Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jimmisp15

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Έχω φάει τόσο καψούρα με το πρόσωπο της που λόγο δουλειάς δεν μπορώ να την συναντήσω, αλλά εύχομαι στο τέλος του καλοκαιριού ένα 7ημερο βαρβάτο,όσο για τα σχόλια του τύπου τι κάνει ή ποιά είναι είστε απλά κατινες
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
127
Κριτικές
8
Like
440
Πόντοι
281
Σε γνωστό σαιτ εχουν παραθεσει ως χριστινα ανδρεαδου μια κοπελα που ειχε περασει απο το γντμ με ονομα χριστινα αλλα βασιλειαδου , και δειχνει και το κλιπακι της απο την οντισιον, τι φαση?
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.091
Πόντοι
11.836
Σε γνωστό σαιτ εχουν παραθεσει ως χριστινα ανδρεαδου μια κοπελα που ειχε περασει απο το γντμ με ονομα χριστινα αλλα βασιλειαδου , και δειχνει και το κλιπακι της απο την οντισιον, τι φαση?

ποιό είναι το γνωστό σαιτ;
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Από από όπου και να είναι εύχομαι να την συναντήσω τον Οκτώβριο μιας και η επίσκεψη στην Αθήνα θα είναι για την πάρτη της και μόνο, δεν με ενδιαφέρει το κασέ, μόνο να είναι διαθέσιμη

Το μουνι της ειναι σαν τις μετοχές , τωρα ειναι limit UP,
Μεχρι να ερθεις αθηνα , η μετοχή θα εχει ανεβει κ θα πρεπει να πουλήσεις το νεφρό σου

Λυπαμαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Από από όπου και να είναι εύχομαι να την συναντήσω τον Οκτώβριο μιας και η επίσκεψη στην Αθήνα θα είναι για την πάρτη της και μόνο, δεν με ενδιαφέρει το κασέ, μόνο να είναι διαθέσιμη
Καλα θα κανεις να την συναντησεις. Εχει τρομερο σωμα καινπροσωπο και κωλο! Το θεμα ειναι οτι χανει στις υπηρεσιες. Απλα θα πεις οτι γαμησες ενα πολυ ωραιο κοριτσι.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.828
Κριτικές
164
Like
82.224
Πόντοι
46.223
εσυ φίλε μου πρέπει να την παίζεις και με τα δυο χέρια . Αν δεν σέβεσαι εμένα σεβασου το γραφείο μας, δεν ντρέπεσαι χωρίς να έχεις ιδέα να κατηγορείς ένα γραφείο πως είχε μια ανήλικη και συνεχίζει να συνεργάζεται μαζί της; 18μισο ήμουν όταν ξεκίνησα τη δουλειά. Σταμάτησα για λίγο και ξεκίνησα ξανά 19μισο. Είμαι εδώ με το προφίλ μου , με το όνομα μου και μιλάω στα μούτρα σας και εσείς λέτε ότι παπάρια σας κατέβει, ανώνυμα και μετά κοιμάστε περήφανοι ότι κάτι κάνατε και σήμερα ..? Δεν πειράζει πασακο μου για όλους έχει ο θεός ! Καλό ξημέρωμα αγόρια ❤️

Και λίγα του είπες.

Οι κακοπροαίρετοι μάγκες του πληκτρολογίου.

Καλημέρα Σάντρα !!!

:sunglasses:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.828
Κριτικές
164
Like
82.224
Πόντοι
46.223
Χθες σε κάποια στιγμή παρακολουθούσαν το νήμα 200 άτομα περίπου.

Σήμερα το πρωί 80 και τώρα 104.

Πετάει το νήμα.

Η καλύτερη διαφήμηση για την Σάντρα.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Είχα πει κάποτε πως όταν γυρίσω ταινία δεν θα ανεβάσω τη τιμή για να μην χάσω τους καλούς μου πελάτες.. με τις μαλακιες που διαβάζω εδώ μέσα, σίγουρα θα το πάω πάνω από 300 αν συνεχίζετε να με νευριάζετε.. μη σώσετε και με πάρετε ραντεβού ρε ?
:2funny:
 

dedalos61

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
56
Like
167
Πόντοι
0
Το ότι κάποιος πληρώνει για να γαμήσει, δεν σημαίνει πως μπορεί να γαμάει και εκτός του συμφωνημένου χρόνου και τόπου. Τα κορίτσια που κάνουν αυτή την δουλειά είναι τίμια στις συναλλαγές τους. Σου λένε "φίλε μου, κάνει τόσο. αν θες παίρνεις, αν δεν θες δεν παίρνεις". Το ότι πολλές από αυτές συμμετέχουν και στις κουβέντες που γίνονται για τις ίδιες, για όποιο σκοπό και να γίνεται (πελατεία, παρέα, φιλία) βοηθάει στο να γνωρίσεις και τον άνθρωπο πίσω από το προσωπείο της επαγγελματίας. Και στην τελική, αν πας μαζί της, θα ξέρεις εκ των προτέρων τι θα συναντήσεις., είτε για καλό, είτε για κακό.
Οι προσωπικές επιθέσεις δεν έχουν νόημα. Όλοι μας είμαστε διαφορετικοί ο ένας από τον άλλον και καλό είναι να σεβόμαστε αυτή την διαφορετικότητα, προκειμένου να μπορούμε να συνυπάρχουμε.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.390
Κριτικές
16
Like
13.560
Πόντοι
5.577
Χθες σε κάποια στιγμή παρακολουθούσαν το νήμα 200 άτομα περίπου.

Σήμερα το πρωί 80 και τώρα 104.

Πετάει το νήμα.

Η καλύτερη διαφήμηση για την Σάντρα.
Πάντα έτσι γίνεται ειδικά αμα απαντάει το θιγόμενο προσωπο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.653
Πόντοι
3.346
Ωραιο κορμι και αρκετα ομορφη..ηλικιακα ποσο ειναι;
για πανω απο 25 την κανω..
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Από ένα σημείο και μετά το παιδεύουμε χωρίς λόγο .Το αλισβερίσι ανάμεσα σε κοπέλα και πελάτη είναι συγκεκριμένο . Τουτέστιν , σου δίνω χρήματα και μου δίνεις σεξ .

Το ότι μια κοπέλα θα γυρίσει μια ταινία , το ότι θα πάει στο gntm , η όπου αλλού για να ανεβούν οι μετοχές της , και έπειτα θα κάνει δηλώσεις – αποκαλύψεις για να γίνει ντόρος και να πέσουν οι προβολείς επάνω της κτλ , δεν μου κάνει καμιά εντύπωση διότι το μάρκετινγκ στο χώρο έτσι λειτουργεί .

Το εάν ανεβάσει το κασέ της μετά από αυτό η όχι είναι καθαρά δικό της θέμα , όπως και κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να την πάρει με ανεβασμένο κασέ , και εάν δεν γουστάρει τότε άπλα δεν την παίρνει . Φυσικά κατανοώ και διάφορους που αντιδρούν στην υποτίμηση της νοημοσύνης τους , όσον αφορά σε συγκεκριμένα σημεία και έχουν δίκιο σε αυτό .
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.627
Κριτικές
15
Like
6.313
Πόντοι
8.345
Τυπε, κάνε μου μια χάρη. Αν στο επάγγελμα σου έχεις κάποια πελατειακή σχέση με κάποιον, πες του αύριο για πλάκα ότι θα τον χρεώνεις με τη διπλάσια τιμή. Να δούμε πώς θα την πάρει την πλάκα και πόσο θα γελάσει.

Όσο για το δύσκολο επάγγελμα, είναι επιλογή της κάθε κοπέλας, δεν την έβαλε κάνεις με το ζόρι. Υπάρχουν κι άλλα πολλά δύσκολα επαγγέλματα που πληρώνονται με πολύ λιγότερα λεφτά, αλλά δεν απαιτούν από κανέναν παραπάνω σεβασμό λόγω του επαγγέλματος τους.
καθολου δεν με πειραζει οταν ενας μαστορας ερχεται για μια δουλεια και μου κανει τετοια πλακα οχι. και θελω να πιστευω προτιμαμε να εχουμε ενα φιλικο κλιμα με τις κοπελες αντι για ενα καθαρα ψυχρο και εππαγελματικο στο φορουμ.
για το θεμα της δουλειας προφανως και ειναι επιλογη τους, απλα σχολιασα το οτι ειναι ΚΑΙ αυτη η δουλεια δυσκολη και σωματικα και ψυχολογικα. δεν μιλαμε για παραπανω σεβασμο, απλα για τον βασικο minimum σεβασμο. ακομα και το να της λες τανα συνεχεια δεν ειναι ωραιο.
 

Jimmisp15

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Το μουνι της ειναι σαν τις μετοχές , τωρα ειναι limit UP,
Μεχρι να ερθεις αθηνα , η μετοχή θα εχει ανεβει κ θα πρεπει να πουλήσεις το νεφρό σου

Λυπαμαι
Δεν με νοιάζει καθόλου
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
18
Like
15.557
Πόντοι
4.546
Εγώ πάντως χαίρομαι όταν μας λένε και τα ίδια τα κορίτσια τη γνώμη τους και συμμετέχουν στις διάφορες συζητήσεις.

Εννοείται ότι σεβόμαστε τις κοπέλες, άνθρωποι είμαστε όλοι, χαρακτηρισμούς όλοι μπορούν να κάνουν( και χωρίς λόγο πολλές φορές), δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.828
Κριτικές
164
Like
82.224
Πόντοι
46.223
ρε φίλε και συ τώρα λύσσα το κάνεις...
δε σε νοιάζει λες, δλδ οκ αν σου πει στο τηλ 1000 θα τρέξεις χαρούμενος :confused:
έχουμε πήξει πια στις υπερβολές από παντού...

η σάντρα είναι - από όσο βλέπω σε άπειρες φωτό πλέον γιατί δεν την έχω συναντήσει - μια πολύ όμορφη κοπέλα, με σωματάρα, με προσωπάρα και όλα τα -αρα. και πιπίνι πραγματικό. και όσο διαβάζω και με καλές υπηρεσίες.
γι αυτό και τα 160 δεν μου ακούγονται περίεργα. εδώ δίνονται 120 και 140 για άλλα κι άλλα...
αλλά μην γράφετε και ότι νά'ναι γιατί δίνονται λαβές και πρώτα από όλα δεν το αξίζει η ίδια κάτι τέτοιο.

ας την αφήσουμε να κάνει τη δουλειά της όπως ξέρει, να την χαρούμε, να γράφει στο φόρουμ - το οποίο χρειάζεται κοπέλες που συμμετέχουν - και να περνάμε όλοι καλά...

Σωστά.

Πολύ όμορφη και αξιοπρεπής !!!

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom