Νέα

Εγχειρισμένες τρασέξουαλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmakro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
Απλά καταπληκτική, ίσως το νο1 αυτή την εποχή για όσους ψάχνουν γυναίκες που κάποτε  υπήρξαν κάτι άλλο, αλλά αυτό ούτε που το υποψιάζεσαι πια......
:thumbsup: :thumbsup:

Έτσι!
Την θεωρώ πλέον (μετά την αποχώρηση της φίλης της από το προσκήνιο) σαν την μοναδική απάντηση στο "Ξέρετε κάποια κάτω από 25, πολύ όμορφη (μην κάνω συγκρίσεις με κάποιες άλλες που θεωρούνται ωραίες, γιατί πάλι κακός θα γίνω!), με πολύ καλό και φουλ σέρβις, class, και άνεση χρόνου, που να μην ζητάει περισσότερα από 100;"

Δεν συνιστάται μόνον σε όσους τους αρέσουν οι γυναίκες εξ αλλαγής φίλου, αλλά σε όσους τους αρέσουν οι γυναίκες γενικά, με την απλή προϋπόθεση να μην τους ενοχλεί η ιδέα του "παρελθόντος"...
 

deflight

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
310
Like
475
Πόντοι
21
Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι μόνο για παθητική χωρίς να είναι εγχειρισμένη, να μην είναι ξεπέτα και να δουλεύει πρωινές-μεσημεριανές ώρες. Μπορείτε να μου προτείνετε; Θενκς.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι μόνο για παθητική χωρίς να είναι εγχειρισμένη, να μην είναι ξεπέτα και να δουλεύει πρωινές-μεσημεριανές ώρες. Μπορείτε να μου προτείνετε; Θενκς.

Ναι αλλά σε λάθος θρεντ ρωτάς. Το "Με προσόντα" έχει 960 σελίδες! Βάλτο εκεί να σου απαντήσουν οι ειδήμονες.
Έστω στο "Τρ.-Γενική συζήτηση"
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Μήπως ξέρετε αν τα κορίτσια κάνουν και ντούετα;Και πόσο πάει;
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Για μια Μυρτώ ξέρουμε τίποτα; :fuck2:
Απλά καταπληκτική, ίσως το νο1 αυτή την εποχή για όσους ψάχνουν γυναίκες που κάποτε  υπήρξαν κάτι άλλο, αλλά αυτό ούτε που το υποψιάζεσαι πια......

:think: Για αυτή την www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9C%CF%85%CF%81%CF%84%CF%8E/listingid:445/]Μυρτώ [/url] λέτε, η οποία μετά έκανε rename στο www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%96%CF%89%CE%AE/listingid:445/]Ζωή[/url];
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Άμα η γκόμενα το έχει,ας είναι και εγχειρισμένη!!Τουλάχιστον αυτή που δοκίμασα εγώ..
 

Tony75gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
χρονια πολλα σε ολους,

  θα με ενδιεφερε να μαθω περισσοτερο για τις εγχειριεμενς τρανς και για ποιο λογο ειναι τοσο ποθητες και δημοφιλεις? ο λογος που ρωταω ειναι πως στο δικο μου μυαλο, συνδεω τη λεξη τρανς με εργαλειο. το εργαλειο ειναι αυτο που τις κανει ξεχωριστες και ενδιαφερουσες. εχεις μια θεογκομενα, με πουτσο. ειναι σαν ενα τριτο φυλο που γεννησε η επιστημη, και αυτο ειναι που τις κανει ιδιαιτερα σαγηνευτικες(και αυτο δεν ειναι δικο μου πορισμα, ειναι η εμπεριστατωμενη γνωμη της ειδημων τρανσ Nina Arsenault στο βιντεο
. οταν μιλαμε για εγχειρισμενς, που σχεδον δεν τις ξεχωριζεις απο τις εκ γενετης γυναικες, ποιο ειναι το θελγητρο? δε λεω, εχω δει εγχειρισμενες που ειναι οντως κουκλαρες, αλλα γιατι να τις προτιμησω απο μια που γεννηθηκε με μουνι? ειναι καλυτερες στο κρεβατι? θα με ενδιεφεραν οι γνωμες, εμπειριες σας...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.090
Πόντοι
606
δεν ξερω εσεις τη  λετε αλλα εγω διαπιστωνω οτι τρανς με εργαλιο που ειχα γνωρισει κ την ξανασηναντησα μετα απο χρονια ενχρησμενη  ειχαι γλυκανει κατα πολυ......οσο το γιατι διαλεγουμε  αυτο το δρομο πιστευω οτι ολοι καταλαβενουν οτι μια τρανς ειναι γενημενη αντρας ξερει τα σημεια αμα θελει μπωρει να σε κανει να νιωσεις πραγματηκα την καυλα στο αποκορηφομα κατι ομως που οντος το εχουν πολες γηναικες οχι ολες.....τι λες  και εσυ ξα...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_2:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
δεν ξερω εσεις τη  λετε αλλα εγω διαπιστωνω οτι τρανς με εργαλιο που ειχα γνωρισει κ την ξανασηναντησα μετα απο χρονια ενχρησμενη  ειχαι γλυκανει κατα πολυ......οσο το γιατι διαλεγουμε  αυτο το δρομο πιστευω οτι ολοι καταλαβενουν οτι μια τρανς ειναι γενημενη αντρας ξερει τα σημεια αμα θελει μπωρει να σε κανει να νιωσεις πραγματηκα την καυλα στο αποκορηφομα κατι ομως που οντος το εχουν πολες γηναικες οχι ολες.....τι λες  και εσυ ξα...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_2:

ειναι να τοχεις ξα. αν δεν τοχεις  το θηλυκο μεσα σου οτι και να κανεις.........
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Πάντως κορυφαία εμφανησιακά είναι η Σάντυ με το ασημί POLO.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom