Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 719K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

FINTEL

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Προφανώς θέλεις να σχολιάσεις ως φανταστική την ιστορία , όμως ανάφερα επίτηδες πόλη και περιέγραψα τι είμουν εκεί μόνο και μόνο γιατί είναι γνωστό σε κύκλους εκεί και σίγουρα αν διαβάζεις κάποιος μπορεί να του φρεσκάρω τη μνήμη , γιατί μετά είχα σχέση με μια κοπέλλα που δούλευε σε μπαράκι τη Ρού... και εξαιτίας αυτής της σχέσης παρέμεινα 1 μήνα στο στρατό λόγω φυλάκισης με το αιτιολογικό ότι "...με την συμπεριφορά μου προσέβαλα το σώμα των Ελλήνων Αξιωματικών ...κ.λ.π"
 

Επισκέπτης
Προφανώς θέλεις να σχολιάσεις ως φανταστική την ιστορία , όμως ανάφερα επίτηδες πόλη και περιέγραψα τι είμουν εκεί μόνο και μόνο γιατί είναι γνωστό σε κύκλους εκεί και σίγουρα αν διαβάζεις κάποιος μπορεί να του φρεσκάρω τη μνήμη , γιατί μετά είχα σχέση με μια κοπέλλα που δούλευε σε μπαράκι τη Ρού... και εξαιτίας αυτής της σχέσης παρέμεινα 1 μήνα στο στρατό λόγω φυλάκισης με το αιτιολογικό ότι "...με την συμπεριφορά μου προσέβαλα το σώμα των Ελλήνων Αξιωματικών ...κ.λ.π"

Φιλαράκο όχι σε καμμία περίπτωση! με παρεξήγησες δεν θεωρώ ότι είναι φανταστική ιστορία απλά σου είπα να την γράψεις με πιο πολλά λόγια και να μπει στις ερωτικές ιστορίες
 

FINTEL

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
οκ  ίσος λόγω του ονόματος σου πίστεψα ότι την βρήκες Σουρεαλιστική και όχι Πραγματική .
Νάσε καλά .
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
275
Like
257
Πόντοι
21
Όταν υπηρετούσα στο Μεσολόγγι ( έφεδρος Αξιωματικός ) πρός το σπίτι που έμενα συναντούσα πάντα μια τσιγγάνα κουκλάρα - τέλεια - καύλα η οποία ήταν κωφάλαλη .Ποτέ δεν σκέφτηκα κάτι σεξουαλικό .Μιά μέρα μου ζήτησε τσιγάρο και με νοήματα ανταλάξαμε χαιρετισμό. Έκτοτε όταν με έβλεπε μου χαμογελούσε και ότν δεν υπήρχε κανείς άλλος μου πέταγε φιλιά. Να μην τα πολυ λέω ένα απόγευμα ήρθε στο σπίτι και μου ζήτησε αν έχω ένα ψαλίδι ....ε.... με πλάκωσε στα φιλιά χάδια κ.λ.π
επί 3 μήνες σχεδόν κάθε μέρα κάναμε σεξ
Πιο καθαρή και πιό σεξουαλική γυναίκα δεν έχω γνωρίσει , δυστυχώς ξαφνικά χάθηκε
το λέω με νοσταλγία
σχεδόν την είχα ερωτευθεί , τι σχεδόν μάλλον
ήταν πολυ αγαπισάρικο άτομο
Τελικά Δεν είναι όλοι οι γύφτοι - τσιγγάνοι Βρώμικοι , κάγγουρες   Υπάρχουν σίγουρα και άνθρωποι με περιεχόμενο  έστω και σεξουαλικό .
Καλή χρονιά συναγωνιστές
Καλό μουνί στον Πούστο μας - ας είναι και κόλος
Μου αρέσει σύντροφε που είσαι αισθηματίας.Πρόσεχε όμως γιατί όπως λέει και ο ποιητής τη πατάνε στη ζωή.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
live πορνο τωρα στο Ετ1 με γυφτισσα γνησια ΑΡΗΣ - παοκακι 20πονταλακια διαφορα..... καλο μεγεθος!!!! VAMOS ARIS
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ε οχι και γύφτισσα....έχουμε και κάποια στάνταρ...
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
μεγαλε καλυτερα να την λιασω στον ηλιο παρα να την ακουμπισω σε γυφτισα...
ειπαμε να εχουμε λιγο ποιοτητα!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Ωραία ιδέα ρε μάγκες! Μια βυζαρού γύφτισα θα ήταν ό, τι έπρεπε! Απωθημένο τόχω!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Αναντίρρητα οι τσιγγάνες είναι οι ωραιότερες γυναίκες. Κάποιο καλοκαίρι είχα βρεθεί σε ένα τσιγγάνικο πανηγύρι στον Ασπρόπυργο και είχα πάθει σοκ από τις γυναίκες που είδα. Πάντως, δεν είναι ότι υποφέρω από ρατσιστικά στερεότυπα, αλλά είναι δεδομένο ότι οι τσιγγάνοι γενικά πάσχουν σε ζητήματα υγείας, υγιεινής και καθαριότητας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Αναντίρρητα οι τσιγγάνες είναι οι ωραιότερες γυναίκες. Κάποιο καλοκαίρι είχα βρεθεί σε ένα τσιγγάνικο πανηγύρι στον Ασπρόπυργο και είχα πάθει σοκ από τις γυναίκες που είδα. Πάντως, δεν είναι ότι υποφέρω από ρατσιστικά στερεότυπα, αλλά είναι δεδομένο ότι οι τσιγγάνοι γενικά πάσχουν σε ζητήματα υγείας, υγιεινής και καθαριότητας.
δε διαφωνω μαζι σου!γι αυτο και γω τις πλενω πολυ καλα πρωτα!και μετα της γαμαω!!!!
 

sierra

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδια,αυτες εχουν πολυ κακους τροπους(αν εχουν...),ειναι απλυτες,δεν εχουν καμμια επαφη με το νερο και το σαπουνι,μας περνανε για τελειως μαλακες,και συνηθως εχουν μεγαλωσει ετσι που η νοοτροπια τους δεν ταιριαζει καθολου με την δικη μας.Δεν φτανει να ειναι ωραιες γυναικες.(και αυτο παιζεται ,μην παρασυρεστε απο τις τηλεοπτικες γυφτισες. Πρεπει να εχουν και αλλα που εμεις εχουμε συνηθισει ,τετοια πραγματα δηλαδη που αυτες μεγαλωσαν ετσι ωστε , ακριβως , να μη τα εχουν. Ρατσιστης δεν ειμαι αλλα κοινωνικα ολοι μας ειμαστε καταταγμενοι καπως. Ετσι και εγω κατατασσω τους συνανθρωπους μου σε κατηγοριες ,γενικες μεν, αλλα χρησιμες για την επιβιωση μου.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Καλά πήγαινετε με τσιγγάνα (μιλάμε να ναι καθαρή ετσι!) και θα τα δείτε Ο-Λ-Α!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
εγώ είχα πάρει γύφτισσα στο μεταξουργίο.δηλαδή τσιγγάνα της Ρουμανίας αλλά το ίδιο είναι.και τράβαγε και μια πίπα η άτιμη  :bigdick:
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συναθλητες, μην μπλεκεται τις ορολογιες γιατι αλλο γυφτισα και αλλο τσιγγανα.
το σίγουρο ειναι οτι οποιος θελει να παρει δωρο τοτε να παει με γυφτισα. ερπης, τριχομοναδες, βλενοροια κτλ στο επακρον.
η τσιγγανα δεν διαφερει απο τις αλλες εθνικοτητας πορνιδια ως προς την καθαριοτητα.
προσωπικα εχω παει με τσιγγανακι και οχι μονο μια φορα και μπορω να πω οτι ηταν αψογα.
φυσικα παντα με τις καθιερομενες προφυλαξεις καθωτι δεν ειναι και γκομενες μας, ετσι δεν ειναι παιδες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom