Νέα

Είναι χαμένα λεφτά τα κωλόμπαρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Μου λέει ότι σου τρώνε τα λεφτά και δε γαμάς κι'ολας.

Μην το λες αυτό. Εξαρτάται!

Τσάμπα λεφτά δηλαδή για να σε καβλώσουν και να φύγεις.Πιστεύει πολύ στο ξερό καμάκι (εννοώ σε άγνωστες γκόμενες) ,λέγοντας μου ότι στα δύσκολα φαινεται η αξία σου ενώ στα κολόμπαρα μπορεί να πάει ο οποιοσδήποτε.

Ακόμη και αν δεν γαμιούνται μέσα στο κωλόμπαρο που πράγματι η πλειοψηφία δεν γαμιέται εκεί μέσα, μπορείς να κανονίσεις κονέ για έξω από το μαγαζί, όμορφα και ανθρώπινα
Παράδειγμα προς αποφυγήν:
- Τι κάνεις; Ωραίο μωρό είσαι. Θα ήθελα να σου πετάξω τα μάτια έξω και να σου σκίσω το κώλο μετά την δουλειά. Τι λές;

Παράδειγμα προς μίμηση:
- Θα ήθελα, αν είχες χρόνο και θέλεις να γνωριστούμε καλύτερα, να τα λέγαμε και εκτός της δουλειάς σου...Τι λες;

Επειδή το δεύτερο το έκανα και πέτυχε σας προτείνω το δεύτερο παράδειγμα. Το πρώτο το εφάρμοσε ένας φίλος και δεν θέλουν να τον βλέπουν στο μαγαζί ούτε ζωγραφιστό (και η μοναδική που του έκατσε είναι μία 65+ γιαγιά)

Γκόμενα μπορείς να χτυπήσεις παντού όταν εκτιμάς σωστά την κατάσταση (που σε παίρνει και που δεν σε παίρνει) και έχεις τον κατάλληλο τρόπο
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Σωστα vanzel!  Τα παντα ειναι σωστη τοποθετηση, καταδειξη στοχου και επιλογη στρατηγικης... και το θεμα ειναιι να ξερεις που τα ριχνεις.
Και σιγουρα αυτο που λες για την δευτερη επιλογη σου ειναι σωστο...
αλλωστε τι θελουν τα κοριτσια? Εναν αντρα να τον κοιτανε στα ματια...τουλαχιστον για την αρχη ( μετα βεβαια αρχιζουν τα δυσκολα) αλλα αυτο εινα θεμα του θρεντ 35+ ωριμες)
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0

Γκόμενα μπορείς να χτυπήσεις παντού όταν εκτιμάς σωστά την κατάσταση (που σε παίρνει και που δεν σε παίρνει) και έχεις τον κατάλληλο τρόπο
[/quote]

Ακόμη και μέσα στο λεωφορείο....:)))Συμφωνώ απολύτως φίλε!Και συνήθως σου κάθεται η φάση εκεί που δε το περιμένεις!!!
 

Επισκέπτης
πες τα μεγαλε μιστι count!!!!!καυλιαρι μου εσι!!!!!!!!!respect!!!ξερουν πολλα οι παντρεμενοι!!!!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Σιγά μην πάνε να βρουν γκόμενο από το μαγαζί.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
μακρια απο κολομπαρα παιδια πολυ ψεμα πολυ παραμυθι μηδεν αποτελεσμα κατι γκομενες κατα κανονα πατσαβουρες με παιδια χωρισμενες..κατι τυποι κατα κανονες νταλικιεριδες μπετατζιδες κλπ περιβαλλον παρακμιακο της 10ετιας του 70 φυσικα ολα αυτα ειναι κατα κανονα υπαρχουν και μερικες εξαιρεσεις..αλλα ειναι μηδαμηνες απο τοτε που ανοιξαν τα στριπτητζιδικα ειναι ολα στις μαυρες τους και στα πριζουν για ποτο χωρις αποτελεσμα ΜΑΚΡΙΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ....α ξεχασα αν κανετε την μαλακια και πατε καμμια φορα και σας αρεσει καμμια γκομενα πηγεντε 2 φορες κεραστε απο 2 με 3 ποτα και ζητηστε να βγειτε εξω για καφε αν αρνηθει η γκομενα η δεν απανταει το τηλεφωνο μακρια μακρια πολυ...να ξερετε οτι οι στριπτιτζουδες βγαινουν πολυ ποιο ευκολα και ειναι κατα κανονα καλυτερα παιδια απο τις πατσαβουρες των κολομπαρων.παρακαλω να διαψευστω εαν δεν ειναι οπως τα λεω ακριβως...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
χαμενα λεφτα ειναι αν πηγαινεις συνεχεια.....το να πας εσυ και αλλες 4-5 ψωλες και να κλασετε στο γελιο και με μετρο παντα στα κερασματα και στους χορους δεν ειναι!!!αλλα μια στο τοσο!!
για μενα αν δεν γινει οπως σου ειπα παραπανω τοτε ναι ειναι πεταμενα λεφτα!!!!
το να εχεις ψευδεσθησεις οτι επειδη μια κωλομπαρου σου κανει ναζια και σου την πεφτει για να βγαλει μεροκαματο οτι μπορει να παιζει κατι....ξεφτυλα......ετσι την πατανε και πολλοι!
 

Επισκέπτης
Παλιά τις γκόμενες που δουλεύανε σε κωλόμπαρα τις λέγαμε ...

καργιόλες.

Δεν χρησιμοποιείται πλέον ο όρος;
Νομίζω ότι ανταποκρινόταν στην αλήθεια ...
 

pipomaxos

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
παντως προτιμω να τα σκασω σε ενα κωλομπαρο παρα σε ενα σκυλαδικο οπου εισαι στριμωγμενος σε ενα τραπεζι με την μουσικη στην διαπασων δεν μπορεις να πεις μια κουβεντα οι τραγουδιαρες ειναι παραφωνες και μονο οφθαλμολουτρο προσφερουν και πληρωνεις τα μαλιοκεφαλα σου για ενα μπουκαλι και τελικα ουτε που εχεις διασκεδασει το μονο για το οποιο καυχιεσαι την αλλη μερα ειναι να πεις<<πηγα στο ταδε χχχσκυλαδικο και ειδα τον........την........και τον ........περασαμε φοβερα>>- ο κλασσικος μαλακας νεοελληνας-ενω ουσιαστικα εχεις πονοκεφαλο εχει βουλωσει η μυτη σου απο τα τσιγαρα και βλαστημας τα γιουρια που σκασες .......ενω στο μπαροκωλο αραζεις στην καναπεδια σου και χαιδευεις κολαρακια

Σωστός ο παίχτης...  1 χορός είναι πάντα προτιμότερος από ενα καλάθι λουλούδια  :boff:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.357
Κριτικές
10
Like
2.700
Πόντοι
3.385
Λέγοντας κωλόμπαρα πιστεύω ότι εννοούμε τα μαγαζιά με κονσομασιόν χωρίς στριπτίζ κατά βάση. Κάνοντας παρέα με παντρεμένους, είχα την ευκαιρία να επισκεφτώ ορισμένα από αυτά, κυρίως κατά το παρελθόν, διότι τώρα τα έχω κόψει εντελώς. Το θέμα είναι να ξέρει κανείς για ποιο λόγο πάει σε ένα κωλόμπαρο. Εάν πάει κάποιος με την αίσθηση ότι έχω 50 ευρώ π.χ. να χαλάσω απόψε και πάω εκεί για να κάνω την πλάκα μου, έχει καλώς. Εάν πάει κάποιος με γεμάτο το πορτοφόλι για να πηδήξει, μάλλον θα του πηδήξουν το πορτοφόλι και θα φύγει......
Μην ξεχνάμε ότι εκεί μέσα είναι γυναίκες, και γυναίκες επαγγελματίες, που η δουλειά τους είναι να καταναλώσουν όσο το δυνατόν περισσότερα και ακριβότερα ποτά, γιατί έτσι θα βγάλουν περισσότερα χρήματα. Επομένως, μπαίνοντας μέσα, το πρώτο που πρέπει να σκεφτεί κάποιος είναι ότι σε βλέπουν πρωτίστως ως πορτοφόλι και δευτερευόντως ως άντρα. Οι εργαζόμενες εκεί μέσα πουλάνε συνήθως παραμύθι, ότι υπάρχει περίπτωση στο εγγύς μέλλον να πηδήξεις και εσύ, και το αφήνουν να αιωρείται ως υπονοούμενο ούτως ώστε να πηγαίνεις τακτικά στο μαγαζί και να αδειάζεις για αυτές το πορτοφόλι σου. Εάν καψουρευτείς από εκεί μέσα, την πάτησες, θα σε μαδήσουν κανονικότατα. Αν βάλεις στόχο να πηδήξεις κάποια, πήγαινε το πολύ 3 φορές, με περιορισμένο αριθμό χρημάτων. Εάν και την τρίτη δεν γίνει κάτι, εξαφανίσου, χαλάς τζάμπα τα λεφτά σου και η τύπισσα παίζει εντελώς.
Δεν πρέπει να μας διαφεύγει κάτι ακόμη, από δική μου εμπειρία:οι γκόμενες εκεί μέσα, εκτός του ότι είναι επαγγελματίες, δύσκολα πηδιούνται για να μην μαθευτεί στους άλλους μόνιμους πελάτες τους και τους χάσουν. Δηλαδή, ας πούμε ότι μία γκόμενα έχει 5 καψούρηδες πελάτες που της τα σκάνε χοντρά και τους μαδάει, και γουστάρει τον έναν. Μπορεί να κολλήσει να πηδηχτεί μαζί του, μήπως το μάθουν οι άλλοι 4 και χάσει τα φράγκα.....Και επίσης δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι οι πλείστες εξ αυτών έχουν γκόμενο, ο οποίος μπορεί και να συντηρείται εις βάρος τους, και απλά σου κάνουν τα γλυκά μάτια ενώ είναι εντελώς καψούρες με τον γκόμενό τους που του τα ακουμπάνε....
Τέλος, από προσωπική εμπειρία σας λέω ότι έχω συνευρεθεί με 3 γυναίκες από κωλόμπαρα, τα οποία ήταν όμως στην επαρχία. Και δεν μιλάμε για βίζιτες, πέραν κάποιων ποτών που είχα κεράσει, και μάλιστα με τις 2 βρεθήκαμε και εκτός εργασίας όπου δεν είχα σκάσει μία για αυτές. Απλά, στην επαρχία είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα:καταρχήν, και γκόμενο να έχουν, είναι μακριά, και μετά από κανένα μήνα παραμονής εκεί και αν σου χαϊδεύονται όλο το βράδυ, θέλουν και αυτές κάτι παραπάνω. Κατά δεύτερον, επειδή υπάρχουν λιγότεροι πελάτες, εάν το παίξεις λίγο κύριος, μπορείς εύκολα να τις κερδίσεις. Και τέλος, πρέπει να τους εμπνέεις εχεμύθεια, διότι θέλουν να πηδηχτούν μαζί σου, αλλά όχι και να το μάθει όλος ο κόσμος, διότι θα χάσουν την πελατεία τους, από την οποία και ζουν!!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
τα πάντα είναι χαμένα λεφτά αν καλλιεργείς
προσδοκίες πέρα από αυτές που αντικειμενικά υπάρχουν.....
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
τα πάντα είναι χαμένα λεφτά αν καλλιεργείς
προσδοκίες πέρα από αυτές που αντικειμενικά υπάρχουν.....
μεγάλε έγραψες... τα είπες όλα με ελάχιστες κουβέντες! εύγε!
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
είναι πώς το βλέπει καθείς απο εμάς.Αλλά σίγουρα είναι ψυχοφθόρο να έχεις εισχωρήσει στο τρυπάκι της κάθε κοπέλας ότι σε γουστάρει κλπ.. :- :-
 

Finder

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
198
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον παιδια, αν και την σοφια μου θα επρεπε να πληρωνομαι για καθε φορα που την παραθετω, σημερα θα σας πω ορισμενα πραγματα "δωρεαν" γιατι σας γουσταρω σαν τυπους...

1) Κατ'αρχην οποιος "μετραει" και στον εξω κοσμο (εκτος στριπτιτζαδικων κτλ.), γαμαει ΚΑΙ σε αυτα τα μαγαζια χωρις ιδιαιτερα προβληματα...
Οταν λεμε "μετραει", εννοουμε οτι ειτε ειναι εμφανισιακα "δυνατος", ειτε ειναι "μετριος εμφανισιακα, αλλα πολυ δυνατο καμακι", ειτε πολυ λεφτας ειτε δεν ξερω γω τι...
Παραδειγμα:  Exω ενα φιλο ο οποιος ανηκει στην κατηγορια αντρων που γαμαει λογω εμφανισης (οι γκομενες δηλαδη του την πεφτουν).
Εχουμε παει 4 φορες μαζι σε στριπτιτζαδικο και τις 2 γαμησε... (αλλαξε τηλεφωνο με τις γκομενες και τον πηραν αυτες τηλεφωνο!)

Αυτο συμβαινει γιατι ΚΑΙ σε αυτα τα μαγαζια υπαρχουν ολων των ειδων οι γυναικες...
Υπαρχουν αυτες που το βλεπουν καθαρα επαγγελματικα, υπαρχουν οι "ερωτιαρες", υπαρχουν αυτες που ψαχνουν για τον λευκο ιπποτη, υπαρχουν ηλιθιες, υπαρχουν χαμουρες κτλ.

Η περιπτωση (1) ομως δεν ενδιαφερει την πλεοψηφια των ανδρων. Απλα την ανεφερα για να τονισω οτι δεν ειναι αδυνατον να τις γαμησεις, απλα πρεπει να εισαι ειτε πολυ τυχερος ειτε να εχεις ορισμενα "οπλα" (τα οποια ειτε σου εδωσε η φυση, ειτε τα απεκτησες).

2) Οπως ειπα και σε ενα αλλο τοπικ, 12-15 ευρω για να μπαλαμουτιασεις μια γκομενα που αν την εβλεπες στο δρομο, μπορει να εδινες και 100 ευρω για να σου τριφτει πανω στον πουτσο σου, δεν ειναι πολλα λεφτα!
Τα αξιζουν.
Αυτο το οποιο ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΛΗΣΤΕΙΑ ειναι τα λεφτα του ποτου που τις κερνας...

Το θεμα ομως ειναι πιο πολυπλοκο...
Οταν πηγαινει καποιος σε αυτα τα μερη, δεν πηγαινει ΜΟΝΟ για να γαμησει..
Πηγαινει και για να "λερωθει ψυχικα"
Ειναι μερη στα οποια περπατας συνεχως πανω σε ενα "τεντωμενο σχοινι"...  Περπατας αναμεσα στην Ηθικη και την Ανηθικοτητα, αναμεσα στην Πιστη και την Απιστια, αναμεσα στην Κρεπαλη και την Αυτοσυγκρατηση, αναμεσα στο "σωστο" και το "λαθος"...

Αυτο ακριβως το "ταξιδι" πρεπει να το πληρωσεις...
Ποσο αξιζει? Αυτο ειναι σχετικο...
ΕΥΤΥΧΩΣ για μας, σε αυτη τη ζωη υπαρχουν πολλοι τροποι για να ζησεις αυτο το "ταξιδι" και ο καθενας το βιωνει διαφορετικα.
Ταξιδι ειναι και το να πας σε μια ντισκο και να καθεσαι σαν μαλακας (για ορισμενους) ολο το βραδυ να καρφωνεις μια γκομενα και τελικα να τραβηξεις μαλακια στο σπιτι σου...
Ερωτευεσαι ομως, κανεις σκεψεις για την συγκεκριμενη γκομενα, σου ανεβαζει την αδρεναλινη και αν στο τελος την καταφερεις, η ικανοποιηση ειναι αναλογη της προσπαθειας...


Εγω προσωπικα ειμαι υπερ του χορου σε στριπτιτζαδικα, υπερ του μπαρ με κανονικες γκομενες, ΚΑΤΑ του κερασματος ποτου σε στριπτιτζαδικα και κατα των σκυλαδικων κτλ.
Οπως σε ολα πραγματα της ζωης, το μυστικο ειναι να τα κανεις ολα με "μετρο" και ακομα οταν ξεφυγεις (με σκοπο να "λερωθεις ψυχικα"), να το κανεις για λιγο καιρο και φροντιζοντας να μην καταστραφεις...(οικονομικα, ψυχικα κτλ.)

 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές σου! το εκτιμούμε βαθύτατα!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
για να μην το κουραζουμε,ειναι χαμενα λεφτα.....με τα ιδια ή και λιγοτερα γαμας σε στουντιο στα σιγουρα,χωρις να στα κανουν τουμπανο στο ψηστηρι.....νομιζω; ;) ;) ;)
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
για να μην το κουραζουμε,ειναι χαμενα λεφτα.....με τα ιδια ή και λιγοτερα γαμας σε στουντιο στα σιγουρα,χωρις να στα κανουν τουμπανο στο ψηστηρι.....νομιζω; ;) ;) ;)

τα στούντια είναι ακομή πιο πεταμένα λεφτά.Απλα εκεί δεν έχει mind game και δε μπορείς να παρεκτραπείς πέραν των φυσιολογικών ορίων.Το κωλόμπαρον είναι άλλον πράγμα.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
για να μην το κουραζουμε,ειναι χαμενα λεφτα.....με τα ιδια ή και λιγοτερα γαμας σε στουντιο στα σιγουρα,χωρις να στα κανουν τουμπανο στο ψηστηρι.....νομιζω; ;) ;) ;)

σωστα, πρεπει να ανοιξει ενα στουντιο σε καθε τετργωνο για να μην τρεχουμε στου διαολου τη μανα για να γαμησουμε καθε φορα...ειμαστε και μεγαλοι ανθρωποι! :helpplea:
 

c110

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λέγοντας κωλόμπαρα πιστεύω ότι εννοούμε τα μαγαζιά με κονσομασιόν χωρίς στριπτίζ κατά βάση. Κάνοντας παρέα με παντρεμένους, είχα την ευκαιρία να επισκεφτώ ορισμένα από αυτά, κυρίως κατά το παρελθόν, διότι τώρα τα έχω κόψει εντελώς. Το θέμα είναι να ξέρει κανείς για ποιο λόγο πάει σε ένα κωλόμπαρο. Εάν πάει κάποιος με την αίσθηση ότι έχω 50 ευρώ π.χ. να χαλάσω απόψε και πάω εκεί για να κάνω την πλάκα μου, έχει καλώς. Εάν πάει κάποιος με γεμάτο το πορτοφόλι για να πηδήξει, μάλλον θα του πηδήξουν το πορτοφόλι και θα φύγει......
Μην ξεχνάμε ότι εκεί μέσα είναι γυναίκες, και γυναίκες επαγγελματίες, που η δουλειά τους είναι να καταναλώσουν όσο το δυνατόν περισσότερα και ακριβότερα ποτά, γιατί έτσι θα βγάλουν περισσότερα χρήματα. Επομένως, μπαίνοντας μέσα, το πρώτο που πρέπει να σκεφτεί κάποιος είναι ότι σε βλέπουν πρωτίστως ως πορτοφόλι και δευτερευόντως ως άντρα. Οι εργαζόμενες εκεί μέσα πουλάνε συνήθως παραμύθι, ότι υπάρχει περίπτωση στο εγγύς μέλλον να πηδήξεις και εσύ, και το αφήνουν να αιωρείται ως υπονοούμενο ούτως ώστε να πηγαίνεις τακτικά στο μαγαζί και να αδειάζεις για αυτές το πορτοφόλι σου. Εάν καψουρευτείς από εκεί μέσα, την πάτησες, θα σε μαδήσουν κανονικότατα. Αν βάλεις στόχο να πηδήξεις κάποια, πήγαινε το πολύ 3 φορές, με περιορισμένο αριθμό χρημάτων. Εάν και την τρίτη δεν γίνει κάτι, εξαφανίσου, χαλάς τζάμπα τα λεφτά σου και η τύπισσα παίζει εντελώς.
Δεν πρέπει να μας διαφεύγει κάτι ακόμη, από δική μου εμπειρία:οι γκόμενες εκεί μέσα, εκτός του ότι είναι επαγγελματίες, δύσκολα πηδιούνται για να μην μαθευτεί στους άλλους μόνιμους πελάτες τους και τους χάσουν. Δηλαδή, ας πούμε ότι μία γκόμενα έχει 5 καψούρηδες πελάτες που της τα σκάνε χοντρά και τους μαδάει, και γουστάρει τον έναν. Μπορεί να κολλήσει να πηδηχτεί μαζί του, μήπως το μάθουν οι άλλοι 4 και χάσει τα φράγκα.....Και επίσης δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι οι πλείστες εξ αυτών έχουν γκόμενο, ο οποίος μπορεί και να συντηρείται εις βάρος τους, και απλά σου κάνουν τα γλυκά μάτια ενώ είναι εντελώς καψούρες με τον γκόμενό τους που του τα ακουμπάνε....
Τέλος, από προσωπική εμπειρία σας λέω ότι έχω συνευρεθεί με 3 γυναίκες από κωλόμπαρα, τα οποία ήταν όμως στην επαρχία. Και δεν μιλάμε για βίζιτες, πέραν κάποιων ποτών που είχα κεράσει, και μάλιστα με τις 2 βρεθήκαμε και εκτός εργασίας όπου δεν είχα σκάσει μία για αυτές. Απλά, στην επαρχία είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα:καταρχήν, και γκόμενο να έχουν, είναι μακριά, και μετά από κανένα μήνα παραμονής εκεί και αν σου χαϊδεύονται όλο το βράδυ, θέλουν και αυτές κάτι παραπάνω. Κατά δεύτερον, επειδή υπάρχουν λιγότεροι πελάτες, εάν το παίξεις λίγο κύριος, μπορείς εύκολα να τις κερδίσεις. Και τέλος, πρέπει να τους εμπνέεις εχεμύθεια, διότι θέλουν να πηδηχτούν μαζί σου, αλλά όχι και να το μάθει όλος ο κόσμος, διότι θα χάσουν την πελατεία τους, από την οποία και ζουν!!!!



Εγω εδω θα ηθελα να προσθεσω την δικια μου εμπειρια. Εγω λογω δουλειας περναω μεγαλα χρονικα διαστηματα (μηνες) στην επαρχια. Για ενα διαστημα 2 χρόνων πηγαινα σε κωλομπαρα αρχικα λογω μοναξιας, μετα για πλάκα και στην συνεχεια για να βρω να κάνω σεξακια. Αυτο ομως που επαθα ηταν πραγματικα χωρις προηγουμενο. Ενα βραδυ να ηρθε να με παρει ενα φιλαρακι να επισκεφτουμε ενα κωλομπαρο που μολις ειχε ανοιξει. Παμε εκει, σαν μαγαζι μηδεν βεβαια αλλά ξαφνικά ερχεται και καθεται διπλα μου μια μελαχρινη με μακρυα μαλλια και σωμα φοβερο. Γυρναει, με κοιταει και παθαινω πλακα!!! Μιλαμε 30 χρονων ανθρωπος και τραβαω μια καψουρα χωρις προηγουμενο!!! Απο προσωπο δεν ηταν τιποτα σπουδαιο (ετσι μου ελεγαν κανα δυο φιλαρακια) αλλα παιδια εγω τι να σας πώ. Ειχα παθει πλάκα.

Τελικα, εγω καθε βραδυ εκει. Η κοπελα σκοπευε να μεινει μια βδομαδα και εναν μηνα αργοτερα και αρκετα ευρω σκορπισμενα (200-250 ΚΑΘΕ βραδυ), μου σκαει το παραμυθι οτι επρεπε να παει να δει την μαμα της στην βουλγαρια. Να μην σας τα πολυλογω εγω ενα μηνα ουτε ενα κανονικο φιλακι!!! μονο στα πεταχτα και κατι τετοια. Απο συμπεριφορα εγω? Σαν ψιλομαλακας να εχω κανει ΤΑ τρελα. Ψωνια μαζι, εκδρομουλες κ.τ.λ. Πραγματα ανηκουστα. Τελως πάντων η γκομενα το τελευταιο βραδυ μου λεει εχεις κάνει πολλά για μενα και παρόλο που δεν σε αγαπαω νιωθω πολλα πραγματα για σενα και πολυ υποχρεωμενη!!! Γυρναει και μου λεει στην ψυχρα οτι κοιτα, εγω εχω αγορι στην βορεια ελλαδα και ειμαι μαζι του τρια χρονια. Αν θες να κανουμε έρωτα πάμε στο δωματιο. Θα ηθελα ομως μου λεει αντι να κάνουμε ερωτα τωρα, να παω πισω (δεν ηταν αληθεια απο οτι μου αποκαλυψε η δικαιολογια για την μανα της) να δω τι θα κανω με την σχεση μου και αν γυρισω τότε να κάνουμε αυτα που δεν κάναμε τοσο καιρο!!!!

Όταν μου τα ειπε αυτα έγινα χάλια. Ρακος. Δεν ειμαι και πολυ εμπειρος σε τετοιες καταστασεις και μετα απο λίγα δευτερολεπτα σκεψης λέω οτι δεν θελω τιποτα απο αυτην, οτι την ευχαριστω για την προσφορα της να μου προσφερει το γαμησι της παρηγοριας και οτι ο αλλος ο μαλακας δεν εφταιγε σε τιποτα. Σηκωνομαι λοιπόν και της λέω ξεκαθαρα να μην με ξαναενοχλησει και καλη συνεχεια!!!

Φεύγω, αλλάζω νουμερο στο κινητο και γενικα περναω μια βδομαδα μεσα στην μαυρη απογοητευση. Μια βδομάδα αργοτερα, σκαει εκει που δουλευω ενα ξανθο, μικρο, με πλησιαζει και με ρωταει ευθεως εισαι ο ...... Λεω ναι. Να μην σας τα πολυλογω την ειχε στειλει με ΔΙΚΑ της εξοδα η βουλγαρα να με παρακαλεσει να της επιτρεψω να μιλαμε στο τηλεφωνο!!!!

Η κάταληξη ηταν οτι η συγκεκριμενη τα χαλασε με τον δικο της και 1 μηνα αργοτερα μετακομισε στην αθηνα μονιμα για να ειμαστε μαζι και καναμε σχεση!!! Δεν με αγαπησε ποτέ αληθινα αλλά οπως εδειχνε και ελεγε ποτε δεν της ειχαν ξαναφερθει ετσι και ποτε δεν ειχε νιωσει τοσο ενδιαφερων και σιγουρια. Μετα απο δυο χρονια σχεσης ομως τελικα δεν καταφεραμε να στεριωσουμε λόγω των εππαγγελματικων μου υποχρεωσεων μου αλλά και του εκρηκτικου χαρακτηρα της. Το σεξ μαζι της δεν ηταν ποτε σεξ οπως κάνουν δυο ατομα σε μια σχεση αλλά πάντα είχε την αισθηση του βρωμικου, του παρανομου, του πονηρου. Με εφτιαχνε τρελα!!! Δεν ηταν ρε παιδια εππαγγελματιας η κοπελα αλλά εβγαζε μια αγριαδα, μια αχαλινωτη επιθυμια να ΜΗΝ ανηκει σε κανεναν και πουθενα που και μονο που τελειωνα μεσα της τρελαινομουνα.

4 χρόνια μετα εγω εχω κάνει μια σχεση με μια κοπελα 13 χρονια μικροτερη μου αλλά ακομα ειμαι καψουρης μαζι της!!! Αυτη δεν εχει ξανακανει σχεση και καθε μηνα ερχεται περιπου για μια βδομαδα οπου και να ειμαι για να κανουμε σεξ και να ειμαστε στα κρυφα μαζι. Οσο ειμασταν μαζι αντιδρουσε στα παντα και τωρα εχουμε μια σχεση που δεχεται την υπαρξη της κοπελιας μου και μαλιστα φαινετε να την εξιταρει κιολας.

Εχω ριξει ΤΑ τρελα ξενυχτια για την συγκεκριμενη και ποτε δεν περιμενα οτι απο επισκεψη σε κωλομπαρο θα ειχα μια τετοια εμπειρια. Η ιδεα ομως οτι ενω θα μπορουσε αυτη η γυναικα να ειναι διπλα μου και να εχει την θεση της επισημης σχεσης μου αλλά παρολα αυτα ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ με την συμπεριφορα της να παραμεινει η παρανομη ερωμενη μου με εχει κάνει και εχω ξεφτιλισει κάθε εννοια ηθικης που ειχα σχετικα με το να ειμαι πιστος κ.τ.λ κ.τ.λ!!!


Πιστευω οτι στα κωλομπαρα δεν υπαρχει μονο ο κινδυνος να ΜΗΝ γαμησεις. Αλλα και ο κινδυνος πραγματικα να βρεθεις να καψουρευτεις και να εισαι με μια γυναικα που ειναι σε εντελως διαφορετικο επιπεδο απο εσενα τόσο απο πλευρας εμφανισης, συμπεριφορας, κουλτουρας, πιστευω!!! Τι να πω. αν δεν εχετε συναισθηματικα περασει τα τρελα και ΔΕΝ ειστε ετοιμοι να ταλαιπωρηθητε, τα κωλομπαρα ΔΕΝ ειναι και οτι καλυτερο.

Ετσι και αλλιως οικονομικα μπορουν να φερουν ακομα και καποιον με μεγαλη οικονομικη ανεση στα γονατα του.

Ζητω τα κωλομπαρα!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom