Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
oGpJ4mW~2.jpg
Πότε???
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
126
Πόντοι
1
το παρτυ λοιπον που δεχεται μονους αντρες..αρκετα ζευγαρια..και ξεκινησε και παιχνιδι αρκετα νωρις με 2 ζευγαρια και 2 μπαλαντερ αμα θυμαμαι καλα..στον πανω χωρο..στον κατω χωρο στο δωματιακι που κλεινει κλειστηκαν αλλα 2? ζευγαρια νομιζω δν ειμαι σιγουρος..επισης εγω με μια κοπελα και 2 φιλους περασαμε πολυ ωραια..μαζι κ ο καθενας μονος του..
παραφωνια??
η κλασσικη
ενας τυπας που οσα οχι και αν ακουσε ερχοταν
διπλα μας με το πουλι εξω..μια δυο τρεις..ρε φιλε τι θα αλλαξει μετα το πρωτο οχι?
δεν προλαβαιναμε να κανουμε κατι..τσουπ και αυτος..
γενικα ειχε κοσμο..το παιχνιδι ομως δεν ηταν ανοιχτο προς ολους..επαιζαν οσοι γνωριζονταν..αυτο καταλαβα εγω
τωρα οποιος αλλος ηταν ή κανα ζευγαρι ας πει κ αυτο τη γνωμη του
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
το παρτυ λοιπον που δεχεται μονους αντρες..αρκετα ζευγαρια..και ξεκινησε και παιχνιδι αρκετα νωρις με 2 ζευγαρια και 2 μπαλαντερ αμα θυμαμαι καλα..στον πανω χωρο..στον κατω χωρο στο δωματιακι που κλεινει κλειστηκαν αλλα 2? ζευγαρια νομιζω δν ειμαι σιγουρος..επισης εγω με μια κοπελα και 2 φιλους περασαμε πολυ ωραια..μαζι κ ο καθενας μονος του..
παραφωνια??
η κλασσικη
ενας τυπας που οσα οχι και αν ακουσε ερχοταν
διπλα μας με το πουλι εξω..μια δυο τρεις..ρε φιλε τι θα αλλαξει μετα το πρωτο οχι?
δεν προλαβαιναμε να κανουμε κατι..τσουπ και αυτος..
γενικα ειχε κοσμο..το παιχνιδι ομως δεν ηταν ανοιχτο προς ολους..επαιζαν οσοι γνωριζονταν..αυτο καταλαβα εγω
τωρα οποιος αλλος ηταν ή κανα ζευγαρι ας πει κ αυτο τη γνωμη του
Διευκρίνησε μας λίγο αυτό '
επισης εγω με μια κοπελα και 2 φιλους περασαμε πολυ ωραια..μαζι κ ο καθενας μονος του..
παραφωνια??'
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
126
Πόντοι
1
Διευκρίνησε μας λίγο αυτό '
επισης εγω με μια κοπελα και 2 φιλους περασαμε πολυ ωραια..μαζι κ ο καθενας μονος του..
παραφωνια??'
ηρθε σαν ζευγαρι με φιλο και εγινε σκηνικο
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Πέραν της "καθιερωμένης" παρουσίας στα κυριακάτικα events, πραγματοποιήθηκε "ασυνήθιστη" Σαββατιάτικη επίσκεψη μετά από πολλούς μήνες.

Πολύ θετική εντύπωση ο κόσμος (πιο νέος και πιο ωραίος), το εξίσου "θερμό" κλίμα και τα αρκετά σέξι ντυσίματα, όπως και οι παραστάσεις στον στύλο.
Λιγότερο μεν, αλλά καλό παιχνίδι και στον πάνω όροφο.
Τα μόνα αρνητικά η μουσική (προσωπική άποψη φυσικά, αλλά σε προδιαθέτει περισσότερο ένα αισθησιακό τραγούδι σε σχέση με το τα-τα-τα) και ο καπνός. Ίσως όμως αυτά είναι που φέρνουν και τα παραπάνω.

Αλλαγή εικόνας λοιπόν, και μάλλον θα δοθούν περισσότερες ευκαιρίες τα Σάββατα.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
642
Πόντοι
81
Τα μόνα αρνητικά η μουσική (προσωπική άποψη φυσικά, αλλά σε προδιαθέτει περισσότερο ένα αισθησιακό τραγούδι σε σχέση με το τα-τα-τα) και ο καπνός. Ίσως όμως αυτά είναι που φέρνουν και τα παραπάνω.
Η μουσική όπως είπες είναι υποκειμενική.
Στο συγκεκριμένο μαγαζί νομίζω οτι υπάρχουν "μουσικες ενοτητες έτσι έχω καταλάβει.
Δεν υπάρχει Σαββατο που δεν παίζει αισθησιακά αλλα το να παιζει μονο αισθησικα θα υπάρχουν και αλλα άτομα που θα θελουν να δουν να λικνίζονται οι κοπελες.
Δεν είναι όλες για στύλο.
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
126
Πόντοι
1
σαββατο θα ειμαι στο μαγαζι μαζι με φιλη with benefits..αν θελει καποιο ζευγαρι ας στειλει
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Κάθε Παρασκευή αν δεν κάνω λάθος είναι που τα ζευγάρια μπορουν να φέρουν κάποιο μπαλαντέρ?
 

Man87(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
78
Like
1.992
Πόντοι
200
Υπέροχα στο event της Κυριακής
Με highlight της βραδιάς τις δύο κουκλιτσες που φασωνονταν στους καναπεδες φορώντας μόνο τα στρινγκακια τους με τους γκόμενους τους απλά να βλέπουν και ύστερα πήγαν στα prive για περισσότερα...
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
642
Πόντοι
81
Υπέροχα στο event της Κυριακής
Με highlight της βραδιάς τις δύο κουκλιτσες που φασωνονταν στους καναπεδες φορώντας μόνο τα στρινγκακια τους με τους γκόμενους τους απλά να βλέπουν και ύστερα πήγαν στα prive για περισσότερα...
Το ειδα αυτο που λες. Πολυ όμορφο θεαμα
 

pout33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Κανένα ενεργό ζευγάρι για ανταλλαγή συντρόφων?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Κανένα ενεργό ζευγάρι για ανταλλαγή συντρόφων?
Τυπε εδω μεσα και παιζουν αρκετα ζευγαρια αντρας (αρσ) κρος (θυλ). Επισης και κρος που τους αρεσει να ξεφτιλιζουν ζευγαρια αν ενδιαφερεσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom