Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (6 μέλη και 93 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Τι ψάχνεις ρε φίλε τώρα...

Εγώ παλιά το είχα κλασσικό αστειάκι με κάτι φιλαράκια που βλέπουμε το Site.

Βάζαμε στοίχημα πόσες θετικές κριτικές θα μπούνε στο καπάκι μίας αρνητικής.

"Δυστυχώς το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω πάνω από τόσο, κανονικά θα έβαζα 10άρια"
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
9
Like
1.650
Πόντοι
3.145
Τι ψάχνεις ρε φίλε τώρα...

Εγώ παλιά το είχα κλασσικό αστειάκι με κάτι φιλαράκια που βλέπουμε το Site.

Βάζαμε στοίχημα πόσες θετικές κριτικές θα μπούνε στο καπάκι μίας αρνητικής.

"Δυστυχώς το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω πάνω από τόσο, κανονικά θα έβαζα 10άρια"

δεν  ψαχνω κατι YORGOS..
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το ρουμάνικο σκυλί και την κυριακή το απόγευμα θα πάω να το σκίσω....
οπότε φίλοι μου θα έχετε και review κυριακή βράδυ για να σας πω αν το μωρό αξίζει τα λεφτάκια σας.....


Αρκετα αξιογαμητο δειχνει το ρουμανακι
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αρκετα αξιογαμητο δειχνει το ρουμανακι
το ρουμανακι το γνωριζω προσωπικα ...και πεδια ειναι απλα καλο απο εμφανιση....χωρις το σοβατισμα στο προσωπο πραγματικα δε βλεπετε
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
το ρουμανακι το γνωριζω προσωπικα ...και πεδια ειναι απλα καλο απο εμφανιση....χωρις το σοβατισμα στο προσωπο πραγματικα δε βλεπετε

οχι ρε που... και ειχα κατι ορεξεις για :knockinb:

 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Πέρα από το θέμα των κριτικών που το έχουμε συζητήσει υπέρ του δέοντος, νομίζω ότι η συγκεκριμένη δεν πρέπει καν να μπαίνει στα σίτυτουρς.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Lena αδιαφορη λιγουλακι.
Marinka πολυ pettit με παιδικα χαρακτηριστικα και ασχημη μουρη οπως και οι υπολοιπες απο εκει.
Εξαιρειται η Oxana που εχει μια καποια νοστιμια και καλο κορμι.
Aς κουραζοντουσαν 5 λεπτα και ας διαβαζαν λιγο πιο πισω οι κακομοιριδες που περασαν απο την Marinka .
Συγγνωμη παιδια αλλα μονοι σας τρωτε τα μουτρα σας. :tickedoff: :think:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Πέρα από το θέμα των κριτικών που το έχουμε συζητήσει υπέρ του δέοντος, νομίζω ότι η συγκεκριμένη δεν πρέπει καν να μπαίνει στα σίτυτουρς.

[size=20pt]ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!!!!![/size]
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Aς κουραζοντουσαν 5 λεπτα και ας διαβαζαν λιγο πιο πισω οι κακομοιριδες που περασαν απο την Marinka .
Συγγνωμη παιδια αλλα μονοι σας τρωτε τα μουτρα σας. :tickedoff: :think:
Αφού αυτή είναι άσχημη από τις φωτογραφίες. Τι περίμεναν να δούνε από κοντά;
 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
Aς κουραζοντουσαν 5 λεπτα και ας διαβαζαν λιγο πιο πισω οι κακομοιριδες που περασαν απο την Marinka .
Συγγνωμη παιδια αλλα μονοι σας τρωτε τα μουτρα σας. :tickedoff: :think:

Aγαπητέ φίλε κουραστήκα όχι 5 αλλά 15 λεπτά και διάβασα αυτό που έγραψε ο φίλος στο forum και αυτό θα το διαβάσεις και στην κριτική μου. Αλλά το να πει κάποιος "petit-ασχημόφατσα" σε ένα forum δεν είναι κριτική είναι τηλεγράφημα και έχει τόση βαρύτητα όση έχει αν έλεγε "θεά απίστευτη". Δεν λέει τίποτα. Αν θέλει κάποιος να βοηθήσει κουράζεται 15 λεπτά και γράφει μία αναλυτική κριτική για να μπορούν και οι άλλοι να κρίνουν. Μετά από την δικιά μου κριτική πέρασε άλλος ένας φίλος που την έθαψε στην δικιά του. Βέβαια η διαφορά είναι ότι εκείνος Ήρθε είδε και απήλθε και η όλη του κριτική βασίστηκε στην  εμφάνιση της. Τον καταλαβαίνω απόλυτα. Έπρεπε να είχε δώσει βάση όχι μόνο στο forum αλλά και σε μένα που το έγραψα καθαρά... Αν ψάχνεται για εμφάνιση μακριά. Αλλά επειδή ο καθένας κρίνει με διαφορετικά κριτίρια δίνεις και άλλες πληροφορίες γιατί δεν ξέρεις, μπορεί κάποιοι να μην επιλέγουν με βάση την εμφάνιση ή να ψάχνουν κάτι διαφορετικό που μέσα από τις πληροφορίες που δίνεις να καταλάβουν αν τους κάνει ή όχι. Πρέπει γενικά να έχεις μία ολοκληρωμένη άποψη. (Εμένα για πχ με βοηθούν οι κριτικές που λένε πόσο καλή είναι η γκόμενα στην πίπα και αν χρησιμοποιεί χέρια ή όχι) Όταν λοιπόν γράφουνε κριτικές σπαταλάμε λίγο χρόνο παραπάνω δεν είναι κακό μας κοστίζει λίγο και βοηθάει πολλούς.
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
το ρουμανακι το γνωριζω προσωπικα ...και πεδια ειναι απλα καλο απο εμφανιση....χωρις το σοβατισμα στο προσωπο πραγματικα δε βλεπετε

για ποια μιλας γιατι εχω την εντυπωση οτι εχετε μπλεξει τις ρουμανες.
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Aγαπητέ φίλε κουραστήκα όχι 5 αλλά 15 λεπτά και διάβασα αυτό που έγραψε ο φίλος στο forum και αυτό θα το διαβάσεις και στην κριτική μου. Αλλά το να πει κάποιος "petit-ασχημόφατσα" σε ένα forum δεν είναι κριτική είναι τηλεγράφημα και έχει τόση βαρύτητα όση έχει αν έλεγε "θεά απίστευτη". Δεν λέει τίποτα. Αν θέλει κάποιος να βοηθήσει κουράζεται 15 λεπτά και γράφει μία αναλυτική κριτική για να μπορούν και οι άλλοι να κρίνουν. Μετά από την δικιά μου κριτική πέρασε άλλος ένας φίλος που την έθαψε στην δικιά του. Βέβαια η διαφορά είναι ότι εκείνος Ήρθε είδε και απήλθε και η όλη του κριτική βασίστηκε στην  εμφάνιση της. Τον καταλαβαίνω απόλυτα. Έπρεπε να είχε δώσει βάση όχι μόνο στο forum αλλά και σε μένα που το έγραψα καθαρά... Αν ψάχνεται για εμφάνιση μακριά. Αλλά επειδή ο καθένας κρίνει με διαφορετικά κριτίρια δίνεις και άλλες πληροφορίες γιατί δεν ξέρεις, μπορεί κάποιοι να μην επιλέγουν με βάση την εμφάνιση ή να ψάχνουν κάτι διαφορετικό που μέσα από τις πληροφορίες που δίνεις να καταλάβουν αν τους κάνει ή όχι. Πρέπει γενικά να έχεις μία ολοκληρωμένη άποψη. (Εμένα για πχ με βοηθούν οι κριτικές που λένε πόσο καλή είναι η γκόμενα στην πίπα και αν χρησιμοποιεί χέρια ή όχι) Όταν λοιπόν γράφουνε κριτικές σπαταλάμε λίγο χρόνο παραπάνω δεν είναι κακό μας κοστίζει λίγο και βοηθάει πολλούς.

Sorry φίλε μου αλλά εμένα το "petite ασχημόφατσα" με βοήθησε πολύ. Αντίθετα οι πολυσέλιδες αναφορές με κουράζουν και συνήθως δε βγάζουν και συμπέρασμα...αλλά όπως και να έχει, προτιμήσεις είναι αυτές, δεν επιμένω...
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
για την κορασισα με το ονομα ΄΄βανεσα΄΄ και ειναι αληθες αυτο που επισημανα

ο ΙLCT απευθυνεται στον rozkrotalia και μιλανε για αλλη ρουμανα. την pink απο zuzana που ερχεται σε μερικες μερες. γι'αυτο σου λεω , τα εχεις μπλεξει λιγο και παρασυρεις και αλλους.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Aγαπητέ φίλε κουραστήκα όχι 5 αλλά 15 λεπτά και διάβασα αυτό που έγραψε ο φίλος στο forum και αυτό θα το διαβάσεις και στην κριτική μου. Αλλά το να πει κάποιος "petit-ασχημόφατσα" σε ένα forum δεν είναι κριτική είναι τηλεγράφημα και έχει τόση βαρύτητα όση έχει αν έλεγε "θεά απίστευτη". Δεν λέει τίποτα. Αν θέλει κάποιος να βοηθήσει κουράζεται 15 λεπτά και γράφει μία αναλυτική κριτική για να μπορούν και οι άλλοι να κρίνουν. Μετά από την δικιά μου κριτική πέρασε άλλος ένας φίλος που την έθαψε στην δικιά του. Βέβαια η διαφορά είναι ότι εκείνος Ήρθε είδε και απήλθε και η όλη του κριτική βασίστηκε στην  εμφάνιση της. Τον καταλαβαίνω απόλυτα. Έπρεπε να είχε δώσει βάση όχι μόνο στο forum αλλά και σε μένα που το έγραψα καθαρά... Αν ψάχνεται για εμφάνιση μακριά. Αλλά επειδή ο καθένας κρίνει με διαφορετικά κριτίρια δίνεις και άλλες πληροφορίες γιατί δεν ξέρεις, μπορεί κάποιοι να μην επιλέγουν με βάση την εμφάνιση ή να ψάχνουν κάτι διαφορετικό που μέσα από τις πληροφορίες που δίνεις να καταλάβουν αν τους κάνει ή όχι. Πρέπει γενικά να έχεις μία ολοκληρωμένη άποψη. (Εμένα για πχ με βοηθούν οι κριτικές που λένε πόσο καλή είναι η γκόμενα στην πίπα και αν χρησιμοποιεί χέρια ή όχι) Όταν λοιπόν γράφουνε κριτικές σπαταλάμε λίγο χρόνο παραπάνω δεν είναι κακό μας κοστίζει λίγο και βοηθάει πολλούς.
Ok φιλε και sorry που σου ανοιξαμε λιγο τα ματια την αλλη φορα θα ερθω και μαζι σου για να σε κρατησω απο το χερακι να μην μπεις .
Ακου εκει γραψε και καμμια κριτικη  ας γελασω λιγακι χαχαχα .
Με λιγες κουβεντες φιλε οσοι ειναι να καταλαβουν καταλαβαινουν οι υπολοιποι ας δωσουν τον οβολο τους για να μαθουν σιγα σιγα .
Για καλη πιπα χωρις χερια την επομενη φορα να περιμενης να πας στην Donna και στην Crystal και αν ο θεος θεληση και ποτε συναντησεις και την Βibi τοτε δεν θα κυνηγας την Marinka και την καθε Marinka.
Την καλησπερα μου .
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ο ΙLCT απευθυνεται στον rozkrotalia και μιλανε για αλλη ρουμανα. την pink απο zuzana που ερχεται σε μερικες μερες. γι'αυτο σου λεω , τα εχεις μπλεξει λιγο και παρασυρεις και αλλους.
οκ αν οντως μιλανε για αλλη παω πασο λαθος μιλαω για τη βανεσσα που σημερα και εχτες ανεβηκανε κριτικες
 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
Sorry φίλε μου αλλά εμένα το "petite ασχημόφατσα" με βοήθησε πολύ. Αντίθετα οι πολυσέλιδες αναφορές με κουράζουν και συνήθως δε βγάζουν και συμπέρασμα...αλλά όπως και να έχει, προτιμήσεις είναι αυτές, δεν επιμένω...
Αν είναι έτσι αγαπητέ συναγωνιστή τότε δεν χρειάζεται να γράφουμε κριτικές. Θα βάζουμε τίτλους και κλείσαμε. Φαντάζομαι ότι όπως σε βοήθάει το "petite ασχημόφατσα" θα σε βοηθούσε και το "καταπληκτικά όμορφη" χωρίς άλλες λεπτομέριες για να κάνεις την επιλογή σου. Βέβαια όπως είπες είναι θέμα προτιμήσεων και κυρίως έκτης αίσθησης. Γιατί μπορεί εσύ με δύο λέξεις να έχεις το χάρισμα και να βγάζεις συμπέρασμα αλλά αν ρίξεις μια ματιά στις κριτικές του site είναι γεμάτο από φίλους που στηριζόμενοι σε αυτές τις δύο λέξεις την πάτησαν άγρια γιατί μπορεί η γκόμενα να ήταν θεά αλλά στα υπόλοιπα ήταν πάτος.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αν είναι έτσι αγαπητέ συναγωνιστή τότε δεν χρειάζεται να γράφουμε κριτικές. Θα βάζουμε τίτλους και κλείσαμε. Φαντάζομαι ότι όπως σε βοήθάει το "petite ασχημόφατσα" θα σε βοηθούσε και το "καταπληκτικά όμορφη" χωρίς άλλες λεπτομέριες για να κάνεις την επιλογή σου. Βέβαια όπως είπες είναι θέμα προτιμήσεων και κυρίως έκτης αίσθησης. Γιατί μπορεί εσύ με δύο λέξεις να έχεις το χάρισμα και να βγάζεις συμπέρασμα αλλά αν ρίξεις μια ματιά στις κριτικές του site είναι γεμάτο από φίλους που στηριζόμενοι σε αυτές τις δύο λέξεις την πάτησαν άγρια γιατί μπορεί η γκόμενα να ήταν θεά αλλά στα υπόλοιπα ήταν πάτος.
Mαλλων σε λαθος μερη διαβαζεις φιλαρακο .
Αμα θελεις να κανουμε και κανενα μαθηματακι για να πιανουν τοπο και τα λεφτα σου ευχαριστως γιατι βλεπω οτι πολυ απο Ρομπερτο ψωνιζεις και ψιλοσκουπιδια πληρωνεις.
Τωρα εισουνα και τυχερουλης που συναντησες την Μαρτινα παλι καλα γιατι οτιδηποτε αλλο εαν επαιρνες απο εκει μεσα παλι γκρινια θα ειχαμε .
 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
Mαλλων σε λαθος μερη διαβαζεις φιλαρακο .
Αμα θελεις να κανουμε και κανενα μαθηματακι για να πιανουν τοπο και τα λεφτα σου ευχαριστως γιατι βλεπω οτι πολυ απο Ρομπερτο ψωνιζεις και ψιλοσκουπιδια πληρωνεις.
Τωρα εισουνα και τυχερουλης που συναντησες την Μαρτινα παλι καλα γιατι οτιδηποτε αλλο εαν επαιρνες απο εκει μεσα παλι γκρινια θα ειχαμε .
Φίλε την Μαρτίνα την διαλέξαμε γιατί κάποιοι φρόντησαν και έγραψαν μια κριτική. Δεν επιλέκτικε στην τύχη. Τώρα για τα υπόλοιπα ψιλοσκουπίδια τουλάχιστον τα δύο τα άξιζαν τα χρήματα τους και μην στηριχτείς στο τι έγραψα εγώ δες τι λενε οι άλλοι. Τώρα άμα έχεις καλύτερες προτάσεις γράφτες να τις δούμε. Εγώ δεν γράφω μόνο τις επιτυχίες ούτε έχω κανένα πρόβλημα με τις επιλογές μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom