Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 153 άτομα (17 μέλη και 136 επισκέπτες)

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
Aυτα θα τα μαθεις στη ωρα τους.
 μη μου λες τετοια γιατι εχω βαλει τα πολλα λεφτα στο ενα και τα λιγοτερα στα δυο ... αυτη με το ενα την ειχες/ ειχαμε  πολυ ψηλα  και τωρα αυτη με τα δυο κανει σφηνα???
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
πάντως εάν κάποιος σκοπεύει να σπάσει τον κουμπαρά τον συμβουλεύω να κάνει υπομονή μέχρι το σεπτέμβριο όπου θα έρθουν καλά θεματάκια......
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Lara Croft και Sophie δεν πήρε κανένας???
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
.....από Ρουμανία μεταξύ άλλων που έχουν καιρό να έρθουν......
author=rozkrotalias link=topic=27.msg662647#msg662647 date=1219097776 έγραψε:
πάντως εάν κάποιος σκοπεύει να σπάσει τον κουμπαρά τον συμβουλεύω να κάνει υπομονή μέχρι το σεπτέμβριο όπου θα έρθουν καλά θεματάκια......
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
πάντως αρκετές πωλήσεις κάνει ο zuzunas και αυτή την εβδομάδα....
δεν σπάσαν τα ταμεία βέβαια όπως την περασμένη εβδομάδα (moni)....
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
3.025
καλημερα,παιδες.........ρε παιδια,εσεις γραφετε για να μας ενημερωνεται και αστους τους αλλους να λενε!!!!
στο κατω-κατω,ας πανε οι ιδιοι να επιβεβαιωσουν αυτα που λετε......
Ρε συ,baby.......τα βαλανε μαζι σου μερικοι η μου φαινεται??????
Γιατι????

Καλημερα,Εκτορα........εμαθες τιποτα για sophie???
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Χθές είχα ραντεβόύ με Agata απο polish playmates. Δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα στην ζωή μου. Αχόρταγη γυναίκα που δεν σε αφήνει ήσυχο λεπτό. Έφυγα με το χαμόγελο στα χείλη.

 

jacκ

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Mετα απο την Anna Vip οπου ερωτευτηκα λεω να περασω και απο Ana μιας και εχει καλες κριτικες .
Τι εγινε ρε παιδια με την αλλη Αnna προσπαθω να ξανακλεισω και ειναι λεει γεματη για αυριο απο τωρα.
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Χθές είχα ραντεβόύ με Agata απο polish playmates. Δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα στην ζωή μου. Αχόρταγη γυναίκα που δεν σε αφήνει ήσυχο λεπτό. Έφυγα με το χαμόγελο στα χείλη.
απο εμφανιση τι λεει? ηλικια?
 

il5251

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
........Συμφωνώ με τους παραπάνω φίλους. Καλύτερα κάποιοι θα ήταν να μην μιλάνε και πολύ γιατί .... τους έχουν πάρει χαμπάρι.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
πάρτε marsha, πάρτε marsha, πάρτε marsha !!!!!!!!
αρχές σεπτεμβρίου έρχεται!! προλάβετε, προλάβετε!!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
161
Like
5.818
Πόντοι
37.127
Ωπα,αρχίσαμε πάλι βλέπω.
Λοιπόν ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή:
"και εγέννετο φως...κλπ κλπ"
και για να μην τα πολυλέμε ,αν εγώ πέρασα καλά κάπου είναι θέμα προσωπικού γουστου,χημείας,στιγμής ΚΑΙ ΜΟΝΟ.
Τώρα αν κάποιοι κάνουν σενάρια στο κεφάλι τους γιατί δεν έχουν με τίποτα άλλο να ασχοληθούν και πάλι με γεια τους με χαρά τους.
Η κριτική μου (όπως και όλες άλλωστε)έχει τίτλο "Μια ματιά σου μόνο ΦΤΑΝΕΙ"
Αν κάποιοι δεν καταλαβαίνουν πως εμένα με καθήλωσαν τα μάτια της τότε τί να κάνω να βγω να το φωνάξω στους δρόμους?
Οκ σε σχέση με τις φωτο έχει 2-3 κιλά αλλά και πάλι εμένα αυτό δεν με χαλάει ,αντιθέτως μου αρέσει (ανάλογα με την διάθεσή μου πάντα)
Το μαλλί έχει και μία κόκκινη ανταύγεια, ε και? Μήπως ειναι τόσο σημαντικό σημείο αναφοράς και αυτό για να γίνει θέμα?
Μην ξεχνάτε πως παίζει ρόλο και η ώρα που τις συναντάμε γιατί άλλη απόδοση έχει η γκόμενα στις 2 το μεσημέρι και άλλη στις 2 τη νύχτα (αν έχει φάει και κανένα γουρουνόπουλο για βραδυνό τότε γάματα)
Ρε φίλε Ρεμπέτη μη χαλιέσαι πρωί πρωί για sex και απολαύσεις μιλάμε ,απλά κάποιοι το παίρνουν σοβαρά και ασχολούνται σαν την μάνα μου και την θεία μου με κουτσομπολιά.
Εχω και παράδειγμα αν θέλεις να σου πω (αλλά δεν θέλεις και δεν θέλω)

Και όσο για τον baby μακάρι να περνάγαμε όλοι όπως και αυτός και να το γλεντάγαμε ,αλλά μας έχει φάει η κακομοιριά και η μιζέρια.
Γιαυτό ο baby θα παραμείνει ένας και μοναχικός καβαλάρης και όλοι οι υπόλοιποι θα τον παίρνουμε μάτι από την κλειδαρότρυπα .

Αυτά,καλημέρα σας πάω να δουλέψω
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
κανενα νεο απο Laraaaaaaaaaaaaaaaaa ?  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
αν ο nitro o baby o bibi o doudou ο leto σας ''στειλουν'' σε κοπελα μουφα απλα μην τουσ ξαναπαρετε σοβαρα υποψιν
Δεν μπορώ να καταλάβω πως τα καταφέραμε πάλι να αρπαχτούμε από τα ρούχα μας...!

ΜΙΑ φορά που ζήτησα πάντως πληροφορίες και τη γνώμη για το "προσωπικό TOP3" από ΒΑΒΥ, μου έδωσε πληροφορίες που αποδείχτηκαν 101% αληθινές και αξιόπιστες.

Εννοείται βεβαίως οτι ο κύκλος της εμπιστοσύνης ανοίγει και περιλαμβάνει κι άλλα αξιολογα άτομα (ξέρουν αυτοί ποιοί είναι!) που είτε έτυχε να γνωρίσω προσωπικά, είτε να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις πληροφορίες κι απόψεις παρα πολλές φορές και τους ευχαριστώ για αυτό! Τώρα ΓΙΑΤΙ βγάλατε τα πιστόλια... δεν το καταλαβαίνω!
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα και ΕΔΩ!!!!

Προσοχή κυκλοφορούν νοματέοι!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
πάρτε marsha, πάρτε marsha, πάρτε marsha !!!!!!!!
αρχές σεπτεμβρίου έρχεται!! προλάβετε, προλάβετε!!!

ελα πάρε! :grin:
με το μαχαίρι τα ΚΑΡΠΟΥΖΑ!
http://[URL unfurl="true"]www.contra.gr/images/paparazzi_kokkkarpouzia.jpg[/img[/URL]]
(humor ειναι κροταλια -μην παρεξηγηθεις!)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
πάλι έρχεται η Roxana τον Σεπτέμβριο. Μεγάλη επιτυχία η γριέτζο... Λέτε να πάρει καμία μεταγραφή για zuzuna???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom