Νέα

Διακοπές στην τουρκία .. μήπως είναι καλύτερα και πολύ φθηνότερα??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
βαι.. βαι.. βαι τζιέρι μ' .. τι να σε κάνω μπρε γκιουζελίμ' να σε κόψω κιμά να σε ψήσω κιοφτέδες να φάμε ????

χαχαχαχαχα αφεριμ τζανουμ αφεριμ!!! ξερεις να μαγειρευεις κι ολας? :P :P
 

hercules crete

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Οι Τούρκοι ο χειρότερος λαός του κόσμου να ναι έχουν πολύ ελκυστικά τουριστικά πακέτα! Εσύ τύπε large Ελληναρά μου κάτσε να σε αρμέγει ο κάθε τυπάς εδώ! Εγώ τα λίγα λεφτά που έχω/βγάζω τα σέβομαι και προσέχω που τα δίνω!
αντε να μετακομίσεις και δίπλα να τα έχεις όλα αυτά κάθε μέρα ,τι κάνεις σε μια χώρα που θεωρείς οτι όλοι σε κλέβουν και σε εκμεταλεύονται
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αντε να μετακομίσεις και δίπλα να τα έχεις όλα αυτά κάθε μέρα ,τι κάνεις σε μια χώρα που θεωρείς οτι όλοι σε κλέβουν και σε εκμεταλεύονται

υπομονη μπας και γυρισει ο τροχος κανουμε
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.167
Πόντοι
5.006
αμε .. να σε κάνω τζιεροσαρμα να γλύφεις τα δαχτυλάκια σου γιαβρουμ...
Το φαγητό αυτό είναι παρα πολύ βαρύ
δοκίμασε να τηγανίσεις το συκώτι μόνο του  :grin:

DSC_6994.JPG
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
το οποιο επισης λατρευω :grin:  και δεν το βρισκω γμττττττττ

δεν υπάρχει περίπτωση να βρείς αυθεντικό στην Αθήνα... κάποτε είχε θεσσαλονίκη.. και δεν ξέρω να φτιάχνω γλυκα ρε γαμώτο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

για την ώρα βολεψου με ένα χιουνγκιαρ μπεχιντι με τας κεμπάπ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
δεν υπάρχει περίπτωση να βρείς αυθεντικό στην Αθήνα... κάποτε είχε θεσσαλονίκη.. και δεν ξέρω να φτιάχνω γλυκα ρε γαμώτο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

για την ώρα βολεψου με ένα χιουνγκιαρ μπεχιντι με τας κεμπάπ...


και στη Θεσσαλονικη που ειχα δοκιμασει μουφα ηταν...καμια σχεση με το οριτζιναλ ;) χουγιαρ φτιαχνω να κερασω ταπερακι? :grin:
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
καλυτερα ειναι να μην κανω καθολου διακοπες παρα να κανω διακοπες στην τουρκια.Στην τουρκια θα μπω μονο με παραλλαγη η οταν θα ξαναγινει ελληνικη γη.Καλα ποσο απατριδες εχετε γινει μνημη δεν εχετε καθολου,βαζουνε και αυτες της μαλακιες τουρκικες σειρες οπως το ezel που γυριστηκε στην κατεχομενη κυπρο μου ερχετε να σπασω την τηλεοραση πραγματικα.  :tickedoff:

παρτε και ενα βιντεο πραγματικα ντροπη για τα ελληνικα συγκροτηματα που δεν αξοιoθηκε κανενα να γραψει τετοιο τραγουδι.

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
και στη Θεσσαλονικη που ειχα δοκιμασει μουφα ηταν...καμια σχεση με το οριτζιναλ ;) χουγιαρ φτιαχνω να κερασω ταπερακι? :grin:

γιαμ γιαμ γιαμ.. ωωω ναι.. και οι μελιτζάνες να είναι ψημένες στα κάρβουνα κατα προτίμηση .. αντε στο γκάζι.. να μυρίζουν λίγο κάπνα..

φέρε μαζί και λίγο ρακί σεκέρ μου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom