Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 156 άτομα (15 μέλη και 141 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
[size=12pt]Γεια σου ρε αλανι  FANTOM12, ειλικρινα υποκλινομαι για τις επιλογες σου !!!!! [/size]  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Φίλε την Μαρτίνα την διαλέξαμε γιατί κάποιοι φρόντησαν και έγραψαν μια κριτική. Δεν επιλέκτικε στην τύχη. Τώρα για τα υπόλοιπα ψιλοσκουπίδια τουλάχιστον τα δύο τα άξιζαν τα χρήματα τους και μην στηριχτείς στο τι έγραψα εγώ δες τι λενε οι άλλοι. Τώρα άμα έχεις καλύτερες προτάσεις γράφτες να τις δούμε. Εγώ δεν γράφω μόνο τις επιτυχίες ούτε έχω κανένα πρόβλημα με τις επιλογές μου.
Στα εγραψα το πρωι αλλα παλι δεν διαβασες το μαθημα σου και δεν σε βλεπω να βρισκεις χωρο να χωθεις  φιλαρακο.
Lady X
Melissa
Sally .
Τηλεφωνακι στον Ρομπερτο που κανει και εκπτωσεις στα τελαρα.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
καποιοι ανακαλυψαν την βανεσα.....βρηκαν συνομωσια,ραδιουργια κλπ κλπ οκ ρε φιλαρες εχετε δικιο,η κοπελλα ειναι μπαζο....αφηστε την λοιπον στην ησυχια της,να εχει μπολικο χρονο για μας τους σαβουρογαμηδες....για τους λατρεις του ωραιου υπαρχει ο ζουζουνας :headbang: :jerking: :fuck2:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
πές τα tresurert.....
Για καλη πιπα χωρις χερια την επομενη φορα να περιμενης να πας στην Donna και στην Crystal και αν ο θεος θεληση και ποτε συναντησεις και την Βibi τοτε δεν θα κυνηγας την Marinka και την καθε Marinka.
Την καλησπερα μου .
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
αυτο το καυλιδι η Angel Pink που με κοιταει ετσι καυλιαριακα απο αριστερα στο μπανερ :2funny: θα με κανει να παρω το πρωτο μου City Tour. Καποιος εμπειρος εχει καμμια πληροφορια? Ακομα και συμβουλη η και το "ενστικτο" των παλιων εδω θα με ενδιεφερε.  :helpplea:
 

leonidas70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια, οτι ειναι εδω η Claudia Ferrari το διαβασατε?
Αληθεύει ειναι μούφα tour???

την ειδα στο adultstargirls.com
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
καποιοι ανακαλυψαν την βανεσα.....βρηκαν συνομωσια,ραδιουργια κλπ κλπ οκ ρε φιλαρες εχετε δικιο,η κοπελλα ειναι μπαζο....αφηστε την λοιπον στην ησυχια της,να εχει μπολικο χρονο για μας τους σαβουρογαμηδες....για τους λατρεις του ωραιου υπαρχει ο ζουζουνας :headbang: :jerking: :fuck2:

Ωραία είναι η Βανέσσα και καλό σέρβις έχεις. Για μας όμως που μένουμε Ελλάδα σιτυτουρίστρια δεν είναι.
Εκτός αν είναι κανείς φανατικός του εσωτερικού τουρισμού... :)
 

tonousou

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαγκες εχω γραψει απο χτες κριτικη για τη Νινα Lady X και ακομα δεν εχει ανεβει.Δηλαδη τζαμπα χτυπαγα τα δακτυλακια μου στο πληκτρολογιο?
Αν ειναι ο λογος οτι αλλαξε πρακτορειο τοτε βαλτε και εσεις μια φωτο με ενα μεγαλο Χ να γραφουμε εκει και απο τη αλλη να μπενουμε στο προφιλ της Νινας να βλέπουμε τις φωτο :jerking:

Φιλε hooligan ειναι γνωστο οτι οι ασχημες γκομενες κανουν καλο κρεβατι.Η Βανεσα που εγινε και τουρ (τρομαρα της!) εχει μουρη γαλοπουλας και βυζια με αισθηση και αφη σαν της μπαλας του bowling.Ασε που εχει χασει φρεσκαδα και ενεργεια,καμια σχεση με τη παλια βανεσα!
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
547
Κριτικές
335
Like
5.368
Πόντοι
23.305
Φίλε την Μαρτίνα την διαλέξαμε γιατί κάποιοι φρόντησαν και έγραψαν μια κριτική. Δεν επιλέκτικε στην τύχη. Τώρα για τα υπόλοιπα ψιλοσκουπίδια τουλάχιστον τα δύο τα άξιζαν τα χρήματα τους και μην στηριχτείς στο τι έγραψα εγώ δες τι λενε οι άλλοι. Τώρα άμα έχεις καλύτερες προτάσεις γράφτες να τις δούμε. Εγώ δεν γράφω μόνο τις επιτυχίες ούτε έχω κανένα πρόβλημα με τις επιλογές μου.


Για να είμαστε πάντως δίκαιοι ο  tresurest έχει βάλει το «λιθαράκι» του  :thumbsup: για να βοηθηθείς στις κριτικές για την  Martina απλώς αυτήν την στιγμή δεν μπορείς να το καταλάβεις… ;)
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
547
Κριτικές
335
Like
5.368
Πόντοι
23.305
[size=12pt]Γεια σου ρε αλανι  FANTOM12, ειλικρινα υποκλινομαι για τις επιλογες σου !!!!! [/size]  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Καλά που κάνω και σωστές επιλογές φίλε rebeti γιατί καμιά φορά η περιέργεια για ποικιλία με «οδηγεί» σε «λακκούβες»
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Φίλε την Μαρτίνα την διαλέξαμε γιατί κάποιοι φρόντησαν και έγραψαν μια κριτική. Δεν επιλέκτικε στην τύχη. Τώρα για τα υπόλοιπα ψιλοσκουπίδια τουλάχιστον τα δύο τα άξιζαν τα χρήματα τους και μην στηριχτείς στο τι έγραψα εγώ δες τι λενε οι άλλοι. Τώρα άμα έχεις καλύτερες προτάσεις γράφτες να τις δούμε. Εγώ δεν γράφω μόνο τις επιτυχίες ούτε έχω κανένα πρόβλημα με τις επιλογές μου.

Σκορπιέ, φιλικά μιλάω και λέω το εξής: Μέχρι τώρα διαλέγεις όπως λες με βάση τις κριτικές των άλλων (μέχρι ενός σημείου καλά κάνεις). Μπήκες σε μια τουρίστρια που από τις φωτογραφίες φαίνεται άσχημη και σε καμία περίπτωση δεν της έριχνες δεύτερη ματιά στο δρόμο. Και επειδή αυτό είναι υποκειμενικό θα πάω στην δική σου κριτική για να το επιβεβαιώσω ότι και συ χάλια την είδες από κοντά. Αλλά δεν έφυγες.
Ερώτηση : Πότε λες να γαμήσεις με τα δικά σου κριτήρια;
 

ntavatzoulini

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παντως το ενα σαιτ την εχει 26 χρονων και το αλλο 23!!! μαλλον δεν τα βρισκουν στην ηλικια!!!!
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
547
Κριτικές
335
Like
5.368
Πόντοι
23.305

mal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ειχα κλεισει ραντεβου με την συγκεκριμενη μουναρα και μολισ ανοιξε την πορτα αρχισα να τρεχω απο την τρομαρα μου.καλα για τοσο μαλακες μας περνανε?βρε ουστ!! :huh:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εχει παρει κανεις σας την ASHLEY απο zuzana???? :helpplea: :huh:
Φαινεται δυνατο.... :knockinb: :rockon: :think: :think:
 

apextos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ειχα κλεισει ραντεβου με την συγκεκριμενη μουναρα και μολισ ανοιξε την πορτα αρχισα να τρεχω απο την τρομαρα μου.καλα για τοσο μαλακες μας περνανε?βρε ουστ!! :huh:

Δηλαδή είναι άλλη γκόμενα ή είναι fake οι φωτογραφίες
 

mal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καμια σχεση με τις φωτογραφιες.ηθελε και 280 ευρω η πατσαβουρα.λαι να με πληρωνε δε τη γαμαγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom