Νέα

Έκανα παρτούζα με τη γυναίκα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα attol69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 928
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα κανατε παρτουζα με τη γυναικα σας;

  • ναι

    Ψήφοι: 197 40,7%
  • οχι

    Ψήφοι: 203 41,9%
  • ισως

    Ψήφοι: 84 17,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    484

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Yπερβάλεις λίγο.Πολλές ναι,απλά όχι όλες.Θέμα χαρακτήρα,παραστάσεων κλπ κλπ.

Θεμα καταπιεσης μην τις πουνε πουτανες ειναι και εγω το 100% των θηλυκων που εχω ρωτησει, λενε απλα γιατι οχι, καλη φαση θα ειναι...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Ρε συ, οπως εσυ θα ηθελες να παρτουζωθεις με την γκομενα σου και ενα αλλο μουνακι, και η γκομενα σου θα ηθελε εσενα και εναν αλλο πουτσαρα. Που ειναι το παραδοξο? Εκτος και αν πιστευεις οτι οι γκομενες δεν εχουν ανωμαλες φαντασιωσεις...

Δεν το βλέπω παράδοξο ούτε δεν το πιστεύω ... δεν το χωνεύω εύκολα.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Δεν το βλέπω παράδοξο ούτε δεν το πιστεύω ... δεν το χωνεύω εύκολα.

οκ, παντως να σου πω απο πειρα οτι η σχεση σου και το ποσο επαρκης εισαι για τη γυναικα σου στο κρεββατι δεν εχει να κανει με τις παρτουζες και ποσους πουτσους θα ηθελε να παιξει με σε καποιο σκηνικο που μπορει να γινει και θα ειναι καθαρα θεμα εμπειριας
 
  • Like
Αντιδράσεις: HIERRO

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
οκ, παντως να σου πω απο πειρα οτι η σχεση σου και το ποσο επαρκης εισαι για τη γυναικα σου στο κρεββατι δεν εχει να κανει με τις παρτουζες και ποσους πουτσους θα ηθελε να παιξει με σε καποιο σκηνικο που μπορει να γινει και θα ειναι καθαρα θεμα εμπειριας

URL]]
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Θεμα καταπιεσης μην τις πουνε πουτανες ειναι και εγω το 100% των θηλυκων που εχω ρωτησει, λενε απλα γιατι οχι, καλη φαση θα ειναι...
Από τη θεωρία στην πράξη απέχει αρκετά,τουλάχιστον για κάποιες γυναίκες.Μη κρίνουμε με τα δικά μας μυαλά και τις εμπειρίες μας.
 
OP
OP
attol69

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
εσυ δεν ενδιαφερεσαι να καλεσετε και καμμια γυναικα για αλλαγη?
ασφαλως και θα υπαρξει και γυναικα , δεν το διευκρινισα πριν .
μια και τοσοι διαβαζετε το θεμα βαλτε και καμια ψηφο
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Φίλε  μη  τους ακούς  .
Αν  τη  βρήκατε  δεν  υπάρχει  πρόβλημα .
Εδώ  δεν  σχολιάζουμε  επιλογές  άλλες , την  παρτούζα  θα  αρχίσουμε  να  κατηγορούμε ?
Και  χέστους  όλους  που  σου  λένε  για  κέρατα .
Πολλοί  από αυτούς  τα  φοράνε  και δεν  το έχουν πάρει χαμπαρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: HIERRO

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Γνωστός μου που παλιότερα παρτουζώναμε τη γυναίκα του μου είπε πως εξασκούσε το σπορ και την πρώην πια γυναίκα του.Αυτός την έβαλε στη φάση.ήθελε να βλέπει να τη γαμάνε,αυτό γούσταρε.Κάποια στιγμή η κυρία όμως αποφάσισε να το ψάξει και χωρίς τον φίλο μου,μόνη της με 3ο πρόσωπο που γνώρισαν.Τότε γαμήθηκε η φάση και χώρισαν,ήταν παντρεμένοι.Η νέα φιλενάδα και τώρα σύζηγός του ήταν πιο οκ.Μπήκε στη φάση όμορφα κι ωραία και είναι ακόμα παντρεμένοι με 2 παιδιά.Αυτό που θέλω να πω πως πέρα απ την απόλαυση το σπορ κρύβει και κάποιους "κινδύνους",είναι θέμα χειρισμού και χαρακτήρων.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
οκ, παντως να σου πω απο πειρα οτι η σχεση σου και το ποσο επαρκης εισαι για τη γυναικα σου στο κρεββατι δεν εχει να κανει με τις παρτουζες και ποσους πουτσους θα ηθελε να παιξει με σε καποιο σκηνικο που μπορει να γινει και θα ειναι καθαρα θεμα εμπειριας

Συμφωνώ , αυτό έγραψα και πιο πάνω, δεν είναι θέμα επάρκειας, αμα τον πάιρνει ... θα τον πάιρνει.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου πολυ ωραια εμπειρια,εκανες κατι πολυ καλυτερο απο το να τρεχεις στα μπουρδελα,αν και θα σου προτεινα να να δοκιμασεις και με αλλο ζευγαρι,ειναι ακομα πιο ωραιο να γαμας και εσυ καποια αλλη (εκτως και αν δεν θελει η γυναικα σου οπωτε αλλαζει το θεμα)
swingers υπαρχουν παρα πολλοι στην ελλαδα (καποιοι κανουν λογο για 30,000 μελη)
και το σκηνικο με το βαζο ειναι απαιχτο ... εκει να δεις αγωνια
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Γνωστός μου που παλιότερα παρτουζώναμε τη γυναίκα του μου είπε πως εξασκούσε το σπορ και την πρώην πια γυναίκα ..... παιδιά.Αυτό που θέλω να πω πως πέρα απ την απόλαυση το σπορ κρύβει και κάποιους "κινδύνους",είναι θέμα χειρισμού και χαρακτήρων.

Είναι μικρούλα, έρωτας τυφλός, γάμος, παιδιά, καβατζάρει τα 30+ μές την κάυλα πια ανακαλύπτει τον κόσμο και να η διάλυση. Σενάριο παιγμένο
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
2
Πόντοι
1
τελικά μου δώσατε ένα λόγο να παντρευτώ!!!! αφού είμαι ανώμαλος και δεν πιστεύω στην "αγάπη" ένα καλό επιχείρημα να παντρευτώ είναι το τριπ να βλέπω να μου πηδάνε τη γυναικα.....αχ τι ωραίο πράγμα ο έρωτας και η αγάπη!!!! :grin:
πέρα από την πλάκα τι υποκριτικές λέξεις ο γάμος η αγάπη και η σχέσεις....οι σωστές λέξεις είναι ξεκάβλωμα και επιβίωση.

(δεν έχω κάτι με το παιδλι που άνοιξε το θέμα απλά κάποιες παρατηρήσεις έκανα)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Ο έρωτας και η αγαπη κλπ. είναι από ένα σημείο όπως σωστά λες ξεκάβλωμα και επιβίωση.
Σημασία έχει να μην χαλάσεις το σπίτι σου (εφ'όσον έχεις παιδάκια).
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Είναι μικρούλα, έρωτας τυφλός, γάμος, παιδιά, καβατζάρει τα 30+ μές την κάυλα πια ανακαλύπτει τον κόσμο και να η διάλυση. Σενάριο παιγμένο
Άλλο σενάριο,πολυπαιγμένο φυσικά,είναι αυτό που περιγράφεις φίλε μου.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ασφαλως και θα υπαρξει και γυναικα , δεν το διευκρινισα πριν .
μια και τοσοι διαβαζετε το θεμα βαλτε και καμια ψηφο

εχω ψηφισα οχι. οχι απο πουριτανισμο, αλλα θεωρω βλακωδες απιστεις με το αλλο ημισι παρον/συμμετεχον. το επομενο βημα θα ειναι να χεζουμε και μαζι, οπως κανουν μερικά ''προχω'' ζευγαρια. ενας γαμος, πρεπει να στηριζεται σε ΨΕΜΑΤΑ. - Οσκαρ Γουαιλντ ή κατι τετοιο. Τωρα τις παρτουζες μαζι, τα σουιγκινκ και λοιπες μαλακιες τα ακουβ βερεσε. καλυτερα να εισαι κερατας και να μην το ''ξερεις'' παρα να σκιζουν τη γυναικα σου μπορστα σου και να δηλωνεις και ικανοποιημενος. Απόψεις, βεβαια...
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
εχω ψηφισα οχι. οχι απο πουριτανισμο, αλλα θεωρω βλακωδες απιστεις με το αλλο ημισι παρον/συμμετεχον. το επομενο βημα θα ειναι να χεζουμε και μαζι, οπως κανουν μερικά ''προχω'' ζευγαρια. ενας γαμος, πρεπει να στηριζεται σε ΨΕΜΑΤΑ. - Οσκαρ Γουαιλντ ή κατι τετοιο. Τωρα τις παρτουζες μαζι, τα σουιγκινκ και λοιπες μαλακιες τα ακουβ βερεσε. καλυτερα να εισαι κερατας και να μην το ''ξερεις'' παρα να σκιζουν τη γυναικα σου μπορστα σου και να δηλωνεις και ικανοποιημενος. Απόψεις, βεβαια...

σεβαστη η αποψη σου
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.674
Πόντοι
266
καλυτερα να εισαι κερατας και να μην το ''ξερεις'' παρα να σκιζουν τη γυναικα σου μπορστα σου και να δηλωνεις και ικανοποιημενος. Απόψεις, βεβαια...
το χειρότερο είναι να είσαι κερατάς να μην το ξέρεις, αλλά να το ξέρουν όλοι οι άλλοι, γνωρίζω αρκετές περιπτώσεις
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Φίλε  μη  τους ακούς  .
Αν  τη  βρήκατε  δεν  υπάρχει  πρόβλημα .
Εδώ  δεν  σχολιάζουμε  επιλογές  άλλες , την  παρτούζα  θα  αρχίσουμε  να  κατηγορούμε ?
Και  χέστους  όλους  που  σου  λένε  για  κέρατα .
Πολλοί  από αυτούς  τα  φοράνε  και δεν  το έχουν πάρει χαμπαρι

όλοι είναι κερατάδες εκτός από εμάς.
με απλά μαθηματικά....
όλοι κερατώνουν όλους, όλοι το γνωρίζουν πλην του κερατα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Γνωστός μου που παλιότερα παρτουζώναμε τη γυναίκα του μου είπε πως εξασκούσε το σπορ και την πρώην πια γυναίκα του.Αυτός την έβαλε στη φάση.ήθελε να βλέπει να τη γαμάνε,αυτό γούσταρε.Κάποια στιγμή η κυρία όμως αποφάσισε να το ψάξει και χωρίς τον φίλο μου,μόνη της με 3ο πρόσωπο που γνώρισαν.Τότε γαμήθηκε η φάση και χώρισαν,ήταν παντρεμένοι.Η νέα φιλενάδα και τώρα σύζηγός του ήταν πιο οκ.Μπήκε στη φάση όμορφα κι ωραία και είναι ακόμα παντρεμένοι με 2 παιδιά.Αυτό που θέλω να πω πως πέρα απ την απόλαυση το σπορ κρύβει και κάποιους "κινδύνους",είναι θέμα χειρισμού και χαρακτήρων.

γνωστος σου ή φιλος σου τελικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom