Νέα

Δώρα Παντέλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mousatos_32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 846
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.011
Πόντοι
10.411
JjkMXsI.jpg
 

milflover04

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
597
Πόντοι
81

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
34
Like
4.885
Πόντοι
5.595
Και τις παντοφλες μεσα γαμιολα :humpleg::erection::pipa2::fuck1::fuck1::zfuck::zfuck::2on1:
*για τη δευτερεντζα απτο μπουρναζι παει το γαμιολα τυπε μη παρεξηηθω:tooth:
Όχι ρε φιλαράκι! Πολύ ξενε΄ρα η φάση με τη παντόφλα! Δώσε γόβα στο λαό να "σηκώνονται" τα "κοντάρια"!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.107
Like
15.721
Πόντοι
3.656
Όχι ρε φιλαράκι! Πολύ ξενε΄ρα η φάση με τη παντόφλα! Δώσε γόβα στο λαό να "σηκώνονται" τα "κοντάρια"!
Είσαι πιτσιρικάς ;
Σε εμάς τους ... μεγαλύτερους ... θεές μας αρέσουν και με παντόφλες.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
34
Like
4.885
Πόντοι
5.595
Είσαι πιτσιρικάς ;
Σε εμάς τους ... μεγαλύτερους ... θεές μας αρέσουν και με παντόφλες.
Κάποτε, πριν αρκετά χρόνια, ΄ήμουν πιτσιρικάς! Έχω καταγράψει άπειρα χλμ στο χώρο του ερωτισμού και ειδικά στη θέα της παντόφλας, ξενερώνω απίστευτα! Έχω διώξει πουτάνα σε μπουρδέλο που μου ήρθε με παντόφλα στο δωμάτιο! Για μένα, δεν υπάρχει πιο θηλυκό και σέξι πατούμενο από τη γόβα και γενικά ότι αφορά το ψηλό τακούνι! Αυτό το θεωρώ αδιαπραγμάτευτο, ειδικά σε γυναίκες που ασχολούνται στο χώρο του σεξ είτε είναι call girls, είτε δουλεύουν σε studios...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.450
Κριτικές
62
Like
39.730
Πόντοι
8.530
Κάποτε, πριν αρκετά χρόνια, ΄ήμουν πιτσιρικάς! Έχω καταγράψει άπειρα χλμ στο χώρο του ερωτισμού και ειδικά στη θέα της παντόφλας, ξενερώνω απίστευτα! Έχω διώξει πουτάνα σε μπουρδέλο που μου ήρθε με παντόφλα στο δωμάτιο! Για μένα, δεν υπάρχει πιο θηλυκό και σέξι πατούμενο από τη γόβα και γενικά ότι αφορά το ψηλό τακούνι! Αυτό το θεωρώ αδιαπραγμάτευτο, ειδικά σε γυναίκες που ασχολούνται στο χώρο του σεξ είτε είναι call girls, είτε δουλεύουν σε studios...
Eυ γέ που εδιωξες την πλεμπαια με την παντόφλα...:smiling-face-with-heart-eyes::kneel:
 

milflover04

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
597
Πόντοι
81
εντάξει καλοκαίρι στις Φιλιππίνες είναι η γυναίκα πόσο γόβα να φορέσει.
Εμένα πάντως εδώ μου φαίνεται χαλαρή σαν είναι στο μπαλκόνι της και μας κερνάει και το άσπρο κυλοτακι της για να μας καυλώσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom