Νέα

Έχει κάτσει ποτέ δωδεκάδα στο ΚΙΝΟ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Επαιζα επι 6-7 μηνες συνέχεια την κατω δεξια γωνια-8 νουμερα-επί 10 συνεχόμενες κληρωσεις.Μια μερα παω στο πρακτορείο και μου λεει συγχαρητηρια έκατσε η κατω δεξια γωνια..Κοιταω το δελτιο και είχε κατσει η ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ από τις 10 που επαιζα...Από τοτε δεν ξαναπαιξα ΚΙΝΟ..
Όσοι παίζουνε κίνο θα σου πούνε ακριβώς τις ίδιες ιστορίες...με την επόμενη κλήρωση στην οποία θα τα πιάνανε όλα...με το δίπλα νούμερο από αυτό που είχανε παίξει...και με το ότι στάθηκε για λίγο στο δικό τους νούμερο και έφυγε! :2funny:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Όσοι παίζουνε κίνο θα σου πούνε ακριβώς τις ίδιες ιστορίες...με την επόμενη κλήρωση στην οποία θα τα πιάνανε όλα...με το δίπλα νούμερο από αυτό που είχανε παίξει...και με το ότι στάθηκε για λίγο στο δικό τους νούμερο και έφυγε! :2funny:
Εχω κι αλλη ιστορία...Παιζω μια μερα ενα ξερό λοττο-45 λεπτα- με τα τιερ της ρουλεττας..5-8-10-11-23-30...Το ξεχναω το δελτιο στο πορτοφόλι μου και το κοιταω μετα από 2 μηνες..Νουμερα..5-8-10-11-[size=20pt]21[/size]-30..Η κληρωση ειχε τζακ ποτ 800 χιλιαρικα...Αμα δε σε πάει, τι να λεμε...
 

gambit(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
129
Like
68
Πόντοι
1
στο Κινο παιζεις με τις πιθανοτητες εναντιον σου οπως και σε ολα τα παιχνιδια τυχης.
Απλα επειδη υπολογιστης βγαζει τα νουμερα ειναι ρυθμισμενος σε % να μοιραζει νικηφορες στηλες για να συνεχισεις να παιζεις απλα.
Νομιζω στο συγκεκριμενο παιχνιδι ειναι γυρω στο 30% απο οσα παιζονται.

το λοττο-τζοκερ ας πουμε ειναι πιο 'καθαρο' γιατι δεν μπορεις να πειραξεις το πως γινεται η κληρωση,ασχετα αν και παλι στατιστικα ειναι πολυ πολυ δυσκολο να κερδισεις.
 

Επισκέπτης
Όσοι παίζουνε κίνο θα σου πούνε ακριβώς τις ίδιες ιστορίες...με την επόμενη κλήρωση στην οποία θα τα πιάνανε όλα...με το δίπλα νούμερο από αυτό που είχανε παίξει...και με το ότι στάθηκε για λίγο στο δικό τους νούμερο και έφυγε! :2funny:
Eκει βασιζονται αυτα τα παιχνιδια να παιζουν με την ψυχολογια του τζογαδορου.
Α ναβει το νουμερο και φευγει,βγαζει το διπλανο,βγαζει το απο πανω,σε κανει να νιωθεις τοσο κοντα στη νικη που σε ξεβρακωνει χωρις να το καταλαβεις.
 

Επισκέπτης
Ποτε δεν μου αρεσαν τα παιχνιδια με αριθμους. Το 2010 ημουν σε πρακτορειο του ΟΠΑΠ και διαβαζα για να παιξω στοιχημα. Ριχνω το στοιχημα 4,5 ευρω και ριχνω κι ενα Κινο 7 νουμερα 10 κληρωσεις. Μεχρι τοτε ζητημα ειναι αν ειχα παιξει 5-6 φορες Κινο παντα μικρα ποσα. Φευγω και μετα απο 2 μερες παω να δω αν επιασα κατι. 7 στα 7 με μισο ευρω. Καπου 2300 αν θυμαμε καλα. Την ιδια μερα επαιξα αλλα 17 ευρω. Για ενα διαστημα κολλησα κι επαιζα οποτε κατεβενα στην πολη. Μου ετρωγε κανα 15ρι ευρω τη μερα. Πρεπει να μου πηρε πισω κοντα 300 ευρω. Το σταματησα γιατι καταλαβα οτι ειναι μεγαλη απατη. Μπορει να σου δωσει σε καποια φαση αλλα αν συνεχισεις να παιζεις θα στα παρει πισω 10πλασια. Τωρα οταν μπαινω σε πρακτορειο για να ριξω στοιχημα και βλεπω τους κολλημενους που περνανε ολη τους τη μερα εκει μεσα δινοντας το υστερημα τους στον ΟΠΑΠ, περιμενοντας να "πιασουν την καλη", τους λυπαμε. Βασικα λυπαμε αυτον το λαο που καταντησε επαιτης. Και θελει να τον θεωρουν απογονο των αρχαιων Ελληνων.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
1 φορά 7/8 και 2 συνεχόμενες φορές 0/12 που πλήρωσαν όμως. Από τότε ένα 20άρικο το μαξ που έχω πιάσει.
 

Επισκέπτης
Ποτε δεν μου αρεσαν τα παιχνιδια με αριθμους. Το 2010 ημουν σε πρακτορειο του ΟΠΑΠ και διαβαζα για να παιξω στοιχημα. Ριχνω το στοιχημα 4,5 ευρω και ριχνω κι ενα Κινο 7 νουμερα 10 κληρωσεις. Μεχρι τοτε ζητημα ειναι αν ειχα παιξει 5-6 φορες Κινο παντα μικρα ποσα. Φευγω και μετα απο 2 μερες παω να δω αν επιασα κατι. 7 στα 7 με μισο ευρω. Καπου 2300 αν θυμαμε καλα. Την ιδια μερα επαιξα αλλα 17 ευρω. Για ενα διαστημα κολλησα κι επαιζα οποτε κατεβενα στην πολη. Μου ετρωγε κανα 15ρι ευρω τη μερα. Πρεπει να μου πηρε πισω κοντα 300 ευρω. Το σταματησα γιατι καταλαβα οτι ειναι μεγαλη απατη. Μπορει να σου δωσει σε καποια φαση αλλα αν συνεχισεις να παιζεις θα στα παρει πισω 10πλασια. Τωρα οταν μπαινω σε πρακτορειο για να ριξω στοιχημα και βλεπω τους κολλημενους που περνανε ολη τους τη μερα εκει μεσα δινοντας το υστερημα τους στον ΟΠΑΠ, περιμενοντας να "πιασουν την καλη", τους λυπαμε. Βασικα λυπαμε αυτον το λαο που καταντησε επαιτης. Και θελει να τον θεωρουν απογονο των αρχαιων Ελληνων.
:thumbsup:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Λοιπόν...

Όσα θα σας πω τα γνωρίζω εκ των έσω...

Πρώτον όλα τα παιχνίδια του ΟΠΑΠ (εκτός του στοιχήματος) είναι 100% αδιάβλητα...Σας το υπογράφω κ σας το αποδεικνύω όποτε θέλετε...

Δεύτερον 12άρι στο ΚΙΝΟ έχει βγει μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού φορές,πράγμα που αντιβαίνει τις πιθανότητες του παιχνιδιού...Φανταστείτε ότι σε κάποια χώρα του εξωτερικού (Κίνα ή Ιαπωνία νομίζω),ήταν τόσο σίγουροι ότι δεν θα βγει 12άρι,που έταξαν σε όποιον το πιάσει ότι θα κοιμηθεί με τη βασίλισσα...

Για ότι άλλες απορίες,εδώ είμαι...

Κ μην αρχίσετε σας παρακαλώ τις προκατειλημένες παπαριές...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Λοιπόν...

Όσα θα σας πω τα γνωρίζω εκ των έσω...

Πρώτον όλα τα παιχνίδια του ΟΠΑΠ (εκτός του στοιχήματος) είναι 100% αδιάβλητα...Σας το υπογράφω κ σας το αποδεικνύω όποτε θέλετε...

Δεύτερον 12άρι στο ΚΙΝΟ έχει βγει μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού φορές,πράγμα που αντιβαίνει τις πιθανότητες του παιχνιδιού...Φανταστείτε ότι σε κάποια χώρα του εξωτερικού (Κίνα ή Ιαπωνία νομίζω),ήταν τόσο σίγουροι ότι δεν θα βγει 12άρι,που έταξαν σε όποιον το πιάσει ότι θα κοιμηθεί με τη βασίλισσα...

Για ότι άλλες απορίες,εδώ είμαι...

Κ μην αρχίσετε σας παρακαλώ τις προκατειλημένες παπαριές...
Περιμένω αποδείξεις για τα ΤΖΟΚΕΡ/ΛΟΤΤΟ..Απέδειξέ μου ότι δεν εχουν προηγμένο λογισμικό που "βλεπει" ποια νουμερα εχουν παιχτεί και μαγειρεύει το 5 +1 ή το 6αρι με τα μπαλλακια...
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Λοιπόν...

Όσα θα σας πω τα γνωρίζω εκ των έσω...

Πρώτον όλα τα παιχνίδια του ΟΠΑΠ (εκτός του στοιχήματος) είναι 100% αδιάβλητα...Σας το υπογράφω κ σας το αποδεικνύω όποτε θέλετε...

Δεύτερον 12άρι στο ΚΙΝΟ έχει βγει μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού φορές,πράγμα που αντιβαίνει τις πιθανότητες του παιχνιδιού...Φανταστείτε ότι σε κάποια χώρα του εξωτερικού (Κίνα ή Ιαπωνία νομίζω),ήταν τόσο σίγουροι ότι δεν θα βγει 12άρι,που έταξαν σε όποιον το πιάσει ότι θα κοιμηθεί με τη βασίλισσα...

Για ότι άλλες απορίες,εδώ είμαι...

Κ μην αρχίσετε σας παρακαλώ τις προκατειλημένες παπαριές...

Φιλε σμυμφωνω... ομως τυχαιο είναι που καθε Χριστουγεννα κανει κατι 5πλα τζακ-ποτ?
 

Επισκέπτης
Φιλε σμυμφωνω... ομως τυχαιο είναι που καθε Χριστουγεννα κανει κατι 5πλα τζακ-ποτ?

Εκεινες τις αγιες μερες το κρατος μοιραζε τα δωρα και με αυτον τροπο τα παιρνε πισω. Να δεις που απο φετος κομμενα τα πολλαπλα τζακ ποτ τις μερες των χριστουγεννων. Νο δωρα, no jackpop.
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Περιμένω αποδείξεις για τα ΤΖΟΚΕΡ/ΛΟΤΤΟ..Απέδειξέ μου ότι δεν εχουν προηγμένο λογισμικό που "βλεπει" ποια νουμερα εχουν παιχτεί και μαγειρεύει το 5 +1 ή το 6αρι με τα μπαλλακια...

Και στο κινο γινεται αυτο ρε συ. Κληρωνει τα νουμερα που θα δωσουν τα πιο λιγα χρηματα πισω.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Περιμένω αποδείξεις για τα ΤΖΟΚΕΡ/ΛΟΤΤΟ..Απέδειξέ μου ότι δεν εχουν προηγμένο λογισμικό που "βλεπει" ποια νουμερα εχουν παιχτεί και μαγειρεύει το 5 +1 ή το 6αρι με τα μπαλλακια...

Στο κινο ειναι πολυ ευκολο το συστημα να δει τις στηλες που εχουν παιχτει και να φερει τη λιγοτερο κερδοφορα. Οσον αφορα λοττο και τζοκερ το συστημα και παλι μπορει να δει τις στηλες που εχουν παιχτει αλλα δε μπορουν να πειραχτουν τα μπαλλακια.

Αυτο ομως που μπορει να γινει ειναι το εξης, εφοσον υπαρχει νομος που απαγορευει τη δημοσιευση των στοιχειων των νικητων ο οπαπ μπορει να ισχυριστει οτι πχ στο εξαρι στο λοττο βρεθηκαν 7 επιτυχιες, δηλαδη το κερδος θα διαιρεθει με το 7 και θα αποδοθει στους νικητες. Μονο που πολυ απλα ο νικητης μπορει να ειναι μονο ενας και εφοσον τα ονοματα δεν ανακοινωνονται να παρει το 1/7 των χρηματων χωρις να μαθει ποτε ποιοι ειναι οι υπολοιποι 6 νικητες που μπορει να μην υπαρχουν καν.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
σιγα μη μας μοιραζει λεφτα ο οπαπ...
Οπουδηποτε παρεμβαλεται κομπιουτερ ειναι στημενο.Μπορει σε κλασματα δευτερολεπτου να βρει ποιος ειναι ο μη νικηφορος συνδυασμος και να τον βγαλει για να πανε ολοι κουβα.Αφορα τα παντα...λαχεια,κινο,τζοκερ κτλ...Στο στοιχημα κ τα ομοια του παρεμβαλονται αλλα οπως Ψωμιαδης κτλ...
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
ο καθενας με την παπαραι του  :jerking: :jerking:
στο κινο το pay out διαμορφωνεται στο 69%-70%.δλδ σε καθε 100ε που παιζονται επιστρεφονται τα 70ε.βεβαια ο καθε ασχετος λεει αφου συνεχεια χανω.αλλα κ αυτα τα μισαευρα,μονοευρα,διευρα κτλ που κερδιζει και τα ξαναπαιζει θεωρουνται επιστροφη.η μπορει να χανουν 100 ατομα απο 50ε και να κερδισει ενας 5000ε και να καλυψει τους 100 που χασανε.αυτο ειναι εγγυημενο το pay out 70%.μπορειτε να δειτε τι μοιραζει σε καθε κληρωση εχει διαλογη στο σαιτ του οπαπ.απλα οποιος δεν πιστευει το pay out οτι ειναι αυτο ειναι απλα μλκς.γιατι απλα  το  pay out ειναι προκαθορισμενο.δεν υπαρχει λιγοτερο κερδοφορος και περισσοτερο κερδοφορος συνδυασμος.οτι ειναι να δωσει θα δωσει για να φτασει το 70%.δλδ οταν βγαινουν ας πουμε κολονα τα 8 9αρια και κερδιζει η μιση ελλαδα και μοιραζει 5εκ ε σε μια κληρωση τι θελετε να πειτε οτι μπαινει μεσα ο οπαπ?? :2funny: :2funny:
στο τζοκερ επειδη γινεται πολυ θεμα.καταρχην το τζοκερ ξεκιναει χωρις τζακ-ποτ απο 600000ε.δλδ εσεις πιστευετε οτι σε μια κληρωση χωρις τζακ-ποτ παιζονται 600000ε??ουτε 300000ε δεν παιζονται.οι πιθανοτητες ειναι 1 προς 25.000.000 και στο λοττο 1 προς 14.000.000 πανευκολο δλδ :2funny: :2funny: :2funny:
σχετικα με τα τζακ-ποτ.τα χριστουγεννα τα τελευταια 2-3 χρονια ποτε δεν ειχε πολλα τζακ-ποτ.ειχε 2-3 το πολυ.απλα εκεινες τις μερες βαζουν πριμοδοτηση οτι αδιαθετο κερδος υπαρχει εκεινη τη χρονια.δλδ μπορει να εχει 1.000.000 με τα 2-3 τζακ-ποτ που ειπα και βαζουν πριμοδοτηση 5-6-7 εκτομμυρια ευρω και ξαφνικα ανεβαινει κ νομιζει ο κοσμος οτι εχει 30 τζακ-ποτ :jerking: :jerking:τα αδιαθετα κερδη ειναι τα ποσα που δεν παει ο κοσμος να εισπραξει.μπορει να ξεχασε,μπορει να ειναι ασημαντο το κερδος και να πει δε γαμιεται,μπορει να χαθηκε,να πληθυκε κτλ...ολα αυτα αν τα μαζεψετε ολοι την χρονια βγαινει ενα τεραστιο ποσο το οποιο το διαθετουν οπως προειπαμε εκεινες τις αγιες μερες.
ναι με τα κομπιουτερ μπορει να κανεις τα παντα.αλλα για πειτε μου ρε μαγκες..ειναι δυνατον η 2η μεγαλυτερη λοτταρια στο κοσμο να ρισκαρει να στησει μια κληρωση και για ποιο λογο??υπαρχει εταιρια που χανει μακροπροθεσμα??οχι για να ξερω :jerking: :jerking:
και εξαλλου οταν αλλαζουν οι κυβερνησεις αλλαζουν και οι επιτροπες του οπαπ,των κληρωσεων κτλ.τοοοοοοοοσα χρονια μια βρωμα δεν θα ειχε βγει περι στησιματος??τοοοοοοοοοσα χρονια ενας τριανταφυλλοπουλος,ενας οποιωσδηποτε δημοσιογραφος δεν θα ειχε βγαλει κατι μεπτο αν υπηρχε??
οποτε μη λεμε οτι μλκια μας κατεβει..
και σας προτεινω και ενα παραδειγμα ας πουμε για το τζοκερ...
παιξτε σπιτι σας ενα δελτιο εικονικα...συμπληρωστε απο τα 45 νουμερα τα 37...και απο τα 20 τζοκερ τα 15..αυτο το δελτιο κοστιζει πολλα εκατομμυρια ευρω...μολις γινει η κληρωση δειτε αν πιασατε 5+1...αν πιασετε θα κατσω να με  :fuck1: :fuck1: :fuck1:αλλα αν οχι να εχετε τα αρ@@@ να το πειτε.για να δειτε ποσο ευκολο ειναι κ οτι εχουν αναγκη να το στησουν κ να κανουν πολλα τζακ ποτ.οταν σε καθε κληρωση πλεον παιζονται 5.00.000 στηλες και για να το πιασεις πρεπει να συμπληρωθουν 25.000.000 στηλες που αν βαλεις και ποσες στηλες ειναι παιγμενες ιδιες χαιρετα μου τον πλατανο :headbang: :headbang: :headbang:
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
και για το κινο εχει βγει 12 στα 12 2-3 φορες
εχει βγει 9 στα 9 με 35ε πολλαπλασιαστη
και εχω δει να βγαζουν μπροστα μου 10 στα 10 με 0.50 πηρε ενας παππουλης 45.040ε καθαρα ;)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
και για το κινο εχει βγει 12 στα 12 2-3 φορες
εχει βγει 9 στα 9 με 35ε πολλαπλασιαστη
και εχω δει να βγαζουν μπροστα μου 10 στα 10 με 0.50 πηρε ενας παππουλης 45.040ε καθαρα ;)
στα γεραματα του κατσανε του κακομοιρη.. τι να τα κανει τωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom