Νέα

Εγχειρισμένες τρασέξουαλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmakro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Aυτό με τα πολλά 69άρια όντως δεν ισχύει.
Έχω κάποιο "προσωπικό" που η ίδια δεν θέλει να δίνεται.
Και που το έδωσα προ ημερών σε κάποιον από εδώ μέσα και της τηλεφώνησε, δεν έβγαλε τίποτα μην σου πω πως τά 'κουσε κι όλας.

Καλά που δεν τά 'κουσα κι εγώ! Η ψηλή όταν αγριεύει, αγριεύει πολύ! :grin: 

Αλλά μπορείς να της στείλεις π.μ. στο νικ evaki_79. Ξέρω πως μπαίνει συχνά στο σάιτ.
Αν δεν σου απαντήσει μάλλον δεν θα θέλει...

γιατρε μου ποσο ψηλη ειναι αυτη ειπαμε?????
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.756
Πόντοι
1.206
γιατρε μου ποσο ψηλη ειναι αυτη ειπαμε?????

1.80+. Νομίζω πιο ψηλή κι από τη Βίκυ.
Εμένα πάντως όταν με συνόδευε έξω φορούσε φλατ πατούμενο, διότι δεν είμαι τόσο με τίποτα! :grin:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
2 αρακι ηταν ο τυπος και ειχε ενα μετρο και τις μετραγε πριν τις :fuck2: Κατω απο 1,80 δε επαιρνε με τιποτα  :grin:

εκεινο το χλεμπα με το μουστακι και την φαλακρα λες. μπα 2 δεν ητανε μα τιποτα. του ριχνω 15 ποντους στο φτερο  :s&m_2:
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Καλησπέρα συναγωνιστές!!!Ξέρεις κάποιος κάτι καινούριο που να αξίζει;
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Ρε παιδιά η Άντζελα απο 104 είναι εγχειρισμένη???
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Ρε τύπε μπορεί να είμαι οπισθοδρωμικός δεν ξέρω (έτσι δλδ μου λένε) αλλά μόνο και μόνο στην ιδέα ότι ήταν άντρας πριν  .. . .   :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Άμα το χει η τύπισσα και ήταν καλός και ο πλαστικός,δε φαίνεται με τίποτα...Ίσως κάτι καταλάβεις όταν μπεις,αλλά και πάλι πρέπει να έχεις έμπειρο πούτσο...
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Ρε τύπε μπορεί να είμαι οπισθοδρωμικός δεν ξέρω (έτσι δλδ μου λένε) αλλά μόνο και μόνο στην ιδέα ότι ήταν άντρας πριν  .. . .   :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
φιλε θα σου πω τη γνωμη μου μπορει να ειναι υποκειμενικη αλλα το χω συζητησει και με αλλους που πανε με εγχειρισμενες γενικα.εγω ειδικα τα χρονια που μου εξωτερικο πηγαινα αρκετα συχνα με τετοιες γυναικες (εδω τωρα που εχω γυρισει λογω καποιων υποχρεωσεων δεν ειναι τοσο εφικτο)πιστεψε κανουν αυτες οι γυναικες πολυ καλυτερο σεξ!!καταρχην ειναι οι πιο πολλες σεξομβοβες και δευτερον με αυτες ερχεσαι σε αλλεπαλληλους οργασμους.ασε που ειναι καταπληκτικα ατομα για παρεα και για σοβαρη κουβεντα επειδη κατεχουν και τις 2 κατεμε ψυχολογιες των φυλων.εν τελει πιστευω οτι ξερουν να χαριζουν αληθινη ηδονη.αποψη μου αυτη ειναι...
 

morpheus1000

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
227
Πόντοι
286
Μονο που εχουν επιλεξει να κανουν εγχειρηση αλλαγης φυλλου απο αντρα σε γυναικα,δειχνει ποσο προσγειωμενα ατομα ειναι οσον αφορα η σεχουαλικη τους προτιμηση!!!!!
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Αγαπητέ DIMFUST, Δεν έχω αντίρρηση σε αυτά που γράφεις αλλά ο μεγάλος Αλέξης Καρρελ έγραφε σε κάποιο βιβλίο του ότι ο άντρας καί η γυναίκα καί στο παραμικρό κυτταρό τους φερουν την σφραγίδα ότι είναι άντρας 100%  καί γυναίκα 100%.SERAPIS
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom