Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 729K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
946
Like
3.024
Πόντοι
446
Γενικά οτιδήποτε οικονομικό νταλαβέρι μαυτή τη φάρα είναι επικίνδυνο, από τη στιγμή που προσπαθείς να φορτώσεις γύφτισσα επι πληρωμή μπορεί να γίνουν 1000 πράγματα είτε σε αμάξι είτε σε ξενοδοχείο. Κινδυνεύεις ανά πάσα στιγμή να σου κλέψουν τα πάντα να σε εκβιάζουν και 1000 δυο άλλα μέχρι να έρθουν οι γύφτοι να σου αρχίσουν τα έργα. Όταν βγάζεις το παντελόνι σου αυτόματα είσαι ευάλωτος. Θα αναφέρω δύο σκηνικά που τα γνωρίζω σίγουρα. Φίλος πριν χρόνια έχει φορτώσει γυφτάκι από σουπερμάρκετ εκεί Σκλαβενίτη. Κανονίζουν ξέρωγω και πάνε με το αμάξι λίγο πιο κάτω με το που βγάζει παντελόνι και αρχίζει πίπα ακούει ένα μπαμ και του χτύπησε το πίσω τζάμι μέχρι να βγει εξω να βάλει παντελόνι να δει τι έγινε, Του πήρε η γύφτισσα την άδεια από το πορτάκι έσκασαν και γύφτοι και του ζητάγανε λεφτά δε θυμάμαι το ποσο για να την δώσει πίσω, Εν τέλει έτρεχε στα ΑΤΜ χεσμενος κιόλας μη του πάρουν περισσότερα. Επίσης έχω πάει πριν κάποια χρόνια Σοφία Βουλγαρία, βράδυ μετά από μεθύσι περπάταγα στη Βιτοτσκα, Βρίσκω μια γύφτισσα μιλάμε λίγο και μου λέει για πιπα πάμε τελοσπάντων εκεί σε ένα στενό, Είχα εγώ στο παντελόνι πίσω σε ένα χαρτί τη διεύθυνση του φίλου που εμένα . Όταν έγινε ότι έγινε και ξεκίνησα προς τα πίσω βάζω το χέρι στη τσέπη να δω που είναι το σπίτι και δεν υπήρχε χαρτί από οτι καταλαβαίνετε το πέρασε για λεφτά και το τσίμπησε χωρίς καν να το πάρω χαμπάρι. Οπότε το γύφτο σπορ είναι αρκετά επικίνδυνο και δεν ξέρεις ποτέ τι μπορεί να γίνει

Η πίπα που σου πήρε τουλάχιστον ήταν καλή?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.386
Πόντοι
736

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
επειδή
περνάω καθημερινά , οδός Αθηνών (Καβάλας) με κατεύθυνση προς μεταξουργείο στη στροφή για το ΚΣΑΝ υπαρχουν αραγμένα κάτι γυφτο-datsun και έχουν στηθεί
πρόχειρα τσαντήρια... το βράδυ εκεί
παρατηρώ κινητικότητα και πονηρά βλέμματα από νεαρές γυφτοπούλες. επισης είναι πιάτσα για τραβελια εκεί οπότε σίγουρα κάτι παίζει
Και εγώ περνάω συχνά....που ακριβώς??
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
13
Like
10.260
Πόντοι
2.046
Εισουν όντως...αλλά ειλικρινά δεν έχω καταλ;νέο που ακριβώς...θα το πάω λίγο λαού την επόμενη φορά ...πιο παρατηρητικα
αν ξέρεις που στριβεις από Αθηνών για να βγεις στην κεντρική πύλη του ΚΣΑΝ... είναι αυτό το στενό
 

rofos

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
104
Like
203
Πόντοι
1
Επαιζε χθες ενα γυφτακι γυρω στα 18-20 αναμεσα στον Σκλαβενιτη και στο Lidl στη Κορινθο, οποιος περναγε κολλαγε...
Δεν ξερω κατι παραπανω και με τις συνθηκες που ημουν, ουτε να ξανα περασω δεν γινοτανε...
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
310
Πόντοι
20
Επαιζε χθες ενα γυφτακι γυρω στα 18-20 αναμεσα στον Σκλαβενιτη και στο Lidl στη Κορινθο, οποιος περναγε κολλαγε...
Δεν ξερω κατι παραπανω και με τις συνθηκες που ημουν, ουτε να ξανα περασω δεν γινοτανε...
Τι ώρα το είδες φίλος, ευκαιρία για εκδρομή! :tooth:
 

rofos

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
104
Like
203
Πόντοι
1

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Αρκετά γλυκιά η συγκεκριμένη, ξέρει Ελληνικά, μετραγε από το 1-10 αλλά έχει αρκετά αδύνατα πόδια.

Θέλω να της χύσω το γλυκό μουτράκι της...
Έπρεπε να της έλεγες να παρατήσει κάπου τη μαϊμού που κουβαλά και να σε ακολουθήσει στις τουαλέτες.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.289
Πόντοι
2.036
Θέλω να της χύσω το γλυκό μουτράκι της...
Έπρεπε να της έλεγες να παρατήσει κάπου τη μαϊμού που κουβαλά και να σε ακολουθήσει στις τουαλέτες.
Η φωτο απο οτι βλεπω ειναι μεσα σε πλοιο και συγκεκριμενα μεσα απο το blue star( 1 ή 2).... οποτε εαν ηταν μονη της ισως θα μπορουσε να προσφερθει να της πληρωσει μια καμπινα να γαμηθουν με την ησυχια τους οταν το παιδι θα κοιμοταν...θα της εδινε και κανα δωρακι εξτρα....ποσο να του κοστιζε 40ευρω η καμπινα + δωρακι.....ηταν ωραια ευκαιρια και χωρις ιδιαιτερο ρισκο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom