Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 719K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
lekes σε ελληνικα να γραφεις για να μην στα σβησουνε..

Τωρα στο θεμα μας, θα ητανε σουπερ μια πουτανα γυφτισσα!!  :thumbsup:

αντε μωρη γυφτοπούτανα...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
στη φυλης σπανια μπορει να πετυχεις και καμια γυφτησα απο Ελλαδα.γιατι απο Ρουμανια ειναι γεματο
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
στη φυλης σπανια μπορει να πετυχεις και καμια γυφτησα απο Ελλαδα.γιατι απο Ρουμανια ειναι γεματο
οι περισσότερες ρουμάνες είναι τσιγγάνες.αν και μ'ένα δεν με χαλάει αυτό.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Προχθες σε μία οικοδομή μία πιτσιρίκα μάζευε παλιοσίδερα και ετσι όπως έσκυβε και φορούσε ένα πουλοβερακι μονο με ανοιγμα τα'χε βγαλει ολα στην κοινη θέα, φοβερους βυζους την έπαιρνα επί τοπου το γιαπί :humpleg:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Στην εν λόγω φυλή ανήκει και η Ειρήνη Μερκούρη, η οποία δεν με χαλάει καθόλου.
 

Επισκέπτης
στη φυλης σπανια μπορει να πετυχεις και καμια γυφτησα απο Ελλαδα.γιατι απο Ρουμανια ειναι γεματο

Τώρα που το σκέφτομαι, ψιλογυφτάκι πρέπει να είναι η Φωτεινή στην Ιάσωνος (δεν θυμάμαι νούμερο ρε γαμώτο... 24? 26? κάτι τέτοιο). Είναι το μπουρδέλο με τους ροζ τοίχους που ανεβαίνεις τα σκαλιά και το διπλανό μπουρδέλο ακριβώς είναι υπόγειο. Η Φωτεινή είναι ένα κοντοπούτανο καστανό, αδύνατο, αδυνατούλικο που κάποτε με extra 10 euro έδινε και κώλο. Τις τελευταίες φορές το είχε κόψει και τώρα έχει εξαφανιστεί (έχω να την πετύχω πάνω από 2μηνο). Την είχα "τιμήσει" αρκετές φορές, ειδικά την περίοδο που έδινε κωλοφιλιστρίνι!!!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ααα ρε σεις τι μου θυμίσατε.. μιά φορά στην Δράμα είχα πάρει μία πιτσιρίκα γύφτισα και μετά από ένα καλό μπάνιο την είχα φυστικώσει.. πήγα να πάρω το κουλούρι και μου λέει...

μη ρε αφεντικό.. πονάει σε λέω...

κόντεψα να κατουρηθώ από τα γέλια
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Τον Νοέμβριο πηγαίνοντας για το εξοχικό στην νέα  Πέραμo σταματάω στο σχιστό για τσιγάρα δίνω 50 εύρο , ακριβός από πίσω στο γυπεδακι του μπάσκετ  έχουν κάμπινγκ τα παιδία , και φεύγοντας έχω τα ρέστα στο χέρι  και μου την πέφτει η γύφτισσα  δώσε μου και μένα , και τις ρίχνω το παραμύθι , και τα βρίσκουμε ,στρίβω πάνω από το εκκλησάκι και έρχεται από επάνω και την περνώ , και την πήγα στο εξοχικό την Μπανιάρισα  βιολογικά , πέρασα καλά., είναι πρώτες και πολύ ζωηρές .
Ξανά τσεκάρισα μπας και την ξανά βρω αλλά μετακόμισε ?
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Ακουστε μαγκες!Πριν 2 καλοκαιρια,εκανα ελεγχο στα χωραφια.Και καθως πηγαινα ρολλαριστος με το πετρελαιο(φορτηγακι) μπανιζω σε ενα χωραφι 2-3 φορτηγα-μεζονετες με γυφτους.Ηταν μεσημερι και οι γυφτοι ειχαν βγει παγανια,και οπως παω απο την πισω μερια,ηταν ενα θεομουνο ψιλολιγνο,και ειχαι το λαστιχο στα χερια και εκανε μπανιο...Σταματαω και μολις με βλεπει χαμογελαει και μου λεει "τι θες?",της λεω πως αμα βαλει το λαστιχο αναμεσα στα σκελια με το παγωμενο νερο,θα καβλωσει....Το βαζει και αρχιζει να ανατριχιαζει!!!Της λεω να παμε βολτα,και μου λεει ναι.Την βαζω να αδειασει ολο το tide πανω της για να πλυθει,και μετα τη φορτωνω.Την παω σε κατι πλατανια απο κατω,και αρχιζει να χαζογελαει.Το ματι της συνεχεια σε κατι κερματα που ειχα πανω στο ταμπλο.Της λεω τα θελεις? Μου λεει ναι.Τα βαζω λοιπον πανω στο καυλι μου που ηταν πυραυλος,και λεω"παρτα".Το κλαρινο που ακολουθησε δεν περιγραφεται....το πισωκολλητο πανω στην καροτσα,απο αλλο πλανητη!!!Οταν ελεγε οχι οχι ηθελε και περισσοτερο η καργιολα....μετα απο κανα δυωρο την αμολαω στα χωραφια,και λεω μιση ντροπη δικια μου......
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Ακουστε μαγκες!Πριν 2 καλοκαιρια,εκανα ελεγχο στα χωραφια.Και καθως πηγαινα ρολλαριστος με το πετρελαιο(φορτηγακι) μπανιζω σε ενα χωραφι 2-3 φορτηγα-μεζονετες με γυφτους.Ηταν μεσημερι και οι γυφτοι ειχαν βγει παγανια,και οπως παω απο την πισω μερια,ηταν ενα θεομουνο ψιλολιγνο,και ειχαι το λαστιχο στα χερια και εκανε μπανιο...Σταματαω και μολις με βλεπει χαμογελαει και μου λεει "τι θες?",της λεω πως αμα βαλει το λαστιχο αναμεσα στα σκελια με το παγωμενο νερο,θα καβλωσει....Το βαζει και αρχιζει να ανατριχιαζει!!!Της λεω να παμε βολτα,και μου λεει ναι.Την βαζω να αδειασει ολο το tide πανω της για να πλυθει,και μετα τη φορτωνω.Την παω σε κατι πλατανια απο κατω,και αρχιζει να χαζογελαει.Το ματι της συνεχεια σε κατι κερματα που ειχα πανω στο ταμπλο.Της λεω τα θελεις? Μου λεει ναι.Τα βαζω λοιπον πανω στο καυλι μου που ηταν πυραυλος,και λεω"παρτα".Το κλαρινο που ακολουθησε δεν περιγραφεται....το πισωκολλητο πανω στην καροτσα,απο αλλο πλανητη!!!Οταν ελεγε οχι οχι ηθελε και περισσοτερο η καργιολα....μετα απο κανα δυωρο την αμολαω στα χωραφια,και λεω μιση ντροπη δικια μου......

'Αξιος.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τελικα πρεπει να ανοιξουμε και νεο θρεντ με καταυλισμους γυφτων αφου αμα πας ολο και κατι θα βρεις να μαμησεις..
 

FINTEL

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Όταν υπηρετούσα στο Μεσολόγγι ( έφεδρος Αξιωματικός ) πρός το σπίτι που έμενα συναντούσα πάντα μια τσιγγάνα κουκλάρα - τέλεια - καύλα η οποία ήταν κωφάλαλη .Ποτέ δεν σκέφτηκα κάτι σεξουαλικό .Μιά μέρα μου ζήτησε τσιγάρο και με νοήματα ανταλάξαμε χαιρετισμό. Έκτοτε όταν με έβλεπε μου χαμογελούσε και ότν δεν υπήρχε κανείς άλλος μου πέταγε φιλιά. Να μην τα πολυ λέω ένα απόγευμα ήρθε στο σπίτι και μου ζήτησε αν έχω ένα ψαλίδι ....ε.... με πλάκωσε στα φιλιά χάδια κ.λ.π
επί 3 μήνες σχεδόν κάθε μέρα κάναμε σεξ
Πιο καθαρή και πιό σεξουαλική γυναίκα δεν έχω γνωρίσει , δυστυχώς ξαφνικά χάθηκε
το λέω με νοσταλγία
σχεδόν την είχα ερωτευθεί , τι σχεδόν μάλλον
ήταν πολυ αγαπισάρικο άτομο
Τελικά Δεν είναι όλοι οι γύφτοι - τσιγγάνοι Βρώμικοι , κάγγουρες  Υπάρχουν σίγουρα και άνθρωποι με περιεχόμενο  έστω και σεξουαλικό .
Καλή χρονιά συναγωνιστές
Καλό μουνί στον Πούστο μας - ας είναι και κόλος
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά υπάρχει κοινό για τα πάντα............
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Εδω και τώρα απαιτώ τοποθέτηση Duracell.
 

Επισκέπτης
Όταν υπηρετούσα στο Μεσολόγγι ( έφεδρος Αξιωματικός ) πρός το σπίτι που έμενα συναντούσα πάντα μια τσιγγάνα κουκλάρα - τέλεια - καύλα η οποία ήταν κωφάλαλη .Ποτέ δεν σκέφτηκα κάτι σεξουαλικό .Μιά μέρα μου ζήτησε τσιγάρο και με νοήματα ανταλάξαμε χαιρετισμό. Έκτοτε όταν με έβλεπε μου χαμογελούσε και ότν δεν υπήρχε κανείς άλλος μου πέταγε φιλιά. Να μην τα πολυ λέω ένα απόγευμα ήρθε στο σπίτι και μου ζήτησε αν έχω ένα ψαλίδι ....ε.... με πλάκωσε στα φιλιά χάδια κ.λ.π
επί 3 μήνες σχεδόν κάθε μέρα κάναμε σεξ
Πιο καθαρή και πιό σεξουαλική γυναίκα δεν έχω γνωρίσει , δυστυχώς ξαφνικά χάθηκε
το λέω με νοσταλγία
σχεδόν την είχα ερωτευθεί , τι σχεδόν μάλλον
ήταν πολυ αγαπισάρικο άτομο
Τελικά Δεν είναι όλοι οι γύφτοι - τσιγγάνοι Βρώμικοι , κάγγουρες   Υπάρχουν σίγουρα και άνθρωποι με περιεχόμενο  έστω και σεξουαλικό .
Καλή χρονιά συναγωνιστές
Καλό μουνί στον Πούστο μας - ας είναι και κόλος

T ρ ο μ ε ρ ή ιστορία φίλε γράψτην με περισσότερα λόγια χωρίς πλάκα και στείλτην στις ερωτικές ιστορίες του site.
 

Επισκέπτης
Παιδιά δεν είχε περάσει ποτέ από το φτωχό μυαλό μου αυτή η ευκολία που σίγουρα έχουν στο γαμήσι οι γυφτοπούλες καθότι έχουν διαφορετική νοοτροπία - υπηρετούν τον άντρα...Φαντάζομαι ωραία γαμήσια... Oρίστε μία σουρεαλιστική decadance ενασχόληση για τις κρύες νύχτες που περνάμε...Mε κάνα πενηντάρικο θα έχεις καλό μουνί όλο το βράδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom