Νέα

Έχει κάνει κανείς περιτομή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Τον ΠουΣτράτο τον παράτησε η γκόμενα για Πακιστανό καθαριστή βιτρινών,η τραγωδία του είναι πως ήταν ο κρυφός γαμιάς του,από τότε μπουκώνει χάπια πίνει φθηνό τσίπουρο και για ξεσάλωμα προσπαθεί να τραβήξει 1 μαλακία την εβδομάδα.

Τώρα έχει βάλει στο μάτι τον Αλγερινό γαμιά του Μητσάκου....σκέφτεται και αυτός να γίνει πουτσομετανάστης...:confused::confused::confused:
 

Συνημμένα

  • ΑΜΑΝ!!!.gif
    ΑΜΑΝ!!!.gif
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 99

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
5
Like
5.503
Πόντοι
1.056
Την έκανα σε ηλικία πέντε ή έξι ετών, για λόγους υγείας. Μου βγήκε σε καλό. Καλύτερη υγιεινή, αισθητικά καλύτερο στην όψη, οι γκομενες στην Ελλάδα εντυπωσιάζονται γιατί είναι κάτι το σπάνιο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.322
Πόντοι
2.356
Νυστερι στην πουτσα σου βαζεις μονο αν ειναι απολυτη αναγκη:confused:
 

tzonyboyboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
158
Like
898
Πόντοι
81
πριν μερικά χρόνια ενώ έκανα σεξ,μου κόπηκε λίγο το πετσακι και έβγαλε αίμα.
πόνεσα πάρα πολύ.
την άλλη μέρα το πρωί πήγα κατευθείαν σε ιδιώτη ουρολόγο επίσκεψη και μου ειπε οτι ειναι πολυ συνηθισμένο να έρχονται μετα το σεξ,ακομη και μέσα στην νυχτα,με τέτοιο πρόβλημα.
αμέσως μου έκοψε το πετσακι και έβαλε ράμματα.
μου ειπε για μια εβδομάδα με δεκα μερες κομμένο το σεξ και η μαλακια.
τα ράμματα έπεφταν μόνα τους σιγα σιγα,και μετα απο 7-10 μερες ημουν μια χαρα.
τωρα γαμαω με δύναμη χωρίς να φοβάμαι οτι θα με πονέσει το σημείο αυτό οπως πριν.
όταν παίζω μαλακια ειναι απόλαυση μεγαλύτερη.
εμφάνιση πεους πολυ καλύτερη απο πριν.
στις κοπέλες οντως κάνει μεγάλη εντύπωση δεν το βλέπουν συχνα αυτο.
με ενα απλο πλύσιμο καθαρίζει αμέσως πολύ εύκολα.
το προτείνω σε ολους.
αν δεν κανω λαθος,εδω και μερικά χρόνια γίνεται με την γέννηση του βρέφους η περιτομή.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
το πετσακι δεν ειναι εκει για την πλακα. κανει μια πολυ σπουδαια δουλεια.
κρατα απαλη την βαλανο ωστε να καυλωνουν απο τα ερεθισματα παρα πολυ ευκολα.
οσοι κανουν περιτομη, σε μικρη ηλικια που ειναι γεματοι καυλες δεν καταλαβαινουν μεγαλη διαφορα αλλα σε μεγαλυτερη υπαρχει προβλημα.
 

teo18480

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
6
Like
14
Πόντοι
0
Έκανα πριν 15 μέρες. Οι πρωτες 15 μερες ειναι οι σχετικα Δυσκολες. Και αυτο κυριο σ λογω της στυσης απο την ούρηση. Τωρα πλεον γινεται με λειζερ μαι τα ράμματα «πεφτουν» μονα τους. Βαζεις αλοιφες(κορτιζονούχεσκαι μη) και σε εικοσι μερες εισαι κομπλε. Ολα τα υπολοιπα τωρα. Εγω ειχα φίμωση και πραγματικα με τη συζυγο ενω εκεινη περνουσε καλα εγω πντα στην ακρη του μυαλού μου ειχα να προσεξω μην «χτυπησω». Τελικα μια μερα ανεβηκε απο επανω μου και επαθα σκληροατροφικο λειχηνα. Να μην τυχει σε κανεναν. Και μπηκα εκτακτως. Οποτε το εκανα για λογους υγειας. Το προτείνουν οι περισσοτεροι ανδρολογοι-ουρολόγοι γιατι κυριως ειναι η βάλανος πιο καθαρη. Ωστωσο επαναλαμβανω το εκανα για λογους υγειας. Ετσι οπως το βλεπω μου αρεσει πολυ καλυτερα το πεος μου τωρα. Και διαβάζοντας ειδα οτι γενικα σε μια γυναικα η οποια δεν το ειχε συνηθισει της φαινεται περιεργο και το επεξεργάζεται διαφορετικα. Το σιγουρο ειναι πως θα κανω ξανα σεξ χωρις φόβους μην χτυπησω κτλ κτλ.
υγ:το μονο θεμα ειναι στον αυνανισμό σιγουρα γιατι το πετσακι ειχε και μια λίπανση αλλα ολα λύνονται με K-Y JELLY
 

Papajim13

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα αδέρφια θα ήθελα μια συμβουλή από όσους έχουν εμπειρία στο θέμα.
 

Papajim13

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
Τιμές, αποκατάσταση τραύματος κλπ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.898
Κριτικές
178
Like
39.477
Πόντοι
21.896
Πλέον από όσο ξέρω το κάνουν κ με λέιζερ
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Απο 400 εως και 1000 ευρω και επουλωση καλη μετα το μηνα.Αυτα που λενε για δυο εβδομαδες η λιγοτερο ειναι μυθος.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.191
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
Απο 400 εως και 1000 ευρω και επουλωση καλη μετα το μηνα.Αυτα που λενε για δυο εβδομαδες η λιγοτερο ειναι μυθος.
πας μια βολτα στις Φιλλιπινες ή την Ινδονησια, το Μαροκο ή την Αιγυπτο, αναλογα τα γουστα σου, τρως το 1000αρικο σε αεροπορικα, πουτανες και οτι αλλο βρεις (νταξ, παραπανω θα φας) και την κανεις με 50€! οποτε μπορεις να αντεξεις τον 1 μηνα "νηστειας" μεχρι να επουλωθει!
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
616
Πόντοι
301
Ας το πάρω από την αρχή. Έκανα περιτομή μαζί με μια άλλη μεγάλη και σοβαρή επέμβαση και να 'ναι καλά ο ανδρολόγος μου, μου είχε πει πως αν όλα πάνε καλά, θα μου την κάνει δώρο . Έτσι και έγινε οπότε τιμή δεν ξέρω. Προς συνέχεια παρακολούθησης της υγείας μου έπρεπε να μεταφερθώ στο εξωτερικό και πάνω στο αεροπλάνο άρχισαν να με τραβάνε τα ράμματα. Μιλάμε για μία από τις πιο άβολες στιγμές της ζωής μου. Μόλις έφθασα στο δωμάτιο που είχα νοικιάσει, πήρα τηλ τον γιατρό και με την καθοδήγησή του τα έβγαλα μόνος μου στο μπάνιο και ηρέμησα. Κάπου εδώ τελειώνουν τα ζόρια. Το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό, οι γυναίκες το λατρεύουν, είσαι πάντα πιο καθαρός άρα πιο υγιής. Υπάρχει φίλη μου η οποία ήταν και το μεγαλύτερο αποθημένο μου που πήγε μαζί μου μόνο και μόνο που έμαθε οτι έχω κάνει περιτομή γιατί ήθελε να δει πως είναι.
ΧΑΛΑΛΙ ΟΛΑ! :fuck1:
 

Maikos94

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
268
Like
1.140
Πόντοι
201
Έκανα στα 18 μου χρόνια 20 μέρες με ένα μήνα κρατάει να επουλωθεί εντελώς οι πρώτες 10 μέρες είναι λόγο δύσκολες γτ τραβάνε τα ράμματα με τις καυλες αλλά εν τελεί αξίζει το κόπο και σαν καθαριότητα και σαν αισθητική … αρέσει πιο καλά στις γυναίκες να ξέρεις
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.510
Κριτικές
1
Like
2.997
Πόντοι
456
Τυπε, πόσο χρονών εισαι;
Δεν σκέφτηκαν οι γονείς σου να σε πάνε να το κάνεις όταν ήσουν πιτσιρικος;
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
136
Like
450
Πόντοι
21
Φίλε μου τιμή απο 600 εως 1000 ανάλογα τον γιατρό .
μην το σκέφτεσαι καθόλου όμως είχα μεγάλο πρόβλημα με το πετσάκι σκιζόταν συνεχεία με μεγάλο πρόβλημα στο σεξ ...... Τώρα γαμάω φουλ τέλεια απόλαυση και σε έμενα και στην σύντροφο μου ειναι πολυ καθαρό και δεν μυρίζει καθόλου ουτε το πεος ουτε και το εσώρουχο απο ουρα η χύσια , γενικα εχει εξαληψη η πουτσιλα η λεγόμενη.
Δεν υπάρχουν ράμματα όπως τα ήξερες πλέον απορροφούνται από τον οργανισμό και είναι πολύ λεπτά που με το ζόρι φαίνονται . σεξ μετα τον μηνα αλλα εγω απο την 7 μερα τον έπαιξα απαλά στην βάση χωρίς να πειράζεις το κεφαλάκι για να φυγουν τα χοντα ....... στο γκαυλωμα δεν υπαρχή πρόβλημα γιατί τα ράμματα είναι ελαστικά .
Σου ευχομαι καλη επιτυχια και να το απολαύσεις οσο εγω
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Γιατι να κοψω το πιο ευαισθητο κομματι της πουτσας μου?
Η να'χω μετα προβληματα τυπου τριβης αμα θελω πχ να παω για τρεξιμο?
Και να θελω λιπαντικα για να την παιξω?
Και το σημαντικοτερο ειναι, τι με νοιαζει τι αρεσει στις γυναικες εφοσον ξερω οτι τους αρεσουν πιο πολυ απ'ολα τα λεφτα και μ'ενα 20ευρω θα στον ρουφηξουν ειτε εχεις κανει περιτομη ειτε οχι?
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
Ποτέ και για κανένα λόγο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jenos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom