Νέα

Έκανα παρτούζα με τη γυναίκα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα attol69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 928
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα κανατε παρτουζα με τη γυναικα σας;

  • ναι

    Ψήφοι: 197 40,7%
  • οχι

    Ψήφοι: 203 41,9%
  • ισως

    Ψήφοι: 84 17,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    484

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Προσωπικα με την γυναικα μου  Π Ο Τ Ε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τωρα εαν μου συναιβεναι στην ζωη μου, και παλι δεν ξερω, γιατι η γυναικα εκ φυσεως ειναι πουτανα, αλλα να βλεπω και τον αντρα της (κερατα) μπροστα μου, δεν θα το αντεχα αυτο με ΤΙΠΟΤΑ μα με Τ Ι Π Ο Τ Α λεω, γιατι αυτο το θεωρω καταντια ρεεε  γαμωτοοοοοοοοο !!!
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Προσωπικα με την γυναικα μου  Π Ο Τ Ε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τωρα εαν μου συναιβεναι στην ζωη μου, και παλι δεν ξερω, γιατι η γυναικα εκ φυσεως ειναι πουτανα, αλλα να βλεπω και τον αντρα της (κερατα) μπροστα μου, δεν θα το αντεχα αυτο με ΤΙΠΟΤΑ μα με Τ Ι Π Ο Τ Α λεω, γιατι αυτο το θεωρω καταντια ρεεε  γαμωτοοοοοοοοο !!!

γιατι ρε φιλε, σιγα να πουμε.........
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
γιατι ρε φιλε, σιγα να πουμε.........

keratas.jpg
 

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.562
Like
108
Πόντοι
16
Εσυ την γαμησες την γυναικα σου?
Αν ναι,την πηρατε ταυτοχρονα ή ενας ενας? :2on1:
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Δεν νομίζω ότι το να μην θες να βλέπεις την γυναίκα σου να πηδιέται με άλλον είναι και κόμπλεξ.

Συμφωνω, αλλα δεν εισαι και κερατας  ;)

Μια χαρα υπερ-γαμιας της γυναικας σου εισαι που της δινεις εξτρα ευχαριστηση και μοιραζεσαι καβλα μαζι της. Περηφανος πρεπει να εισαι που απελευθερωνεις την γυναικα σου βασικα.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Συμφωνω, αλλα δεν εισαι και κερατας  ;)

Μια χαρα υπερ-γαμιας της γυναικας σου εισαι που της δινεις εξτρα ευχαριστηση και μοιραζεσαι καβλα μαζι της. Περηφανος πρεπει να εισαι που απελευθερωνεις την γυναικα σου βασικα.


KERATAS.jpg
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Συμφωνω, αλλα δεν εισαι και κερατας  ;)

Μια χαρα υπερ-γαμιας της γυναικας σου εισαι που της δινεις εξτρα ευχαριστηση και μοιραζεσαι καβλα μαζι της. Περηφανος πρεπει να εισαι που απελευθερωνεις την γυναικα σου βασικα.

Θα προτιμούσα να της έδινα ευχαρίστηση με μία γκομενα με strapon ... που θα την γαμούσα και γω μετά  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.674
Κριτικές
1
Like
29.391
Πόντοι
8.006
Να υποθεσω φιλε οτι θα δοκιμασετε και με δευτερη γυναικα?
Να δουμε αν θα καυλωσει κι εκεινη να σε βλεπει να πηδας αλλη.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
απαντησαμε σε μερικα και τελικα το ραντεβου κλειστηκε στο πριαμμος με εναν ανδρα.
εκει καναμε παρτουζα ,ηταν τρομερη καυλα για μενα να βλεπω τη γυναικα μου να γαμιεται, δεν το περιμενα. απο τοτε ανανεωθηκε η σχεση μας, κανουμε σεξ συνεχεια και σκεφτομαστε να το επαναλαβουμε με περισσοτερα ατομα

εσυ δεν ενδιαφερεσαι να καλεσετε και καμμια γυναικα για αλλαγη?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ωραία....άντε να σε "ικανοποιήσουμε"
εγώ που το έχω κάνει 4-5 φορές σαν τρίτος ήταν μια χαρά, αλλά στη γυναίκα μου δεν θα το πρότεινα. εκεί που το έκανα είδα πως ο άντρας της ήθελε να το ευχαριστηθεί η γυναίκα του, αλλά όπως μου είπανε και τα δύο ζευγάρια που έγινε η φάση, έχουνε κάνει και το αντίστοιχο με δύο γυναίκες όπως και με τετράδα.
οπότε ο άντρας της δεν ένιωθε άσχημα...ήταν θέμα επιλογής.
Τώρα αν κάυλωνε που με έβλεπε δεν μπορώ να στο πω, αλλά ευτυχώς χέρι πάνω μου δεν άπλωσε γιατί θα γινότανε της Αλαμάνας
:thumbsup:
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Θα προτιμούσα να της έδινα ευχαρίστηση με μία γκομενα με strapon ... που θα την γαμούσα και γω μετά  :grin:

οκ, εσυ θα το προτιμουσες, αλλα αναρωτιεμαι ποια γυναικα δε γουσταρει να εχει δυο γαμιαδες να την κανουν οτι θελουν. Καμμια υποθετω....ειναι καταπιεστικο, επειδη εχεις θεμα (που ειναι μονο στο μυαλο σου, πιστεψε το εχω περασει) να μην μοιραζεσαι κατι τετοιο. Αποψη μου ετσι?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Πέρα από την πλάκα η αποκάλυψη παρόμοιων επιθυμιών από την γυναίκα μου θα με προβλημάτιζε αρκετά. Η απελευθέρωση που λές μάλλον υπήρχε πριν τον γάμο σας (οι προηγούμενοι γκόμενοι που σου είπε ότι είχε βάλτους εκθετικά στην 3η) άσε που μπορεί να είχε ψιλοφύγει και από τα δεσμά της στα 7 χρόνια γάμου (εδώ κολά και μία ακόμη φωτό του LION7)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
οκ, εσυ θα το προτιμουσες, αλλα αναρωτιεμαι ποια γυναικα δε γουσταρει να εχει δυο γαμιαδες να την κανουν οτι θελουν. Καμμια υποθετω....ειναι καταπιεστικο, επειδη εχεις θεμα (που ειναι μονο στο μυαλο σου, πιστεψε το εχω περασει) να μην μοιραζεσαι κατι τετοιο. Αποψη μου ετσι?
Yπερβάλεις λίγο.Πολλές ναι,απλά όχι όλες.Θέμα χαρακτήρα,παραστάσεων κλπ κλπ.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Πέρα από την πλάκα η αποκάλυψη παρόμοιων επιθυμιών από την γυναίκα μου θα με προβλημάτιζε αρκετά. Η απελευθέρωση που λές μάλλον υπήρχε πριν τον γάμο σας (οι προηγούμενοι γκόμενοι που σου είπε ότι είχε βάλτους εκθετικά στην 3η) άσε που μπορεί να είχε ψιλοφύγει και από τα δεσμά της στα 7 χρόνια γάμου (εδώ κολά και μία ακόμη φωτό του LION7)

Ρε συ, οπως εσυ θα ηθελες να παρτουζωθεις με την γκομενα σου και ενα αλλο μουνακι, και η γκομενα σου θα ηθελε εσενα και εναν αλλο πουτσαρα. Που ειναι το παραδοξο? Εκτος και αν πιστευεις οτι οι γκομενες δεν εχουν ανωμαλες φαντασιωσεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: HIERRO

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom