Νέα

Δώρα Παντέλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mousatos_32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 854
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.655
Πόντοι
3.656
Εγώ πιστεύω την έχουν σουβλισει πολλοί άσπροι και μαύροι παίκτες και κοουτς..όχι μόνο ο Ομπράντοβιτς..

Καλά,σίγουρα θα τον έχει φάει απο κανα μαύρο,δεν υπάρχει περίπτωση
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.777
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Παντρεμένη;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.706
Πόντοι
456
Καλά,σίγουρα θα τον έχει φάει απο κανα μαύρο,δεν υπάρχει περίπτωση
Καλά εισαι.αυτη εχει αρπάξει πουτσο για δέκα ζωές.δεν της λείπει το σεξ..αυτό που της λείπει είναι να βρει κάνα πλουσιο κορόιδο να τη κάνει μανούλα..για να κάθεται και να εισπράττει μετά αυτή για μια ζωή..
 

guy123guy123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
283
Like
988
Πόντοι
81
Ρε τυπε που επιμένεις για το ζοτς, τι σου κάνει εντύπωση? Ότι δε γαμαει μουνια ο ζοτς ή ότι δεν είναι τόσο πουτανα η παντελη για να γαμηθει με το γερό? Λέμε ότι ο ζοτς γαμαει αντίστοιχα μουνια, κάποιες τις ξέρουμε και βγαίνει και για ποτά μαζί τους έξω. Θεωρείς ότι η δώρα θα γαμιεται μόνο με μαύρους και πιτσιρικάδες?
Επιμένω γιατί σιχαίνομαι τις ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΕΣ μαλακίες, αν βγει το οτιδήποτε πέρα από το "έτσι διάβασα σε κάτι σχόλια σε ένα site" τι θέμα να έχω, ας πηδιούνται όσο θέλουν
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.186
Πόντοι
1.336
Το έχουμε πει συνήθως όλες αυτές τα έχουν η με αθλητές η με επιχειρηματίες η πολλές φορές με κάποιους που είναι γνωστοι .Να είστε όλοι καλά .(γενικά οι γυναίκες κοιτάνε το συμφέρον τους και όχι αν είναι ωραίος ο άλλος )
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.380
Πόντοι
2.646
Επιμένω γιατί σιχαίνομαι τις ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΕΣ μαλακίες, αν βγει το οτιδήποτε πέρα από το "έτσι διάβασα σε κάτι σχόλια σε ένα site" τι θέμα να έχω, ας πηδιούνται όσο θέλουν
Αμεα είσαι τυπε? Τι ανυπόστατες και πουτσες μπλε λες? Σου λέμε ότι ξέρουμε συγκεκριμένες γκόμενές που γαμουσε ο ζοτς, σε μόνιμη βάση, και έβγαινε ακόμα και με τις οικογένειες τους στη Ρόδο. Φαντάσου τι έκανε και σε άλλες πόλεις.
 

guy123guy123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
283
Like
988
Πόντοι
81
Αμεα είσαι τυπε? Τι ανυπόστατες και πουτσες μπλε λες? Σου λέμε ότι ξέρουμε συγκεκριμένες γκόμενές που γαμουσε ο ζοτς, σε μόνιμη βάση, και έβγαινε ακόμα και με τις οικογένειες τους στη Ρόδο. Φαντάσου τι έκανε και σε άλλες πόλεις.
Σου είπα εγώ για άλλες; Για την Παντέλη λέω που όλοι "έχουν διαβάσει κάπου"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.777
Κριτικές
62
Like
40.136
Πόντοι
8.530
Το έχουμε πει συνήθως όλες αυτές τα έχουν η με αθλητές η με επιχειρηματίες η πολλές φορές με κάποιους που είναι γνωστοι .Να είστε όλοι καλά .(γενικά οι γυναίκες κοιτάνε το συμφέρον τους και όχι αν είναι ωραίος ο άλλος )
Οι πιο αλτρουιστριες κοιτάνε και το συμφέρον των παιδιών τους εξ ου και καταλήγουν στον πιο κοντινό και προσιτό χρηματοδότη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
JMP7uEX.gif
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.380
Πόντοι
2.646
Σου είπα εγώ για άλλες; Για την Παντέλη λέω που όλοι "έχουν διαβάσει κάπου"
Ο πατέρας της είσαι και σε νοιάζει τόσο πολύ ρε τυπε? Η νομίζεις ότι πετυχε με την αξία της και θα γίνει και καλογρια
 

guy123guy123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
283
Like
988
Πόντοι
81
Ο πατέρας της είσαι και σε νοιάζει τόσο πολύ ρε τυπε? Η νομίζεις ότι πετυχε με την αξία της και θα γίνει και καλογρια
Λογικά με κανέναν μπασκεμπολίστα με αντοχές :fuck1:θα τα έχει που ήταν και η ίδια παλιά, τι καλόγρια; Η μαλακία με τον Ομπράντοβιτς με εκνευρίζει αφού είναι εντελώς ανυπόστατη

Κατά τα άλλα ναι με την αξία της, ως μπασκεμπολίστρια έχει πολύ περισσότερες γνώσεις να σχολιάζει το άθλημα από τον κάθε άσχετο παπάρα δημοσιογράφο της πούτσας και σε συνδυασμό με το ότι είναι μουνάρα κάνει 100% για τη θέση
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.186
Πόντοι
1.336
Και εγώ φίλε γκαι δεν ξέρω αν έγινε κάτι με Ομπράντοβιτς αλλά έχεις δίκιο έχει πολλές γνώσεις και είναι πολύ μορφωμένη και επίσης πανέμορφη .Εντύπωση μου κάνει πως δεν έχει παντρεύΤΕΙ (είναι 37 χρόνων ) .Λογικά όποιον θέλει η συγκεκριμένη τον έχει .(σίγουρα θα ζητάει κάποιον με πολύ καλή οικονομικη κατάσταση ).Να είσαι καλά .
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
...
 

Συνημμένα

  • fish-grill-3.jpg
    fish-grill-3.jpg
    97,5 KB · Εμφανίσεις: 30

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.694
Like
29.011
Πόντοι
6.056
Περσινή ειναι η φωτο, υπομονή σε 1.5-2 μηνες θα αρχίσουν τα μπάνια οι καριολες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.655
Πόντοι
3.656
Και εγώ φίλε γκαι δεν ξέρω αν έγινε κάτι με Ομπράντοβιτς αλλά έχεις δίκιο έχει πολλές γνώσεις και είναι πολύ μορφωμένη και επίσης πανέμορφη .Εντύπωση μου κάνει πως δεν έχει παντρεύΤΕΙ (είναι 37 χρόνων ) .Λογικά όποιον θέλει η συγκεκριμένη τον έχει .(σίγουρα θα ζητάει κάποιον με πολύ καλή οικονομικη κατάσταση ).Να είσαι καλά .

Σιγά μην παντρευτεί τώρα που είναι στα ντουζένια της επαγγελματικά.Εκτος αν της κάτσει κανας γόνος ή παικτης γαύρου-βάζελου
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom