Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Eμενα παντως οχι αν μου κατσει.. θα πληρωνα για να μου κατσει
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ρεεεε κάτω τα χέρια από το μωρό μου,μην πλακωθούμε. :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

Επισκέπτης
Εχει κανει κατι στα χειλια της. (εμφυτευματα?) Κριμας διοτι πριν ηταν πιο ομορφη.
Πιος επιπολαιος απερισκεπτος την συμβουλευει και αυτη γιατι τον εμπιστευεται?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Κυριοι ηρεμιστε. Κρινουμε απο οτι βλεπουμε στην T.V. και εκει της βγαινει καλα. Ελαχιστοι την εχουν δει εκτος studio η βαμενη η αβαφη.
Σε μενα αρεσει πολυ ενω ΔΕΝ μου αρεσει η  μενεγακη και ρουλα. Κολοκυθοπιτα θα πουν πολλοι, Ο.Κ.
Για μπαζο εμφανισιακα τα παραλετε, ο ΑΝΤ1 δεν θα αφηνε να βγει στον αερα. Ειναι ξανθια και στους περισσοτερους συμπατριωτες μας αυτο ειναι αρκετο για την κανει αυτοματως super-babe.Μπαζο στο μυαλο μπορει και να ειναι αλλα δεν πειραζει, αυτο δεν φαινεται. Στο γυαλι παντως βγαινει πολυ καλα (την παει ο φακος?) και η εκπομπη της δεν απευθυνεται σε διανοουμενους.
"ΜΙΛΑΜΕ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΙΤΙ": ε, κατι εχεις μ'αυτην.
Στο site κατα καιρους ανεβαινουν φωτογραφιες και γινεται ντορος για διαφορες, για καμποσες δε απο αυτες αναρωτιεμαι αν μερικοι συναδελφοι απο εμας τα παιρνουν η κανουν δημοσιρες σχεσεις...
uiop, ελεωνοραμελετικος (μεταξυ αλλων)
pidikoylas77 με τετοια ποστ νομιζω οτι εχεις πιασει τον σφυγμο των μελων, δεν βρισκω λογια να σε ευχαριστησω... (θα σε θελαμε για moderator?)

Βαριέμαι να τα ξαναγράφω, είναι ΜΠΑΖΟ
Περιποιημένη, παστωμένη, παρφουμαρισμένη όπως βγαίνει την έσκιζα
Αλλά κανονικά είναι ΜΠΑ-ΖΟ. Είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα αναστήλωσης - αναδόμησης όπως και  οι λοιπές κατινούλες εκεί(πλην της Στικούδη, που δεν τρελαίνομαι, αλλά έχει τουλάχιστον φυσική ομορφιά)
 

Επισκέπτης
Η Στικουδη ειναι η ομορφοτερη, προσωπο, σωμα, αναλογιες κλπ. leonoro μηπως εισαι με το mega και την σισσυ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ήμουν, αλλά μου φαίνεται ότι έχει φάει τόσο γ...ι που έχει σπάσει τελείως
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Επειδη διαβάζω με πολλή προσοχή για την Ελεονώρα τι λέτε,θα σας πω 2 πράγματα.Τύχαινε να έχω μακροχρόνια φιλία μαζί της,ήμασταν στο ίδιο φροντιστήριο που δίναμε πανελλήνιες.Είναι 1 χρονο μικρότερή μου(30 δηλαδή)είναι φυσική ξανθιά,έχει παααααααρα πολλά φράγκα(μάλιστα θυμάμαι χαρακτηριστικά όταν βγήκαν τα κινητά ,ήταν το πρώτο άτομο της γενιάς μου που είδα ότι είχε αποκτήσει),είχε τεράστια βυζιά από τότε κ ήταν στην συμπεριφορά της έξω,έτσι όπως ακριβώς την βλέπετε στην τηλεόραση.Όταν βγαίναμε στα Ελληνάδικα,που τότε άνθιζαν δεν έβαζε τον κώλο της κάτω.Συνέχεια πάνω στα τραπέζια ήταν.Ήταν πολύ πρόσχαρη στην παρέα,πολύ φιλική κ καθόλου τουπέ.Μάλιστα ήξερε να ελλίσσεται από τους άντρες χωρίς να προσβάλλει.Τώρα όσον αφορά για την ομορφιά της,θα ανατρέξω στην τότε εποχή κ θα βασιστώ ότι έβλεπα τότε κ όχι ότι μου δείχνουν από την τηλεόραση.Τότε που η Ελεονώρα ήταν 19-20 χρονών κ φτιαχνόταν ακόμη,αντικειμενικά σας το λέω παιδιά,αν έκανες μια βόλτα στον δρόμο μαζί της έξω,πολύ δύσκολα θα έβρισκες καλύτερη της που να ήταν κ συνομήλική της.Βέβαια αυτά είναι υποκειμενικά,αλλά όλοι τότε στο φροντιστήριο λέγαμε πόσο ωραία κοπέλα ήταν,πράγμα που τώρα που σας το αναφέρω έχει μεγαλύτερη βαρύτητα αφού τότε δεν ήταν υπό το πρίσμα της celebritie.Α κ κάτι άλλο.Έβγαζε πάντα προς τα έξω μια χαζομάρα κ μια αφέλεια,αλλά ΠΑΝΤΑ ήμουν πεπεισμένος ότι το έκανε επίτηδες κ αποσκοπούσε σε κατι με αυτό.
Σε γενικές γραμμές ήταν κοπέλα που ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ.Αυτά.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Darkside, άμα φτιαχτεί φυσικά δεν περνά απαρατήρητη. Και τώρα είναι 30. Αβαφτη 30 την έχεις δει; Είδα foto και όχι απλά δεν τη γνώριζες
 

Επισκέπτης
leonoro συνεληφθεις!
Η σισσυ ειναι απο το wall του μικρουτσικου? Συμφωνουμε οτι την ελινα κεφι τη κανουμε πολυ κεφι?
Φιλε pidikoylas77 please take over.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Pourqois? Ήταν πολύ μ...α. Αλλά  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: χαλασε και το πηγάδι :2funny:
Κέφη παλιά. Τόπο στα νιάτα, Αλεξανδράτου πριν τη δίαιτα
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ωπα ρε παιδιά - χαλάουα

το πως ήταν μια γυναίκα στα 19 και πως ειναι στα 30 έχουν ακριβώς την ίδια σχέση που έχει ο νέος ΚΟΚ με την ασφάλεια στους δρόμους.

Οσον αφορά στα φράγκα, ντάξει και άλλοι έχουν. Σιγά το πράμα.

Δεν ξέρω πως ηταν η μελέτη 19 ετών. Ξέρω όμως ότι στη Γλυφάδα που την είδα ο κώλος της είχε αρχίσει να παίρνει την κατηφόρα, έχοντας τάσεις ανάπτυξης προς το πλάι. Δεν είναι άσχημη στο πρόσωπο άβαφτη. Είναι κάτι ακόμα χειρότερο. Αδιάφορη.

Ελεονώρα, αυτά στα λέω για το καλό σου. Ξέρεις πόσο πολύ σε αγαπάω ε;
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Ρεεεε κάτω τα χέρια από το μωρό μου,μην πλακωθούμε. :knuppel: :knuppel: :knuppel:
Eπειδη την ηξερες καποτε εγινε και μωρο σου?Και μονο απο θεμα ηλικιας (σου ριχνω 8-9 χρονια) να ξερεις οτι θα με προτιμησει απο εσενα για την εμπειρια μου :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Ειναι αληθεια οτι ειναι απο εφοπλιστικη οικογενεια? Κατι ειχα ακουσει οτι ειναι ανηψια του αγουδημου που εχει τα καραβια που πανε κυκλαδες κλπ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Είναι αλήθεια ότι είναι απο καραβοκύρικη οικογένεια.Δεν είναι κ Λάτση ,αλλά τα καραβάκια τους τα λίγα τα είχαν.Έμενε Πειραιά  στο Χατζηκυριάκειο κ είχαν κάτι σαν εξοχικό στην Βουλιαγμένη.Τώρα μένει Σαρωνίδα κ επειδή τυχαίνει να μένει ο κολλητός μου εκεί που ήμασταν μαζί με την Ελεονώρα στο φροντιστήριο,σπανίως συναντιόμαστε κ οι 3.Όσο για τοα κιλάκια της έχετε δίκιο.Από μικρή είχε μια προδιάθεση κ ήταν γεματούλα,προσέχτε όμως ήταν γεματούλα με ομοιόμορφη κατανομή στο σώμα της ,πράγμα που δεν δημιουργούσε απέχθεια.Είχε τα παραπανίσια κιλά της σωστά κατανεμημένα.Τώρα από ότι διακρίνω προσέχει.
 

Επισκέπτης
Μαλιστα, ευχαριστουμε DARKSIDEOFTHEMOON. Ειναι ομορφη, εχει καμπυλες, εμενα μου αρεσει.
Οσο για τα κιλα, ετσι ειναι οι γυναικες μετα τα 25, φαρδαινουν, αλλα δεν πειραζει, και ετσι μας αρεσουν.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ε εμένανε μου αρέσει το πρόστυχο.

Και η ελεονώρα είναι παιδί από σπιτι και φαίνεται

Ζήτω η έμφυτη προστυχιά

Μενεγάκη φορέβα
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Μαλιστα, ευχαριστουμε DARKSIDEOFTHEMOON. Ειναι ομορφη, εχει καμπυλες, εμενα μου αρεσει.
Οσο για τα κιλα, ετσι ειναι οι γυναικες μετα τα 25, φαρδαινουν, αλλα δεν πειραζει, και ετσι μας αρεσουν.
Προσεχε πως μιλας για το μωρο του DARK γιατι εμαθα οτι ειναι πολυ σκοτεινος τυπος και θα βρεις κακο μπελα. :ak: :uzi: :knuppel: :hammer:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Πάντως παιδιά τότε που την πρωτογνώρισα όταν ήταν 19,το μέγεθος του βυζιού της ήταν XXL.Οπότε ότι βλέπετε είναι πέρα για πέρα αληθινό.Μην σας πω ότι τα καλύπτει κίολας.Κάπου πρέπει να έχω φώτο από τότε.Θα προσπαθήσω να τις βρω κ να τις ανεβάσω να δείτε πως ήταν γύρω στα 20.

Ξέχασα να πω κάτι άλλο.Λέει ότι έχει τελειώσει Γαλλική φιλολογία πράγμα που δεν ευσταθεί.Δεν πέρασε Πανελλήνιες κ κατευθείαν πήγε από τα 20 της στο Δημοσιογραφικό Εργαστήρι του Αντέννα.
 

Επισκέπτης
Τι να τις κανει τις φιλολογιες και τις πανελληνιες. Αυτα ειναι για τους κακομοιρηδες.
Με τετοια εμφανιση και καταγωγη τα πραγματα ειναι ευκολα. Και τα παει και πολυ καλα και ειναι ομορφη & ελκυστικη οπως και να ειναι.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Τι να τις κανει τις φιλολογιες και τις πανελληνιες. Αυτα ειναι για τους κακομοιρηδες.
Με τετοια εμφανιση και καταγωγη τα πραγματα ειναι ευκολα. Και τα παει και πολυ καλα και ειναι ομορφη & ελκυστικη οπως και να ειναι.

Κάτι παραπάνω απο απλός θαυμασμός ίσως;

uiop αν μπορώ να βοηθήσω, θα το κάνω με μεγάλη μου χαρά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom