Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 602K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
KAΛΗΜΕΡΑ!!!!

Δεν ξερω τι παπαρίες κάνουν διάφοροι και ΠΟΙΑ έρχεται ΝΩΡΙΤΕΡΑ αλλα ΜΟΛΙΣ έγινε η έκλειψη σελήνης

ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ φάνηκε στον ΟΥΡΑΝΟ.....

Παλιό ρεμπετόσκυλο φταιές για ΟΛΑ!  :think:

Yura.

Γαμώ τις καθαρίστριες Mr ANT1!

Και η αποκωδικοποιηση του μηνυματος ποια ειναι?
Ρε Yura δαιβαζω τα ποσταρισματα σου και βλεπω εχεις την ταση να γραφεις κωδικοποιημενα και με γριφους!
Γιατι αυτο?
Εχεισ την εντυπωση οτι το thread δεν ειναι για ολους???
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Απ'ότι βλεπεις μονοι μας μιλαμε...
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
καλά ρε παιδιά αυτές τις polish playmate δεν τις είχανε κλείσει μέσα πριν κανά δυό μήνες??
πάλι εδώ είναι? μυαλό δεν βάζουνε???
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Και η αποκωδικοποιηση του μηνυματος ποια ειναι?
Ρε Yura δαιβαζω τα ποσταρισματα σου και βλεπω εχεις την ταση να γραφεις κωδικοποιημενα και με γριφους!
Γιατι αυτο?
Εχεισ την εντυπωση οτι το thread δεν ειναι για ολους???

Kαλημέρα,

Μάλλον σαν ΕΙΔΗΜΩΝ που είσε ΕΠΡΕΠΕ να διαβάζεις, αλλά καμμιά φορά τα μυνήματα δεν είναι για ΟΛΟΥΣ τους περαστικούς!

Λοιπόν ΜΙΛΑΜΕ για Dominika και το σχόλιο του Rebetis! ΑΝ διάβαζες θα καταλάβαινες ότι ΗΤΑΝ ένα κλικ πιο πάνω και πόσες
φορές κάτι τράγοι μου την μπήκαν ΟΤΙ δεν ξέρω να γράφω στο σιτε σωστά και να τηρώ τους κανόνες!

Αμα ένα πόστ είναι πιο πάνω (άμεσα) ΔΕΝ χρειάζεται quote!

TA λεω καλά Μr Σολιτ?

Το άλλο με τις καθαρίστριες είναι άλλη ιστορία.... ρώτα να μάθεις ΑΛΛΑ θα έπρεπε αφού είσαι καιρό και ΟΧΙ σαν κάτι ΝΕΑ φρούτα (κλώνοι?)
που βγαίνουν ξαφνικά....

Αντε καλό απόγευμα...

Yura
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Όταν κάποιοιος γράφει ένα post σε απάντηση του τελευταίου δεν είναι απαραίτητη η παράθεση...

Όσον αφορά το θέμα των γρίφων αυτό είναι άλλη ιστορία  :tooth:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Aχ ρε Σολιτ ΔΕΝ σ' αφήνουν ν' αγιάσεις.... σε τρέχουν κάθε μέρα αλλά τι να κάνω? Πέρνουν το τόσο και το κάνουν τόσο και μετά
βγαίνουν ΔΙΑΦΟΡΟΙ (Νέοι???) με λίγα πόστ και κάνουν κριτικές και πάει σύνεφο η  :jerking:

Τι να πώ...? ΔΕΝ ασχολούμε διότι αστα να πάνε.... τα περισότερα ποστ είναι εκτός τόπου και χρόνου.... καλά ΔΕΝ μιλάμε για τα
νέα τόπικ!!!!

ΚΑΙ ύστερα ΡΩΤΑΕΙ ο σεβάσμιος VASSOS ... ΓΙΑΤΙ ο Ελληνας ΔΕΝ μαμάει καλά και φτηνά???? ΔΙΟΤΙ διαβάζοντας τα πιο πολλά δείχνει
το γιατί....  :think:

(ΓΙΑ να μην πείτε για γρίφους πάλι ΔΕΣΤΕ τι νέα τόπικ ανοίξαν αυτές τις μέρες και τί ΘΕΜΑ...
ΕΝΑ απέραντο φρενοκομείο που έλεγε και ο μακαρίτης ο Καραμανλής)

Αντε καλό απόγευμα!
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
Δεν μπορώ να καταλάβω πως τα καταφέραμε πάλι να αρπαχτούμε από τα ρούχα μας...!

ΜΙΑ φορά που ζήτησα πάντως πληροφορίες και τη γνώμη για το "προσωπικό TOP3" από ΒΑΒΥ, μου έδωσε πληροφορίες που αποδείχτηκαν 101% αληθινές και αξιόπιστες.

Εννοείται βεβαίως οτι ο κύκλος της εμπιστοσύνης ανοίγει και περιλαμβάνει κι άλλα αξιολογα άτομα (ξέρουν αυτοί ποιοί είναι!) που είτε έτυχε να γνωρίσω προσωπικά, είτε να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις πληροφορίες κι απόψεις παρα πολλές φορές και τους ευχαριστώ για αυτό! Τώρα ΓΙΑΤΙ βγάλατε τα πιστόλια... δεν το καταλαβαίνω!

ετσι ετσι  ... και  εγω να ειμαι ειλικρινης εχω γλυτωσει πολλα λεφτα απο πληροφοριες που δωσαν να ειναι καλα να εχουν να δοκιμαζουν τα παντα και να μας λενε και εμας που ειμαστε λιγοτερο επιθετικοι παιχτες .
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Όταν κάποιοιος γράφει ένα post σε απάντηση του τελευταίου δεν είναι απαραίτητη η παράθεση...

Όσον αφορά το θέμα των γρίφων αυτό είναι άλλη ιστορία  :tooth:
O ΓΡΙΦΟΣ
Με μοτοσακό γυρίζει και την...
τσέπη του γεμίζει....
χαρτομάντηλα να έχει
για την... μύτη του που τρέχει

Τί είναι?
 

Συνημμένα

  • alien funy.jpg
    alien funy.jpg
    2,9 KB · Εμφανίσεις: 20

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Μαλλον απο εμενα ξεκινησε η βαβουρα που γινεται τωρα....ενταξει ρωτησα τον Baby αν θελει να μου πει για την Anna Vipp,δεν ηθελε κι εγω εκανα βλακεια που αρπαχτηκα αυτο ειναι το θεμα....
 

globus21

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
βρε ένα κακό να σβήνονται τα ποστ!! όχι τίποτα άλλο, αλλά νοιώθω σαν χαζός, λέω μέσα μου, τα διάβασα τώρα ή όχι?? :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Όταν κάποιοιος γράφει ένα post σε απάντηση του τελευταίου δεν είναι απαραίτητη η παράθεση...

Όσον αφορά το θέμα των γρίφων αυτό είναι άλλη ιστορία  :tooth:

ΣΟΛΙΤ εκείνο που ΔΕΝ κατάλαβα ΕΙΝΑΙ γιατί το πιο πάνω ποστ εγινε μεταφορά αφού ΚΑΠΟΙΑ άλλα παραμένουν και αφορούσε
εξήγηση για τουριστρια.... ΜΑΛΛΟΝ .... ασε δεν θα το πω .... γιατί θυμίζει ιστορίες του Ναυτικού που ήμουνα!

Βοlsoi Spasiba

Υura
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom