Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Εγω στο αχαρνων 85 θυμαμαι μια ξανθια με γυαλια ζουμερη :erection:
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Like
252
Πόντοι
21
Τελικα εχουμε κανα τσατσονι φυλης-λιοσιων και περιξ που να γουσταρει καυλια και να εισερχεται στο δωματιο? :rockon: :rockon: :rockon:
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Πώς τη λεγανε ρε τυποι μια μιλφοτσατσα στη Φυλής που ολοι θελαμε να τη γαμησουμε? Τελευταία φορά ηταν με την Αννα / Ιλονα αν θυμάμαι καλά (χρόνια πριν).

Τη γαμησε τελικά κανείς αυτήν?
Κα Ευα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.706
Κριτικές
30
Like
7.237
Πόντοι
3.886
Φίλος μου παλια έδωσε πίπα σε τσατσά στο με Αλέξανδρου πάνω από το ψιλικατζίδικο
 

HornyGuy4

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ντροπη και αισχος να πηδάτε τσατσαδες ρε σαβουρογάμηδες  :S :s&m_1:
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
παλια (80΄ς 90ς) εχω πεσει σε φαση, μεσημερακι αδεια η αθηνα κι εγω για τσαρκα. Κατω στην αχχιλεως.Ανεβαινω την σκαλα και ανοιγωντας την πορτα πεφτω στη φαση που η τσατσα χαμουρευε πελατη και τον εψηνε για να μπουν μεσα. γυρναω να φυγω, μου φωναζει να περιμενω ενα λεπτο. Τον παιρνει απο το χερι και τον σπρωχνει σε ενα δωματιο. Ερχεται κοντα και μου πεταει το παραμυθι οτι η κοπελα ειναι αυτη και μια αλλη στο δωματιο. Εγω ξερωντας οτι λεει μαλακιες για να τσιμπησει πελατη ή να γαμηθει. Της λεω θα γυρισω. Μπλοκο στην πορτα και που θα πας κι ελα να φχαριστηθεις γαμησι και τα κλασικα. Με τα χιλια ζορια εφυγα. Μετα απο καμμια ωριτσα επεστρεψα ειδα την γκομενα που εψαχνα και περασα. Στη φαση της εισοδου της τυπισας ηρθε και η τσα που μεγνωρισε κι αρχισε τις μαλακιες και καλα γιατι δεν περασα πριν. Μην τα πολυλογω η αλλη την εδιωξε αλλα την πηρα χαμπαρι στην διαρκεια οτι επαιρνε ματι. Αρα λεω οτι μαλλον ηθελε να γαμηθει γι αυτο ψαρευε πελατονια. Συμβαινουν καμμια φορα. παντως γενικα παλιοτερα επαιζε αυτο το σκηνικο πιο ευκολα και συχνοτερα. 
 

xalyvdogata

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
225
Like
103
Πόντοι
1
παω σε ένα στουντιο και βλεπω μια τσατσα 55 ετων μου αρεσε περισσοτερο από την εκδηδωμενη κοπελα,καθως παω να φυγω της λεω να σας κανω μια ερωτηση εσεις κανετε σεξ όχι αγαπη μου μου λεει εγω δεν κανω και μου προτεινε μια άλλη τσατσα ότι εκανε,την πιεσα λιγο παραπανω αλλα ηταν ανενδοτη τελος παντων φευγω να δω την άλλη τσατσα που μου ειπε αλλα δεν μου αρεσε και ξαναγυρισα στην ιδια,της λεω ξαναηρθα μου λεει παλι για μενα ηρθες ναι της λεω να σας δωσω κανονικα λεφτα χωρις σεξ μονο προκαταρκτικα,εκει ψηνεται αυτή και μου λεει ελα μεσα στο δωματιο μπαινω στο δωματιο και διαπραγματευόμασταν τι θα καναμε αφου συμφωνήσαμε ερχεται αρχισαμε το μπαλαμουτι και αρχιζε να αναβει ενώ η συμφωνια ηταν όχι σεξ βαζει καποτα και τον χωνει μεσα και αρχιζε μια λυσασμενη ιππασια όλα τα λεφτα τρελα η 55αρα αφου λυσαξε και με εγλειφε παντου.απο τις καλυτερες εμπειριες

Πατρα εγινε αυτο φιλε;
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Like
252
Πόντοι
21
Μαγκες εχουμε καμια τσατσα που να προχωραει στα ενδοτερα,γιατι νομιζω υπαρχη ξεραιλα απο τσατσαδες  :headbaning1: :headbaning1:
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Like
252
Πόντοι
21
Λοιπον breaking news εντοπιστηκε και εγαμηθηκε τσατσα  :headbaning2: :headbaning2:.Μετα απο ψαξιμο και αρκετο ποδαροδρομο δεν πιστευα την τυχη μου... Λοιπον οποιος ξερει τσατσα που να γαμιεται μου στελνει πριβε και ανταλλασουμε πληροφοριες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.587
Πόντοι
5.015
Λοιπον breaking news εντοπιστηκε και εγαμηθηκε τσατσα  :headbaning2: :headbaning2:.Μετα απο ψαξιμο και αρκετο ποδαροδρομο δεν πιστευα την τυχη μου... Λοιπον οποιος ξερει τσατσα που να γαμιεται μου στελνει πριβε και ανταλλασουμε πληροφοριες.

Τώρα τί είναι αυτό; Αντί να μας πεις να επικοινωνήσουμε μαζί σου όσοι ενδιαφερόμαστε βάζεις όρο; Και πόσοι νομίζεις απ' όσους συμμετέχουμε σ' αυτό το thread ότι γνωρίζουμε κάποια τσατσά που να γαμιέται; Ή μήπως έχεις την εντύπωση ότι γνωρίζουμε και δεν το λέμε και γι' αυτό θέτεις εκβιαστικό όρο για να μας ενημερώσεις, κάτι που θα έπρεπε να θεωρείται αυτονόητο να κάνεις γιατί απλά αυτός είναι ο προορισμός του site;
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
Καλησπερα. Στο μπουρδελο στην Ιασωνος 44 εφαγα τρελο πεσιμο απο μια ξανθια τσα2 50φευγα. Μου χε βαλει τις βυζαρες στη μουρη και με πιεζε να περασω με την κοπελα (και φανταρος στο Αμιντεο κλεισμενος 1 χρονο μ αυτο δεν πηγαινα). Πηγα να της προτεινω αλλα πλακωσανε κατι ταλιμπανοφατσες και την εκανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom