Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δευκαλίωνος 63

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα black crow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 372
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Παίδες χαιρετώ.... Πέρασα από το σπίτι πριν λίγες μέρες... Όντως το κουδούνι κάνει ΜΠΑΜ...

Χτύπησα αλλά δε μου άνοιξαν... Έτσι πήρα τηλέφωνο.... Το σηκώνει μία, ρωτάω αν δουλεύουν Δευτέρα, μου λέει ΟΧΙ, λέω κρίμα γιατί είμαι από κάτω... και ξεκινάει ψιλοανάκριση... "Και με ποιά κοπέλα είχες περάσει??" ... λέω με μιά Εύα... και ξανά "μόνο με αυτήν? κάποια άλλη".... λέω και με μια Κατερίνα αλλά έχω καιρό να περάσω.... Με τα πολλά μου λέει.... ωραία έλα σε 5 λεπτά...

Περνάν 5 λεπτά, χτυπάω δεν ανοίγουν και παίρνω τηλ. πάλι... εκεί μου άνοιξαν...

Μπαίνω μέσα και μου ανοίγει η Τσέσικα νομίζω μου είπε.... αυτή η μαυρομάλλο με τις βυζάρες.... μου έδειξε άλλη μια κοπέλα (λεπτή, ψιλούλα, ξανθιά νομίζω Αλβανίδα) και κλασσικά μου δίνουν το χέρι για χειραψίες... ευγενικές και οι 2....

Την ρωτάω που είναι η "τσατσα Άννα νομίζω, μια ξανθιά σε ηλικία μιλφ κλπ μου λέει "α δεν ξέρω τι λές..." της εξήγησα πως κάθε φορά που περνούσα με αυτή την τσατσά μιλούσα και μου παρουσίαζε τις κοπέλες... εκείνη έκανε την ανήξερη...

τες πα... της είπα πως παλιά περνούσα με 40 ευρώ περίπου ώρα με 2 εκτονώσεις με μια κοπέλα και άλλη μια φορά είχα περάσει με 20 ευρώ με μια κοπέλα αλλά σε φάση 10 λεπτά για γρήγορο ξεφόρτωμα...
Μου λέει δεν ξέρω τι λες αλλά δεν ισχύουν οι τιμές αυτές.... και πως είναι 40 ευρώ με μια κοπέλα 1 εκτόνωση.... 60 ευρώ παρτούζα με 2 κοπέλες 1 εκτόνωση...

Εγώ βασικά της ζήτησα, 40 ευρώ αλλά να έρθει η μια κοπέλα να τελειώσω και μετά καπάκι η 2η κοπέλα για 2η εκτόνωση... αλλά μου λεει όχι όχι δεν παίζει αυτό το πρόγραμμα...

Μετά μου είπε αν θέλω 30 ευρώ με μια κοπέλα άντε και 20 αλλά 5-10 λεπτά.... βασικά θα περνούσα αλλά δεν ξέρω κάτι με χάλασε...

τελικά κατέληξα Διδύμου και άδειασα πάρα πολύ ωραία....

γενικά τι παίζει ρε παίδες?..... άλλαξε διεύθυνση το μαγαζί???
τί έχει συμβεί?

να τονίσω πως είχα παααρα πολύ καιρό να περάσω μπορεί και χρόνο...

 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Πήρα και τηλ. σήμερα.... αλλά δεν το σήκωσαν..... νταξ ήταν και λίγο νωρίς 10 πήρα...

ξέρει κανείς τι έχει παιχτεί?
ωράρια?
κοπέλες?
κλπ?
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Τις Κυριακές είναι ανοιχτά;
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο στα μέσα του περασμένου μήνα. Ο χώρος ωραίος και καθαρός, η τσατσά ευγενική.

Υπήρχαν 3 κοπέλες, η πρώτη μια ξανθιά με πιασίματα 30κάτι, η δεύτερη μια ξανθιά πολύ λεπτή, και τρίτη η Τζέσικα, μια μελαχρινή 30κάτι με καμπύλες και πιασίματα (δεν θυμάμαι περισσότερα για τις άλλες δύο κοπέλες). Πέρασα με τη Τζέσικα, δύο εκτονώσεις, ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στόμα και 69, στα 90 ευρώ.

Η Τζέσικα πολύ δυνατή τόσο εμφανισιακά όσο και στο κρεβάτι. Κάτι μου θύμιζε, νομιζω ειχαν ξαναβρεθει μαζι παλιότερα αλλού, καθώς ήταν πρώτη φορά που πήγαινα στο συγκεκριμένο κρυφοστούντιο, δεν τη ρώτησα όμως από που αλλού έχει περάσει. Γενικότερα, έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες. Η τιμή μέτρια, μπορείς να βρεις και χαμηλότερες, αλλά συγκριτικά με κανονικά στούντιο συμφέρει, πόσο μάλλον κι από άποψη υπηρεσιών.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο στα μέσα του περασμένου μήνα. Ο χώρος ωραίος και καθαρός, η τσατσά ευγενική.

Υπήρχαν 3 κοπέλες, η πρώτη μια ξανθιά με πιασίματα 30κάτι, η δεύτερη μια ξανθιά πολύ λεπτή, και τρίτη η Τζέσικα, μια μελαχρινή 30κάτι με καμπύλες και πιασίματα (δεν θυμάμαι περισσότερα για τις άλλες δύο κοπέλες). Πέρασα με τη Τζέσικα, δύο εκτονώσεις, ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στόμα και 69, στα 90 ευρώ.

Η Τζέσικα πολύ δυνατή τόσο εμφανισιακά όσο και στο κρεβάτι. Κάτι μου θύμιζε, νομιζω ειχαν ξαναβρεθει μαζι παλιότερα αλλού, καθώς ήταν πρώτη φορά που πήγαινα στο συγκεκριμένο κρυφοστούντιο, δεν τη ρώτησα όμως από που αλλού έχει περάσει. Γενικότερα, έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες. Η τιμή μέτρια, μπορείς να βρεις και χαμηλότερες, αλλά συγκριτικά με κανονικά στούντιο συμφέρει, πόσο μάλλον κι από άποψη υπηρεσιών.

Συναγωνιστή τί ώρα πέρασες?

Επίσης πόση ώρα έκατσες?
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.017
Πόντοι
3.446
ρε υπάρχει ακόμη τούτο?? :happy: :think:
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Συναγωνιστή τί ώρα πέρασες?

Επίσης πόση ώρα έκατσες?

Έχει περάσει αρκετός καιρός οπότε δεν θυμάμαι ακριβώς τι ώρα πήγα, κάπου μεταξύ 15:00-16:00 πρέπει να έφτασα εκεί. Έκατσα μια ώρα συν/πλην κάτι.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Παίδες.... κάνα νέο απτό κατάστημα;;;;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Παίδες... κάνα νέο απτό... οίκημα;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom