Νέα

Cuckold fantasy προς υλοποίηση!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • patoboukalos.jpg
    patoboukalos.jpg
    200,6 KB · Εμφανίσεις: 88

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
[quote author=KYR MEDIOS
Το ότι είσαι αδελφή δεν σου έχει περάσει από το μυαλό ποτε?
Όταν λες άθλημα εννοείς το να γλείφω τα αρχίδια ενός τύπου που γαμεί την γυναικα μου?  :think: :think:
[/quote]
:2funny: :rockon: :s&m_2:
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
[quote author=takis villa
ουγκ απλά!!! αίμα τιμή μικρό πουλί βρωμάει η κατάσταση. τέσπα όπως τα λες είναι βυζάρες, γκωλάρες, μπουτάρες, πίπες, ιεραποστολικό, στα 4, φαντασία και φετίχ μηδέν και κλασσικός μα...κας έλληναρας! καλά σουβλάκια ρατσιστάκο και δόξα ο ανύπαρκτος.  :2funny: αν ήμουν ομοφυλόφιλος θα τόλεγα δεν έχω 1 μύριο κόμπλεξ όπως εσύ. περαστικά
[/quote]

Δηλαδή μωρή αδερφή, εμείς που:

δεν γλύφουμε αρχίδια,
δεν μας αρέσει να βλέπουμε να γαμάει άλλος τις γυναίκες μας,
δεν γουστάρουμε τέτοια σκηνικά γιατί μπορεί να ξεφύγει καμιά πούτσα και ακουμπίσει τον κώλο μας,
δεν έχουμε τόσο προχώ φετίχ,
εμείς είμαστε κλασικοί μαλάκες Ελληνάρες και εσύ είσαι προοδευτικός Ευρωπαίος???
 :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
ουγκ απλά!!! αίμα τιμή μικρό πουλί βρωμάει η κατάσταση. τέσπα όπως τα λες είναι βυζάρες, γκωλάρες, μπουτάρες, πίπες, ιεραποστολικό, στα 4, φαντασία και φετίχ μηδέν και κλασσικός μα...κας έλληναρας! καλά σουβλάκια ρατσιστάκο και δόξα ο ανύπαρκτος.  :2funny: αν ήμουν ομοφυλόφιλος θα τόλεγα δεν έχω 1 μύριο κόμπλεξ όπως εσύ. περαστικά

Φιλε μη δινεις σημασια στους κομπλεξικους , εχουν περιορισμενη φαντασια, ουτε να γαμηθουν δε ξερουν
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Φιλε μη δινεις σημασια στους κομπλεξικους , εχουν περιορισμενη φαντασια, ουτε να γαμηθουν δε ξερουν

Ενθάρυνέ τον εσύ...
Λες να ήταν στο κοινόβιο Villa Amalia παλιά και να του άρεσε η πούτσα από τα ζάκια??? :fuck1: :fuck2:
 

Επισκέπτης
παιδια συγγνωμην μηπως ξερει κανεις πως βαζουμε φωτος κατω απο το νικ μας? ευχαριστω εκ των προτερων
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Ενθάρυνέ τον εσύ...
Λες να ήταν στο κοινόβιο Villa Amalia παλιά και να του άρεσε η πούτσα από τα ζάκια??? :fuck1: :fuck2:

ρε φασιστάκο πονάει η βίλλα αμαλίας έ, έχεις αρπάξει και συ τα χοντράδια σου και επισκέφτηκες νοσοκομεία όπως εκατοντάδες άλλοι νεοναζί μισέλληνες χ.α. ?? εσένα ρε μουρόχαβλο και οι 2 άλλοι που κατακρίνετε σας γαμάνε κάθε μέρα  :fuck2: :s&m_1: :zfuck: με κάθε τρόπο και από όλες τις τρύπες στη ζωή και την κοινωνία οι εξουσιαστές σας. οπότε αυτούς που κατειγορείτε και χλευάζετε (νομίζετε) για γκέι ή ανώμαλους ή μαζόχες ή ότι άλλο ξεφεύγει από τα καθημερινά σας μικροαστικά χαζοκουτάκια μακάρι να τους μοιάζατε στο 1% εσείς είστε άπειρα περισσότερο μπούστηδες (για να μιλήσω και στη διάλεκτό σας) σκατόβλαχοι. σφάξε με πασά μου να αγιάσω το κάθε τσουτσέκι τώρα... μακάρι να είχατε μόνο στην ερωτική σας ζωή τάσεις μαζοχισμού ή φετιχισμού παρόμοιο με το δικό μου. σας χαζεύω από τόσο ψιλά και γελάω σαρκαστικά με τα κόμπλεξ σας και τα υποτακτικά σας λαικατζίδικα πιστεύω σας. ουστ νταλικεροταρίφες!!  :2funny: :2funny: :uglystupid:
ουγκ έμα τιμοί μικρώ πουλεί!!!
υγ. βλακάκο από πάνω βίγια προφέρεται όχι λίλα ή βίλα, αρβανιτόσπορος ή τουρκόσπορος είσαι εσύ, εγώ ελληνοισπανόσπορος είμαι,  ντάκθει???
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
παιδια συγγνωμην μηπως ξερει κανεις πως βαζουμε φωτος κατω απο το νικ μας? ευχαριστω εκ των προτερων
Καλημέρα,
συνδέεσαι, πάς προφίλ και κάνεις ότι ρύθμιση θέλεις από εκεί...
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
ρε φασιστάκο πονάει η βίλλα αμαλίας έ, έχεις αρπάξει και συ τα χοντράδια σου και επισκέφτηκες νοσοκομεία όπως εκατοντάδες άλλοι νεοναζί μισέλληνες χ.α. ?? εσένα ρε μουρόχαβλο και οι 2 άλλοι που κατακρίνετε σας γαμάνε κάθε μέρα  :fuck2: :s&m_1: :zfuck: με κάθε τρόπο και από όλες τις τρύπες στη ζωή και την κοινωνία οι εξουσιαστές σας. οπότε αυτούς που κατειγορείτε και χλευάζετε (νομίζετε) για γκέι ή ανώμαλους ή μαζόχες ή ότι άλλο ξεφεύγει από τα καθημερινά σας μικροαστικά χαζοκουτάκια μακάρι να τους μοιάζατε στο 1% εσείς είστε άπειρα περισσότερο μπούστηδες (για να μιλήσω και στη διάλεκτό σας) σκατόβλαχοι. σφάξε με πασά μου να αγιάσω το κάθε τσουτσέκι τώρα... μακάρι να είχατε μόνο στην ερωτική σας ζωή τάσεις μαζοχισμού ή φετιχισμού παρόμοιο με το δικό μου. σας χαζεύω από τόσο ψιλά και γελάω σαρκαστικά με τα κόμπλεξ σας και τα υποτακτικά σας λαικατζίδικα πιστεύω σας. ουστ νταλικεροταρίφες!!  :2funny: :2funny: :uglystupid:
ουγκ έμα τιμοί μικρώ πουλεί!!!
υγ. βλακάκο από πάνω βίγια προφέρεται όχι λίλα ή βίλα, αρβανιτόσπορος ή τουρκόσπορος είσαι εσύ, εγώ ελληνοισπανόσπορος είμαι,  ντάκθει???
ΠΑΣΟΚ ρε Πούστη!!!!!
Δεν πειράζει φίλε μου, κοίταζέ μας εσύ από ψηλά αρκεί να μην μας πονάει ο κώλος μας.
Τώρα κατάλαβα γιατί οι πούτσες πάνε προς τα πάνω, βλέπουν τα κωλαράκια σας και γουστάρουν...
Όταν βρεις τον γιό σου, (αν δεν έχεις δεν βλέπω να κάνεις μόλις φέρεις στο μυαλό σου αυτή την εικόνα), να τον παίρνει από πίσω τότε να δω που θα βάλεις το απελευθερωμένο μυαλουδάκι σου. Μάλλον μπροστά από κάνη... Εγώ το πολύ πολύ να δω τον δικό μου να σκίζει καμιά αδερφή... Χαχαχα :birdman:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ΠΑΣΟΚ ρε Πούστη!!!!!
Δεν πειράζει φίλε μου, κοίταζέ μας εσύ από ψηλά αρκεί να μην μας πονάει ο κώλος μας.
Τώρα κατάλαβα γιατί οι πούτσες πάνε προς τα πάνω, βλέπουν τα κωλαράκια σας και γουστάρουν...
Όταν βρεις τον γιό σου, (αν δεν έχεις δεν βλέπω να κάνεις μόλις φέρεις στο μυαλό σου αυτή την εικόνα), να τον παίρνει από πίσω τότε να δω που θα βάλεις το απελευθερωμένο μυαλουδάκι σου. Μάλλον μπροστά από κάνη... Εγώ το πολύ πολύ να δω τον δικό μου να σκίζει καμιά αδερφή... Χαχαχα :birdman:

δλδ οι 2 απογωνοι θα ειναι στο ιδιο κρεββατι κ θα γαμιουνται κ ο kw θα περιφανευεται για το γιο του που σκιζει την αδερφω τον γιο του villa που επισης θα περιφανευεται για τον προχω το γιο του που βαζει κρεας στο κωλο του ...
οτι θα εχετε κ οι 2 σκατοπουστες που θα τοους ταιζεται μεχρι να μεγαλωσουν το σκεφτηκατε?
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Σιγά μην τον ταίζω κιόλας, Θα κρεμάσω τη μάνα του και τον Takis villa, και θα το κόψει θέλει δεν θέλει... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Σιγά μην τον ταίζω κιόλας, Θα κρεμάσω τη μάνα του και τον Takis villa, και θα το κόψει θέλει δεν θέλει... :2funny: :2funny: :2funny:

μην κρεμάς και πολύ ρε τσολιά θα σου σκιστεί η φουστανέλα. πασόκ? ακόμα χειρότερα ραγιά. ο μελιγαλάς και οι κρεμάλες είναι για άλλους... για τον πιο πάνω θα κάνω κόρη μεγάλε όχι γιο... και θέλω νάναι λεσβία ή να κάνει παρτούζες ή νάναι αφέντρα...όχι κυράτσα κλασσική ελληνίδα υπό...
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Αργά σε ξύπνησε η μαμά σου σήμερα...
Ρε τράβα δούλεψε παλιαδερφή!!!!! :s&m_3:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
τσουλάκι εγώ δουλεύω 10 χρόνια τι να μου πεις? τράβα προσκύνα ρε τα αφεντικά σου δούλα  :s&m_2: :s&m_1: :2on1: από άδεια ξέρεις τίποτα ή δουλεύεις δουλικά 365/365? από σεπτέμβρη πάλι δουλειά το καλοκαίρι κρατά 10 μέρες ακόμα για μένα κορόιδο. σάμπως κατάλαβες και τι είπα πριν, άιντε κασιδιάρα, φουντούνι.
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
:huh:Μια τελευταία απορία και αν απαντήσεις μονολεκτικά δεν ξαναγράφω και σου χαλάω το νήμα,
μπας και βρείς κανένα καυλί να σε "υποτάξει" όπως λες ότι θέλεις...
Ο Πατριός ή ο Θείος σε "κάρφωσε" μικρό και σου άρεσε??? :fuck1:
ΥΓ. Σε θυλικό πρόσωπο να μιλάς στον εαυτό σου...
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
:idiot:
:huh:Μια τελευταία απορία και αν απαντήσεις μονολεκτικά δεν ξαναγράφω και σου χαλάω το νήμα,
μπας και βρείς κανένα καυλί να σε "υποτάξει" όπως λες ότι θέλεις...
Ο Πατριός ή ο Θείος σε "κάρφωσε" μικρό και σου άρεσε??? :fuck1:
ΥΓ. Σε θυλικό πρόσωπο να μιλάς στον εαυτό σου...

ξάδερφος  :idiot: :2funny: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom