Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Η τσατσα απο Μ Αλεξανδρου 28 το υπογειο,που σπονσοναρει την Αντριαννα,η τσατσα με το καρε μαλλι,τραβηγμα στο προσωπο,πλαστικα χειλη,ισως και λιγη σιλικονη στο στηθος,αυτη η τσατσα λετε να αρπαζει κανα τυχερο? ή δεν την αφηνει η Αντριαννα???

Πως θα γινει να την σπασουμε στη μεση την συγκεκριμενη?ΠΩΣ???
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.587
Πόντοι
5.015
Καλησπερα. Στο μπουρδελο στην Ιασωνος 44 εφαγα τρελο πεσιμο απο μια ξανθια τσα2 50φευγα. Μου χε βαλει τις βυζαρες στη μουρη και με πιεζε να περασω με την κοπελα (και φανταρος στο Αμιντεο κλεισμενος 1 χρονο μ αυτο δεν πηγαινα). Πηγα να της προτεινω αλλα πλακωσανε κατι ταλιμπανοφατσες και την εκανα.

Σπεύδω!!! Απόγευμα την πέτυχες;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Σπεύδω!!! Απόγευμα την πέτυχες;
οχι. πρωι την πετυχα.
Προσέχετε,
Μην μπερδεύεσται, μήπως η συγκεκριμένη τσατσά είναι η Νελι που ήταν κ Φυλής, αυτη δεν γαμιεται, αλλά προσπαθεί να σε εγκλωβισει για να περάσεις με την κοπελιά.
Έχω παίξει με αυτή για να διαφυγω ελληνορομαικη πάλη πολακης.
 

Skipper!

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
80
Σκηνικό πρόσφατο γύρω στον Φλεβάρη Μάρτη 2019... Βέργας 3 στο ισόγειο δεξιά έπαιζε ένα skinny milf με πλούσιο σγουρό μαλλί ονόματι Χριστίνα αν θυμάμαι καλά... όταν το είδα το πήρα αμέσως.. Πολύ καλό γαμήσι αλλά το στόμα μύριζε πολύ τσιγάρο (αν και καπνιστής εγώ) και αλκοόλ... Μετά από λίγο καιρό σε τσάρκα την πετυχαίνω υπηρεσία αυτή την φορά στην Ρεμούνδου 21 στο επάνω... Μου δείχνει την πραμάτεια της αλλά δεν γούσταρα και πάω να την κάνω... με ρωτάει γιατί φεύγω της λέω δεν ψήνομαι και μου πετάει... ψήνεσαι να γαμήσεις εμένα.. (σημειωτέων ήταν ψιλομεθυσμένη). Βαριόμουνα να βγω στην γύρα και σε συνδυασμό με την πρώτη καλή εμπειρία που είχα μαζί της λέω δεν γαμιέται είναι και ψιλογκόλ καλά θα περάσουμε. Της δίνω μπλέ οβολό μου λέει μπαίνω για ντουζάκι και έρχομαι...μπαίνει δωμάτιο μου φέρνει και ένα ποτό και σε εμένα μείναμε τρία τέταρτα της έριξα δύο τεμάχια με έλιωσε στο γαμήσι μου έδωσε και κώλο... Ας όψεται ότι την είχε ακούσει κάργα από τα ξίδια και είχαν φύγει οι αναστολές της. Φεύγοντας της λέω θα σου δώσω ένα ακόμα 20αρικο να πιεις και ένα ποτό για μένα.. και μου λέει εσύ κερνάς ποτό εγώ αν έρθεις αύριο θα σε κεράσω πίπα και κώλο... Έμπλεξα με δουλειά την επόμενη και δεν πήγα... ξαναπέρασα δύο τρεις φορές ακόμα αλλά δεν την πέτυχα... Μάλλον επένδυσε το 20άρικό μου σε κανένα τυχερό παιχνίδι έβγαλε πολλά φράγκα και γύρισε στο σλάβικο χωριό της.  
Έχω να το λέω έχω γαμήσι και τσατσά και πουτάνα...!!! Απλά την ίδια!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Σκηνικό πρόσφατο γύρω στον Φλεβάρη Μάρτη 2019... Βέργας 3 στο ισόγειο δεξιά έπαιζε ένα skinny milf με πλούσιο σγουρό μαλλί ονόματι Χριστίνα αν θυμάμαι καλά... όταν το είδα το πήρα αμέσως.. Πολύ καλό γαμήσι αλλά το στόμα μύριζε πολύ τσιγάρο (αν και καπνιστής εγώ) και αλκοόλ... Μετά από λίγο καιρό σε τσάρκα την πετυχαίνω υπηρεσία αυτή την φορά στην Ρεμούνδου 21 στο επάνω... Μου δείχνει την πραμάτεια της αλλά δεν γούσταρα και πάω να την κάνω... με ρωτάει γιατί φεύγω της λέω δεν ψήνομαι και μου πετάει... ψήνεσαι να γαμήσεις εμένα.. (σημειωτέων ήταν ψιλομεθυσμένη). Βαριόμουνα να βγω στην γύρα και σε συνδυασμό με την πρώτη καλή εμπειρία που είχα μαζί της λέω δεν γαμιέται είναι και ψιλογκόλ καλά θα περάσουμε. Της δίνω μπλέ οβολό μου λέει μπαίνω για ντουζάκι και έρχομαι...μπαίνει δωμάτιο μου φέρνει και ένα ποτό και σε εμένα μείναμε τρία τέταρτα της έριξα δύο τεμάχια με έλιωσε στο γαμήσι μου έδωσε και κώλο... Ας όψεται ότι την είχε ακούσει κάργα από τα ξίδια και είχαν φύγει οι αναστολές της. Φεύγοντας της λέω θα σου δώσω ένα ακόμα 20αρικο να πιεις και ένα ποτό για μένα.. και μου λέει εσύ κερνάς ποτό εγώ αν έρθεις αύριο θα σε κεράσω πίπα και κώλο... Έμπλεξα με δουλειά την επόμενη και δεν πήγα... ξαναπέρασα δύο τρεις φορές ακόμα αλλά δεν την πέτυχα... Μάλλον επένδυσε το 20άρικό μου σε κανένα τυχερό παιχνίδι έβγαλε πολλά φράγκα και γύρισε στο σλάβικο χωριό της.  
Έχω να το λέω έχω γαμήσι και τσατσά και πουτάνα...!!! Απλά την ίδια!!


:heavymetalbig:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Παρόμοιο σκηνικό μου εχει τύχει Κ εμένα στο ίδιο μαγαζι ρεμουνδου 21 όροφος.Ηταν η σασα πιο παλιά Αλεξάνδρα απο ιουλιανου 71 που τώρα  εχει κλείσει κ ρεμουνδου  .
Λίγο πριν εξαφανιστεί έκανε την Τσατσα σαν παλιός πελάτης της της λεω θέλω εςενα κ οχι τις δυο κοπελιες που μου έδειξε.
Έπεσε καλο γαμησι ,αλλα δεν ξερω αν ισχύει στο οτι αν εχω παει με Τσατσα επειδή παλια ήταν εκδιδομενη κ δεν ασκούσε μονο τον ρόλο της τσατσας οπως τόσες κ τόσες.
 
Εγγρ.
7 Νοε 2018
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
298
Πόντοι
20
Πριν κανα 5αρι χρονια στο κροκεων,ηταν μια κοντούλα ξανθια μιλαφαρα μαλλον  Ρωσίδα τσατσα με φτιαχτό βυζι τούμπανο. Πήγαινα για την Ζακλυν τότε και είπα την επόμενη θα προσπαθήσω να την γαμησω. Δεν την ξαναείδα απο τότε σε κανένα μαγαζί...
 

pussymaniac

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
448
Πόντοι
21
Φώκαιας 27 υπόγειο πρωινά έχει μια καλή μιλφαρα μελαχρινή με βυζαρες αν θυμάμαι καλα(το έχω σκεφτεί να της προτείνω να πάμε μέσα δωμάτιο)
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Σκηνικό πρόσφατο γύρω στον Φλεβάρη Μάρτη 2019... Βέργας 3 στο ισόγειο δεξιά έπαιζε ένα skinny milf με πλούσιο σγουρό μαλλί ονόματι Χριστίνα αν θυμάμαι καλά... όταν το είδα το πήρα αμέσως.. Πολύ καλό γαμήσι αλλά το στόμα μύριζε πολύ τσιγάρο (αν και καπνιστής εγώ) και αλκοόλ... Μετά από λίγο καιρό σε τσάρκα την πετυχαίνω υπηρεσία αυτή την φορά στην Ρεμούνδου 21 στο επάνω... Μου δείχνει την πραμάτεια της αλλά δεν γούσταρα και πάω να την κάνω... με ρωτάει γιατί φεύγω της λέω δεν ψήνομαι και μου πετάει... ψήνεσαι να γαμήσεις εμένα.. (σημειωτέων ήταν ψιλομεθυσμένη). Βαριόμουνα να βγω στην γύρα και σε συνδυασμό με την πρώτη καλή εμπειρία που είχα μαζί της λέω δεν γαμιέται είναι και ψιλογκόλ καλά θα περάσουμε. Της δίνω μπλέ οβολό μου λέει μπαίνω για ντουζάκι και έρχομαι...μπαίνει δωμάτιο μου φέρνει και ένα ποτό και σε εμένα μείναμε τρία τέταρτα της έριξα δύο τεμάχια με έλιωσε στο γαμήσι μου έδωσε και κώλο... Ας όψεται ότι την είχε ακούσει κάργα από τα ξίδια και είχαν φύγει οι αναστολές της. Φεύγοντας της λέω θα σου δώσω ένα ακόμα 20αρικο να πιεις και ένα ποτό για μένα.. και μου λέει εσύ κερνάς ποτό εγώ αν έρθεις αύριο θα σε κεράσω πίπα και κώλο... Έμπλεξα με δουλειά την επόμενη και δεν πήγα... ξαναπέρασα δύο τρεις φορές ακόμα αλλά δεν την πέτυχα... Μάλλον επένδυσε το 20άρικό μου σε κανένα τυχερό παιχνίδι έβγαλε πολλά φράγκα και γύρισε στο σλάβικο χωριό της. 
Έχω να το λέω έχω γαμήσι και τσατσά και πουτάνα...!!! Απλά την ίδια!!
Σωραιος ,αυτες ειναι εμπειριες να θυμασαι!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.587
Πόντοι
5.015
Προσέχετε,
Μην μπερδεύεσται, μήπως η συγκεκριμένη τσατσά είναι η Νελι που ήταν κ Φυλής, αυτη δεν γαμιεται, αλλά προσπαθεί να σε εγκλωβισει για να περάσεις με την κοπελιά.
Έχω παίξει με αυτή για να διαφυγω ελληνορωμαϊκη πάλη πολακης.

Πω πω μη μου πεις ότι πρόκειται γι' αυτήν τη σπασαρχίδω... Η οποία εν τω μεταξύ είναι και γαμήσιμη αλλά μ' εκνευρίζει πολύ αυτή η τακτική της
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.587
Πόντοι
5.015
Σκηνικό πρόσφατο γύρω στον Φλεβάρη Μάρτη 2019... Βέργας 3 στο ισόγειο δεξιά έπαιζε ένα skinny milf με πλούσιο σγουρό μαλλί ονόματι Χριστίνα αν θυμάμαι καλά... όταν το είδα το πήρα αμέσως.. Πολύ καλό γαμήσι αλλά το στόμα μύριζε πολύ τσιγάρο (αν και καπνιστής εγώ) και αλκοόλ... Μετά από λίγο καιρό σε τσάρκα την πετυχαίνω υπηρεσία αυτή την φορά στην Ρεμούνδου 21 στο επάνω... Μου δείχνει την πραμάτεια της αλλά δεν γούσταρα και πάω να την κάνω... με ρωτάει γιατί φεύγω της λέω δεν ψήνομαι και μου πετάει... ψήνεσαι να γαμήσεις εμένα.. (σημειωτέων ήταν ψιλομεθυσμένη). Βαριόμουνα να βγω στην γύρα και σε συνδυασμό με την πρώτη καλή εμπειρία που είχα μαζί της λέω δεν γαμιέται είναι και ψιλογκόλ καλά θα περάσουμε. Της δίνω μπλέ οβολό μου λέει μπαίνω για ντουζάκι και έρχομαι...μπαίνει δωμάτιο μου φέρνει και ένα ποτό και σε εμένα μείναμε τρία τέταρτα της έριξα δύο τεμάχια με έλιωσε στο γαμήσι μου έδωσε και κώλο... Ας όψεται ότι την είχε ακούσει κάργα από τα ξίδια και είχαν φύγει οι αναστολές της. Φεύγοντας της λέω θα σου δώσω ένα ακόμα 20αρικο να πιεις και ένα ποτό για μένα.. και μου λέει εσύ κερνάς ποτό εγώ αν έρθεις αύριο θα σε κεράσω πίπα και κώλο... Έμπλεξα με δουλειά την επόμενη και δεν πήγα... ξαναπέρασα δύο τρεις φορές ακόμα αλλά δεν την πέτυχα... Μάλλον επένδυσε το 20άρικό μου σε κανένα τυχερό παιχνίδι έβγαλε πολλά φράγκα και γύρισε στο σλάβικο χωριό της.  
Έχω να το λέω έχω γαμήσι και τσατσά και πουτάνα...!!! Απλά την ίδια!!

Καλά κόψε κάτι, τρία τέταρτα αποκλείεται να μείνατε στο δωμάτιο γιατί στο μεταξύ σίγουρα θα έφταναν πελάτες στο σπιτάκι
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.587
Πόντοι
5.015
Φώκαιας 27 υπόγειο πρωινά έχει μια καλή μιλφαρα μελαχρινή με βυζαρες αν θυμάμαι καλα(το έχω σκεφτεί να της προτείνω να πάμε μέσα δωμάτιο)

Θα μας αναγκάσετε πάλι μερικοί - μερικοί να κάνουμε ολιγόωρη κοπάνα απ' τη δουλειά αύριο για να τσεκάρουμε το "προϊόν" :P
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Ενημερωτικα εχθεs το βραδυ 21.00 Ιωαννινων 3 επανω ,ενημερωθηκα απο την υπηρεσια ,οτι περναει και αυτη μεσα,αλλα απο εμφανιση δεν......Λοιπον 3 τεμαχια μου αρεσουν Μεταξουργειο,Κωλονου 48 καινουργιο πρωινη βαρδυα,ωραια σεξυ μιλφαρα αδυνατη με κοντο μαλλι,Ιασωνοs 2β απογευμα ωραια ξανθια μιλφαρα με κοντο μαλλι ,με ωραιο μεγαλο 3αρι βυζι και τριτη Ιασωνοs 44 απογευμα πρωτο η θεοτρελη λιγο σπαστικη ξανθια παντα στην πενα ,με ωραιο 3αρι στηθοs,σε ερωτηση χθεσινη μου ειπε, δεν περναει μεσα.Ολεs με ωραια προσωπακια .....
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Αυτό που γουστάρουμε οι περισσότεροι για φάση με τσατσά είναι η ψευδαίσθηση
ότι την ψήσαμε, το αναπάντεχο κτλ... αν κάποια τσατσά το έκανε συστηματικά θα ήταν απλά
και αυτή πουτάνα και έτσι δε θα είχε ιδιαίτερη  αίσθηση να πας μαζί της!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Φυλής 66 (Α, Β, Γ, Δ φτου και βγαίνω) μεταμεσονύχτια, μια σοκολατένια με πεταχτό κωλαράκι μου παρουσίασε την τσατσάααχχχ ανάποδα ρε γαμώ...
Λοιπόν μύστες, καιρό είχα να πετύχω τόσο πιτσιλίσιμη υπηρεσία.
Ξανθιά, γύρω στα 50, με πλούσια τα ελέη, όπως τα βυζόκοψα μέσα απ'τα ρούχα. Και από πρόσωπο δε χάνει καθόλου, ενδεχομένως θα έλεγα.
Την κοίταγα σα χάνος κι αυτή χαμήλωνε τα μάτια η γλυκούλα, σου λέει σε λιγούρη έπεσα...
Δυστυχώς περίμενε κι άλλος ένας μπούας, οπότε δεν προέβην σε τσατσοκαμάκι.
Όχι ότι θα έκανα, αλλά πρέπει να βρούμε μια δικαιολογία...
URL]]
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Είμαι ο γνωστός ΤΑΚΜΑΝ (Δεν το έχω με τους κωδικούς).
Από 19 Ιανουαρίου έως 2 Φεβρουαρίου ήμουν Αθήνα για διακοπές και είχα πολλές εμπειριες με άλφα καπέλο (γυναίκα ηλικιας 65+ ετών με φουστα και τρικ-τρικ) και με Ιταλο-κογκολεζες (γυναίκα ηλικίας 50-64 ετών με φουστα και τρικ-τρικ).

1) Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 2020.
Σε ένα μπουρδελο της φυλής ήταν μια υπηρεσία, η οποία έβγαζε την αυρα της συνταξιούχου καθαρίστριας από την Τυφλιδα. Φορούσε μαύρη φουστα, χρυσά ριγκακια, ηλικίας 60-64.
Της έδωσα 60 ευρώ και μπήκε στο δωμάτιο για πεπονοτρυπητη. Αξίζει να σημειωθεί ότι κατά τη διαρκεια του σπορ αισθανομουν τόσο εκστασιασμενος που τραγουδούσα το "attention" και το "perfect". Φυσικά στο χαρτί κουζίνας που βρισκόταν πάνω από το πουτανοσεντονο έχυσα μέσα σε 30 δευτερόλεπτα.
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Είμαι ο γνωστός ΤΑΚΜΑΝ (δεν το έχω με τα passwords).
Από 19 Ιανουαρίου έως 2 Φεβρουαρίου ήμουν Αθήνα για διακοπές και είχα πολλές εμπειριες με άλφα καπέλο (γυναίκα ηλικιας 65+ ετών με φουστα και τρικ-τρικ) και με Ιταλο-κογκολεζες (γυναίκα ηλικίας 50-64 ετών με φουστα και τρικ-τρικ).

1) Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 2020.
Σε ένα μπουρδελο της φυλής ήταν μια υπηρεσία, η οποία έβγαζε την αυρα της συνταξιούχου καθαρίστριας από την Τυφλιδα. Φορούσε μαύρη φουστα, χρυσά ριγκακια, ηλικίας 60-64.
Της έδωσα 60 ευρώ και μπήκε στο δωμάτιο για πεπονοτρυπητη. Αξίζει να σημειωθεί ότι κατά τη διαρκεια του σπορ αισθανομουν τόσο εκστασιασμενος που τραγουδούσα το "attention" και το "perfect". Φυσικά στο χαρτί κουζίνας που βρισκόταν πάνω από το πουτανοσεντονο έχυσα μέσα σε 30 δευτερόλεπτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom