Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
μ αρεσει παρα πολυ..!!καταρχην ειναι καγκουρισα  η γκομενα..!ασε που εχει και στυλακι νταλικερη (off tv παντα).δυναμικη  και με τσαγανο που λενε στο χωριο μου...χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Αν εχεις την καταγωγη της ελεονωρας (εφοπλιστικη, εστω και μικρη), την εμφανιση, (ξανθια, στηθος, καλλιγραμμη), καποια εξυπναδα (θα χει σιγουρα)
καποιες γνωριμιες (πως βρεθηκε εκει?) τοτε ΙΜΟ δεν χρειαζονται πανελληνιες. Η ελεωνορα πετυχε πολλα χωρις αυτες.
Τωρα πανελληνιες η οχι ειναι και υποκειμενικο. Εως τωρα παντως ολα ειναι με το μερος της. Ζηλευετε ε?

Ώπα, χαλάρωσε, σιγά μη ζηλεύουμε!!!Απλά, χρειάστηκε να ξεκινήσουμε από το -10 για να πάμε στο 1...και συνεχίζουμε!!!Τώρα, αν κάποιοι/ες ξεκινούν από το 10 και πάνε στο 11, στο 20, στο 5 και εγώ δεν ξέρω τί, δεν είναι και για ζήλεια, ούτε βέβαια και για θαυμασμό!!! ΑΛΛΑ πράγματα ζηλεύουμε και θαυμάζουμε, και πίστεψέ με, η Μελέτη και το συνάφι της απέχει ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ από αυτά...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Σαυ αρεσει να δινεις εξετασεις? να μαζευεις σημειωσεις? να προσπαθεις να βγαλεις ακρη απο παραδοσεις?

uiop, και στη σχολή που ήμουν, σε λίγους άρεσαν αυτά...ξέρουμε ότι όλα είναι με το μέρος των μελλοντικών απογόνων των Λάτσηδων, Βαρδινογιάννηδων κλπ, αλλά σημαίνει κάτι αυτό για τους υπόλοιπους;
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Σώπα ρε τι να ζηλευουμε; ΤΟυς κληρονόμους περιουσίας που έφτιαξαν άλλοι;

Το σεβασμό μου τον έχει μόνο ο άνθρωπος που έχει φτιάξει τα φράγκα μόνος του.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Σώπα ρε τι να ζηλευουμε; ΤΟυς κληρονόμους περιουσίας που έφτιαξαν άλλοι;

Το σεβασμό μου τον έχει μόνο ο άνθρωπος που έχει φτιάξει τα φράγκα μόνος του.
λιγοι ειναι αυτοι φιλε μου ελαχιστοι...!!αν δεν τα βρεις ετοιμα η τουλαχιστον αν δεν εχεις τα πατηματα και καποιον απο πισω σε μια στραβη να σε στηριξει πολλυ δυσκολα τα κανεις μονος σου...!!και φυσικα για να μην ξεχνιομαστε μονο μαυρα τα περισσοτερα....!!ΜΟΝΟ ετσι κανεις μυθικα λεφτα..!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Πάντα χρείαζεσαι στήριξη.

Απο κει και πέρα όμως θέλει μυαλό, ικανότητες και σωστές κινήσεις.

Λίγοι και γι'αυτό το λόγο καλοί.

Οι κληρονόμοι, οποιασδήποτε μορφής (ακόμα και ενός ονόματος brand name π.χ μητσοτακοπαπανδρέου) πάντα θα ξεκινάνε από εκεί που εγώ ή εσύ ή κάποιοι άλλοι ποτέ δε θα φτάσουμε. Αλλα δεν έχουν αποδείξει κάτι και συνήθως είναι κατώτεροι των προσδοκιών.

Προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι για μυθικά λεφτά. Ουτε να τα κάνω, ούτε να τα γνωρίσω. Πιστεύω οτι η ζωή είναι αλλού.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Πάντα χρείαζεσαι στήριξη.

Απο κει και πέρα όμως θέλει μυαλό, ικανότητες και σωστές κινήσεις.

Λίγοι και γι'αυτό το λόγο καλοί.

Οι κληρονόμοι, οποιασδήποτε μορφής (ακόμα και ενός ονόματος brand name π.χ μητσοτακοπαπανδρέου) πάντα θα ξεκινάνε από εκεί που εγώ ή εσύ ή κάποιοι άλλοι ποτέ δε θα φτάσουμε. Αλλα δεν έχουν αποδείξει κάτι και συνήθως είναι κατώτεροι των προσδοκιών.

Προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι για μυθικά λεφτά. Ουτε να τα κάνω, ούτε να τα γνωρίσω. Πιστεύω οτι η ζωή είναι αλλού.
ποτε δεν τα ζηλεψα τα μυθικα λεφτα ουτε εγω...!!απο ενα σημειο και μετα τα τρελα λεφτα προβληματα σου φερνουν και οχι ευτυχια..
τωρα χωρις κομπινες και απατεωνιες κανενας δεν εκανε λεφτα.απο τον απλο μαγαζατορα που δεν κοβει αποδειξεις μεχρι τον μαφιοζο..!!
με ενα επαγγελμα ιατρου να πουμε μπορει να κανεις και 4000 τον μηνα καθαρα αλλα για τα ανλογα λεφτα εχεις και τους αναλογους φορους και παει λεγοντας..!!χωρια οτι πρεπει να ψωνιζεσαι πανακριβα γιατι εισαι καποιος υποτιθεται..
οι βιλες τα εξοχικα και τα τρελα αμαξια δεν γινονται μεροδουλι μεροφαι γινονατι με φακελακια και αλλα διαφορα..!!και δεν αναφερομαι μονο στους γιατρους δεν ειναι μονο αυτοι..!!
 

Επισκέπτης
Ώπα, χαλάρωσε, σιγά μη ζηλεύουμε!!!Απλά, χρειάστηκε να ξεκινήσουμε από το -10 για να πάμε στο 1...και συνεχίζουμε!!!Τώρα, αν κάποιοι/ες ξεκινούν από το 10 και πάνε στο 11, στο 20, στο 5 και εγώ δεν ξέρω τί, δεν είναι και για ζήλεια, ούτε βέβαια και για θαυμασμό!!! ΑΛΛΑ πράγματα ζηλεύουμε και θαυμάζουμε, και πίστεψέ με, η Μελέτη και το συνάφι της απέχει ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ από αυτά...
Hmm, μαλλον δεν εκφραστηκα σωστα. Αν ξεκινας απο -10 και φτανεις στο +1 ειναι αξιοθαυμαστο. Συνηθως αυτο σημαινει σκληρη δουλεια, κοπο κλπ.
Εγω παντως θα ηθελα να ξεκινουσα απο +10.
Οσον αφορα την ζηλεια: ειναι κατω απο 30, και βγαζει ενα σκασμο λεφτα. Ειναι αναγνωρισιμη, δεν σκαει καθε μηνα πως να πληρωσει το νοικι.
Αυτο ειναι μαλλον καλο.
Το τι ζηλευει κανενας ειναι απολυτως υποκειμενικο. Εγω παντως ΔΕΝ ηθελα να ειμαι μελετη, δεν την ζηλευω, show biz δεν ειναι ουτε καν στις φιλοδοξιες μου.
Επισης κ.κ. fleshforfantasy & Enforcer αυτο το thread ειναι για την ελεονωρα. Εμεις τοχουμε κανει ακαδημαικοφιλοσοφικο και εδω δεν ειναι site κουλτουρας και μεις π.χ. ζουραρηδες. Να φτιαξουμε αλλο thread για τετοια και να παμε να τα πουμε εκει.
Και για επιστρεψουμε τωρα στο θεμα μας: με ποιον τα εχει?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
sory που ξεφυγαμε απο το θεμα...!!
ακουσα οτι τα χει με τον Βουρλιωτη...!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Είναι συνηθισμένο πλέον κάποιοι να καλλιεργούν για διάφορους λόγους την εντύπωση ότι οι μη έχοντες δεν είναι αρκετά ικανοί να κρίνουν.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Δεν έχεις άδικο Todok.

Αλλα η συζήτηση θα μπορούσε να μεταφερθεί αλλού και ευχαρίστως να ανταλλάσαμε απόψεις εκεί.

Οσον αφορά στην κα Μελέτη, έχω ήδη πει τις απόψεις μου.

Πληροφοριακά πάντως, Σάββατο βράδυ Μπουρνάζι, η χειρότερη γκόμενα που κυκλοφορεί είναι καλύτερη της Μελέτη. Με λιγότερα λεφτα μεν. Αλλα ποιος ενδιαφέρεται για λεφτά όταν το πράμα σπαρταραέι;
 
OP
OP
C

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66


Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/30019790/Eleonora_Meleti__Diagwnismos_Omorfias.avi[/URL]
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μαγκες εχει κανεις τπτ απο τη ΘΕΑ ΕΛΕΟΝΟΡΑ να μοιραστει μαζι μας?
Ευχαριστω εκ των προταιρων
 

SUPERBUS

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Οντως, η ΕΛΕΟΝΟΡΑ είναι φοβερή μούνα!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Το thread συγχωνεύτηκε...
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
σορρυ δεν ηξερα οτι υπηρχε ηδη θεμα
σχετικο
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
496
Πόντοι
21
eleonorameleti35zk7.jpg



Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/61769901/eleonorameleti35.wmv[/code[/URL]]
 

bokoulias

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
οριστε ενα ακομη βιντεακι... το κωλαρακι της σε ολο του το μεγαλειο...
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://rapidshare.com/files/74908641/eleonorameleti42.wmv[/code[/URL]]
 αν και με εκνευριζει... πολυ ευχαριστως θα την  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
βγαζει κατι το κατινίστικο και χαζο μαζι..
θες να την πηδηξεις μονο κ μονο για να την τιμωρήσεις που ειναι τόσο χαζουλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom