Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 725K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη το βραδυ
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
285
Like
336
Πόντοι
21
Εκεί έχει ένα καφέ στην γωνία αγ.μελετιου κ Αχαρνών... περνάω 2-3 φορές την βδομάδα από εκεί είτε πρωί είτε πιο μεσημέρι αλλά δεν έχω δει γυφτοπουλες... εγώ είμαι πάντα στο φανάρι της αγιου Μελετίου για να κάνω δεξιά Αχαρνών....
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.569
Like
2.881
Πόντοι
506
Παιδια τι λεει, καμια νεα γυφτοπουλα που να θελει να βγαλει το κατιτις ειδαμε ;

1685372999653.jpeg
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Παιδια τι λεει, καμια νεα γυφτοπουλα που να θελει να βγαλει το κατιτις ειδαμε ;

1685372999653.jpeg
Τίποτα φίλε μου δυστυχώς και γω έχω καιρό να δω κανα καλό γυφτάκι που να ψάχνεται για χαρτζιλίκι … προχθές πέτυχα γύφτισσα σύνορα γαλατσι με Κυψέλη αλλά δεν έκανα κίνηση γιατί έσερνε δυο μικρά μαζί της και δε ψηνόμουν να της κάνω τη πρόταση ..πάντως έπαιζε το μάτι της και ήταν κα(Υ)λο κομμάτι !
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Προς ενημέρωση των πάσης ενδιαφερομένων: πριν δυο εβδομάδες κατέβηκα για δουλειά κατά τις 2 το μεσημέρι κοντά στη Λιοσίων, είχα λίγο χρόνο και άδραξα την ευκαιρία κάνοντας μια γρήγορη τσάρκα για να βολιδοσκοπήσω τι παίζει, ανέβηκα στο Λιοσίων 79Α (το αριστερό αυτό με τις σκάλες) εκεί πέτυχα μια μελαψή κατά πάσα πιθανότητα γύφτισσα, δεν είχα όμως χρόνο και την έκανα, αν την έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής ας μας ενημερώσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Προς ενημέρωση των πάσης ενδιαφερομένων: πριν δυο εβδομάδες κατέβηκα για δουλειά κατά τις 2 το μεσημέρι κοντά στη Λιοσίων, είχα λίγο χρόνο και άδραξα την ευκαιρία κάνοντας μια γρήγορη τσάρκα για να βολιδοσκοπήσω τι παίζει, ανέβηκα στο Λιοσίων 79Α (το αριστερό αυτό με τις σκάλες) εκεί πέτυχα μια μελαψή κατά πάσα πιθανότητα γύφτισσα, δεν είχα όμως χρόνο και την έκανα, αν την έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής ας μας ενημερώσει.
Ωραια η ενημέρωση σου φιλε μου diablo αλλα οπως ολοι ξερουμε λιγο πολυ σε μπουρδελα παιζουν γυφτισσες απο Ρουμανια Βουλγαρια σπανια εχω πετυχει και Ελληνιδα γυφτισσα.
Εδω ομως απ οτι εχω καταλαβει οι πλειοψηφία των ενδιαφερομένων ενδιαφέρεται για γυφτισσα του δρόμου αλανιαρα τυπου ντατσουν ,καρπουζα, λαικη αγορα, τσιφτετελι κτλ !
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Ωραια η ενημέρωση σου φιλε μου diablo αλλα οπως ολοι ξερουμε λιγο πολυ σε μπουρδελα παιζουν γυφτισσες απο Ρουμανια Βουλγαρια σπανια εχω πετυχει και Ελληνιδα γυφτισσα.
Εδω ομως απ οτι εχω καταλαβει οι πλειοψηφία των ενδιαφερομένων ενδιαφέρεται για γυφτισσα του δρόμου αλανιαρα τυπου ντατσουν ,καρπουζα, λαικη αγορα, τσιφτετελι κτλ !
Ναι οκ η πλειοψηφία εδώ μέσα ίσως να ψάχνει αλανιάρα αλλά σίγουρα υπάρχουν κάποιοι που δεν θέλουν να πάρουν το ρίσκο του πεσίματος και θέλουν κάτι πιο ασφαλές όποτε πιστεύω ότι αυτό θα βοηθήσει, γνώμη μου είναι πάντως οτιδήποτε σχετικό πέσει στην αντίληψη του καθενός να το γράφουμε και ανάλογα τα γούστα του ο καθένας ας το αξιοποιήσει.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Επίσης σε περίπτωση που βάλεις τη γύφτισσα μες στ αμάξι δεν αφήνεις τίποτα σε κοινή θέα τσαντάκια διπλώματα κάρτες κλειδια χρήματα
Μια φορά που είχα βάλει μέσα μια μου σκαναρε όλο το αμάξι τσέκαρε ντουλαπάκια θήκες στις πόρτες τα πάντα είδε ότι δεν είχα τίποτα ζήταγε λεφτά μπροστά για πιπα και καλά και την έδιωξα αφού μ έβρισε
Της έδειξα το 10ευρω και της λέω δικό σου όταν τελειώσεις τη δουλειά αφού της είχα δώσει 2€ για να μπει στ αμάξι
Τελικά μου φαγε το 2 ευρώ !!
Γυφτισσα για 2 ευρω .εχασε το 10ευρω
 

lester94

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
Θα πω κι εγω τον καημο μου ρε παιδια.. πριν απο χρονια, κοντα στο θεαγενειο (Θεσσαλονικη) ηταν μια τυπισσουλα μελαμψη που κρατουσε ενα ακορντεον και καθοταν σε κατι σκαλια.. περνουσα απο το σημειο εκεινο αρκετα συχνα και ηθελα πολυ να της μιλησω.. ντρεπομουν ομως.. τελικα μετα απο καιρο δεν την ξανα ειδα..
 

lester94

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
αλλη ιστορια, ημουν στα κτελ καποια μερα να αφησω μια φιλη και οπως βγαινω με ρωταει μια boho style τυπισα (πρεζακι φαινοταν) με πολυ ομορφα γαλαζια ματια αν εχω ψιλα.. την απεφυγα ευγενικα αλλα σχεδον αμεσως μετα το μετανιωσα που δεν την ρωτησα αν ηθελε κατι παραπανω απο ψιλα....
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Θα πω κι εγω τον καημο μου ρε παιδια.. πριν απο χρονια, κοντα στο θεαγενειο (Θεσσαλονικη) ηταν μια τυπισσουλα μελαμψη που κρατουσε ενα ακορντεον και καθοταν σε κατι σκαλια.. περνουσα απο το σημειο εκεινο αρκετα συχνα και ηθελα πολυ να της μιλησω.. ντρεπομουν ομως.. τελικα μετα απο καιρο δεν την ξανα ειδα..
ειναι απ τις φορες που μπορει να πεσουμε πανω σε κανα καλο γυφτακι , αλλα ισως το μέρος, ο χωρος, ο κοσμος τριγυρω μας κανει να νιωθουμε αβολα ή να ντρεπομαστε το οτι και καλα τη πεφτουμε στη γυφτισσα και μετα λεμε γιατι ρε γαμωτο δεν εκανα κινηση να μιλησω ή να χωθω για γνωριμια και οπου βγει.. Εχω δει στο παρελθον γυφτισσα μουναρα σε πανηγυρι αλλα ηταν μαζι της ολος ο καταυλισμος. Να τολμισω να κανω κινηση ? ποτεεε ..και αλλη φορα εχω δει κουκλα τσιγγανα μεσα σε ντατσουν με τον αντρα της..Παιδιά εννοείται πως σ αυτες τις περιπτωσεις δε μετανιωνω που δεν εκανα πεσιμο γιατι ακομα θα με ψάχνατε
Παντως για το κοριτσι με τ ακορντεον δεν την ξαναειδες γιατι μαλλον θα εκανε κινηση καποιος αλλος συναγωνιστής του forum μας !Δεν ήμουν εγω πάντως !:buck2:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
πλεον τις γυφτισες δεν τις καταλαβαινεις οτι ειναι γυφτισες τις μικρες λεω 16,18,20,ντυνονται σαν ελλεινιδες,απλα νομιζεις οτι κανουν σολαριουμ,κυκλοφορουν δυτικα κυριως περιστερι,αιγαλεω και παρα πολλες λιοσια,αλλα ειναι ρισκο να μιλησεις
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
πλεον τις γυφτισες δεν τις καταλαβαινεις οτι ειναι γυφτισες τις μικρες λεω 16,18,20,ντυνονται σαν ελλεινιδες,απλα νομιζεις οτι κανουν σολαριουμ,κυκλοφορουν δυτικα κυριως περιστερι,αιγαλεω και παρα πολλες λιοσια,αλλα ειναι ρισκο να μιλησεις
το καλο με τις γυφτισσες(οχι του τσαντηριου) που προανεφερες οτι δεν τις καταλαβεινεις τις μικρες αλλα και τις μεγαλυτερες 35αρες μπανικες χωρισμενες με 5 παιδια (μου εχει τυχει) ειναι οτι εχουν facebook και απο κει ψαρευεις πολυ και τους μιλας πιο ανετα χωρις να ειναι τοσο ρισκο και μπορει να σου κατσει κανα καλο τσιγγανακι ..ειδικα στην Αγια Βαρβαρα ντυνονται(με τα ρουχα της γειτονιας τους α ποιοτητα) βαφονται περιπιουνται τον εαυτο τους ειναι βεβαια μελαμψες μαυριδερες απο κει τις καταλαβαινεις και οτι μιλανε γυφτικα ή τα ελληνικα τους ειναι λιγο με γυφτικη προφορα
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
87
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
0
Επαιζε χθες ενα γυφτακι γυρω στα 18-20 αναμεσα στον Σκλαβενιτη και στο Lidl στη Κορινθο, οποιος περναγε κολλαγε...
Δεν ξερω κατι παραπανω και με τις συνθηκες που ημουν, ουτε να ξανα περασω δεν γινοτανε...

Πέρασα χθες μεσημέρι λόγω δουλειάς από Κόρινθο, οπότε έκανα μια παράκαμψη μπας και..
Δεν έπαιζε κάτι.

Άσχετο : Στο πάρκινγκ ήταν δυο γύφτισσες με τα 4-5 παιδάκια τους (έως 6-7 ετών) που τα 'χαν αμολήσει και ζητιάνευαν από τους πελάτες που έβγαιναν με καρότσι από το Lidl, οι πελάτες έτρεχαν να μπουν στ' αυτοκίνητο για να γλυτώσουν :grin:
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
587
Πόντοι
81
Είδα μια παρέα με 4 γυφτισες μικρές αλλά σίγουρα ενήλικες στο Νιάρχος. Τις ακολουθούσα διακριτικά και όταν ήμουν σίγουρος ότι δεν υπήρχαν άντες απόβτην φαμίλια ξεκίνησα την αποστολή. Πάνω στην πεζογέφυρα έγινε η πεσιματική ζητώντας πληροφορίες και καλά για το τραμ. Μου είπαν δεν ξέρουν και έφυγα. Πήγανε κάτω από την γέφυρα και έκανα οτι περασα τυχαια. Εκατσα σε ενα σημείο λιγο μακρυά τους και εκανα οτι έπαιζα με το κινητό.
Με πλησίασε η μια και μου ζήτησε τσιγάρο. Της έδωσα.
Μου ζήτησε μετά ενα ευρώ να πάρει κοκα κόλα και εβγαλα 20αρικο και της ειπα δεν εχω ψιλά αλλά αν θες πάμε να σου πάρω στο περίπτερο. Το έπιασε το νόημα και μου κόλλησε τα βυζιά της πανω μου και προσπαθούσε να μου το πάρει. Της ειπα πάμε πίσω εκεί και θα το κερδίσεις. Τι να κάνω... μου λέει. Της ειπα μια πιπα και το παίρνεις. Μου είπε το γνωστό να της το δώσω και να την περιμενω και εννοειται δεν μάσησα. Της είπα αν δεν θες εσύ στείλε μια απο τις φίλες σου. Πηγε και τους μιλαγε και με κοίταζαν και ήρθε μετά απο ώρα μια άλλη και μου είπε είναι παντρεμένη και δεν γίνονται αυτά και έλεγε μαλακίες να πάρει το 20αρικάκι τζάμπα. Με τα πολλά συμφωνήσαμε και έκανε μακακία μέσα σε κάτι φυτά.
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
896
Κριτικές
5
Like
4.921
Πόντοι
726
ειναι απ τις φορες που μπορει να πεσουμε πανω σε κανα καλο γυφτακι , αλλα ισως το μέρος, ο χωρος, ο κοσμος τριγυρω μας κανει να νιωθουμε αβολα ή να ντρεπομαστε το οτι και καλα τη πεφτουμε στη γυφτισσα και μετα λεμε γιατι ρε γαμωτο δεν εκανα κινηση να μιλησω ή να χωθω για γνωριμια και οπου βγει.. Εχω δει στο παρελθον γυφτισσα μουναρα σε πανηγυρι αλλα ηταν μαζι της ολος ο καταυλισμος. Να τολμισω να κανω κινηση ? ποτεεε ..και αλλη φορα εχω δει κουκλα τσιγγανα μεσα σε ντατσουν με τον αντρα της..Παιδιά εννοείται πως σ αυτες τις περιπτωσεις δε μετανιωνω που δεν εκανα πεσιμο γιατι ακομα θα με ψάχνατε
Παντως για το κοριτσι με τ ακορντεον δεν την ξαναειδες γιατι μαλλον θα εκανε κινηση καποιος αλλος συναγωνιστής του forum μας !Δεν ήμουν εγω πάντως !:buck2:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α στο αυτό με το μέρος και τις συγκυρίες. Τις προάλλες πέτυχα 2 πραγματικά πολύ όμορφες και περιποιημένες γυφτισσες μαζί με την μάνα τους να ζητιανευουν καθιστές στο ύψος του μετρό του Μεγάρου. Τους έδωσα κάτι ψιλά, περίμενα λίγο πιο κάτω σε μια στάση λεωφορείου έχοντας οπτική επαφή, αλλά εμφανίστηκε ένας άλλος γυφτοαστεγος που ζητιανευε λίγο πιο πάνω και κανανε κάποιο μοίρασμα σε χρήματα και κατσικωθηκε εκεί. Οπότε κάπως έτσι έχασα την ευκαιρία. Πάντως εάν ξαναπερνουσα απο εκει θα έκοβα πάλι κίνηση, γιατί πραγματικά ήταν πολύ εμφανίσιμες.
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
896
Κριτικές
5
Like
4.921
Πόντοι
726
Είδα μια παρέα με 4 γυφτισες μικρές αλλά σίγουρα ενήλικες στο Νιάρχος. Τις ακολουθούσα διακριτικά και όταν ήμουν σίγουρος ότι δεν υπήρχαν άντες απόβτην φαμίλια ξεκίνησα την αποστολή. Πάνω στην πεζογέφυρα έγινε η πεσιματική ζητώντας πληροφορίες και καλά για το τραμ. Μου είπαν δεν ξέρουν και έφυγα. Πήγανε κάτω από την γέφυρα και έκανα οτι περασα τυχαια. Εκατσα σε ενα σημείο λιγο μακρυά τους και εκανα οτι έπαιζα με το κινητό.
Με πλησίασε η μια και μου ζήτησε τσιγάρο. Της έδωσα.
Μου ζήτησε μετά ενα ευρώ να πάρει κοκα κόλα και εβγαλα 20αρικο και της ειπα δεν εχω ψιλά αλλά αν θες πάμε να σου πάρω στο περίπτερο. Το έπιασε το νόημα και μου κόλλησε τα βυζιά της πανω μου και προσπαθούσε να μου το πάρει. Της ειπα πάμε πίσω εκεί και θα το κερδίσεις. Τι να κάνω... μου λέει. Της ειπα μια πιπα και το παίρνεις. Μου είπε το γνωστό να της το δώσω και να την περιμενω και εννοειται δεν μάσησα. Της είπα αν δεν θες εσύ στείλε μια απο τις φίλες σου. Πηγε και τους μιλαγε και με κοίταζαν και ήρθε μετά απο ώρα μια άλλη και μου είπε είναι παντρεμένη και δεν γίνονται αυτά και έλεγε μαλακίες να πάρει το 20αρικάκι τζάμπα. Με τα πολλά συμφωνήσαμε και έκανε μακακία μέσα σε κάτι φυτά.
Ωραίος. Ποιος να ξέρει, να συχνάζουν εκεί αυτές;
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
181
Like
584
Πόντοι
81
Ωραίος. Ποιος να ξέρει, να συχνάζουν εκεί αυτές;
Επειδή περνάω από το σημείο, έχω δει γύφτους να μένουν σε φορτηγάκι έξω από την παιδική χαρά πριν τα τζάμπο, αλλα όχι μόνιμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom