Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Απόλυτα λογικό, δυστυχώς. ʼρα πρέπει να ξεχάσουμε μάλλον τα city tours μέχρι τις επόμενες δημοτικες και νομαρχιακές εκλογές. Τουλάχιστον το καλό είναι ότι ήταν υπερβολικά ασύμφορα. Με τα 250-300 ευρώ που χρεώνουν συνήθως για μία ώρα καλύπτεις άνετα μονοήμερο ή διήμερο ταξίδι στην βουλγαρία και πήδημα, αν και ίσως εκεί να μην βρίσκεις τόσο καλές γκόμενες τόσο εύκολα. και επιπλέον δεν έχουμε όλοι τον χρόνο για τέτοια ταξίδια
 

Sinnay

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
55
Like
20
Πόντοι
0
Συναθλητές καλησπέρα, έβαλα αυτή την ερώτηση σε άλλο ποστ αλλά απάντηση δεν πήρα, και επανέρχομαι εδώ μήπως και λόγω εντοπιότητας με φωτίσει κάποιος. Είμαι νέος στο site και στο άθλημα, γι'αυτό θέλω μια συμβουλή : επειδή έχω διαβάσει εδώ μέσα πολλά για κοπέλες που πιάστηκαν επ'αυτοφώρω σε ct κτλ θέλω να ρωτήσω πόσο επικίνδυνο είναι για εμάς αν συμβεί τίποτα ανάλογο δηλαδή αν το ψάχνουν παραπέρα ποιοι ήταν οι πελάτες κτλ. Και κάτι ακόμα : Καλύτερα στο ξενοδοχείο ή σε χώρο δικό μας (δε γουστάρω π.χ. να με δω σε τσόντα από κρυφή κάμερα...παίζει κάτι τέτοιο) ;
 
OP
OP
A

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
καλα μη φοβασαι, ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει καποια στην πολη μας μετα τα πεσιματα που εγιναν...
Οταν με το καλο ξαναρχισουν τοτε δε θα εχεις λογο ν ανυσηχεις....
προς το παρον βολεψου με τα σπιτακια γιατι δεν παιζει τιποτα αλλο
 

Sinnay

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
55
Like
20
Πόντοι
0
καλα μη φοβασαι, ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει καποια στην πολη μας μετα τα πεσιματα που εγιναν...
Οταν με το καλο ξαναρχισουν τοτε δε θα εχεις λογο ν ανυσηχεις....
προς το παρον βολεψου με τα σπιτακια γιατι δεν παιζει τιποτα αλλο

Κάπου πήρε το μάτι μου για φθινόπωρο για αυτό ρωτάω...
 

Sinnay

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
55
Like
20
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή σελίδα τι σας λέει ; Παίζει να είναι μούφα ; Έχει μέσα διάφορες τύπισσες, και αναφέρει ότι υπάρχουν και δύο που είναι στη Θεσσαλονίκη τώρα, αλλά αν δείτε τις φωτογραφίες είναι ίδιες (καλά για μαλάκες μας περνάνε ; είπαμε είμαστε επαρχία αλλά όχι και έτσι ρε πούστη μου) και τάχα μου έχουν διαφορετικά ονόματα, ενώ και το τηλέφωνο είναι το ίδιο. Αφού ξεκινάει έτσι ο τύπος άδικο έχω και εγώ που σκέφτομαι ότι του έμειναν μερικά μπάζα Αυγουστιάτικα και βάζει μια φωτό και όποιος τσιμπίσει ; (και εδώ που τα λέμε σκατόφατσα μου φαίνεται η γκόμενα ίσως για αυτό να μην δείχνει και πρόσωπο, δε μου κάνει για μοντελάκι σε σίτυ τουρ αλλά για πρεζάκι που αντί για 100 πάει να πάρει 250 την ώρα...τα φώτα σας εσείς οι πιο παλιοί!!!  :think:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά αυτή σελίδα τι σας λέει ; Παίζει να είναι μούφα ; Έχει μέσα διάφορες τύπισσες, και αναφέρει ότι υπάρχουν και δύο που είναι στη Θεσσαλονίκη τώρα, αλλά αν δείτε τις φωτογραφίες είναι ίδιες (καλά για μαλάκες μας περνάνε ; είπαμε είμαστε επαρχία αλλά όχι και έτσι ρε πούστη μου) και τάχα μου έχουν διαφορετικά ονόματα, ενώ και το τηλέφωνο είναι το ίδιο. Αφού ξεκινάει έτσι ο τύπος άδικο έχω και εγώ που σκέφτομαι ότι του έμειναν μερικά μπάζα Αυγουστιάτικα και βάζει μια φωτό και όποιος τσιμπίσει ; (και εδώ που τα λέμε σκατόφατσα μου φαίνεται η γκόμενα ίσως για αυτό να μην δείχνει και πρόσωπο, δε μου κάνει για μοντελάκι σε σίτυ τουρ αλλά για πρεζάκι που αντί για 100 πάει να πάρει 250 την ώρα...τα φώτα σας εσείς οι πιο παλιοί!!!  :think:

Προσωπικά μου φαίνεται κανονικό το σάιτ και οι κοπέλες σε αυτό, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6

Sinnay

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
55
Like
20
Πόντοι
0
Προσωπικά μου φαίνεται κανονικό το σάιτ και οι κοπέλες σε αυτό, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά

...άρχισαν και καλοκαιρινές εκπτώσεις μάλιστα!!!  μάλλον θα δοκιμάσω και θα ενημερώσω...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
...άρχισαν και καλοκαιρινές εκπτώσεις μάλιστα!!!  μάλλον θα δοκιμάσω και θα ενημερώσω...

εγώ πάντως έλεγα ότι μου φαίνεται κανονικό γιατί μέσα στις φώτο των κοριτσιών σαν να μου φάνηκε ότι υπήρχαν 2-3 που τις έχω ξαναδεί και σε άλλα σάιτ, ενώ πρόσεξα στις καταχωρήσεις και μία τρανς η οποία γράφει και στο παρόν site. Βέβαια αυτό μπορεί να σημαίνει και ότι τις φωτογραφίες τις πήρανε απλά από άλλα σάιτ και η φάση είναι απάτη, αλλά γενικά για κάθε ενδιαφερόμενο αξίζει μία δοκιμή, υποθέτω.
Προσωπικά όμως, πέρα απ το ότι η κοπέλα που δείχνουν για θεσ/νίκη δεν φαίνεται καλά, με προβληματίζει και η απορία του και να είναι αληθινό το σάιτ, πώς θα ξεπεράσουν το πρόβλημα που υπάρχει με τέτοιες δραστηριότητες στην πόλη μας;
 

Sinnay

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
55
Like
20
Πόντοι
0
Αυτό είναι ένα πολύ καλό ερώτημα...ρε που φτάσαμε...μεσαίωνας...να στήνουμε σκηνικό μη μας δουν, να πληρώνουμε ένα κάρο λεφτά και να αγωνιούμε αν θα τα καταφέρουμε...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Για δείτε εδώ τι υπάρχει μόνιμα στην Θεσσαλονίκη : [ftp][/ftp]

δεν θελω να είμαι ο ξενέρωτος του σάιτ, αλλά:
1ον: γιατί το κατώτερο δυνατό μπούκινγκ που μπορείς να κάνεις είναι το 3ωρο, το οποίο στοιχίζει 500 ευρώ; Αν είναι να δώσεις 500 δίνεις τα διπλάσια και παραγγέλνεις γκόμενα απ έξω για ένα 24ωρο όπως λένε και οι συναγωνιστές.
2ον: δεν θέλω να γίνω γκρινιάρης αλλά δεν μου κάνει κλικ η συγκεκριμένη. Όχι ότι με χαλάει αλλά δεν με εμπνέει για να δώσω 500 ευρώ
3ον: αν είναι μόνιμα στην θεσ/νίκη τότε πώς ξεπερνάει τα "νομικά κωλύματα" το πρακτορείο;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Φιλε john woo εστειλα mail και περιμενω απαντηση..θα μας λυθουν ολες οι αποριες.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Φιλε john woo εστειλα mail και περιμενω απαντηση..θα μας λυθουν ολες οι αποριες.
Έστειλα κι εγώ mail και μου απάντησαν ότι βρίσκεται σε διακοπές εκτός Ελλάδας. Τώρα αλήθεια είναι, ψέματα είναι δεν ξέρω.
 

tsompanakos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες δείτε στο ladiestours έχει μια βυζαρού :boobies: που έρχεται 2-5 Σεπτεμβρίου Θεσσαλονίκη. :dancing:
Να το πιστέψουμε? :huh:
Την έχει πάρει κανείς αυτή την κοπέλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom