Νέα

Είναι χαμένα λεφτά τα κωλόμπαρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Finder

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
198
Like
2
Πόντοι
1
Πιστευω οτι στα κωλομπαρα δεν υπαρχει μονο ο κινδυνος να ΜΗΝ γαμησεις. Αλλα και ο κινδυνος πραγματικα να βρεθεις να καψουρευτεις και να εισαι με μια γυναικα που ειναι σε εντελως διαφορετικο επιπεδο απο εσενα τόσο απο πλευρας εμφανισης, συμπεριφορας, κουλτουρας, πιστευω!!! Τι να πω. αν δεν εχετε συναισθηματικα περασει τα τρελα και ΔΕΝ ειστε ετοιμοι να ταλαιπωρηθητε, τα κωλομπαρα ΔΕΝ ειναι και οτι καλυτερο.
Ετσι και αλλιως οικονομικα μπορουν να φερουν ακομα και καποιον με μεγαλη οικονομικη ανεση στα γονατα του.

Φιλε ΔΙΚΑΙΑ παιρνεις μια θεση στο "club των σοφων".
Ειπες μεγαλες αληθειες και θα ηταν πολυ ωραιο να διαβαζαμε αναλογες ιστοριες απο αλλους συναγωνιστες.
Η ζωη στα κωλομπαρα ειναι γεματη απο αποτυχιες αλλα και απο επιτυχιες οι οποιες πολλες φορες σε σημαδευουν...

 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.153
Κριτικές
5
Like
58.677
Πόντοι
12.056
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ Η ΠΑΡΕΑ Μ.ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Η ΠΑΡΕΑ ΜΕΤΡΑΕΙ..ΑΛΛΑ ΟΚ Σ ΕΚΩΛΟΜΠΑΡΑ ΤΟΣΟ ΠΑΡΚΜΙΑΚΑ ΟΣΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΔΕ ΠΑΩ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ.. :rockon:

Φιλος...γραφε με μικρα..θα σε κραξουν
 

Επισκέπτης
χαμενα λεφτα ειναι ρε σεις,τοσα μπουρδελα-στουντιο-πρακτορεια εχουμε,σε κωλομπαρο θα πατε :jerking:
 

Επισκέπτης


...όχι ρε τι χαμένα λεφτά είναι,η καλύτερη επένδυση είναι!!! :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
το ωραιο ειναι οταν ακους μερικους και καλα περπατημενους να σου λενε ιστοριες που κανουν μπαμ οτι ειναι ψευτικες....
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
οι αποψεις μου ταυτιζοντε με αυτεσ που εχετε γραψει οι περισσοτεροι οπως  και εγω αλλωστε σε αλλα ποστ..ειναι μαπα τα καρπουζι αλλωστε τα κολομπαρα ειναι σκετη δισφυμιση στο σαιτ..
συνοψιζω λοιπον εαν εισαι ομορφος η φραγκατος εχεις ενα 10 % πιθανοτητες να γαμισεις κανενα ψηλομετριο μουνι στα κολομπαρα,αφου φυσικα τα σκασεις χοντρα η ψηλα....αν εισαι καψουρησ την γαμισες... θα σου ποιουν το αιμα.η συμβουλη μου ειναιαπλη μην πηγενετε εκτος και αν γουσταρετε αερογαμια,εα;ν αποφασισετε και πατε και ψηλογουσταρετε κανενα γκομενακι ..κεραστε το 2 με 3 ποτα..επαναλαβετε το ιδιο σκηνικο 2 με 3 φορες που θα πατε.. και αν αρνηθει να βγει εξω μετα η αρχισει και λεει δικαιολογιες μακρια πολυ μακρια..συνολο κανενα εκατοπενηνταρι ειναι το ρισκο....καθε κανονας εχει και εξαιρεσεις στα κολομπαρα οι εξαιρεσεισ ειναι ελαχιστες..φυσικα επαρχια ειναι λιγο καλυτερα τα πραματα διοτε εχει καλυτερο μεροκαματο και πανε και ποιο ομορφες και εχεισ πιθανοτητες λιγο ποιο πολλες απο αθηνα να κανεις κατι παραπανω...αλλα και εκει πεφτει μαδημα και ποιο χοντρο απο αθηνα διοτι οι βλαχοι τις καλομαθενουν και τισ κανουν ποιο απαιτητικες...
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ΜΗΝ πατε στα κωλομπαρα.-
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Το ποιο πιθανο ειναι να μην γαμ****ς ειδικα στην Τρουμπα οπου ειναι πολυ εκπαιδευμενες για να μαδανε ναυτικους, σε αλλα μεροι (Δαφνη, Πιπινου, Γκυζη) υπαρχουν καποιες πιθανοτητες αλλα και αυτες μικρες οχι ελαχιστες, γενικα εξαρταται απο τον καθενα που παει εκει αλλα και απο την τυχη. Οσο για το αν πρεπει να πηγαινει καποιος εκει οπως και στα στριπ ειναι καθαρα υποκιμενικο θεμα αν καποιος εχει φαει του κοσμου τις πικρες απο διαφορες πατσαβουρογκομενες που το μονο που της ενδιαφερει ειναι ποσα λεφτα εχει το πορτοφολι του καθε αντρα και με τι αμαξι κυκλοφορει και εχει δει τη γκομενα που γουσταρει να πηδιεται με τον οποιοδηποτε γερο, αφεντικο η νταβατζη μπορει καποιος απο εδω να του πει να μην παει σε κωλομπαρο η στριπ και να δοκιμασει τη τυχη του
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Το θέμα αφορά τα κολόμπαρα.
Προσπαθώ να πείσω ένα φίλο (ο οποίος τρελένεται για γυναίκες) να πάμε μαζί να κάνουμε χαβαλέ και να περάσουμε όμορφα, αλλά αυτός αρνείται συνέχεια κατηγορηματικά. Μου λέει ότι σου τρώνε τα λεφτά και δε γαμάς κι'ολας. Τσάμπα λεφτά δηλαδή για να σε καβλώσουν και να φύγεις.Πιστεύει πολύ στο ξερό καμάκι (εννοώ σε άγνωστες γκόμενες) ,λέγοντας μου ότι στα δύσκολα φαινεται η αξία σου ενώ στα κολόμπαρα μπορεί να πάει ο οποιοσδήποτε.
Το κακό είναι ότι με έχει ψιλοπείσει ότι μπορεί έτσι να είναι τα πράγματα. Καμιά άποψη επί του θέματος;;
Ο φιλος σου εχει απολυτο δικιο. Βουρ εξω στα μουνακια και οτι κατσει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστή Finder είσαι απλά ΑΠΑΙΧΤΟΣ!!! "Να λερωθεί ψυχικά"... Τί είπες τώρα! Αυτό ακριβώς είναι που δεν καταλαβαίνουν όσοι λένε "πεταμένα λεφτά, πάω & σε ένα studio & γαμάω"...
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Λοιπον παιδια, αν και την σοφια μου θα επρεπε να πληρωνομαι για καθε φορα που την παραθετω, σημερα θα σας πω ορισμενα πραγματα "δωρεαν" γιατι σας γουσταρω σαν τυπους...

1) Κατ'αρχην οποιος "μετραει" και στον εξω κοσμο (εκτος στριπτιτζαδικων κτλ.), γαμαει ΚΑΙ σε αυτα τα μαγαζια χωρις ιδιαιτερα προβληματα...
Οταν λεμε "μετραει", εννοουμε οτι ειτε ειναι εμφανισιακα "δυνατος", ειτε ειναι "μετριος εμφανισιακα, αλλα πολυ δυνατο καμακι", ειτε πολυ λεφτας ειτε δεν ξερω γω τι...
Παραδειγμα:  Exω ενα φιλο ο οποιος ανηκει στην κατηγορια αντρων που γαμαει λογω εμφανισης (οι γκομενες δηλαδη του την πεφτουν).
Εχουμε παει 4 φορες μαζι σε στριπτιτζαδικο και τις 2 γαμησε... (αλλαξε τηλεφωνο με τις γκομενες και τον πηραν αυτες τηλεφωνο!)



Αυτο συμβαινει γιατι ΚΑΙ σε αυτα τα μαγαζια υπαρχουν ολων των ειδων οι γυναικες...
Υπαρχουν αυτες που το βλεπουν καθαρα επαγγελματικα, υπαρχουν οι "ερωτιαρες", υπαρχουν αυτες που ψαχνουν για τον λευκο ιπποτη, υπαρχουν ηλιθιες, υπαρχουν χαμουρες κτλ.

Η περιπτωση (1) ομως δεν ενδιαφερει την πλεοψηφια των ανδρων. Απλα την ανεφερα για να τονισω οτι δεν ειναι αδυνατον να τις γαμησεις, απλα πρεπει να εισαι ειτε πολυ τυχερος ειτε να εχεις ορισμενα "οπλα" (τα οποια ειτε σου εδωσε η φυση, ειτε τα απεκτησες).

2) Οπως ειπα και σε ενα αλλο τοπικ, 12-15 ευρω για να μπαλαμουτιασεις μια γκομενα που αν την εβλεπες στο δρομο, μπορει να εδινες και 100 ευρω για να σου τριφτει πανω στον πουτσο σου, δεν ειναι πολλα λεφτα!
Τα αξιζουν.
Αυτο το οποιο ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΛΗΣΤΕΙΑ ειναι τα λεφτα του ποτου που τις κερνας...

Το θεμα ομως ειναι πιο πολυπλοκο...
Οταν πηγαινει καποιος σε αυτα τα μερη, δεν πηγαινει ΜΟΝΟ για να γαμησει..
Πηγαινει και για να "λερωθει ψυχικα"
Ειναι μερη στα οποια περπατας συνεχως πανω σε ενα "τεντωμενο σχοινι"...  Περπατας αναμεσα στην Ηθικη και την Ανηθικοτητα, αναμεσα στην Πιστη και την Απιστια, αναμεσα στην Κρεπαλη και την Αυτοσυγκρατηση, αναμεσα στο "σωστο" και το "λαθος"...

Αυτο ακριβως το "ταξιδι" πρεπει να το πληρωσεις...
Ποσο αξιζει? Αυτο ειναι σχετικο...
ΕΥΤΥΧΩΣ για μας, σε αυτη τη ζωη υπαρχουν πολλοι τροποι για να ζησεις αυτο το "ταξιδι" και ο καθενας το βιωνει διαφορετικα.
Ταξιδι ειναι και το να πας σε μια ντισκο και να καθεσαι σαν μαλακας (για ορισμενους) ολο το βραδυ να καρφωνεις μια γκομενα και τελικα να τραβηξεις μαλακια στο σπιτι σου...
Ερωτευεσαι ομως, κανεις σκεψεις για την συγκεκριμενη γκομενα, σου ανεβαζει την αδρεναλινη και αν στο τελος την καταφερεις, η ικανοποιηση ειναι αναλογη της προσπαθειας...


Εγω προσωπικα ειμαι υπερ του χορου σε στριπτιτζαδικα, υπερ του μπαρ με κανονικες γκομενες, ΚΑΤΑ του κερασματος ποτου σε στριπτιτζαδικα και κατα των σκυλαδικων κτλ.
Οπως σε ολα πραγματα της ζωης, το μυστικο ειναι να τα κανεις ολα με "μετρο" και ακομα οταν ξεφυγεις (με σκοπο να "λερωθεις ψυχικα"), να το κανεις για λιγο καιρο και φροντιζοντας να μην καταστραφεις...(οικονομικα, ψυχικα κτλ.)

Αγαπητε φιλε μου εισαι Σοφος ετσι απλα ειπες αυτα που λεω εγω χρονια σε πολλους φιλους μου που ειτε απορριπτουν τα στριπ γενικα διχως δευτερη σκεψη λογω του φοβου της ψευτοηθικης μηπως τυχον 'λερωθουν ψυχικα' και αλλους που πανε αλλα πεφτουν σαν εντελως μαλακες στην απολυτη ληστεια να κερνουν σφηνακια 25 ευρω στη καθε καργιολα που θα τους κανει τα γλυκα ματια και απο τον απειρο συναισθηματικο αυνανισμο :jerking: καταντουν να φευγουν απο το μαγαζι εχοντας ξοδευσει καμμια κατοσταρα ευρω χωρις ουτε καν να εχουν κανει χορο και ουτε καν να εχουν παρει το τηλεφωνο της γκομενας. :idiot: :uglystupid:. :jerking:!!!
ειναι τοσο βλακες δε μπορω να καταλαβω τον τροπο σκεψης τους τα λεω αλλα ειναι σαν να μιλαω σε τοιχο... :headbang:!!!!
και παλι συγχαρητηρια φιλε μου για τον απλο, σαφη και κατηγορηματικο τροπο που εκφραστηκες!!!
 

guider

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
φιλαρακια να παραθεσω την εμπειρια μου.την εχω λογω ηλικιας και λογω του οτι μια ζωη γυριζω μεσα στην νυχτα.Απο την ζωη της νυχτας μονον να χασετε εχετε.Τιποτα και κανεις δεν κερδισε ζωντας την νυχτα.Ειτε αυτο αφορα τα χρηματα που ξοδευεις τα οποια σε συγκριση με αλλες ωρες ειναι απιστευτα,ειτε σε γνωριμιες οι οποιες παντα θα ειναι βητα και γαμα ποιοτητας.Συμφωνω με τον φιλο παραπανω, ειναι ενα <ταξιδι> αλλα ψυχοφθορο.Εμπλεξα απο μικρος σε αυτο το <ταξιδι> και τωρα ειναι πια αργα για να κανω καποια επαναδιαπραγματευση με τα πρεπει και με τα θελω μου.Απευθυνομαι στις μικρες ηλικιες που μαλλον ειναι πολλοι εδω μεσα.Εμεις οι μεγαλυτεροι εχουμε κανει πια τις επιλογες μας και τροπος ζωης μας δυσκολα αλλαζει.Αποστασιοποιηθειται απο αυτο τον τροπο ζωης.καντε την πουτανια σας.καντε την αλητεια σας.καντε το ξενυχτι σας αλλα πρεπει πρωτα να ξερετε οτι οι πραγματικες αξιες της ζωης προερχονται απο την οικογενεια σας,απο τα φιλαρακια σας απο τις κοπελες σας, απο την δουλεια σας.Η μαγκια σας θα βγει απο το πως συμπεριφερεσθαι σε ολουσ αφτους τους τομεις.Μαγκια ειναι αυτο.Μαγκια δεν ειναι ποσα ξεκωλα γαμησατε.αυτα σαν συμβουλη απο εναν παθοντα .Οσον αφορα τωρα στην ερωτηση αν μπορεις να πηδηξεις μια μπαροβια. και βεβαια μπορεις.Οι προυποθεσεις ομως παντα υπαρχουν και ειναι ο καταλογος μακρυς.Να ξερετε ομως οτι στις 100 γκομενες που θα μιλησετε σε ενα μπαρακι οι 99 θα σας δωσουν το τηλεφωνο τους, η τουλαχιστον θα σας παρουν αυτες.Για τα μπαρακια μιλαω οκ?.Το κολπο ειναι αυτο.Να βγειτε για καφε συνηθως για φαγητο.Ετσι θα ταλαιπωρηθειτε για αρκετο διαστημα μεχρι να τα ακουμπησετε ολα.Ετσι παιζετε το παιχνιδι.ΤελοςΟσοι ειναι της νυχτας τα ξερουν καλα αυτα τα παιχνιδια.Οσοι δεν εισαστε ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΑΘΕΤΕ ασχοληθητε με αλλα πραγματα, θα ειστε μονιμως οι κερδισμενοι.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ!! Και τα κωλόμπαρα και τα στριπτιζάδικα και τα μπουρδέλα και τα στούντιο και τα κωλ γκέρλς και τα σιτιτούρια ΟΛΑ!!

Απλώς εμείς είμαστε πολύ άρρωστοι, σαν τους εθισμένους στα ναρκωτικά, για να ξεφύγουμε...

Μπράβο σε όποιον το καταφέρει. Πάντως αξίζει να το προσπαθήσουμε!
Προσωπικά για μένα προσωπικά δεν είναι θέμα χρηματικό, περισσότερο είναι το να αποδείξω στον εαυτό μου πως μπορώ να τον ελέγχω...
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ!! Και τα κωλόμπαρα και τα στριπτιζάδικα και τα μπουρδέλα και τα στούντιο και τα κωλ γκέρλς και τα σιτιτούρια ΟΛΑ!!

Απλώς εμείς είμαστε πολύ άρρωστοι, σαν τους εθισμένους στα ναρκωτικά, για να ξεφύγουμε...

Μπράβο σε όποιον το καταφέρει. Πάντως αξίζει να το προσπαθήσουμε!
Προσωπικά για μένα προσωπικά δεν είναι θέμα χρηματικό, περισσότερο είναι το να αποδείξω στον εαυτό μου πως μπορώ να τον ελέγχω...

απο οτι καταλαβαινω μαλλον εισαι λιγο εν βρασμω ψυχης,τα στριπ δεν εχουν σχεση με τις πουτανες.οι πουτανες επιτελουν κοινωνικο εργο,καμμια σχεση με τα στριπ οσο αναφορα το τομεα σεξ.αν πας σε κωλομπαρα και στριπ με σκοπο να πηδηξεις ναι,ειναι πεταμενα λεφτα,γιατι υπαρχουν πια τοσες επιλογες για πηδημα με συγκεκριμενο χρηματικο κοστος και 0 ψυχικο.αλλωστε οι συναγωνιστες παραπανω τα ειπαν πολυ καλα και αναλυτικα.
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
529
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
26
καλυτερα στα στριπ παρα στα ναρκωτικα,,,,,,,,,,,,,,,
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
αργα η γρηγορα καποιος με ενα καλο επιπεδο μυαλου καταλαβαινει και κοβει....εχει μερη για να τα φας και να περασεις καλα..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Πολύ ενδιαφέρουσες όλες οι απόψεις που ακούστηκαν & φιλοσοφημένες. Παιδιά άλλο πράγμα τα strip, άλλο τα κωλόμπαρα & άλλο τα μπουρδέλα - studio, μην τα μπερδεύουμε. Το κοινό που έχουν είναι ότι όλα είναι ένας εθισμός άμα τα αρχίσεις, όπως είπε & ένας συναγωνιστής παραπάνω. Σιγά - σιγά περιθωριοποιείσαι χωρίς καν να το καταλάβεις, δε βρίσκεις & μεγάλο νόημα να βγεις με μια κανονική παρέα για καφέ, με μια κανονική γκόμενα για ποτό ή φαγητό, αλλά & να θέλεις να βγεις δεν έχεις λεφτά γιατί τα έχεις φάει όλα στις πουτάνες. Προσωπικά όσον αφορά το "ψυχικό λέρωμα" που ανέφερε ο φιλόσοφος συναγωνιστής νομίζω ότι λαμβάνει χώρα ΜΑΚΡΑΝ στα κωλόμπαρα. Και στους άλλους χώρους, αλλά εκεί είναι το top, ειδικά αν το μαγαζί είναι εντελώς underground. Να παραθέσω μια προσωπική εμπειρία: Το περασμένο Σάββατο κατέληξα 5:30 το πρωί σε κωλόμπαρο της περιοχής μου με 100 ευρώ στην τσέπη & ΠΟΛΥ άγριες διαθέσεις. Τελικά ξόδεψα 100 ευρώ μέσα σε 3 ΤΕΤΑΡΤΑ, χαμουρεύτηκα αγρίως με μια Αλβανίδα σκέτη κάβλα που κάνω παιχνίδι εκεί, γούσταρα τρελά, ήπια τα κέρατά μου, αλλά την επόμενη μέρα ένιωθα χάλια... Παρ' όλ' αυτά είμαι βέβαιος ότι θα το ξανακάνω. Είναι σαν την πρέζα, στην αρχή σου προκαλεί υπερδιέγερση & ευθυμία αλλά μετά καταρρέεις...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
φιλαρακια να παραθεσω την εμπειρια μου.την εχω λογω ηλικιας και λογω του οτι μια ζωη γυριζω μεσα στην νυχτα.Απο την ζωη της νυχτας μονον να χασετε εχετε.Τιποτα και κανεις δεν κερδισε ζωντας την νυχτα.Ειτε αυτο αφορα τα χρηματα που ξοδευεις τα οποια σε συγκριση με αλλες ωρες ειναι απιστευτα,ειτε σε γνωριμιες οι οποιες παντα θα ειναι βητα και γαμα ποιοτητας.Συμφωνω με τον φιλο παραπανω, ειναι ενα <ταξιδι> αλλα ψυχοφθορο.Εμπλεξα απο μικρος σε αυτο το <ταξιδι> και τωρα ειναι πια αργα για να κανω καποια επαναδιαπραγματευση με τα πρεπει και με τα θελω μου.Απευθυνομαι στις μικρες ηλικιες που μαλλον ειναι πολλοι εδω μεσα.Εμεις οι μεγαλυτεροι εχουμε κανει πια τις επιλογες μας και τροπος ζωης μας δυσκολα αλλαζει.Αποστασιοποιηθειται απο αυτο τον τροπο ζωης.καντε την πουτανια σας.καντε την αλητεια σας.καντε το ξενυχτι σας αλλα πρεπει πρωτα να ξερετε οτι οι πραγματικες αξιες της ζωης προερχονται απο την οικογενεια σας,απο τα φιλαρακια σας απο τις κοπελες σας, απο την δουλεια σας.Η μαγκια σας θα βγει απο το πως συμπεριφερεσθαι σε ολουσ αφτους τους τομεις.Μαγκια ειναι αυτο.Μαγκια δεν ειναι ποσα ξεκωλα γαμησατε.αυτα σαν συμβουλη απο εναν παθοντα .Οσον αφορα τωρα στην ερωτηση αν μπορεις να πηδηξεις μια μπαροβια. και βεβαια μπορεις.Οι προυποθεσεις ομως παντα υπαρχουν και ειναι ο καταλογος μακρυς.Να ξερετε ομως οτι στις 100 γκομενες που θα μιλησετε σε ενα μπαρακι οι 99 θα σας δωσουν το τηλεφωνο τους, η τουλαχιστον θα σας παρουν αυτες.Για τα μπαρακια μιλαω οκ?.Το κολπο ειναι αυτο.Να βγειτε για καφε συνηθως για φαγητο.Ετσι θα ταλαιπωρηθειτε για αρκετο διαστημα μεχρι να τα ακουμπησετε ολα.Ετσι παιζετε το παιχνιδι.ΤελοςΟσοι ειναι της νυχτας τα ξερουν καλα αυτα τα παιχνιδια.Οσοι δεν εισαστε ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΑΘΕΤΕ ασχοληθητε με αλλα πραγματα, θα ειστε μονιμως οι κερδισμενοι.
φίλε επικροτώ τό άρθρο σου σέ σέ συγχέρω..έτσι ακριβώς είναι τά πράματα,έχουμε καθήκον καί υποχρέωση νά συμβουλεύουμε τούς νεώτερους καί νά μήν γράφουμε διάφορες μαλακίες πού έχω διαβάσει.. καί είμαι από τά πρώτα μέλη τού σαιτ..καί εδώ μέσα μάς διαβάζουν πολλά παιδιά..ειναι η πλειοψηφία..
νάσε καλά
 

Επισκέπτης
φίλε επικροτώ τό άρθρο σου σέ σέ συγχέρω..έτσι ακριβώς είναι τά πράματα,έχουμε καθήκον καί υποχρέωση νά συμβουλεύουμε τούς νεώτερους καί νά μήν γράφουμε διάφορες μαλακίες πού έχω διαβάσει.. καί είμαι από τά πρώτα μέλη τού σαιτ..καί εδώ μέσα μάς διαβάζουν πολλά παιδιά..ειναι η πλειοψηφία..
νάσε καλά

πλακωσανε και οι ηθικολογοι.
Ναι ναι σιγουρα πιο δυνατη συγκινιση ειναι το 10ωρο διαβασμα σαν φυτουκλας στο σχολειο απο το να γαμας καθε βραδυ και αλλη γκομενα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom