Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 868
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Μήπως ξέρουμε αν θα κάνει το μαγαζί κανένα μεγάλο παρτυ για καλοκαίρι όπως το 2+2?
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Μήπως ξέρουμε αν θα κάνει το μαγαζί κανένα μεγάλο παρτυ για καλοκαίρι όπως το 2+2?
Τι εννοείς ?
Κάθε βδομάδα κάνει παρτυ και μάλιστα μεγάλα. Την προηγούμενη μοίραζε δωράκια στις γυναίκες.
Το Σάββατο αυτό έχει παρτυ το μεγαλύτερο σιτε γνωριμιών στην Ελλάδα.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τι εννοείς ?
Κάθε βδομάδα κάνει παρτυ και μάλιστα μεγάλα. Την προηγούμενη μοίραζε δωράκια στις γυναίκες.
Το Σάββατο αυτό έχει παρτυ το μεγαλύτερο σιτε γνωριμιών στην Ελλάδα.
Συνθήκες για παιχνίδι εκεί μέσα δεν έχει μια φωρα πήγα με γκόμενα επαγγελματίας συνόδου και τσάμπα πήγαν τα 250 ευρώ πού έσωσα
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Συνθήκες για παιχνίδι εκεί μέσα δεν έχει μια φωρα πήγα με γκόμενα επαγγελματίας συνόδου και τσάμπα πήγαν τα 250 ευρώ πού έσωσα
Τώρα να σου πω οτι δεν χαίρομαι θα πω ψέματα.
Εκει μεσα φιλε μου ειναι για ζευγαρια προφανώς σε πήραν ειδηση και δεν έβγαλες ακρη.
Εγω ξέρω οτι αυτό που λες σχετικά με παιχνίδι είναι παντελώς άκυρο.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Στο παρτι της Κυριακής είχε 20 ζευγάρια. Όλες οι γυναίκες τηρησαν το dress code της εκδήλωσης. Τα ζευγάρια άρχισαν να καταφθάνουν από 9.30 .Στις 11 είχε SEX SHOW στο κέντρο απο 2 στριπερ και μία κοπέλλα. Αμέσως μετα άρχισε η δραστριότητα. Στους 2 καναπέδες στο βάθος 2 μοναχικοί λύκοι έδωσαν τον τίμιο αγώνα τους με τις συντρόφους τους πάντα.
Στο πατάρι υπήρξε έντονη δραστηριότητα από πολλά σχήματα. Τα δωμάτια κάτω τίμησε αφράτη ξανθούλα με στοματικό που έδωσε τέρψη και σε διερχόμενους εκτός από το συνοδό της.
Στις 1 περίπου σήμαινε λήξη του εορταστικού προγράμματος.
Ούτε μυρουδιά πουτσίλας είχε ούτε μας τίμησε με την παρουσία του ο όμορφος κριτής που δεν έρχεται λογω της υπέρλαμπρης ομορφιάς του και του καθαρότατου κορμίου του.....Μπάινει όμως στο bou για λίγες στιγμες χαρας ,έστω και διαβάζοντας τις αφηγήσεις των παικτων!!!
Αυτο το σχολιο δεν ειναι δικο μου για να καταλαβεις τι γινεται :)
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τώρα να σου πω οτι δεν χαίρομαι θα πω ψέματα.
Εκει μεσα φιλε μου ειναι για ζευγαρια προφανώς σε πήραν ειδηση και δεν έβγαλες ακρη.
Εγω ξέρω οτι αυτό που λες σχετικά με παιχνίδι είναι παντελώς άκυρο.
Πάντως φίλε μπορεί να είμαι λίγο άκυρος που πήγα με την βυζιτα συνοδεία και έδωσα πολλά λεφτά και δεν πέρασα καλά αλλά γενικά σε άλλα καταστήματα έχω περάσει σχετικά καλά τώρα ξέρεις στην εποχή μας πόσο εύκολο είναι να κάνεις μια σχέση και να την πας για διασκέδαση σε κλαμπ ανταλλαγής συντρόφον και όχι σε πίστα ζωντανής μουσικής δεν ξέρω εγώ είμαι 42 δεν τα έχω καταφέρει
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Πάντως φίλε μπορεί να είμαι λίγο άκυρος που πήγα με την βυζιτα συνοδεία και έδωσα πολλά λεφτά και δεν πέρασα καλά αλλά γενικά σε άλλα καταστήματα έχω περάσει σχετικά καλά τώρα ξέρεις στην εποχή μας πόσο εύκολο είναι να κάνεις μια σχέση και να την πας για διασκέδαση σε κλαμπ ανταλλαγής συντρόφον και όχι σε πίστα ζωντανής μουσικής δεν ξέρω εγώ είμαι 42 δεν τα έχω καταφέρει
Τα άλλα μαγαζιά που αναφέρεις μονο swingers club δεν είναι.
Το εαν πήγες σε πιστα η δεν βρήκες εύκολο και γρήγορα παιχνίδι οφείλετε στην διαφορετικότητα που έχουν.
Σου παρεθεσα μια κριτικη απο αλλο φιλο για να δεις. Βεβαια εαν πας με βιζιτα ακομα και τοτε δεν σε βλεπω να βγαζεις ακρη
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τα άλλα μαγαζιά που αναφέρεις μονο swingers club δεν είναι.
Το εαν πήγες σε πιστα η δεν βρήκες εύκολο και γρήγορα παιχνίδι οφείλετε στην διαφορετικότητα που έχουν.
Σου παρεθεσα μια κριτικη απο αλλο φιλο για να δεις. Βεβαια εαν πας με βιζιτα ακομα και τοτε δεν σε βλεπω να βγαζεις ακρη
Το να βρω κοπέλα νορμάλ και νά μπω στο παιχνίδι μου είναι δύσκολο έως απίθανο σαν να ψαρεύο μπαρμπούνια από την ξηρά
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
unseen.jpg

:P
:P:P
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Τι παίζει? Μόνο ζευγαρια? Τιμές?
Στο κανω copy paste απο το prive

.

.
kWqNtBk.jpg


Τετάρτη 29 Ιουνίου στις 21.30
Unseen

Ενα πάρτι για παιχνίδι και μόνο.
Το c4c δημιούργησε ένα play πάρτι UNSEEN που είναι στα πλαίσια των secret nights.
Ποιότητα σεβασμός διακριτικότητα είναι μόνο μερικές λέξεις που το χαρακτηρίζουν.
Η επιτυχία του είναι ο δρόμος για ακόμα καλύτερες νύχτες.
ΤΟ UNSEEN απευθύνεται σε ζευγάρια αλλά και μόνους κυρίους που θα έχουν σαν σκοπό το παιχνίδι και μόνο.
Τονίζουμε ότι οι κύριοι θα γίνουν δεκτοί μόνο εκείνη την μέρα του πάρτυ και δεν θα αλλάξει κάτι στην καθημερινή λειτουργία του c4c.
Το UNSEEN θα επαναλαμβάνεται σε άτακτα χρονικά διαστήματα.

Επισημαίνουμε ότι η βερμούδες σαγιονάρες κτλ δεν είναι αποδεκτό ντύσιμο.
uNh2Yne.jpg


McG69gt.jpg


Τιμή ποτού: 7 ευρώ
Τιμή κοκτειλ: 10 ευρώ
Τιμή μπουκαλιού: 70 ευρώ
Τιμή μπουκαλιού 350 ml για 2 ατομα: 35 ευρώ



Διεύθυνση : Μακρών Τειχών 5, Πειραιάς
Τηλ επικοινωνίας 6909879891

Για μια αξέχαστη βραδιά χρειάζεται :

Να είμαστε ευγενικοί
Να είμαστε καλοντυμένοι
Να τηρούμε το ότι το... ''όχι είναι όχι''
και να μην βγάζουμε φωτο και βίντεο
Όποια άλλη πληροφορία/διευκρίνιση χρειάζεστε,
είμαστε στην διαθεσή σας....


xo195p4.png
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
λοιπον για να συνωψισουμε

η αστυνομια ηξερε 10 ημερες πριν την φυση και την φαση του event
και φυσικα το οτι το ηξερε ο Αντωνης ο Γιαννης εγω και καμια 25αρια ατομα τουλαχιστων ακομη,
σημαινει οτι το οτι δεν το εμαθε καποιο καναλι ηταν καθαρα θεμα τυχης,

γνωριζοντας αυτο,αποφασιζετε να γινει σε ωρα που οι οικογενειες ηταν εξω σε ενα απο τα κεντρικοτερα
σημεια του περιστεριου,εγληματικη αμελεια λεγετε αυτο

γι αυτο
το ατομικο προστιμο ο ατομικος ελεγχος "με οτι αυτο συνεπαγετε"
το προστιμο στους διοργανωτες,στο καταστημα και οπου αλλου
το οικονομικο.και τα προσωπικα συναισθηματα
ερχοντε σε δευτερη μοιρα

μονο στην σκεψη οτι την ωρα της αποχωρησης
ηταν στημενη η καμερα του STAR απεναντι
με οτι αυτο σημαινει γι ολους μας
δειχνει το μεγεθος της αποτυχιας

τωρα αν ηταν αφελεια,αμελεια ή δολος ο χρονος θα δειξει
μικρος ο χωρος ολα μαθαινονται
Συμφωνώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom