Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Αρα ο προισταμενος μου που μου κανει κριτικη για το πως αντιμετωπιζω καποια πραγματα στην δουλεια μου ειναι αυτο που περιγράφεις????? Διευθυντης εργοστασιου 20χρονια. Κ εσυ που γαμας βιζιτες καθε μερα εχεις τι να κανεις στην ζωη σου. Στραβα αρμενιζεις man
βασικα ο προισταμενος σου κανει κριτικη και επειδη εκει δεν βγαζεις τσιμουδια μπαινεις εδω να κραξεις να βγαλεις το αχτι σου με τα κοριτσια

απλα το να κραζουμε για να κραζουμε ειναι πολυ last year στο bourdela πλεον, τι να μας πεις οταν εχουμε δει κραξιμο στην βερονικα δλδ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.695
Πόντοι
3.656
Σημασία έχει ότι το είπε ο Αριστοτέλης Ωνάσης ο οποίος σημειωτέον δεν είχε κανένα λόγο να το πεί.

Εκτός αν θέλουμε να απαξιώσουμε και τον Ωνάση ...

:wink:
και βέβαια είχε λόγο να το πει. Από που κι ως που θα έριχνε στο κρεββάτι του μια γυναίκα σαν την Τζάκυ, όχι μόνο με την εμφάνιση που είχε σα γυναίκα, αλλά και χήρα προέδρου των Η.Π.Α.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ:

Άτομο που σκέφτεται συνέχεια το μουνί, που οι ερωτικές του επιθυμίες τον έχουν κάνει εξαρτημένο και έρμαιο των παθών και των επιθυμιών, που θα δώσει δίκιο σε ο,τι ισχυριστεί μια γυναίκα και θα κάνεις όλες τις επιθυμίες της προκειμένου να συνάψουν σχέση.
αυτος που δινει δικιο σε οτι ισχυριζονται οι σχολιαστες του μπου ειναι πουτσοδουλος??:2funny:
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
βασικα ο προισταμενος σου κανει κριτικη και επειδη εκει δεν βγαζεις τσιμουδια μπαινεις εδω να κραξεις να βγαλεις το αχτι σου με τα κοριτσια

απλα το να κραζουμε για να κραζουμε ειναι πολυ last year στο bourdela πλεον, τι να μας πεις οταν εχουμε δει κραξιμο στην βερονικα δλδ
Οχι φιλε μου. Ενα παραδειγμα εδωσα. Ολοι μας δεχομαστε κριτικη και απο την κριτικη πρεπει να γινεσαι καλιτερος. Βεβαια οταν κανεις κριτικη σε ενα κοριτσακι 20χρονων που νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απτα αρχιδια και θεωρει γαματο κ μαγκα τον ευατο της επειδη βγαζει πιο πολλα φραγκα απο τις βιζιτες, ειναι ασκοπο. Εαν ειχε αρχιδια να εβγαινε να δουλεψει καθαριστρια η σερβιτορα η πωλητρια να δει πως βγαινουν τα λεφτα κ μετα να της πουμε οτι ειναι μαγκακι και αξια. Και ξαναλεω, δεν την κραζω, την γνωμη μου λεω. Εαν δεν επιανε γκομενο τον Nik ουτε στο 'θεατρο' του παραλογου θα επαιζε, ουτε στο *****. Οποτε ενα τανακι θα ηταν που θα πουλαγε την κορμαρα της για να κανει μεγαλη ζωη.... Γυναικες με αρχιδια ειναι οινπωλητριες στα σουπερμαρκετ που μεγαλωνουν παιδια, οχι το Σαντρακι που βγαινει στο ,Rioskybar με την Ινα και πουλαει τρελα στο ινστα.... αυτα τα προτυπα θελετε να περασετε, μαγκια σας, αλλα οτι σπερνετε θα θερισετε σαν κοινωνια. Και αποδεικνυεται τωρα με το 50% ανεμβολιαστων. Την παρτυ του ο καθενας και χωρις ιχνος αυτοκριτικης κ ατομικης ευθυνης.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.224
Κριτικές
167
Like
84.886
Πόντοι
46.423
Ασπασία, η Εταίρα-Σύζυγος

Αναμφίβολα, η πιο ένδοξη και φημισμένη εταίρα της αρχαίας Ελλάδας ήταν η Ασπασία. Κι όχι βέβαια μόνον επειδή ήταν ιδιαίτερα όμορφη και καλλιεργημένη, αλλά κι επειδή υπήρξε σύντροφος του μεγαλύτερου στην εποχή του Αθηναίου άνδρα, του Περικλή. Η Ασπασία δεν επηρέαζε απλώς τον Περικλή. Μερικοί φτάνουν να λένε ότι ασκούσαν την εξουσία από κοινού και ότι όλες οι αποφάσεις που παίρνονταν για τα κοινά της πόλεως αποτελούσαν συμφωνία και των δύο.

Η Σαγηνευτική, Σπάταλη και Πανέξυπνη Γλυκερά

Η Γλυκερά είναι εταίρα της εποχής του Μεγαλέξανδρου, για την οποία οι σύγχρονοι χρονικογράφοι γράφουν με ιδιαίτερο ενθουσιασμό. Πέρα από τα κάλλη της, τα οποία ήταν σπάνια και ακατανίκητα -όπως λεγόταν- διακρινόταν για την ευφυΐα των απαντήσεών της και την ετοιμολογία της. Επίσης, υπήρχε κάτι απροσδιόριστο στην προσωπικότητά της, που προκαλούσε σφοδρό και ανεξέλεγκτο πάθος στους άνδρες που τη συναναστρέφονταν.

Θαΐς: Όταν η Γυναίκα Εκδικείται…

Φίλη του Μεγαλέξανδρου και πανέμορφη εταίρα ήταν η Θαΐς. Βέβαια, ο Αλέξανδρος στις εκστρατείες του συνοδευόταν από πολλές εταίρες, εξίσου όμορφες και χαρισματικές. Αναφέρω όμως εδώ ξεχωριστά τη Θαίδα, επειδή αυτή ευθύνεται -σύμφωνα με τον Κλείταρχο, που συνόδευε τον Αλέξανδρο σε όλες τις εκστρατείες του και τις κατέγραφε- για τον εμπρησμό των ανακτόρων στην Περσέπολη.

Φρύνη: H Φιλοχρήματη Θεά!

Εξουσία πνευματική και καλλιτεχνική κυρίως άσκησε η θεωρούμενη πιο όμορφη απ’ όλες τις εταίρες, η Φρύνη. Είχε μάλιστα λένε τέτοια σωματικά χαρίσματα, ώστε κάποια στιγμή θεωρήθηκε από τους συμπατριώτες της ότι δεν ήταν μια κοινή θνητή, αλλά η ίδια η θεά Αφροδίτη!

Φυσικά, έγινε πολύ διάσημη και αξιόλογη εταίρα στην Αθήνα. Ήταν όμως πάρα πολύ φιλοχρήματη, γι’ αυτό πολλοί την παρομοίαζαν με τη Χάρυβδη, που καταβρόχθιζε τα σκάφη και τα πληρώματα τους – έτσι, έλεγαν, καταβρόχθιζε η Φρύνη τα χρήματα των εραστών της.

Υπήρξε ερωμένη του Πραξιτέλη, του μεγάλου γλύπτη, τα σημαντικότερα έργα του οποίου οφείλονται στη Φρύνη. Ήταν αυτή που τον ενέπνεε, καθώς δεν υπήρχε όμοια της στην ομορφιά του προσώπου και στην εκπληκτική αρμονία του σώματος.

Λέγεται ότι ο Πραξιτέλης δοξάστηκε χάρη στη μοναδική ομορφιά της Φρύνης και ότι η Φρύνη πέτυχε τόσους ερωτικούς θριάμβους (που την έκαναν πάμπλουτη) χάρη στον Πραξιτέλη. Ασκούσε δε τέτοια εξουσία πάνω του, ώστε εικάζεται πως χωρίς αυτήν ο Πραξιτέλης δεν θα είχε φτάσει ποτέ την τέχνη του στα ύψη όπου την έφτασε.

Είχε μάλιστα τόσο πολλά χρήματα, ώστε ήθελε να ανοικοδομήσει τα ερειπωμένα τείχη των Θηβών αποκλειστικά από τη δική της περιουσία, με τον όρο να υπάρξει επιγραφή που να λέει: –Αλέξανδρος μεν κατέστρεψεν, ανέστησε δε Φρύνη η εταίρα». Κάτι τέτοιο όμως οι Θηβαίοι δεν το δέχτηκαν κι έτσι η Φρύνη δεν προχώρησε στο σχέδιό της.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Τι πέρνεις ρε τύπε ?
Όχι τίποτα άλλο, αλλά να το δοκιμάσουμε και μεις ...
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Δεν πάτε καλά εδώ μέσα μαλακες, αλήθεια. Ο δικός μου που κολλάει με το θέατρο και που κολλάει στο πως βγάζω εγώ λεφτά; Επιεικώς μέσος όρος IQ μπανάνας εδώ μέσα .
Ομολογώ τέτοια γλώσσα δεν την περίμενα ... δλδ ο πανεπιστημιακός πως θα έπρεπε να μιλάει :confused:
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Δεν πάτε καλά εδώ μέσα μαλακες, αλήθεια. Ο δικός μου που κολλάει με το θέατρο και που κολλάει στο πως βγάζω εγώ λεφτά; Επιεικώς μέσος όρος IQ μπανάνας εδώ μέσα .
Σάντρα από αυτο το IQ μπανανας βγαζεις φραγκα, οπότε θα σε συμβούλευα να μιλάς καλίτερα. Εάν ανέβει το IQ εδώ μέσα θα μείνεις μόνη σου και θα καθαρίζεις σκάλες. Μην δαγκώνεις το χέρι που σε ταίζει. Απλή συμβουλή.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Σάντρα από αυτο το IQ μπανανας βγαζεις φραγκα, οπότε θα σε συμβούλευα να μιλάς καλίτερα. Εάν ανέβει το IQ εδώ μέσα θα μείνεις μόνη σου και θα καθαρίζεις σκάλες. Μην δαγκώνεις το χέρι που σε ταίζει. Απλή συμβουλή.
Κάτσε περίμενε, τώρα θα σου πει ότι έκανε πλάκα και οτι δεν καταλαβαίνεις το χιούμορ της.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Κάτσε περίμενε, τώρα θα σου πει ότι έκανε πλάκα και οτι δεν καταλαβαίνεις το χιούμορ της.
Ε ναι ρε σεις θέλει μεγάλη τέχνη το χιούμορ και λεπτό χειρισμό ... σαν το τσιμπούκι ένα πράμα :confused:
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Ε ναι ρε σεις θέλει μεγάλη τέχνη το χιούμορ και λεπτό χειρισμό ... σαν το τσιμπούκι ένα πράμα :confused:
Και να μην αναφερουμε ότι οταν ήταν στο AthensDiva ήταν ανήλικη...χιουμορρρρ
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Καλά ρε πάλι τα ίδια επίδειξη ανδρισμού πίσω από τα πληκτρολόγια σε ένα κορίτσι που μπαίνει στα ίσια φόρα παρτίδα δεν μασάει κάνει το χιούμορ κάνει την πλακίτσα του είναι ωραίο τυπάκι και αρχίζετε και βγάζετε τα κόμπλεξ και τις ψεύτικες μαγκιές τι είναι αυτά τα πράγματα ρε μπαίνει η ίδια κάνει χαβαλέ το λέει με ωραίο τρόπο βάζει και εμοτικον που λογικά το καταλαβαίνει και ο ραν ταν πλαν και εσείς εκεί να πουλήσετε την ηθική σας και τη μαγκιά σας Τι να πω ρε Κρίμα Κρίμα Κρίμα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Κάνει χαβαλέ με τα 300 ευρώ που λογικά το καταλαβαίνει και ο πιο χαζός και εσείς εκεί πούλημα ηθικής και να κουνήσετε το δάχτυλο... βοήθεια πραγματικά βοήθεια
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Οχι φιλε μου. Ενα παραδειγμα εδωσα. Ολοι μας δεχομαστε κριτικη και απο την κριτικη πρεπει να γινεσαι καλιτερος. Βεβαια οταν κανεις κριτικη σε ενα κοριτσακι 20χρονων που νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απτα αρχιδια και θεωρει γαματο κ μαγκα τον ευατο της επειδη βγαζει πιο πολλα φραγκα απο τις βιζιτες, ειναι ασκοπο. Εαν ειχε αρχιδια να εβγαινε να δουλεψει καθαριστρια η σερβιτορα η πωλητρια να δει πως βγαινουν τα λεφτα κ μετα να της πουμε οτι ειναι μαγκακι και αξια. Και ξαναλεω, δεν την κραζω, την γνωμη μου λεω. Εαν δεν επιανε γκομενο τον Nik ουτε στο 'θεατρο' του παραλογου θα επαιζε, ουτε στο *****. Οποτε ενα τανακι θα ηταν που θα πουλαγε την κορμαρα της για να κανει μεγαλη ζωη.... Γυναικες με αρχιδια ειναι οινπωλητριες στα σουπερμαρκετ που μεγαλωνουν παιδια, οχι το Σαντρακι που βγαινει στο ,Rioskybar με την Ινα και πουλαει τρελα στο ινστα.... αυτα τα προτυπα θελετε να περασετε, μαγκια σας, αλλα οτι σπερνετε θα θερισετε σαν κοινωνια. Και αποδεικνυεται τωρα με το 50% ανεμβολιαστων. Την παρτυ του ο καθενας και χωρις ιχνος αυτοκριτικης κ ατομικης ευθυνης.
Στα περί προτύπων και ανεμβολιαστων συμφωνώ, κάθε λογής ψεκασμενοι τρώνε το κραξιμο τους σε κάθε ευκαιρια. Ευτυχώς δεν ασχολούμαι με σοσιαλ και τα γλυτωνω και τα 2.

Αλλα άλλο αυτό και άλλο να την πέφτουμε στην κάθε κοπέλα. Εδώ η Σάντρα έκανε μια πλάκα βασικά και πέσαμε να την φάμε. Και η δουλειά της είναι δύσκολη ότι και να λεμε, δεν είναι εύκολο να πηγαίνεις με τον καθέ μουργο πελάτη. Πληρώνονται πολύ καλά δεν λέω, αλλά είναι δύσκολη δουλειά. Ειδικά για κάτι μιλφ που υπομενουν περισσότερα για να έχουν πελατεία (πχ Αννα590)
 

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.363
Και να μην αναφερουμε ότι οταν ήταν στο AthensDiva ήταν ανήλικη...χιουμορρρρ
εσυ φίλε μου πρέπει να την παίζεις και με τα δυο χέρια . Αν δεν σέβεσαι εμένα σεβασου το γραφείο μας, δεν ντρέπεσαι χωρίς να έχεις ιδέα να κατηγορείς ένα γραφείο πως είχε μια ανήλικη και συνεχίζει να συνεργάζεται μαζί της; 18μισο ήμουν όταν ξεκίνησα τη δουλειά. Σταμάτησα για λίγο και ξεκίνησα ξανά 19μισο. Είμαι εδώ με το προφίλ μου , με το όνομα μου και μιλάω στα μούτρα σας και εσείς λέτε ότι παπάρια σας κατέβει, ανώνυμα και μετά κοιμάστε περήφανοι ότι κάτι κάνατε και σήμερα ..? Δεν πειράζει πασακο μου για όλους έχει ο θεός ! Καλό ξημέρωμα αγόρια ❤️
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Στα περί προτύπων και ανεμβολιαστων συμφωνώ, κάθε λογής ψεκασμενοι τρώνε το κραξιμο τους σε κάθε ευκαιρια. Ευτυχώς δεν ασχολούμαι με σοσιαλ και τα γλυτωνω και τα 2.

Αλλα άλλο αυτό και άλλο να την πέφτουμε στην κάθε κοπέλα. Εδώ η Σάντρα έκανε μια πλάκα βασικά και πέσαμε να την φάμε. Και η δουλειά της είναι δύσκολη ότι και να λεμε, δεν είναι εύκολο να πηγαίνεις με τον καθέ μουργο πελάτη. Πληρώνονται πολύ καλά δεν λέω, αλλά είναι δύσκολη δουλειά. Ειδικά για κάτι μιλφ που υπομενουν περισσότερα για να έχουν πελατεία (πχ Αννα590)
Τυπε, κάνε μου μια χάρη. Αν στο επάγγελμα σου έχεις κάποια πελατειακή σχέση με κάποιον, πες του αύριο για πλάκα ότι θα τον χρεώνεις με τη διπλάσια τιμή. Να δούμε πώς θα την πάρει την πλάκα και πόσο θα γελάσει.

Όσο για το δύσκολο επάγγελμα, είναι επιλογή της κάθε κοπέλας, δεν την έβαλε κάνεις με το ζόρι. Υπάρχουν κι άλλα πολλά δύσκολα επαγγέλματα που πληρώνονται με πολύ λιγότερα λεφτά, αλλά δεν απαιτούν από κανέναν παραπάνω σεβασμό λόγω του επαγγέλματος τους.
 

Jimmisp15

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
και gazetta και espresso και το protothema σήμερα την έχουν φόρα παρτίδα με το κανονινκό της όνομα κλπ... καταγωγή από χωριό των Σερρών
Από από όπου και να είναι εύχομαι να την συναντήσω τον Οκτώβριο μιας και η επίσκεψη στην Αθήνα θα είναι για την πάρτη της και μόνο, δεν με ενδιαφέρει το κασέ, μόνο να είναι διαθέσιμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom