέβαια, αφού γεννιούνται με τα λεφτά του μπαμπά στον κώλο, τι περιμένεις.. Μετά αρχίζει ο διαγωνισμός ποιά θα πάρει το σύζυγο με τα περισσότερα λεφτά.. Τέλοσπάντων, ευτυχώς που υπάρχουν οι αλλοδαπές και μας δίνουν την αίσθηση του μέτρου, του φυσιολογικού. Αλλιώς θα είχαμε λαλήσει..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πάρτε παράδειγμα το καρούλι: Υπεκφεύγει να απαντήσει γιατί ντρέπεται για όσους την έχουν πηδήξει. Χαρακτηριστική συμπεριφορά κομπλεξικής ελληνίδας.
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
αφου δρεπεται το κοριτσι να το πει γιατι μετα μπορει να χασει πιθανους γαμπρους πως θα βρει το μαλακα μετα που θα θελει να την παντρευτει παντως αυτο το παιδι θα ειναι πολυ ατυχο :grin:
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Στο θέμα της συμπεριφοράς των ελληνίδων, καλό είναι να εξεταστούν οι αντιλήψεις και η νοοτροπία της μέσης ελληνικής οικογένειας. Στις ίδιες οικογένειες που έχουν μεγαλώσει  οι ελληνίδες έχουμε μεγαλώσει και εμείς οι έλληνες συνάδελφοι. Ο νοών νοείτω.
 

Επισκέπτης
Στο θέμα της συμπεριφοράς των ελληνίδων, καλό είναι να εξεταστούν οι αντιλήψεις και η νοοτροπία της μέσης ελληνικής οικογένειας. Στις ίδιες οικογένειες που έχουν μεγαλώσει  οι ελληνίδες έχουμε μεγαλώσει και εμείς οι έλληνες συνάδελφοι. Ο νοών νοείτω.

Με μια διαφορά.Το αρσενικό μπορεί να διαφοροποιηθεί πιο εύκολα.Το θηλυκό μεταφέρει το κόμπλεξ στις επόμενες γενεές...
 

jo_dalton

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
23
Like
1
Πόντοι
0
ρε παιδια μαζι σας κι εγω!

αλλα εχω μια ακομα καλυτεροτερη ιδεα...

δεν μετακομιζετε και μονιμα στο εξωτερικο?

εσύ παραπονιόσουν οτι δεν υπάρχουν άντρες

να κυκλοφορουμε λιγο πιο ανετα... πηξαμε...

και θα μείνετε χωρίς άντρες ????
τουλάχιστον εδώ γράφουν οι ενεργοί..
 

karvelas007

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2006
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
αυτα τωρα φιλε τα λες γενικά η κρίνεις απο το οικογενειακο σου περιβάλλον?
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Δεν είναι θέμα διαφοροποίησης. Η νοοτροπία της μέσης ελληνικής οικογένειας είναι ότι ο άντρας μπορεί να πηγαίνει με όσες θέλει και όποιες θέλει, ενώ δεν μπορεί να συμβαίνει το ίδιο και με τη γυναίκα. Σα να λέμε ότι ο πούτσος του έλληνα είναι πιο αχόρταγος από το μουνί της ελληνίδας. Οι ίδιες αντιλήψεις ισχύουν και στις κοινωνίες άλλων χωρών με τη διαφορά ότι στις μεσογειακές χώρες είναι πιο έντονες από ότι στις δυτικές. Όσο για τα βλαχάρια του ανατολικού μπλοκ που πολλοί έχουν θεοποιήσει, έρχονται στην ελλάδα μόνο για το σκοπό να γαμηθούν επί πληρωμή.
 

Επισκέπτης
Δεν είναι μόνο η νοοτροπία των Ελληνικών οικογενειών.Σε όλες τις κοινωνίες οι άντρες μπορούν να γαμάνε όλα τα θηλυκά ενώ οι γυναίκες μόνο με έναν μπορούν να γαμηθούν.Μην κοιτάς κάποιες χώρες που έχουν "απελευθερωθεί" και γίνεται "χαμός".Από αρχαιοτάτων χρόνων οι άντρες ως ισχυρό φύλο διάλεγαν πολλές.Ακόμα και στην κοινωνία των ζώων (που ανήκουν δικαιωματικά κάποιες) τα αρσενικά γαμάνε όλες τα θηλυκά.Τα δε θηλυκά γαμιώνται μόνο για αναπαραγωγή.
 

Επισκέπτης
εγω ειμαι λατρης των ομορφων γυναικων  απο οπου και αν ειναι ,οτι χρωμα και να εχουν  ;)
 

Επισκέπτης
panosmpos οι μεσογειακές δεν είναι ίδιες.Μόνο οι Ελληνίδες διαφέρουν προς το χειρότερο.Επειδή σπούδασα σε μεσογειακή χώρα και εργάστηκα και 2 χρόνια πριν επιστρέψω στην Ελλάδα,έχω προσωπικές εμπειρίες.Είναι εντελώς διαφορετικές.Αν και όλες σκέφτονται γάμο κλπ,δεν προσπαθούν να το πάρουν με "τύλιγμα".Και είναι σαφώς πιο άνετες στο κρεβάτι σε σχέση με τις μαλακισμένες τις Ελληνίδες.
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Η εθνικότητα δεν νομίζω να προσδιορίζει την ποιότητα στο sex. Εγώ τα πιο τρελά γαμήσια της ζωής μου τα έχω κάνει με ελληνίδες. Είναι μέχρι να σου κάτοσυν, άμα σου κάτσουν όμως, δν μαζεύονται με τίποτα. Σκέτη κόλαση. Έχω τύχει βέβαια και σε  μερικές ξενέρωτες, αλλά και πάλι αυτό είναι θέμα ανθρώπου.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ναι, μέχρι να σου κάτσουν πρέπει να περάσεις από το screening της μάνας τους, των φιλενάδων τους, των λουγκρε κολλητών τους, και πάει λέγοντας.
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Είναι γεγονός ότι οι Ελληνίδες είναι μεγάλες πουτάνες. Μαζί όμως με τις Ελληνίδες θέλω να σημειώσω ότι μεγάλες πουτάνες είναι και οι Ρωσίδες, Βουλγάρες, Ουκρανέζες, Ταυλανδέζες, Τσέχες, Γερμανίδες, Γαλλίδες, Βελγίδες, Αμερικάνες, Κουβανές, Αργεντινές, Τουρκάλες (φυσικά), Αιτινές, Ιταλίδες, Αλβανίδες, Ρουμάνες, Ουγγαρέζες, Ρωσίδες (ωχ το ξανάγραψα....), Αυστριακές, Ελβετίδες, Φιλανδέζες, Σουηδέζες, ΜΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΑΜΩΤΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΦΤΩ ΠΟΤΕ (αλλά θα γαμάω συνέχεια, αφού είναι όλες τους πουτάνες) ........
 

Επισκέπτης
panosmpos επιμένω πως είσαι λάθος!!!8 χρόνια στην Μαδρίτη,και σχέσεις με Ισπανίδες είχα,και πολλές έχω γνωρίσει.Ότι είναι ψώνια με την εμφάνισή τους είναι σωστό.Αλλά ποιες έχουν;Οι χοντρές μπουρούχες που ο κάθε σαβουρογάμης τις έχει ανάγει σε θεές;Ή οι πραγματικά ωραίες;Στην Ελλάδα η πρώτη κατηγορία,μπορεί να περπατάει και να το παίζει μοιραία.Στην Ισπανία δεν ισχύει.Τι γνώρισες στα νησιά δεν ξέρω.Πάντως σαν τις Ελληνίδες δεν είναι σε καμιά περίπτωση.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Ναι, μέχρι να σου κάτσουν πρέπει να περάσεις από το screening της μάνας τους, των φιλενάδων τους, των λουγκρε κολλητών τους, και πάει λέγοντας.

+1

Eκτός αν διαλέγεις ανάμεσα απ' αυτές που ΔΕΝ μπορούν να σε παρουσιάσουν (πιπινάκια, παντρεμένες, δεσμευμένες, fuckbuddies), οπότε γλυτώνεις και το screening.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Εγώ προτείνω να υποστηρίξουμε περισσότερο τα προγράμματα erasmus και ανταλλαγές θυληκών μαθητών. Νομίζω οτι είναι η καλύτερη λύση μαζί με την άυξηση του τουρισμού την χειμερινή περίοδο. Έτσι θα πηδάμε ξέρες (που είναι 100% καλύτερες απο τις δικές μας) όλο τον χρόνο...
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ο Dawn έγραψε : Εγώ προτείνω να υποστηρίξου με περισσότερο τα προγράμματα erasmus και ανταλλαγές θυληκών μαθητών. Νομίζω οτι είναι η καλύτερη λύση μαζί με την άυξηση του τουρισμού την χειμερινή περίοδο. Έτσι θα πηδάμε ξέρες (που είναι 100% καλύτερες απο τις δικές μας) όλο τον χρόνο...
--------------------------------------------------------------------------
ΕΙΣΑΙ ΣΟΦΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!
 

Επισκέπτης
Επειδή κι εμένα μου αρέσουν οι βόρειες,και στα μπουρδέλα προτιμώ κοπέλες από την πρώην ΕΣΣΔ,πιστεύω ότι οφείλεται σε διαφορές εμφάνισης που έχουν σε σχέση με αυτά που βλέπεις εδώ.Πιο ανοιχτόχρωμες επιδερμίδες,μαλιά,μάτια.Οι Μεσογειακές,έχουν σχεδόν το ίδιο χρώμα με τις Ελληνίδες,που λογικό είναι να τις έχουμε μπουχτήσει..Αλλά πίστεψέ με,και καλοσύνη διαθέτουν,και χιούμορ,και ωραίες είναι.Βέβαια το ωραίο είναι υποκειμενικό.Από βόρειες μόνο με μια Ολλανδέζα είχα μια μικρή εμπειρία περίπου 2 μήνες.Ωραία κοπέλα,αλλά προτιμώ Ισπανίδες και Λατινοαμερικάνες.Στην Τσεχία δεν έχω πάει,και δεν έχω γνωρίσει και καμία.Ουγγαρέζα έχω γνωρίσει,αλλά όχι σε επίπεδο σχέσης.Πάντως οι Μεσογειακές είναι αυτό που λένε "τσαούσες" αλλά όχι Ελληνίδες!!!Μόνο να μην πέσεις σε φανατική Καθολικιά.Δε θα πιάσεις ούτε μπουτάκι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom