Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δευκαλίωνος 63

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα black crow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 372
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
......γραφει κατι για μια εταιρια..
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
Πήγα χτες απόγεμα,
και ήτανε δυο μωρά
η Μαρία και η Λώρα.
Τη Μαρία την είχα ξαναπάρει
κι έτσι πήρα τη Λώρα.
Πιπινάκι, αδύνατη, μικρό βυζάκι
τατουάζ στη μέση
υπηρεσίες πάντα στα πλαίσια του μαγαζιού,
αλλά τη συγκεκριμένη δεν θα την ξαναπάρω,
δεν είχε το κάτιτις που έχουν οι υπόλοιπες του μαγαζιού.
Πάντως παρατηρώ ότι το μαγαζί ανανεώνει συνεχώς.
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Πήγα χτες απόγεμα,
και ήτανε δυο μωρά
η Μαρία και η Λώρα.
Τη Μαρία την είχα ξαναπάρει
κι έτσι πήρα τη Λώρα.
Πιπινάκι, αδύνατη, μικρό βυζάκι
τατουάζ στη μέση
υπηρεσίες πάντα στα πλαίσια του μαγαζιού,
αλλά τη συγκεκριμένη δεν θα την ξαναπάρω,
δεν είχε το κάτιτις που έχουν οι υπόλοιπες του μαγαζιού.
Πάντως παρατηρώ ότι το μαγαζί ανανεώνει συνεχώς.

Την Μαρία την είχα πάρει και εγώ. Καλούτσικο μωρό, μικρό, αλλά έμοιαζε με γύφτισα, δεν μου άρεσε και τόσο...
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Συναδελφοι παιζει 69 στο μαγαζι;
απο τιμες πως ειναι τα πραγματα;
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
απογευματινη επισκεψη στο 5ο οροφο-ειναι και γαμω τις γκαρσονιερες,με τζακι και δυο δωματια,ρετιρε και φανταζομαι θα χει και καλη θεα.τωρα στο ζουμε,2 κοριτσια,η μαιρη και η λωρα.η μαρια ειναι λιγο σκουρα(οπως ειπρε και καποιος μπορει να ειναι γυφτ)ελληνιδα ,κοντη υπερβολικα με κολαρακι τουμπανο,εμφανιζεται με σεξυ ρουχα και ψηλα σπιρουνια.δεν την πηρα γιατι δεν μπορω τα κοντα ποδια.η λωρα ειναι ρουμανα ,πιπινατη ,αδυνατη πολυ ,κορμι σαν μοντελο(εννοω σαν σωμα αδυνατο),μικρο βυζι,και πρωσοπο σαν ανηλικης(??),τατουαζ στην μεση και μακρυ σχισιμο στο ενα ποδι(εγχειρηση)και γενικα λιγο σημαδεμενη απο τραυματα-λες και εχει επιζησει απο τροχαιο.
ποια πηρα???...........μαλλον καταλαβατε........την ΛΩΡΑ.........αλλα οχι δευτερη φορα.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.............αυριο θα ριξω το τελευταιο του 06,αλλα δεν ξερω που!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Παρτούζα μπορείς να πάρεις 2 ή 3 γκόμενες μαζί ;
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
απογευματινη επισκεψη στο 5ο οροφο-ειναι και γαμω τις γκαρσονιερες,με τζακι και δυο δωματια,ρετιρε και φανταζομαι θα χει και καλη θεα.τωρα στο ζουμε,2 κοριτσια,η μαιρη και η λωρα.η μαρια ειναι λιγο σκουρα(οπως ειπρε και καποιος μπορει να ειναι γυφτ)ελληνιδα ,κοντη υπερβολικα με κολαρακι τουμπανο,εμφανιζεται με σεξυ ρουχα και ψηλα σπιρουνια.δεν την πηρα γιατι δεν μπορω τα κοντα ποδια.η λωρα ειναι ρουμανα ,πιπινατη ,αδυνατη πολυ ,κορμι σαν μοντελο(εννοω σαν σωμα αδυνατο),μικρο βυζι,και πρωσοπο σαν ανηλικης(??),τατουαζ στην μεση και μακρυ σχισιμο στο ενα ποδι(εγχειρηση)και γενικα λιγο σημαδεμενη απο τραυματα-λες και εχει επιζησει απο τροχαιο.
ποια πηρα???...........μαλλον καταλαβατε........την ΛΩΡΑ.........αλλα οχι δευτερη φορα.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.............αυριο θα ριξω το τελευταιο του 06,αλλα δεν ξερω που!!

Εμένα το Μαράκι μου δήλωσε Γιουγκοσλάβα. Όσο για τή Λώρα, όντως δε λέει και πολλά στο κρεββάτι, άσε που μπορεί να επέμβει ο εισαγγελέας.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Εμένα το Μαράκι μου δήλωσε Γιουγκοσλάβα. Όσο για τή Λώρα, όντως δε λέει και πολλά στο κρεββάτι, άσε που μπορεί να επέμβει ο εισαγγελέας.

ποδοκατασταση παιζει σε αυτο το στουντιο?
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
για ποδοκατάσταση δεν έχω ρωτήσει αλλά έχω την αίσθηση ότι σ' αυτό το σπίτι μπορείς να ζητήσεις ότι γουστάρεις και η επιθυμία σου θα εκπληρωθεί (φτάνει να έχεις λεφτά να δίνεις-πάντως σαν προγράμματα είναι από τα πιο φτηνά ακάποτο: 60, κωλαράκι: 80, αυταρχικό: 80 φουλ ή με δυο κοπέλλες: 100
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
παρεμπιπτοντως μήπως έχει κανείς το τηλ, να μου το στείλει σε πμ για να ρωταω πριν πάω να μη βλέπω τις ίδιες και τις ίδιες
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Καλή χρονιά. Ξέρει κανείς αν είναι ανοιχτό σήμερα το studioτης Δευκαλίωνος; Αν υπάρχει τηλ ας το στείλει κάποιος με pm, μην κατεβαίνω τσάμπα και είμαι και μακριούτσικα.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Ας μας πεί κάποιος παίδες αν είναι ανοιχτό το συγκεκριμένο για να το τιμήσουμε  :grin:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Τελικά πήγα και ήταν κλειστό.

Πέρασα απο Παιωνίου είχε 2, μια ξανθιά μέτρια και μια χοντρούλα Βερόνικα λεγότανε και έφυγα...

Πήγα προς Πιπίνου στο ισόγειο είχε ένα καλό μωράκι, γλύκο όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλα πάρα πολύ περιποιητικό και συμμετοχικό, το χα πάρει πιό παλία.
Στις σκάλες πού ειναι κάθετος της Πιπίνου συνεχίζουν και έχουν αυτή την Κατερίνα τη χοντρή, αν και την είδα ψιλοαδυνατισμένη...έφυγα και απο εκεί..

Και μιάς και βαριόμουν και δεν μπορούσα άλλο κατέληξα Λέλας Καραγιάνη στη Λίνα.

Εκεί έκανα ένα πολύ δυνατό γαμήσι. Υπόψιν η Λίνα δίνει με +40 και κώλο.
Βέβαια το χω απορία αν ξέρει κανείς ας μας πεί, έκυβε συνέχεια το πρόσωπο της, παρατήρησα σιλικόνη στα βυζιά στον κώλο και λέω, ρε λές ?

Με τα πολλά αργούσα να χύσω θα μουν κανα 20λεπτο μέσα μου βγάζει το προφυλακτικό και μου τον έπαιζε.
Το θεικό, μου λέει όταν είναι να χύσεις πέστο μου, οκ απαντάω.
Στο ένα της χέρι κρατούσε χαρτί.
ʼς κάνω ένα τέστ λέω και όπως μου τον έπαιζε της λέω έρχετεε, βάζει το χαρτί στον πούτσο μου και το πρόσωπο της λίγο πιο μακριά(είμασταν σε 69 στύλ).
με το που βλέπω την κίνηση της, της λέω ωχ έβαλες το χαρτί και μου έφυγε άστο ντε, το αφήνει.

Συνεχίζουμε και αφού ξέρω πλέον τι θα κάνει αν της πώ ότι θα χύσω, είναι με το πρόσωπο ακριβώς απο πάνω και δίνει, ε, μου ρχεται και μένα, φυσικά δεν λέω χύνω και, αποτέλεσμα την πέρνει στο μάτι ξόφαλτση, χαχααχα φεύγει (τα άλλα πέσανε πάνω μου...) και αρχίζει και λέει τύφλώθηκα και τέτοια, χχαααχααχ, ε αφού γελάσαμε λίγο με τη Λίνα σκουπίστηκε και έφυγε :)
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
Έχει καταλάβει κανείς γιατί η Λίνα κρύβει το πρόσωπό της;
 

bourdeliaris77

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδες τι τηλεφωνο εχει το στουντιακι?ασ μου το στειλει καποιος με pm
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Έχει καταλάβει κανείς γιατί η Λίνα κρύβει το πρόσωπό της;
αν και δεν ειναι του παροντος θεμα,κοιτα στην ενοτητα"λελας καραγ25"που γραφω πριν καιρο για την λινα............μαλλον πρεπει να το λαδωνε στο στρατο το τoυφεκιο G3 A3.......!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom