Νέα

Δημήτρης Διαμαντίδης ή Βασίλης Σπανούλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα J_K
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 315
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος ειναι ο καλυτερος καλαθοσφαιριστης απ τους δυο παρακατω?

  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

    Ψήφοι: 154 71,3%
  • ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ

    Ψήφοι: 62 28,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    216
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
οπως ειπες και εσυ τυπε ο καλυτερος προπονητης αποφασισε να αφησει την μπακετα του Παναθηναικου στον ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ
και οχι στον Σπανουλη κατι παραπανω θα ξερει ο Ζοντς
σωστος ο παιχης :thumbsup:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
οπως ειπες και εσυ τυπε ο καλυτερος προπονητης αποφασισε να αφησει την μπακετα του Παναθηναικου στον ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ
και οχι στον Σπανουλη κατι παραπανω θα ξερει ο Ζοντς
[/quoteκαι γι΄αυτο περισυ ο δε διαμαντιδης πηρε τα αρχιδια μου  ο δε σπανουλης τα παντα , οταν του αφησε την μπακετα ο ζοντς που ξερει κατι παραπανω ;)
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
οπως ειπες και εσυ τυπε ο καλυτερος προπονητης αποφασισε να αφησει την μπακετα του Παναθηναικου στον ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ
και οχι στον Σπανουλη κατι παραπανω θα ξερει ο Ζοντς
[/quoteκαι γι΄αυτο περισυ ο δε διαμαντιδης πηρε τα αρχιδια μου  ο δε σπανουλης τα παντα , οταν του αφησε την μπακετα ο ζοντς που ξερει κατι παραπανω ;)
φιλε μου ντροπη σου να μιλας ετσι για τον μητσο αν δεν ηταν αυτος το ελληνικο μπασκετ θα ηταν πολυ πιο φτωχο
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
φιλε μου ντροπη σου να μιλας ετσι για τον μητσο αν δεν ηταν αυτος το ελληνικο μπασκετ θα ηταν πολυ πιο φτωχο
ντροπη μου που αν δεν ηταν το ελληνικο μπασκετ μπασκετ ο μητσος θα ηταν πιο φτωχος
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
οι κακες γλωσσες ετσι λενε, ειναι και η γυναικα ρωσιδα, ουτε μεταφραστη ουτε τιποτα, στρωμενη ταβλα θα βρει, 4.6 το χρονο με την εφορια πληρωμενη που αλλου θα βρει!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
οπως ειπες και εσυ τυπε ο καλυτερος προπονητης αποφασισε να αφησει την μπακετα του Παναθηναικου στον ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ
και οχι στον Σπανουλη κατι παραπανω θα ξερει ο Ζοντς
[/quoteκαι γι΄αυτο περισυ ο δε διαμαντιδης πηρε τα αρχιδια μου  ο δε σπανουλης τα παντα , οταν του αφησε την μπακετα ο ζοντς που ξερει κατι παραπανω ;)

το 2011 που έφυγε ο Σπαν έγιναν ανάποδα τα πράγματα...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
οι κακες γλωσσες ετσι λενε, ειναι και η γυναικα ρωσιδα, ουτε μεταφραστη ουτε τιποτα, στρωμενη ταβλα θα βρει, 4.6 το χρονο με την εφορια πληρωμενη που αλλου θα βρει!!

ρωσίδα η ολυμπία;;;
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Άραγε η ψηφοφορία αντιπροσωπεύει την πραγματικότητα? Οι μεγαλύτεροι κλωνοδημιουργοί του σάητ είναι βάζελοι..  :rolleyes:
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Άραγε η ψηφοφορία αντιπροσωπεύει την πραγματικότητα? Οι μεγαλύτεροι κλωνοδημιουργοί του σάητ είναι βάζελοι..  :rolleyes:
μπορει να μην αντιπροσοπευει πληρως την αληθεια αλλα πρεπει να παραδεχτουμε οτι ο μητσος ειναι καλυτερος του σπανουλη.ετσι και αλλιως παω στοιχημα οτι πολλοι ολυμπιακοι ψηφισαν τον διαμαντιδη
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.114
Like
242
Πόντοι
36
οπως ειπες και εσυ τυπε ο καλυτερος προπονητης αποφασισε να αφησει την μπακετα του Παναθηναικου στον ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ
και οχι στον Σπανουλη κατι παραπανω θα ξερει ο Ζοντς
[/quoteκαι γι΄αυτο περισυ ο δε διαμαντιδης πηρε τα αρχιδια μου  ο δε σπανουλης τα παντα , οταν του αφησε την μπακετα ο ζοντς που ξερει κατι παραπανω ;)
εχεισ δικιο κοιμηση το 2011 που ο σπανουλης πηγε σε γαυρο ο διαμαντιδης συκωσε μονο Ευρωπαικο-Κυπελλο-Πρωταθλημα
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
μπορει να μην αντιπροσοπευει πληρως την αληθεια αλλα πρεπει να παραδεχτουμε οτι ο μητσος ειναι καλυτερος του σπανουλη.ετσι και αλλιως παω στοιχημα οτι πολλοι ολυμπιακοι ψηφισαν τον διαμαντιδη

Για μένα το έχω πει ο Σπανούλης είναι καλύτερος γι αυτό και τον ψήφισα άλλωστε.. Το ότι ο Διαμαντίδης θεωρείται καλύτερος από την πλειοψηφία φυσικά ισχύει. Άλλωστε το έχω πει και στις προηγούμενες σελίδες ο Σπανούλης έχει τους περισσότερους haters από κάθε άλλο παίκτη πρωταγωνιστή!
Απλά εδώ η ψηφοφορία έχει πολύ μικρή συμμετοχή σε σχέση με τον αριθμό μελών του φόρουμ γι αυτό λέω ότι κάποιοι στάνταρ χρήστες παίζει να ψήφισαν και με 5 κλώνους ο καθένας..
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Για μένα το έχω πει ο Σπανούλης είναι καλύτερος γι αυτό και τον ψήφισα άλλωστε.. Το ότι ο Διαμαντίδης θεωρείται καλύτερος από την πλειοψηφία φυσικά ισχύει. Άλλωστε το έχω πει και στις προηγούμενες σελίδες ο Σπανούλης έχει τους περισσότερους haters από κάθε άλλο παίκτη πρωταγωνιστή!
Απλά εδώ η ψηφοφορία έχει πολύ μικρή συμμετοχή σε σχέση με τον αριθμό μελών του φόρουμ γι αυτό λέω ότι κάποιοι στάνταρ χρήστες παίζει να ψήφισαν και με 5 κλώνους ο καθένας..
κατσε ρε χθες ξεκινησε η ψηφοφορια
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
ρωσίδα η ολυμπία;;;

Έλα ντε, τι πίπες ακούμε και σήμερα.
Παρόλο που είμαι γαύρος για τη συγκεκριμένη ψηφοφορία δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης, διαμαντίδης χαλαρά. Μπορεί ο σπανούλης να είναι λίγο καλύτερος επιθετικά αλλά ο διαμαντίδης υπερτερεί σε όλα τ' άλλα, κι είναι και φοβερός clutch shooter.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom