Νέα

Cuckold fantasy προς υλοποίηση!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
και μικροτσουτσουνοι, μη το ξεχναμε και τον απογοητευσουμε.
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
τελικά πήγαμε με 1 φίλο από εδώ σε μπου φυλής και με 40 γιούρα κάτσαμε 15' μέσα. ήταν πολύ καλά για 1η εμπειρία η κοπελίτσα γύρω στα 19-21 μίλαγε καλούτσικα ελληνικά και γούσταρε το ρόλο της "κοπέλας" μου που γυρίζει και καλά από 1 μπαρ όπου γνώρισε τον τύπο που μπήκε μαζί του στο δωμάτιο. εγώ αντιστέκομαι δήθεν για λίγο μετά με βάζουν και οι 2 κάτω, με γδύνουν, η κοπέλα με  :s&m_1: (δικό μου το μαστίγιο) και με πάτησε με  :lheel: υπενθυμίζοντάς ου ότι αφέντραμου είναι και θα κάνεότι γουστάρει και θα πηδιέται με όποιον θέλει. αφού την ικέτεψα να μη το κάνει μπροστά μου, με 2 σφαλιάρες με σταμάτησε! "εσύ μόνο θα κοιτάς που θα με γαμάει σκλάβε" και άρχισαν το μπαλμούτιασμα, τον  :pipa1: και με ανάγκασε κι εμένα να του πάρω  :pipa1: για μισό λεπτό με καπότα φυσικά. μετά άρχισε να τη γαμάει και εγώ με διέταξε να της γλείφω τις πατούσες παράλληλα. ενώ με έβριζαν και οι 2 και με απαξίωνα, αυτός την πήρε ανάσκελα και μετά στα 4 και έχυσε, μετά με διέταξε να χύσω και εγώ στις πατούσες της (μου τον έπαιξε με τα πόδια για ένα λεπτό) κάτι το οποίο έγινε ειδικά ότανμέτρησε αντίστροφα από το 10 στο 0!!! ήταν πολύ καλό για αρχή, ελπίζω να υπάρξουν και άλλες εμπειρίες. ο τύπος ενθουσιάστηκε και όταν έχουμε λεφτά θα πάμε και σε στούντιο με μυημενη αφέντρα (μπέσυ ετοιμάσου...)αυτά.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
τελικά πήγαμε με 1 φίλο από εδώ σε μπου φυλής και με 40 γιούρα κάτσαμε 15' μέσα. ήταν πολύ καλά για 1η εμπειρία η κοπελίτσα γύρω στα 19-21 μίλαγε καλούτσικα ελληνικά και γούσταρε το ρόλο της "κοπέλας" μου που γυρίζει και καλά από 1 μπαρ όπου γνώρισε τον τύπο που μπήκε μαζί του στο δωμάτιο. εγώ αντιστέκομαι δήθεν για λίγο μετά με βάζουν και οι 2 κάτω, με γδύνουν, η κοπέλα με  :s&m_1: (δικό μου το μαστίγιο) και με πάτησε με  :lheel: υπενθυμίζοντάς ου ότι αφέντραμου είναι και θα κάνεότι γουστάρει και θα πηδιέται με όποιον θέλει. αφού την ικέτεψα να μη το κάνει μπροστά μου, με 2 σφαλιάρες με σταμάτησε! "εσύ μόνο θα κοιτάς που θα με γαμάει σκλάβε" και άρχισαν το μπαλμούτιασμα, τον  :pipa1: και με ανάγκασε κι εμένα να του πάρω  :pipa1: για μισό λεπτό με καπότα φυσικά. μετά άρχισε να τη γαμάει και εγώ με διέταξε να της γλείφω τις πατούσες παράλληλα. ενώ με έβριζαν και οι 2 και με απαξίωνα, αυτός την πήρε ανάσκελα και μετά στα 4 και έχυσε, μετά με διέταξε να χύσω και εγώ στις πατούσες της (μου τον έπαιξε με τα πόδια για ένα λεπτό) κάτι το οποίο έγινε ειδικά ότανμέτρησε αντίστροφα από το 10 στο 0!!! ήταν πολύ καλό για αρχή, ελπίζω να υπάρξουν και άλλες εμπειρίες. ο τύπος ενθουσιάστηκε και όταν έχουμε λεφτά θα πάμε και σε στούντιο με μυημενη αφέντρα (μπέσυ ετοιμάσου...)αυτά.
φιλε πουστης εισαι;ΔΕν το περιμενα!!!Επεσα απο τα συννεφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
τελικά πήγαμε με 1 φίλο από εδώ σε μπου φυλής και με 40 γιούρα κάτσαμε 15' μέσα. ήταν πολύ καλά για 1η εμπειρία η κοπελίτσα γύρω στα 19-21 μίλαγε καλούτσικα ελληνικά και γούσταρε το ρόλο της "κοπέλας" μου που γυρίζει και καλά από 1 μπαρ όπου γνώρισε τον τύπο που μπήκε μαζί του στο δωμάτιο. εγώ αντιστέκομαι δήθεν για λίγο μετά με βάζουν και οι 2 κάτω, με γδύνουν, η κοπέλα με  :s&m_1: (δικό μου το μαστίγιο) και με πάτησε με  :lheel: υπενθυμίζοντάς ου ότι αφέντραμου είναι και θα κάνεότι γουστάρει και θα πηδιέται με όποιον θέλει. αφού την ικέτεψα να μη το κάνει μπροστά μου, με 2 σφαλιάρες με σταμάτησε! "εσύ μόνο θα κοιτάς που θα με γαμάει σκλάβε" και άρχισαν το μπαλμούτιασμα, τον  :pipa1: και με ανάγκασε κι εμένα να του πάρω  :pipa1: για μισό λεπτό με καπότα φυσικά. μετά άρχισε να τη γαμάει και εγώ με διέταξε να της γλείφω τις πατούσες παράλληλα. ενώ με έβριζαν και οι 2 και με απαξίωνα, αυτός την πήρε ανάσκελα και μετά στα 4 και έχυσε, μετά με διέταξε να χύσω και εγώ στις πατούσες της (μου τον έπαιξε με τα πόδια για ένα λεπτό) κάτι το οποίο έγινε ειδικά ότανμέτρησε αντίστροφα από το 10 στο 0!!! ήταν πολύ καλό για αρχή, ελπίζω να υπάρξουν και άλλες εμπειρίες. ο τύπος ενθουσιάστηκε και όταν έχουμε λεφτά θα πάμε και σε στούντιο με μυημενη αφέντρα (μπέσυ ετοιμάσου...)αυτά.





σε 15' μονο αυτα; μπορουσατε να υποκριθητε οτι καθεστε σε ενα καφε, σκαι μυτη ο τυπος, γνωριζεστε κι ενω του μιλας εκεινος καρφωνει (με τα ματια) την ψωλα σου...
μετα αφου πινετε και το απεριτιφ, εκεινη δηθεν αθωα τον προσκαλει για ενα εσπρεσο στο διαμερισμα σας.
εκει σε πιανει ενα πονοκεφαλος και τους ανακοινωνεις οτι θα πας να ξαπλωσεις και να μην ενοχληθουν απο την απουσια σου...

μετα πανω στην καβλα την γαμαει λυσασμενα στο κρεβατι σας ακριβως διπλα σου, ενω εσυ κοιμασαι του καλου καιρου

(στο χυσιμο μπορει να σε παρουν τα σκαγια κι εσενα, αυτο μενει να το αποφασισεις εσυ...)
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
781
Like
6.080
Πόντοι
1.046
Θελω να γινω cuckold στη συζυγο μου...αν ενδιαφερεται καποιος, πολυ ευχαριστως να το συζητησουμε στην προσωπικη συνομιλια
Ευχαριστω
καμία φοτο απ τη γνωστή αννουλα πότε θα βάλεις?
 

Sexsultan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Like
158
Πόντοι
1
Ειμαι cuckold συζυγος προς τη γυναικα μου....στειλτε μηνυμα αν θελετε να τα πουμε
Για πες ενδιαφέρον ακούγεται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τελικά πήγαμε με 1 φίλο από εδώ σε μπου φυλής και με 40 γιούρα κάτσαμε 15' μέσα. ήταν πολύ καλά για 1η εμπειρία η κοπελίτσα γύρω στα 19-21 μίλαγε καλούτσικα ελληνικά και γούσταρε το ρόλο της "κοπέλας" μου που γυρίζει και καλά από 1 μπαρ όπου γνώρισε τον τύπο που μπήκε μαζί του στο δωμάτιο. εγώ αντιστέκομαι δήθεν για λίγο μετά με βάζουν και οι 2 κάτω, με γδύνουν, η κοπέλα με :s&m_1: (δικό μου το μαστίγιο) και με πάτησε με :lheel: υπενθυμίζοντάς ου ότι αφέντραμου είναι και θα κάνεότι γουστάρει και θα πηδιέται με όποιον θέλει. αφού την ικέτεψα να μη το κάνει μπροστά μου, με 2 σφαλιάρες με σταμάτησε! "εσύ μόνο θα κοιτάς που θα με γαμάει σκλάβε" και άρχισαν το μπαλμούτιασμα, τον :pipa1: και με ανάγκασε κι εμένα να του πάρω :pipa1: για μισό λεπτό με καπότα φυσικά. μετά άρχισε να τη γαμάει και εγώ με διέταξε να της γλείφω τις πατούσες παράλληλα. ενώ με έβριζαν και οι 2 και με απαξίωνα, αυτός την πήρε ανάσκελα και μετά στα 4 και έχυσε, μετά με διέταξε να χύσω και εγώ στις πατούσες της (μου τον έπαιξε με τα πόδια για ένα λεπτό) κάτι το οποίο έγινε ειδικά ότανμέτρησε αντίστροφα από το 10 στο 0!!! ήταν πολύ καλό για αρχή, ελπίζω να υπάρξουν και άλλες εμπειρίες. ο τύπος ενθουσιάστηκε και όταν έχουμε λεφτά θα πάμε και σε στούντιο με μυημενη αφέντρα (μπέσυ ετοιμάσου...)αυτά.
Αν ψήνεις κάτι παρόμοιο στείλε
 

johnpapp

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Αν ενδιαφέρεται κάποιος για τέτοια φάση ας μου στείλει μήνυμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom