Νέα

Διακοπές σόλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dawn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
 Πρέπει να χαλάσεις πολλά χρήματα γι αυτές. Ειδικά αν είναι Ελληνίδες υποψήφιες και wannabe μοντέλα, παρουσιάστριες, ηθοποιές κλπ.
 Οι ξένες δεν πλησιάζονται από τη βρώμα του στόματός τους. Βρωμοκοπάνε αλκοόλ, ειδικά αυτές που συχνάζουν τα βράδια στο Scandinavia  στη Μητροπόλεως. Πιο κυριλάτες λίγο βρίσκεις στο SPACE και στΟ AΣΤΡΑ.

xaxaxaxa καταλαβες τωρα... ανάλυση ΛΑΚΗΣ33  :P
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
3
Πόντοι
16
xaxaxaxa καταλαβες τωρα... ανάλυση ΛΑΚΗΣ33   :P

δικιο εχει ο Λακης παντως ... στη Μυκονο ειναι τιγκα στη γκαβλωμενη πιριτσιρικαρια, αμα δεν εισαι κανας βασιλακης καιλας γαμας. Τα αλλα που λεει ο αλλος για μοντελες κλπ ειναι μαλακιες ανθρωπου που νομιζει οτι οι γκομενες στη Μυκονο ξεκινανε και τελειωνουν στις Β κατηγοριας μοντελες που βγαινουν στο Star τα μεσημερια και στα μανταλακια του Κωστοπουλου
 

Επισκέπτης
 Πρέπει να χαλάσεις πολλά χρήματα γι αυτές. Ειδικά αν είναι Ελληνίδες υποψήφιες και wannabe μοντέλα, παρουσιάστριες, ηθοποιές κλπ.

Μπορεί να μην ειναι απαραίτητα του "καλλιτεχνικού" , τηλεοπτικού κοσμου.
Έχει όμως και γκόμενες 25+++++ , με πολλά χλμ που το πάνε το γράμμα.

ΣΕ ΠΑΡΟ-ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ , το 95% , είναι μαλακισμένες φοιτήτριες ,
που είτε πάνε με το γκόμενό τους,
είτε πάνε με φίλες τους και γυρίζουν πιο αγάμητες
απ'όσο πήγαν.
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
3
Πόντοι
16
Μπορεί να μην ειναι απαραίτητα του "καλλιτεχνικού" , τηλεοπτικού κοσμου.
Έχει όμως και γκόμενες 25+++++ , με πολλά χλμ που το πάνε το γράμμα.

ΣΕ ΠΑΡΟ-ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ , το 95% , είναι μαλακισμένες φοιτήτριες ,
που είτε πάνε με το γκόμενό τους,
είτε πάνε με φίλες τους και γυρίζουν πιο αγάμητες
απ'όσο πήγαν.

Παρο δε ξερω, Σαντορινη παντως ειναι στανταρ σχεσονησο. Ολοι/Ολες πανε με το αμορε να ζουζουνισουν κι οι ξεμπαρκες γενικα δε πολυπαιζουν μπαλα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
δικιο εχει ο Λακης παντως ... στη Μυκονο ειναι τιγκα στη γκαβλωμενη πιριτσιρικαρια, αμα δεν εισαι κανας βασιλακης καιλας γαμας. Τα αλλα που λεει ο αλλος για μοντελες κλπ ειναι μαλακιες ανθρωπου που νομιζει οτι οι γκομενες στη Μυκονο ξεκινανε και τελειωνουν στις Β κατηγοριας μοντελες που βγαινουν στο Star τα μεσημερια και στα μανταλακια του Κωστοπουλου

Δεν γνωρίζω τι παιζει στην Μυκονο. Δεν έχω παει ποτε  ;)
 

Επισκέπτης
Παρο δε ξερω, Σαντορινη παντως ειναι στανταρ σχεσονησο. Ολοι/Ολες πανε με το αμορε να ζουζουνισουν κι οι ξεμπαρκες γενικα δε πολυπαιζουν μπαλα.

τα ίδια σκατά κι η πάρος ....

όποιος πιτσιρικάς πάει χωρίς γκόμενα σε τέτοια νησιά,
ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ.

τσάμπα λεφτά χαλάει ....

με τα ίδια λεφτά , πας στην ίμπιζα,
πολύ πιο χύμα φάση και πιτσιλάς σουηδέζες στο δρόμο .........

στο χαλαρό .........
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
οπου και να πας αμα εισαι πυρφορος δεν υπαρχει περιπτωση να γαμησεις
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
δικιο εχει ο Λακης παντως ... στη Μυκονο ειναι τιγκα στη γκαβλωμενη πιριτσιρικαρια, αμα δεν εισαι κανας βασιλακης καιλας γαμας. Τα αλλα που λεει ο αλλος για μοντελες κλπ ειναι μαλακιες ανθρωπου που νομιζει οτι οι γκομενες στη Μυκονο ξεκινανε και τελειωνουν στις Β κατηγοριας μοντελες που βγαινουν στο Star τα μεσημερια και στα μανταλακια του Κωστοπουλου



 Αμα μιλάς για 17χρονες μπορεί ρε φίλε. Τι να σου πω....  Δεν με παίρνει στα 46 μου να καμακώνω τόσο μικρές. Προσωπικά στη Μύκονο, όλες οι γκόμενες που αξίζουν σαν μουνιά, έχουν μύτη μέχρι τον Θεό. Κι αν δεν την έχουν αλλού, στην Μύκονο την αποκτούν ξαφνικά. Για Ελληνίδες μιλάω.
 Οι ξένες είπαμε.... Βρωμάνε... Και σιχαίνομαι να φιλάω στόμα που μυρίζει αλκοόλ.
 

Επισκέπτης
οπου και να πας αμα εισαι πυρφορος δεν υπαρχει περιπτωση να γαμησεις

σαφέστατα δεν μιλάμε για μαλάκες .....
υπάρχουν μαλάκες που δεν γαμάνε πουθενά .........

υπάρχουν και κωλότοποι όμως , που δεν γαμάει κανείς
(με εξαίρεση μπαρμαν,πορτιέρηδες, σερβιτόρια κτλ κτλ)
και τέτοιοι κωλότοποι είναι σαντορίνη-πάρος ....

επίσης υπάρχουν τόποι μουνοθύελες , που γαμάνε σχεδόν όλοι .....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
 Αμα μιλάς για 17χρονες μπορεί ρε φίλε. Τι να σου πω....  Δεν με παίρνει στα 46 μου να καμακώνω τόσο μικρές. Προσωπικά στη Μύκονο, όλες οι γκόμενες που αξίζουν σαν μουνιά, έχουν μύτη μέχρι τον Θεό. Κι αν δεν την έχουν αλλού, στην Μύκονο την αποκτούν ξαφνικά. Για Ελληνίδες μιλάω.
 Οι ξένες είπαμε.... Βρωμάνε... Και σιχαίνομαι να φιλάω στόμα που μυρίζει αλκοόλ.

Πας συχνα δηλαδη μυκονο ε? σορρυ αν το εγραψες πριν δεν προσεξα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
γάμησε τη μύκονο .....
εσύ πας σαντορίνη ;;;;
και διαφωνείς με αυτό που λέω εγώ ;;;;;;;;

Ουτε Σαντορινη εχω παει ποτε.

- Κεφαλονια
- Λευκαδα
- Κρητη
- Πελλοπονησος
- Συρος
- Χιος
- Μυτιληνη

σε αυτα εχω πάει  ;)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
χαχαχα και αυτες που αξιζουν τερμα η μυτη στο θεο έ?



  Δεν ξέρω τι παθαίνουν μόλις πατάνε το πόδι τους στο νησί. Νομίζουν ξαφνικά πως έχουν μεταμορφωθεί σε Ναόμι Κάμπελ. Ο συνεργάτης μου στη δουλειά που έχει σπίτι εκεί, μου είπε πως έτσι γίνεται συνέχεια. Έρχονται μπας και βρουν κάναν πλούσιο να τυλίξουν σε γάμου κοινωνία, ή να κάνουν κάποια γνωριμία  για να τις προωθήσει.

  Τώρα αυτές οι μπαρούφες που ακούω για καβλωμένες γκόμενες.... τι να πω...  :jerking:


 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
  Δεν ξέρω τι παθαίνουν μόλις πατάνε το πόδι τους στο νησί. Νομίζουν ξαφνικά πως έχουν μεταμορφωθεί σε Ναόμι Κάμπελ. Ο συνεργάτης μου στη δουλειά που έχει σπίτι εκεί, μου είπε πως έτσι γίνεται συνέχεια. Έρχονται μπας και βρουν κάναν πλούσιο να τυλίξουν σε γάμου κοινωνία, ή να κάνουν κάποια γνωριμία  για να τις προωθήσει.

 Τώρα αυτές οι μπαρούφες που ακούω για καβλωμένες γκόμενες.... τι να πω...  :jerking:


 

ααχαχαχχαχαχαχα

εξαρταται για ποιες μιλαμε τωρα... δεν ξερω και να σου πω και την αληθεια
γυναικες σε στυλ PR και μοντελες σαν αυτες που διαφημιζουν τα τσιγαρα δεν ειχα ποτε μου φιλε
ουτε στην παρέα ουτε να εχω πηδηξει.

Ενταξει αμα λες για τετοιες.... δεν τις ξερω καθολου απλα φαινονται λιγακι περιεργες σε στυλ να μην νιωθω σιγουρος οτι θα μπορουσα να συνεννοηθω μαζι τους
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
   Δεν ξέρω τι παθαίνουν μόλις πατάνε το πόδι τους στο νησί. Νομίζουν ξαφνικά πως έχουν μεταμορφωθεί σε Ναόμι Κάμπελ. Ο συνεργάτης μου στη δουλειά που έχει σπίτι εκεί, μου είπε πως έτσι γίνεται συνέχεια. Έρχονται μπας και βρουν κάναν πλούσιο να τυλίξουν σε γάμου κοινωνία, ή να κάνουν κάποια γνωριμία  για να τις προωθήσει.

  Τώρα αυτές οι μπαρούφες που ακούω για καβλωμένες γκόμενες.... τι να πω...  :jerking:


   
ειδικα στην μύκονο.. ειχα δει σε ενα βιντεο κατι πατσαβουρες που βγαζανε την κωλοτρυπιδα τους στον φακο μονο και μονο επειδη ηταν ο νερι καστίγιο εκει  :2funny:

σιγα τον παιχτη στην τελικη,αλλα να σου λεει, λιγη δημοσιότητα :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ειδικα στην μύκονο.. ειχα δει σε ενα βιντεο κατι πατσαβουρες που βγαζανε την κωλοτρυπιδα τους στον φακο μονο και μονο επειδη ηταν ο νερι καστίγιο εκει  :2funny:

σιγα τον παιχτη στην τελικη,αλλα να σου λεει, λιγη δημοσιότητα :2funny:
αυτη με την κωλαρα ομως τυπε την εσκιζες..αλλα ζηλευεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom